Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada finelinerov 52ks značky Chameleon přichází s unikátním systémem sání barev jedné do druhé. Inkoust je klasicky obsažen v těle linerů, navíc je však stejná barva součástí víčka linerů. Víčka jsou libovolně kompatibilní se všemi ostatními liner ze sady. Díky tomu je možné barvy mezi sebou neomezeně míchat. Stačí pouze nasadit víčko požadované barvy na tělo Liner a barva z víčka se nasaje do hrotu těla.
Varianta : 52 ks
Barva podle výrobce : Multiple Tones Super
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač
Barva : Mix
Počet v balení (ks) : 52
Země původu : Česká republika

Sada obsahuje 30 kusů fixů Chameleon a příslušenství (pinzeta, sada náhradních hrotů). Fixy jsou uloženy v elegantním praktickém obalu - pouzdro s popruhem. Tónovací fixy na alkoholové bázi jsou oboustranné, náplně i hroty jsou vyměnitelné. Ideální pro profesionální ilustrátory, grafiky, umělce nebo příležitostných kolorista. Tónovací fixy CHAMELEON jsou vhodné pro vytváření 3D efektů, plynulé přechody, zvýrazňování, gradaci, směšování, stínování - a to vše s jedním fixem.
Barva : Mix
Počet v balení (ks) : 30
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač
Země původu : Čína
Varianta : 30 ks

Sada finelinerov 22ks značky Chameleon přichází s unikátním systémem sání barev jedné do druhé. Inkoust je klasicky obsažen v těle linerů, navíc je však stejná barva součástí víčka linerů. Víčka jsou libovolně kompatibilní se všemi ostatními liner ze sady. Díky tomu je možné barvy mezi sebou neomezeně míchat. Stačí pouze nasadit víčko požadované barvy na tělo Liner a barva z víčka se nasaje do hrotu těla.
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač
Země původu : Česká republika
Barva : Mix
Barva podle výrobce : Multiple Tones Deluxe
Počet v balení (ks) : 22
Varianta : 22 ks

Barevná sada 36 fixů. Ideální pro poznámky, barevné kresby, odrážky do deníků a rukopis.
Nylonový psací hrot s kovovým rámem, 0,4 mm. Inkoust na vodní bázi.
Barva : Multi
Počet v balení (ks) : 36
Varianta : 36 ks
Šířka špičky : 0,4 mm
Země původu : Nizozemsko
Typ výtvarnických pomůcek : Fineliner

Popisovače od Kreul Germany je nejlepší volba při výběru fixů na textil. Sada fixů na světlý textil s hrotem 2-4 mm jsou ideální pro detailní malbu na oblečení. Po nanesení barev je textil jemný na dotek a barvy zůstávají jasné. Barvy se navzájem mohou míchat, čímž nám vzniká více odstínů. Vytvořte si originální motiv na tričko, kalhoty, tašku nebo plátěnky pomocí těchto úžasných fixů na oblečení. Zafixuje se do 24 h volně položené nebo okamžitě po přežehlení. Parametry produktu:Počet kusů v balení - 12Hrot - 2-4 mmFixace - do 24h nebo hned po přežehleníMůže se prát v pračce do 60 °CNevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé kousky
Typ : Set Of Textile Markers
Varianta : 12 ks
Barva : Mix
Barva podle výrobce : Junior
Typ výtvarnických pomůcek : Fixy na textil
Země původu : Německo
Počet v balení (ks) : 12
Šířka špičky : 2 - 4 mm

Sada finelinerov 5ks značky Chameleon přichází s unikátním systémem sání barev jedné do druhé. Inkoust je klasicky obsažen v těle linerů, navíc je však stejná barva součástí víčka linerů. Víčka jsou libovolně kompatibilní se všemi ostatními liner ze sady. Díky tomu je možné barvy mezi sebou neomezeně míchat. Stačí pouze nasadit víčko požadované barvy na tělo Liner a barva z víčka se nasaje do hrotu těla.
Barva podle výrobce : Earth Tones
Země původu : Čína
Varianta : 5 ks
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač
Barva : Mix
Počet v balení (ks) : 5

Fixy na textil. S 18 barevnými odstíny můžete zorganizovat malířskou párty. Sada XXL je ideální pro tvůrčí dílny nebo dětské narozeninové oslavy. Pro každý nápad existuje vhodná barva. Bez potřeby protřepat a pumpovat můžete hned začít malovat. Někdy cik-cak, jindy nesčetné tečky s robustním hrotem média KREUL Textile Marker. Brilantní textilní popisovače na světlé látky Na vodní bázi, světlostálé Dermatologicky testováno Bez protřepávání a pumpování S velkým odolným hrotem, šířka cca. 2-4 mm Neonový barevný odstín září pod černým světlem, barevnou aplikaci doporučujeme vysušit na vzduchu. Před aplikováním barvy vyperte textilie bez aviváže. Mezi jednotlivé vrstvy látky umístěte na ochranu textilie pečicí papír. Nanesenou barvu fixujte na vzduchu alespoň 3 dny. Pro zvýšenou odolnost při praní po 6 hodinách schnutí přikryjte natřenou látku pečícím papírem a zafixujte žehličkou nastavenou na žehlení bavlny cca 5 minut nebo látku dejte na 8 minut do trouby vyhřáté na 150 °C. Malované textilie lze prát otočené naruby do 60 °C. Na světlé textilie z bavlny, batisty, lnu a směsových látek s max. 20% podílem syntetického vlákna Obsah balení: 18 fixů na textil ve žluté, oranžové, červené, karmínově červené, jemně růžové, růžové, fialové, světle modré, modré, tyrkysové, světle zelené, zelené, hnědé, šedé, černé, neonové růžové, neonové oranžové, neonové žluté
Typ výtvarnických pomůcek : Fixy na textil
Šířka špičky : 2 - 4 mm
Počet v balení (ks) : 18
Barva : Mix
Varianta : 18 ks
Barva podle výrobce : Junior
Země původu : Německo
Typ : Fixy na textil