Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fixy ArtBerry® Aroma. Balení obsahuje 10 barevných fixů s voňavým inkoustem navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při 40 stupních. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-7 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada 6 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1-7 mm.

Gelové prstové barvy ArtBerry s Aloe vera, 4 barvy Objem barev je 100 ml. Počet barev v balení: 4 První prstové barvy s Aloe vera na světě. Právě díky aloe vera barvy během malování jemně pečují o pokožku dítěte. Barvy jsou speciálně navrženy pro malé děti. Základem jsou bezpečná potravinářská barviva. Ideální pro malování na papír či lepenku. Můžete kreslit prsty a dlaněmi, či použít štětec nebo houbičku. Dítě se malováním naučí rozlišovat a míchat barvy a rozvíjí i jemné motorické dovednosti. V závislosti na tlaku malby můžete vytvářet různě jasné barvy. Hustá gelová struktura barvy zabraňuje vylití, pokud nádoba spadne. Po usušení obrázku zůstávají barvy jasné a váš obrázek bude lesklý.

Finelinery Erich Krause, 6 ks Fixy mají ergonomický trojhranný tvar. Průměr špičky je 0,4 mm. Píší rovnoměrně, zanechávají velmi tenkou čáru. Použít je můžete na psaní, skicování, na vybarvení antistresových omalovánek. Skvěle se hodí k vyplňování drobných detailů.

Gelové prstové barvy ArtBerry®, 4 ks. První prstové barvy s Aloe vera na světě. Právě díky aloe vera barvy během malování jemně pečují o pokožku dítěte. Barvy jsou speciálně navrženy pro malé děti. Základem jsou bezpečná potravinářská barviva. Ideální pro malování na papír či lepenku. Můžete kreslit prsty a dlaněmi, či použít štětec nebo houbičku. Dítě se malováním naučí rozlišovat a míchat barvy a rozvíjí i jemné motorické dovednosti. V závislosti na tlaku malby můžete vytvářet různě jasné barvy. Hustá gelová struktura barvy zabraňuje vylití, pokud nádoba spadne. Po usušení obrázku zůstávají barvy jasné a váš obrázek bude lesklý.

Sada fixů Centropen 7790/4 Počet barev v balení: 4 Obsahuje černou, modrou, zelenou a červenou barvu. Inkoust odolává vyschnutí až 3 roky. Použitý inkoust je vypratelný. Fixy jsou zdravotně nezávadné. Šířka stopy je 1,8 mm. Hrot fixy je vláknový a odolný proti zatlačení.

Finelinery Erich Krause, 12 ks Fixy mají ergonomický trojhranný tvar. Průměr špičky je 0,4 mm. Píší rovnoměrně, zanechávají velmi tenkou čáru. Použít je můžete na psaní, skicování, na vybarvení antistresových omalovánek. Skvěle se hodí k vyplňování drobných detailů.

Mini zvýrazňovač pro označování textu. Je vhodný na všechny typy papírů, včetně kopií a faxů. Tloušťka stopy je 0,6-5,2 mm. Širší část je vhodná pro zvýrazňování textu, tenčí naopak pro podtrhávání textu. Inkoust je na vodní bázi. Na papíru rychle zasychá, nezanechává stopy na zadní straně papíru. Životnost zvýrazňovače je až 5 let.

Zvýrazňovač pro označování textu. Je vhodný na všechny typy papírů, včetně kopií a faxů. Tloušťka stopy je 0,6-5,2 mm. Širší část je vhodná pro zvýrazňování textu, tenčí naopak pro podtrhávání textu. Inkoust je na vodní bázi. Na papíru rychle zasychá, nezanechává stopy na zadní straně papíru. Délka psaní: 700 metrů. Životnost zvýrazňovače je až 5 let.

Sada 10 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1 - 2 mm.