Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Standardní kazeta TZ pro všechny aktuální modely PT, kazety TZ šířky 6mm, bílá / černá (6mm, laminovaná), délka 8m, pozn: pásky TZ jsou nahrazovány páskami TZE, jedná se o ekologickou verzi pásek TZ.

Fixy ArtBerry® Aroma. Balení obsahuje 10 barevných fixů s voňavým inkoustem navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při 40 stupních. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-7 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry®, 6 ks. Balení obsahuje 6 klasických barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry®, 18 ks. Balení obsahuje 18 klasických barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Fixy ArtBerry® Super Tip, 12 ks. Balení obsahuje 12 barevných super omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při jakékoliv teplotě. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-4 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada 12 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1 - 2,5 mm.

Sada 6 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1-7 mm.

Sada 4 zvýrazňovačů pro označování textu. Je vhodný na všechny typy papírů, včetně kopií a faxů. Tloušťka stopy je 0,6-5,2 mm. Širší část je vhodná pro zvýrazňování textu, tenčí naopak pro podtrhávání textu. Inkoust je na vodní bázi. Na papíru rychle zasychá, nezanechává stopy na zadní straně papíru. Délka psaní: 660 metrů. Životnost zvýrazňovače je až 5 let.

Fixy na textil ArtBerry®, 10 ks, se šablonami na zdobení látky. Šablony mají motiv kotěte, motýla a ryby. Tyto fixy jsou skvělé pro zdobení jakéhokoliv druhu textilu. Barvy na textilu rovnoměrně leží a neroztahují se. Inkoust je velice odolný. Inkoust na textilu vydrží opakované praní při 30 °C. Fixy umožňují kreslit čáry různé šířky: od 1 do 7 mm. Ustojí i silný tlak. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada foukacích fixů Centropen Rainbow Počet barev v balení: 10 Použitý inkoust je snadno vypratelný. Inkoust je na vodní bázi, zdravotně zcela nezávadný. Balení obsahuje kromě fixů také 4 šablony a návod.