Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fixy ArtBerry® Aroma. Balení obsahuje 10 barevných fixů s voňavým inkoustem navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při 40 stupních. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-7 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry®, 6 ks. Balení obsahuje 6 klasických barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry®, 18 ks. Balení obsahuje 18 klasických barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry®, 18 ks. Balení obsahuje 18 klasických barevných snadno omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při teplotě 40° C. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry® Super Tip, 12 ks. Balení obsahuje 12 barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-4 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada 12 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1 - 2,5 mm.

Sada 6 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1-7 mm.

Fixy na textil ArtBerry®, 10 ks, se šablonami na zdobení látky. Šablony mají motiv kotěte, motýla a ryby. Tyto fixy jsou skvělé pro zdobení jakéhokoliv druhu textilu. Barvy na textilu rovnoměrně leží a neroztahují se. Inkoust je velice odolný. Inkoust na textilu vydrží opakované praní při 30 °C. Fixy umožňují kreslit čáry různé šířky: od 1 do 7 mm. Ustojí i silný tlak. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada foukacích fixů Centropen Rainbow Počet barev v balení: 10 Použitý inkoust je snadno vypratelný. Inkoust je na vodní bázi, zdravotně zcela nezávadný. Balení obsahuje kromě fixů také 4 šablony a návod.

Sada fixů Centropen Colour world Počet barev v balení: 12 Inkoust odolává vyschnutí minimálně 3 roky. Použitý inkoust je snadno vypratelný. Úchopová část je ergonomicky tvarovaná. Šířka stopy je 1 mm. Hrot fixy je válcový, s průměrem 2 mm, a odolný proti zatlačení.