Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fólie HP Premium Vivid Colour Backlit Film je trvanlivá i všestranná, pro maximálně působivé barvy. Kompatibilní s originálními inkousty HP na bázi pigmentu; jeho porézní úprava umožňuje skvělou přilnavost inkoustu, ostrý obraz a rychlé schnutí. Zobrazuje skvělé reálné barvy dosahující maximální barevné působivosti. Rychlé schnutí pro optimální efektivitu. Silná tuhá média, která umožňují výbornou manipulovatelnost.

rozměr etikety: 50(š) x 20(v) mm
počet etiket v roli: 1000ks
průměr dutinky: 40(d) mm

Fóliové štítky se používají především k označení kosmetiky a toaletních potřeb, vyžadující odolnost vůči vodě.
Díky své flexibilitě je produkt zvláště vhodný pro předměty, jako jsou fóliové sáčky, PET láhve a jiné pružné obaly. Tyto výrobky lze také použít v situacích, kdy není použití PVC štítků žádoucí z environmentálních důvodů. Fóliový štítek je mnohem elegantnější než papírový štítek.
Pro potisk na fóliové štítky jsou nutné voskovo-pryskyřičné nebo pryskyřičné pásky.

Čirá polyuretanová folie s jednostranným nánosem vysoce odolného akrylového lepidla vhodného i pro exteriérové použití. Vodotěsná, voděodolná.

Moderní plánovací diář s krásným lakovaným povrchem a elastickým uzávěrem na gumičku. Diář obsahuje kalendář na rok 2022. Aktuální kalendář je třeba dokoupit zvlášť.

Desky A4 prešpánové s gumou, žluté, 3 chlopně, karton 355 g/m2

Box na svačinu Mimoni 2 89 CZK  -41% 
Plastový box na svačinu s motivem Mimoni 2. Vhodné do myčky, pro ohřev v mikrovlnce nechejte box otevřený.

Blok s barvenými papíry formátu A4, 10 kusů, 130g/m2

Malování podle čísel je jednoduchý a přitom efektní způsob, jak si namalovat svůj první obraz bez nutnosti jakýchkoliv předchozích zkušeností s malbou. Navíc je to velmi relaxační práce, u které si odpočine celá rodina. Není třeba znát teorii či techniku malování, nemusíte přemýšlet, které barvy smíchat, abyste docílili požadovaného odstínu. Na plátně je vytištěný požadovaný motiv, rozdělený na jednotlivá pole. Každé pole má své číselné označení a stejně tak jsou označené i barvy v kalíškách. Stačí tedy vyplnit celou plochu pole barvou se stejným číslem a výsledný obraz je na světě. Plátno je napnuté na tzv. blindrámu (rám, který je schovaný pod plátnem). Obraz je díky tomu hezky napnutý a lze jej jednoduše pověsit na zeď. Sada obsahuje: plátno s obrysy a čísly kalíšky naplněné akrylovými barvami štětec vhodný pro akrylové barvy barevný obrázek Rozměr 35x45 cm. Nenalezli jste zde odpověď na to co Vás k tomuto produktu zajímá? Neváhejte nás kontaktovat a my Váš dotaz rádi zodpovíme.

Zápisník Svět příběhůMožná, že chcete navenek působit decentně, a proto potřebujete zápisník v šedých tónech. To ale neznamená, že uvnitř nemůžete být rozpustilí a hraví. Zaznamenejte si do něj své myšlenky, kreslete a popusťte uzdu fantazii.Pro všechny fanoušky dobrých příběhů jsme připravili tři úžasné zápisníky. Všechny mají formát A5, 104 stran a jsou linkované. Navíc je seženete pouze v síti knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ.

Modrý horizontální diář kapesní velikosti na rok 2022. Týden je zobrazen horizontálně na dvou stránkách (pondělí, úterý a středa nalevo, čtvrtek, pátek, sobota a neděle napravo). Diář má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání. Obsahuje praktickou vnitřní kapsu, textilní záložku a 295 barevných samolepek. Papír s gramáží 70 g/m2 neobsahuje kyseliny.