Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada finelinerov 5ks značky Chameleon přichází s unikátním systémem sání barev jedné do druhé. Inkoust je klasicky obsažen v těle linerů, navíc je však stejná barva součástí víčka linerů. Víčka jsou libovolně kompatibilní se všemi ostatními liner ze sady. Díky tomu je možné barvy mezi sebou neomezeně míchat. Stačí pouze nasadit víčko požadované barvy na tělo Liner a barva z víčka se nasaje do hrotu těla.
Počet v balení (ks) : 5
Země původu : Čína
Barva : Mix
Barva podle výrobce : Earth Tones
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač
Varianta : 5 ks

Chameleon Color & Blending System představuje jedinečnou kombinaci barevných nástavců Chameleon Color Tops, Chameleon popisovačů a bezbarvého Blenderu, díky které vytvoříte více než 50 odstínů a barevných tónů. Inkoust je založen na alkoholové bázi.Balení obsahuje:1x bezbarvý zesvětlovací fix Chameleon Blender,5x barevný nástavec Chameleon Color Tops (CG5 Cool Gray 5, PK5 Fuchsia, BL7 Indigo, RD3 Vermillion and GR3 Grass Green),5x Chameleon popisovač (BG1 Lagoon, BG3 Turquoise, VO2 Mauve, PK3 Bubble Gum and OR3 Tangerine),1x nástavec na blendování,6x náhradní štětcový hrot.
Varianta : Set 5
Barva : Mix
Země původu : Česká republika
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač
Počet v balení (ks) : 6

Sada stínovacích popisovačů Chameleon Kidz je určena pro děti od 6 let. Použitý inkoust je netoxický, vodou ředitelný a vypratelný z běžného textilu. Součástí balení je také foukací nástavec, se kterým lze popisovače použít jako foukací popisovače a vytvářet další zajímavé výtvarné efekty. Práce s popisovači je velmi jednoduchá, všechny popisovače lze mezi sebou kombinovat a získat nové barevné odstíny:1. vyberete 2 popisovače, mezi kterými chcete kombinovat barvy,2. na oba hroty se nasadí speciální mixovací komora, z každé strany komory jeden hrot - ze spodní strany popisovač, kterým se bude psát, z horní strany popisovač, ze kterého se bude nasávat barva na míchání,3. popisovače se drží ve vertikální poloze, podle šipek na mixovací komoře se hroty pootočí a mírným tlakem přiblíží k sobě, na dotek - dojde k promíchání barev, z horního popisovače se začne nasávat barva do spodního,4. podle délky kontaktu, se nasaje více či méně barvy do spodního popisovače, se kterým se pak může začít kreslit – nejprve se spotřebovává barva z druhého fixu, která postupně ubývá a začíná se více projevovat barva spodního fixu, barevný přechod je velmi efektní.Obsah balení:14x barevný popisovač,7x komora na mixování,1x foukací nástavec,2x šablona,8x obrázek k vybarvení.
Země původu : Čína
Barva : Mix
Počet v balení (ks) : 14
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač
Varianta : 14 pcs

Chameleon Color & Blending System představuje jedinečnou kombinaci barevných nástavců Chameleon Color Tops, Chameleon popisovačů a bezbarvého Blenderu, díky které vytvoříte více než 50 odstínů a barevných tónů. Inkoust je založen na alkoholové bázi.Balení obsahuje:1x bezbarvý zesvětlovací fix Chameleon Blender,5x barevný nástavec Chameleon Color Tops (OR4 Seville Orange, YG3 Spring Meadow, NG4 Neutral Gray, PR4 Purple Grape and RD5 Burgundy),5x Chameleon popisovač (YL2 Summer Sun, GR3 Grass Green, BV4 Blue Violet, BK4 Deep Black and RD4 Crimson Red),1x nástavec na blendování,6x náhradní štětcový hrot.
Barva : Mix
Země původu : Česká republika
Počet v balení (ks) : 6
Varianta : Set 1
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač

Sada finelinerov 5ks značky Chameleon přichází s unikátním systémem sání barev jedné do druhé. Inkoust je klasicky obsažen v těle linerů, navíc je však stejná barva součástí víčka linerů. Víčka jsou libovolně kompatibilní se všemi ostatními liner ze sady. Díky tomu je možné barvy mezi sebou neomezeně míchat. Stačí pouze nasadit víčko požadované barvy na tělo Liner a barva z víčka se nasaje do hrotu těla.
Počet v balení (ks) : 5
Typ výtvarnických pomůcek : Stínovací popisovač
Barva podle výrobce : Skin Tones
Země původu : Čína
Varianta : 5 ks
Barva : Mix

