Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hýkající osel, usmívající se žabka nebo rozdovádění tuleni na stránkách poznámkového kalendáře vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. V kalendáři kromě fotek najdete přehledné kalendárium od září 2022 do prosince 2023 v šesti jazycích, fáze měsíce, důležité svátky a prostor pro poznámky na každý den.

Objevte krásy zapomenutého umění v Egyptě ve všech jeho podobách. Poznámkový kalendář obsahuje přehledné kalendárium od září 2022 do prosince 2023 v šesti jazycích, fáze měsíce, důležité svátky a prostor pro poznámky na každý den.

Dvanáct obrázků Toma a Jerryho a jejich rozverných dobrodružství doprovází šestijazyčné kalendárium s mezinárodními svátky, fázemi měsíce a prostorem na poznámky.

Roztomilá štěňátka na fotografiích v poznámkovém kalendáři. Uvnitř najdete přehledné kalendárium od září 2022 do prosince 2023 v šesti jazycích, fáze měsíce, důležité svátky a prostor pro poznámky na každý den.

Nástěnný kalendář GOTT 2023 velký

Jaká byla klíčová data života Karla Gotta? Který den vyhrál prvního Zlatého slavíka? Kdy se ženil a kdy se mu narodily dcery? Kdy slavil narozeniny se svými přáteli a které dny se naopak musel vyrovnávat s jejich ztrátou? S životopisným kalendářem Karla Gotta plným unikátních fotografií opět prožijete zásadní a zlomové okamžiky jeho osobního života i kariéry napříč týdny, měsíci i roky, a dohromady dostanete ucelený příběh nejpopulárnějšího českého zpěváka všech dob!

Po celotýdenním shonu by se rodina měla sejít u krásně prostřeného stolu, v klidu si pochutnat na něčem obzvláště lahodném a strávit tak spolu pár příjemných chvil. Občas přemýšlíme, co uvařit, aby to nebylo stejné pořád dokola. V kalendáři najdete jídelníčky na rodinné nedělní obědy. V nedělních menu se střídají polévky s předkrmem, protože obojí se připravuje jen při zvláště slavnostních příležitostech. Kalendář je sestaven tak, aby se žádné jídlo po celý rok neopakovalo. Nejlepší vyzkoušené rodinné recepty jsou vybrány s ohledem na roční období. Rozpočet je počítán pro čtyři osoby, jen některé moučníky obsahují více porcí. Kromě předpisů potěší i nápadité koláže. Nechť jsou všechny Vaše neděle krásné. Tajné levné recepty Klára Trnková 40 stran, 11,5 x 15 cm, brožovaná Nastala doba, kdy bychom se měli zamýšlet nad využitím surovin do posledního zbytečku. Naši předkové velmi šetřili, přesto dokázali připravit chutné a levné pokrmy. Nic nesmělo přijít nazmar. Babiččiny recepty budou dobrou inspirací a koláže přivaření potěší i oko. Tajné bramborové recepty Klára Trnková 40 stran, 11,5 x 15 cm, brožovaná V dnešní době, kdy potraviny zdražují, můžeme se ohlédnout po pokrmech našich předků, kteří využívali i levnější suroviny. Brambory jsou jednou z možností, kdy s přidáním malého množství přísad uvaříme lahodný oběd nebo večeři, na kterých si všichni pochutnají. Mnohé z receptů lze přidáním nebo výměnou některé ze surovin chuťově obměnit a doplnit je různými saláty nebo dušenou zeleninou, takže skýtají větší rozmanitost. Koláže by měly při vaření trochu potěšit.

Kalendárium: Rozsah: 144 stran Provedení: týdenní Jazyk: šestijazyčné (anglicky, německy, francouzsky, maďarsky, španělsky, holandsky) Formát: 110x160 mm Barva: Bílý květ Velikost: 110x160 mm Materiál a provedení: Vnitřek: papír ilustrace 130 g/m2 – vnitřní strany 100 g/m2 Vazba: tuhá knižní s magnetickým uzavíráním

Řada ergonomických štětců s extra tvrdým syntetickým vláknem od značky Borciani & Bonazzi. Štětce jsou určeny primárně pro olej, akryl a nanášení strukturovacích past, gelů, apod. Štětiny jsou sice pružné a ohebné, ale velice dobře drží svůj tvar a jsou opravdu pevné. Díky tomu můžete pracovat s prakticky jakkoliv silnou vrstvou barvy a nemusíte se obávat, že by to štětec nezvládnul. Kromě štětin však stojí určitě za zmínku také násadka, která je speciálně tvarována pro maximální komfort a praktičnost při práci. Je vyrobena z masivního dřeva a lakována na modrou barvu, tvar odpovídá ergonomickým požadavkům a je perfektně vyvážena. Vychytávkou je pak zploštělá část, která zabraňuje namočení štětin na poklad.

WOMAN 2023 - Adolf Zika 44 CZK  -87% 
Nástěnný kalendář na rok 2023. Ženská krása v černobílém pojetí zachycená objektivem světoznámého fotografa Adolfa Ziky.