Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Náplň pro roller Pilot Frixion nebo Pilot Frixion Clicker 07. V sadě 3 ks náplně. Šíře hrotu 0,7 mm, šíře stopy 0,35 mm.

Náplň pro roller Pilot Frixion 07 nebo Pilot Frixion Clicker 07.Barva oranžová, v sadě 3 ks náplně. Šíře hrotu 0,7 mm, šíře stopy 0,35 mm.

Pouzdro etue PU Diamond 42 CZK  -50% 
Pouzdro na školní či jiné drobné potřeby . Uzavírání na zip.

* náplň do gumovacího rolleru * sada 3 kusů * pro gumovací rollery: FriXon Clicker 05 (2062) * průměr hrotu: 0,5 mm * šířka stopy: 0,25 mm

Desky A4 prešpánové s gumou, žluté, 3 chlopně, karton 355 g/m2

Jaká byla klíčová data života Karla Gotta? Který den vyhrál prvního Zlatého slavíka? Kdy se ženil a kdy se mu narodily dcery? Kdy slavil narozeniny se svými přáteli a které dny se naopak musel vyrovnávat s jejich ztrátou? S životopisným kalendářem Karla Gotta plným unikátních fotografií opět prožijete zásadní a zlomové okamžiky jeho osobního života i kariéry napříč týdny, měsíci i roky, a dohromady dostanete ucelený příběh nejpopulárnějšího českého zpěváka všech dob!

Školní sešit A5/60 listů, linka, 70 g/m2, bezdřevý, 564

Řada ergonomických štětců s extra tvrdým syntetickým vláknem od značky Borciani & Bonazzi. Štětce jsou určeny primárně pro olej, akryl a nanášení strukturovacích past, gelů, apod. Štětiny jsou sice pružné a ohebné, ale velice dobře drží svůj tvar a jsou opravdu pevné. Díky tomu můžete pracovat s prakticky jakkoliv silnou vrstvou barvy a nemusíte se obávat, že by to štětec nezvládnul. Kromě štětin však stojí určitě za zmínku také násadka, která je speciálně tvarována pro maximální komfort a praktičnost při práci. Je vyrobena z masivního dřeva a lakována na modrou barvu, tvar odpovídá ergonomickým požadavkům a je perfektně vyvážena. Vychytávkou je pak zploštělá část, která zabraňuje namočení štětin na poklad.

Blok s barvenými papíry formátu A4, 10 kusů, 130g/m2

Jednobarevné fotoalbum, 10x15, zasunovací B-46200S Vinyl 2 hnědé, způsob vkládání fotek: zasunovací, motiv: jednobarevné, formát fotky: 10x15cm, počet fotek / listů: 200 foto, možnost popisky: ano, druh vazby: šitá kniha, materiál a barva listu: papír bílý, druh obálky / provedení: ostatní - 200 foto, rozměr alba 19 x 25 cm