Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fólie HP Premium Vivid Colour Backlit Film je trvanlivá i všestranná, pro maximálně působivé barvy. Kompatibilní s originálními inkousty HP na bázi pigmentu; jeho porézní úprava umožňuje skvělou přilnavost inkoustu, ostrý obraz a rychlé schnutí. Zobrazuje skvělé reálné barvy dosahující maximální barevné působivosti. Rychlé schnutí pro optimální efektivitu. Silná tuhá média, která umožňují výbornou manipulovatelnost.

Moderní plánovací diář s krásným lakovaným povrchem a elastickým uzávěrem na gumičku. Diář obsahuje kalendář na rok 2022. Aktuální kalendář je třeba dokoupit zvlášť.

Desky A4 prešpánové s gumou, žluté, 3 chlopně, karton 355 g/m2

Box na svačinu Mimoni 2 89 CZK  -41% 
Plastový box na svačinu s motivem Mimoni 2. Vhodné do myčky, pro ohřev v mikrovlnce nechejte box otevřený.

Lněný olej Umton 1000ml 332 CZK  -39% 
Za studena presovaný lněný olej značky Umton. Lněný olej je nejpoužívanějším mastným olejem pro ředění olejových barev. Zasychá rychleji než olej saflorový a vytváří tvrdší film. Negativním efektem lněného oleje je jeho žloutnutí u starších maleb, proto pokud chcete žloutnutí omezit, doporučujeme používat u tmavších barev , u světlých použít polymerovaný lněný olej či ředítko. Olej se dále může ředit terpentýnem nebo minerálním lihem.

Blok s barvenými papíry formátu A4, 10 kusů, 130g/m2

Malování podle čísel je jednoduchý a přitom efektní způsob, jak si namalovat svůj první obraz bez nutnosti jakýchkoliv předchozích zkušeností s malbou. Navíc je to velmi relaxační práce, u které si odpočine celá rodina. Není třeba znát teorii či techniku malování, nemusíte přemýšlet, které barvy smíchat, abyste docílili požadovaného odstínu. Na plátně je vytištěný požadovaný motiv, rozdělený na jednotlivá pole. Každé pole má své číselné označení a stejně tak jsou označené i barvy v kalíškách. Stačí tedy vyplnit celou plochu pole barvou se stejným číslem a výsledný obraz je na světě. Plátno je napnuté na tzv. blindrámu (rám, který je schovaný pod plátnem). Obraz je díky tomu hezky napnutý a lze jej jednoduše pověsit na zeď. Sada obsahuje: plátno s obrysy a čísly kalíšky naplněné akrylovými barvami štětec vhodný pro akrylové barvy barevný obrázek Rozměr 35x45 cm. Nenalezli jste zde odpověď na to co Vás k tomuto produktu zajímá? Neváhejte nás kontaktovat a my Váš dotaz rádi zodpovíme.

Zápisník Svět příběhůMožná, že chcete navenek působit decentně, a proto potřebujete zápisník v šedých tónech. To ale neznamená, že uvnitř nemůžete být rozpustilí a hraví. Zaznamenejte si do něj své myšlenky, kreslete a popusťte uzdu fantazii.Pro všechny fanoušky dobrých příběhů jsme připravili tři úžasné zápisníky. Všechny mají formát A5, 104 stran a jsou linkované. Navíc je seženete pouze v síti knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ.

Zápisník KDčko po ruceNejelegantnější kousek z našich tří zápisníků. Tohle barevné provedení doporučuje i Wednesday Addamsová! Pro zaznamenání nejen vašich temných myšlenek i snů využijte 104 stran kvalitního papíru.Pro všechny fanoušky dobrých příběhů jsme připravili tři úžasné zápisníky. Všechny mají formát A5, 104 stran a jsou linkované. Navíc je seženete pouze v síti knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ.

Modrý horizontální diář kapesní velikosti na rok 2022. Týden je zobrazen horizontálně na dvou stránkách (pondělí, úterý a středa nalevo, čtvrtek, pátek, sobota a neděle napravo). Diář má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání. Obsahuje praktickou vnitřní kapsu, textilní záložku a 295 barevných samolepek. Papír s gramáží 70 g/m2 neobsahuje kyseliny.