Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
S addiExpress můžete snadno a pohodlně plést kruhově nebo na šířku - stačí otočit natahovačky a cítit zábavu z pletení s addiExpressu. I začátečník si na to rychle zvykne a zabaví se při výrobě různých předmětů, jako jsou šátky, pulovry, vesty, manžety na ruce a legíny či dokonce ponožky. AddiExpress má praktický držák jehlic a počítadlo řádků.
Průměr: 10 - 15 mm
Země původu: Čína
Barva: Černá
Balení obsahuje: Jehla

Více možností, větší výrobky a ještě více zábavy při pletení! To vše získáte s addiExpress Kingsize. Pro jeho obsluhu je potřebných pouze několik otočení rukama a vytvoříte ještě více kreativních prací. AddiExpress Kingsize se dá jednoduše upevnit o stůl tak, aby nesklouzl. Přízi (na průměr jehlice 4 - 8 mm) je možné do něj snadno vložit. Při kruhovém pletení lze plést do průměru 35 cm, při rovném pletení do šířky 45 cm.
Průměr: 10 - 15 mm
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Držák jehly;Jehla;Šroubovák;Počítadlo řádků
Barva: Modrá

Pletací mlýnek MAXI je největší poloautomatický pletací mlýnek v produktové řadě Prym. Je vynikající na výrobu pletených dutinek s počtem 44 stehů pro kruhové pletení a 40 stehů pro pletení plochých kusů. Přesné vedení nitě a napínací zařízení zajišťují ideální napnutí nitě, čímž pomáhají vytvářet stejnoměrnou strukturu stehu. Pletací mlýnek Prym MAXI jednoduše pomáhá nezkušeným fanouškem pletení plést čepice, šátky nebo dokonce povlaky na polštáře s velkým nadšením. Barvy je také možné bez námahy měnit jednoduchým uzlováním nové vlny. Vhodné jsou téměř všechny příze pro ruční pletení, i když napětí nitě se musí přizpůsobit danému materiálu. Návod k použití obsahuje podrobné informace.
Barva: Modrá
Země původu: Německo

Poloautomatický pletací mlýnek MIDI je ideální pro vytváření pletených dutinek. Kruhové pletení se provádí pomocí 20 háčků. Otočením rukojeti proti směru hodinových ručiček se vytvoří dutinka o průměru 6 cm a obvodem až 20 cm. Ploché pletení se provádí střídáním mezi zatáčkami dopředu a dozadu. Robustní vedení nitě a napínací zařízení důsledně zajišťují dokonalé napnutí nitě a tím zaručují rovnoměrný vzor. Dokonce i začátečníci mohou s pletacím mlýnkem MIDI plést ponožky, manžety nebo náramky s velkým nadšením. Barvy je také možné bez námahy měnit jednoduchým uzlováním nové vlny. Všechny příze s tloušťkou jehly 2 až 6 se dají snadno použít, s výjimkou speciálních, efektových přízí. 100 gramů vlny s délkou 420 m je možné uplést během 15 minut.
Země původu: Německo
Barva: Modrá

Prym Pompom Maker 2 v 1 vám umožní jednoduše vyrobit dvě různé velikosti PomPom bambulí. Poskytuje jednoduché a pohodlné přepínání mezi jednotlivými sadami disků. Pomocí tohoto nástroje a vaší kreativity je výroba dokonalých a hustých bambulí, které rozjasní klíče nebo tašky, rychlá a jednoduchá. Pompom Maker 2 v 1 má navíc atraktivní a poutavý design a je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Pompom Maker 2 v 1 je k dispozici ve dvou různých modelech, pro velikosti 3,5 a 5 cm a velikosti 7 a 9 cm. Balení obsahuje návody s fantastickými návrhy od společnosti MYK Berlin.
Velikost: 95 x 50 mm;S
Barva: Červená;Oranžová
Země původu: Malajsie
Materiál: Plast

Praktická sada pro pletení do kruhu obsahuje všechny potřebné pomůcky v jednom balení. Souprava se skládá z 8 párů hrotů z odolného dřeva s velmi hladkým povrchem v měřítkách 4 až 10 mm, 4 šňůr po 60, 80, 100, 120 cm se dvěma zarážkami a montážním kolíkem, a praktického obalu se zapínáním na zip. Součástí balení je také manuál s pokyny na sestavení nebo oddělení hrotů od šňůr.
Typ jehlice: Kruhové jehlice
Průměr: 4 mm;9 mm;7 mm;10 mm;6 mm;8 mm;5 mm
Barva: Černá
Počet v balení (ks): 16
Materiál: Dřevo;Kov;Plast
Země původu: Malajsie

Praktický obal na pletací jehlice a jiné doplňky s otevíráním na zip. Uvnitř se nachází 15 gumiček pro jehlice různých rozměrů. 8 extra kapes poskytuje prostor pro různé drobné doplňky.
Velikost: 43 x 20 cm
Barva: Černá
Země původu: Německo

Milujete módu a rádi byste si vytvořili originální kousky? Tento set vám umožní jednoduše uplést vlastní šál nebo tunel a vyrobit si tak jedinečný módní doplněk. Balení obsahuje 4 rámečky v různých barevných provedeních, kovový háček a 1 plastovou jehlu k zašitý příze. Pletení na rámečku zvládnou i děti, je to pro ně zajímavá a kreativní zábava.
Počet v balení (ks): 4
Země původu: Čína
Barva: Modrá;Růžová;Zelená;Žlutá
Materiál: Plast

Pletací mlýnek MINI je nejmenší poloautomatický pletací mlýnek v řadě výrobků Prym. Jeho požívání je mimořádně jednoduché a je vhodný i pro děti. Poté co jsou nitě zavedené přes spodní a horní vodiče nití, mohou se snadno zasunout do středového hřídele. Pořadí háčků je třeba mít na paměti pouze při prvním otočení. Hotová pletená dutinka vyklouzne zespodu mlýnku a může se dále zpracovat, když dosáhne požadovanou délku. Nejlépe se používá s pevně kroucenou vlnou. Balení obsahuje podrobné pokyny.
Barva: Fialová
Země původu: Německo

Jehlice vyrobené z nejkvalitnějšího olivového dřeva obohaceného o organický vosk. Vosk je vypálen a zajišťuje, že povrchová vrstva zůstane zachována mnohem déle než při běžném nátěru. Velice tvrdé dřevo umožňuje mít delší špičky. Teplý pocit, přírodní produkt a udržitelný.
Materiál: Olivové dřevo
Barva: Natural
Počet v balení (ks): 1
Země původu: Německo
Délka: 80 cm
Průměr: 4 mm
Typ jehlice: Kruhové jehlice