Sada akrylových fixů vhodných pro kreslení a malování ale i pro zdobení. Dnes abstraktní umělecké dílo, zítra elegantní nápis. Se 6dílnou sadou akrylových fixů KREUL Triton se středním hrotem se kreativní práci meze nekladou. Šest trendových barev přemění každý projekt na poutač. Je fantastické, jak lze stylově zrealizovat všechny vaše návrhy. Téměř neomezeným způsobem, protože prázdná pera lze jednoduše doplnit akrylovým inkoustem KREUL Triton. Brilantní akrylový inkoust Na bázi vody Vysoká intenzita barvy, vysoká hustota pigmentu Hedvábné matné sušení Odolné vůči povětrnostním vlivům na savých površích Na mnohé povrchy jako plátno, papír, karton, dřevo, kámen, plast, kov, sklo Inkoust neprosakuje přes papír Před každým použitím KREUL Triton Acrylic Marker 1 až 2 minuty důkladně protřepejte se zavřeným uzávěrem. Opatrně několikrát zatlačte hrot na papír, abyste načerpali barvu, dokud nebude viditelná. Rovnoměrný a přesný tok inkoustu díky ventilovému systému Střední hrot na čáry a nápisy Hroty jsou zaměnitelné s náhradními hroty KREUL Doplnitelné akrylovým inkoustem KREUL Triton Obsah: 6 akrylových fixů ( bílá, třešňová červená, jemná růžová, tmavě modrá, světle zelená, černá)
Typ výtvarnických pomůcek : Akrylový popisovač
Barva : Mix
Série : Triton
Šířka špičky : 1 - 4 mm
Počet v balení (ks) : 6
Země původu : Německo

Fixy na textil. S 18 barevnými odstíny můžete zorganizovat malířskou párty. Sada XXL je ideální pro tvůrčí dílny nebo dětské narozeninové oslavy. Pro každý nápad existuje vhodná barva. Bez potřeby protřepat a pumpovat můžete hned začít malovat. Někdy cik-cak, jindy nesčetné tečky s robustním hrotem média KREUL Textile Marker. Brilantní textilní popisovače na světlé látky Na vodní bázi, světlostálé Dermatologicky testováno Bez protřepávání a pumpování S velkým odolným hrotem, šířka cca. 2-4 mm Neonový barevný odstín září pod černým světlem, barevnou aplikaci doporučujeme vysušit na vzduchu. Před aplikováním barvy vyperte textilie bez aviváže. Mezi jednotlivé vrstvy látky umístěte na ochranu textilie pečicí papír. Nanesenou barvu fixujte na vzduchu alespoň 3 dny. Pro zvýšenou odolnost při praní po 6 hodinách schnutí přikryjte natřenou látku pečícím papírem a zafixujte žehličkou nastavenou na žehlení bavlny cca 5 minut nebo látku dejte na 8 minut do trouby vyhřáté na 150 °C. Malované textilie lze prát otočené naruby do 60 °C. Na světlé textilie z bavlny, batisty, lnu a směsových látek s max. 20% podílem syntetického vlákna Obsah balení: 18 fixů na textil ve žluté, oranžové, červené, karmínově červené, jemně růžové, růžové, fialové, světle modré, modré, tyrkysové, světle zelené, zelené, hnědé, šedé, černé, neonové růžové, neonové oranžové, neonové žluté
Barva : Mix
Typ výtvarnických pomůcek : Fixy na textil
Typ : Fixy na textil
Šířka špičky : 2 - 4 mm
Země původu : Německo
Počet v balení (ks) : 18
Varianta : 18 ks
Barva podle výrobce : Junior

Neprůhledné fixy na textil se středním hrotem. Se sadou pěti fixů na textil vytvoříte neprůhledné vzory na mnoha látkách. Fixy KREUL Textile Marker Opak jsou vhodné pro světlé i tmavé látky. Barvy jsou intenzivní a neprůhledné. Kulatý hrot popisovače na textil zajišťuje přesné kreslení linií i na hrubší textilie. Jednoduše, bez skvrn tam, kde je nanesete. Na vodní bázi, světlostálé Se střední kulovou špičkou, šířka cca. 2-4 mm Rovnoměrný a přesný tok inkoustu díky ventilovému systému Malba je po zafixování pratelná do 40 °C Hrot se snadno čistí a je vyměnitelný. Použití výměnných hrotů prodlužuje životnost fixu. Před malováním vyperte textilie bez aviváže. K ochraně umístěte mezi vrstvy látky pečicí papír. Před každým použitím uzavřený fix 1 až 2 minuty důkladně protřepejte. Opatrným opakovaným zatlačením hrotu na papír načerpávejte inkoust, dokud není na papíře viditelný. Po 6 hodinách schnutí přikryjte natřenou látku pečícím papírem a zafixujte žehličkou nastvenou na žehlení bavlny cca 5 minut. Případně vložte látku na 8 minut do trouby vyhrané na 150°C. Malované textilie lze prát naruby do 40 °C na jemný cyklus. Vhodné pro textilie z bavlny, batisty, lnu, hedvábí a směsových látek s max. 20% podílem syntetického vlákna Obsah balení: 5 fixů na textil v bílé, žluté, červené, modré, zelené barvě
Barva podle výrobce : Opaque
Šířka špičky : 2 - 4 mm
Varianta : 5 ks
Barva : Mix
Počet v balení (ks) : 5
Typ : Fixy na textil
Typ výtvarnických pomůcek : Fixy na textil
Země původu : Německo

