Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fixy ArtBerry® Aroma. Balení obsahuje 10 barevných fixů s voňavým inkoustem navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při 40 stupních. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-7 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada 6 fixek ArtBerry. Inkoust ve fixách je lehce omyvatelný. Tělo je vyrobeno z polypropylenu, při rozbití netvoří ostré střípky. Inkoust nevysychá, což prodlužuje skladovatelnost až na 5 let. Špička dokáže napsat čáru silnou 1 – 2,5 mm. Odolá silnému tlaku. Inkoust je na vodní bázi a bez zápachu. Také je dobře omyvatelný při 40 °C. Všechny fixy mají odvzdušňovací uzávěry. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada 6 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1-7 mm.

Fixy Erich Krause, 18 ks Fixy jsou omyvatelné. Inkoust mají na bázi vody. Špička se nezaráží dovnitř ani při silném tlaku, vždy zachovává svůj tvar. Inkoust je bez zápachu, lze jej prát ze všech druhů povrchů. Při rozbití fixky se netvoří ostré kousky. Fixy nevysychají. Fixy jsou netoxické, dají se používat až 3 roky.

Gelové prstové barvy ArtBerry s Aloe vera, 4 barvy Objem barev je 100 ml. Počet barev v balení: 4 První prstové barvy s Aloe vera na světě. Právě díky aloe vera barvy během malování jemně pečují o pokožku dítěte. Barvy jsou speciálně navrženy pro malé děti. Základem jsou bezpečná potravinářská barviva. Ideální pro malování na papír či lepenku. Můžete kreslit prsty a dlaněmi, či použít štětec nebo houbičku. Dítě se malováním naučí rozlišovat a míchat barvy a rozvíjí i jemné motorické dovednosti. V závislosti na tlaku malby můžete vytvářet různě jasné barvy. Hustá gelová struktura barvy zabraňuje vylití, pokud nádoba spadne. Po usušení obrázku zůstávají barvy jasné a váš obrázek bude lesklý.

Finelinery Erich Krause, 6 ks Fixy mají ergonomický trojhranný tvar. Průměr špičky je 0,4 mm. Píší rovnoměrně, zanechávají velmi tenkou čáru. Použít je můžete na psaní, skicování, na vybarvení antistresových omalovánek. Skvěle se hodí k vyplňování drobných detailů.

Gelové prstové barvy ArtBerry®, 4 ks. První prstové barvy s Aloe vera na světě. Právě díky aloe vera barvy během malování jemně pečují o pokožku dítěte. Barvy jsou speciálně navrženy pro malé děti. Základem jsou bezpečná potravinářská barviva. Ideální pro malování na papír či lepenku. Můžete kreslit prsty a dlaněmi, či použít štětec nebo houbičku. Dítě se malováním naučí rozlišovat a míchat barvy a rozvíjí i jemné motorické dovednosti. V závislosti na tlaku malby můžete vytvářet různě jasné barvy. Hustá gelová struktura barvy zabraňuje vylití, pokud nádoba spadne. Po usušení obrázku zůstávají barvy jasné a váš obrázek bude lesklý.

Sada fixů Centropen 7790/4 Počet barev v balení: 4 Obsahuje černou, modrou, zelenou a červenou barvu. Inkoust odolává vyschnutí až 3 roky. Použitý inkoust je vypratelný. Fixy jsou zdravotně nezávadné. Šířka stopy je 1,8 mm. Hrot fixy je vláknový a odolný proti zatlačení.

Finelinery Erich Krause, 12 ks Fixy mají ergonomický trojhranný tvar. Průměr špičky je 0,4 mm. Píší rovnoměrně, zanechávají velmi tenkou čáru. Použít je můžete na psaní, skicování, na vybarvení antistresových omalovánek. Skvěle se hodí k vyplňování drobných detailů.

Sada 10 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1 - 2 mm.