Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fixy ArtBerry® Chameleon. Balení obsahuje 7 barevných fixů + 1 fixu, která mění ostatní barvy. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při 40° C. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-7 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry® Aroma. Balení obsahuje 10 barevných fixů s voňavým inkoustem navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při 40 stupních. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-7 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry®, 6 ks. Balení obsahuje 6 klasických barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry®, 18 ks. Balení obsahuje 18 klasických barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry® Super Tip, 6 ks. Balení obsahuje 6 barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-4 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry® Super Tip, 12 ks. Balení obsahuje 12 barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-4 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Balení 10 ks barevných popisovačů. Barvy v balení: černá, červená, fialová, hnědá, modrá, oranžová, růžová, zelená, světle zelená, žlutá Drží na téměř všech typech textilu. Úchopová část fixu je ergonomicky tvarovaná. Použitý inkoust je pigmentový světlostálý. Inkoust je zcela bezpečný a zdravotně nezávadný. Šířka stopy: 1,8 mm Inkoust odolá praní v teplotách do 60 °C.

Sprej na textil Barva: červená Barva je v rozprašovači, vhodná je na dekorování pomocí stříkání. Barva odolá praní v teplotách do 60 °C. Není nutné barvu zažehlovat. Obsah barvy v balení: 110 ml

Sada fixů Centropen Colour world Počet barev v balení: 30 Inkoust odolává vyschnutí minimálně 3 roky. Použitý inkoust je snadno vypratelný. Úchopová část je ergonomicky tvarovaná. Šířka stopy je 1 mm. Hrot fixy je válcový, s průměrem 2 mm, a odolný proti zatlačení.

Sprej na textil Barva: modrá Barva je v rozprašovači, vhodná je na dekorování pomocí stříkání. Barva odolá praní v teplotách do 60 °C. Není nutné barvu zažehlovat. Obsah barvy v balení: 110 ml