Neprůhledné fixy na textil. Protiklady se přitahují. Bílá a černá pro šik vzory. Dva barevné odstíny, dva různé hroty pro kontrastní vzory. Jemný hrot vytváří jemné vzory, střední hrot je ideální pro jejich vybarvení. Ideální pro nápisy nebo černobílé ilustrace na látkách. Na barvě textilu nezáleží, protože KREUL Textil Marker Opak má dobré krytí. A nejlepší věc? Fixy jsou znovu naplnitelné. KREUL Refill Textile Marker Opak zajišťuje méně plastů a méně odpadu. Na vodní bázi, světlostálé Se dvěma různými hroty: střední kulatý hrot, šířka cca. 2 - 4 mm; robustní jemný hrot s jemnými liniemi a konturami, šířka cca. 1 - 2 mm Rovnoměrný a přesný tok inkoustu díky ventilovému systému Malba je po zafixování pratelná do 40°C Fix lze znovu naplnit Hrot se snadno čistí a je vyměnitelný Před malováním vyperte textilie zbavené povrchových úprav a aviváže. K ochraně umístěte mezi vrstvy látky pečicí papír. Před každým použitím uzavřený fix 1 až 2 minuty důkladně protřepejte. Opatrným opětovným zatlačením hrotu na papír načerpejte inkoust, dokud není viditelný. Po 6 hodinách schnutí přikryjte natřenou látku pečícím papírem a zafixujte žehličkou nastavenou na žehlení bavlny cca 5 minut. Případně vložte látku na 8 minut do trouby vyhřáté na 150 °C. Malované textilie lze prát otočně naruby do 40 °C na jemný cyklus. Na textilie z bavlny, batisty, lnu, hedvábí a směsných látek o max. 20% podílem syntetického vlákna Obsah balení: 2 fixy na textil se středním hrotem v bílé a černé barvě, 2 fixy s jemným hrotem na textil v bílé a černé barvě
Varianta : 4 ks
Barva : Bílá
Typ výtvarnických pomůcek : Fixy na textil
Země původu : Německo
Barva podle výrobce : Black & White
Počet v balení (ks) : 4
Typ : Fixy na textil
Šířka špičky : 2 mm
Barva : Černá

Brilantní textilní fixy na světlé látky. Pět různých odstínů pro děti, které chtějí svoji kreativitu vyjádřit při malbě uměleckých děl. Textilní popisovače mají robustní plstěné hroty určené speciálně pro textil. A to nejlepší na tom je: malování s KREUL Textile Marker medium Junior je jednoduché a ideální k tomu, abyste mohli hned začít. Barevné textilní fixy totiž fungují bez třepání a pumpování. Na vodní bázi, světlostálé Dermatologicky testováno Bez protřepávání a pumpování S velkým hrotem z odolného vlákna, šířka cca. 2 - 4 mm Neonový barevný odstín září pod černým světlem, barevnou aplikaci doporučujeme fixovat na vduchu Před malováním vyperte textilii bez aviváže. K ochraně umístěte mezi vrstvy látky pečicí papír. Nanášenou barvu fixujte na vzduchu alespoň 3 dny. Pro zvýšenou odolnost při praní po 6 hodinách schnutí přikryjte natřenou látku pečícím papírem a zafixujte žehličkou nastavenou na žehlení bavlny cca 5 minut nebo látku dejte na 8 minut do trouby vyhřáté na 150 °C. Malované textilie lze prát otočené naruby do 60 °C. Na světlé textilie z bavlny, batisty, lnu a směsových látek s max. 20% podílem syntetického vlákna Obsah balení: 5 fixů na textil ve žluté, karmínově červené, světle modré, světle zelené a neonově růžové barvě
Barva : Mix
Varianta : 5 ks
Počet v balení (ks) : 5
Typ výtvarnických pomůcek : Fixy na textil
Barva podle výrobce : Junior
Země původu : Německo
Typ : Fixy na textil
Šířka špičky : 2 - 4 mm