Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Toto cca 0,18 mm silné médium (162 g/m) potažené vrstvou na bázi prysky?ic se svým charakterem velmi blíží pravému hedvábn? matnému fotopapíru. Na hedvábn? matném povrchu mohou uživatelé tisknout svatební fotografie ?i nádherné snímky krajiny. S ohledem na povrchovou strukturu není toto médium vhodné pro laminaci.

Fólie HP Premium Vivid Colour Backlit Film je trvanlivá i všestranná, pro maximálně působivé barvy. Kompatibilní s originálními inkousty HP na bázi pigmentu; jeho porézní úprava umožňuje skvělou přilnavost inkoustu, ostrý obraz a rychlé schnutí. Zobrazuje skvělé reálné barvy dosahující maximální barevné působivosti. Rychlé schnutí pro optimální efektivitu. Silná tuhá média, která umožňují výbornou manipulovatelnost.

Speciální papír HP Special Inkjet Paper je ideální pro profesionální návrháře potřebující živý velkoformátový barevný tisk odolný proti rozmazání. Speciální papír HP Special Inkjet Paper je odolný proti působení vody a rozmazání. Zvláštní povrchová úprava papíru HP Special Inkjet Paper zajišťuje okamžité schnutí inkoustu, barvy jsou živější, zářivě jasnější a ostřejší.
Navržen tak, aby poskytoval přesné barvy, ostré čáry, sytou černou a plné plochy.
Zářivě bílý povrch zajišťuje vynikající kontrast a jasné živé barvy.
Vynikající využitelnost díky okamžitému schnutí a odolnosti proti vodě a rozmazání.
Ekonomický papír, který se dokonale hodí pro každodenní aplikace.
Plné plochy.

Canon Glossy Photo Paper, foto papír, lesklý, bílý, 10x15cm, 4x6", 275 g/m2, 5 db, 2311B053, nespecifikováno

Canon Photo Paper Plus Glossy II, foto papír, lesklý, bílý, 13x18cm, 5x7", 275 g/m2, 20 db, 2311B060, inkoustový

Canon Photo Paper Pro Variety Pack PVP-201, foto papír, bílý, A4, 15 db, 6211B021, inkoustový,5x matný PM-101, 5x lesklý PT-101, 5

Canon Photo Paper Plus Semi-Glossy, foto papír, pololesklý, saténový, bílý, 10x15cm, 4x6", 260 g/m2, 5 db, 1686B072, inkoustový

Xerografický papír Epson, Business Paper A4, 80 g/m2, fehér, 500 ív

Kancelářský papír HP Universal Inkjet Bond je ekonomický papír navržený pro černé a barevné čárové výkresy. Kancelářský papír HP Universal Inkjet Bond umožňuje tisk čar s ostrým rozlišením a vysoce kontrastními barvami.
Univerzální běžný papír HP Universal Bond Paper přináší dokonalou bělost, ostrý černý text, čisté rozlišení čar a vysoce kontrastní barvy.
Univerzální běžný papír HP Universal Bond Paper je ekonomickou volbou pro technické návrhové a nátiskové aplikace vyžadující přesnost a čistotu. Umožňuje ekonomičtější tisk v zaručené kvalitě HP.
Univerzální běžný papír HP Universal Bond Paper je k dispozici v několika šířkách pro prakticky libovolnou technickou aplikaci a také v prodloužených délkách rolí pro bezobslužný tisk zvyšující produktivitu uživatele.
Kompatibilita se všemi tiskárnami HP a většinou tiskáren jiných výrobců přináší snížení nákladů v důsledku snížených skladových zásob.

Fotopapír pro digitální instantní fotoaparát Polaroid POP

3,5 x 4,25" (8,6 x 10,8 cm) fotopapír, balení po 10, 20, 40
Tiskne bez inkoustu díky technologii tisku ZINK Zero Ink.
Papír je při tisku suchý na dotek.
Fotografie jsou odolné proti rozmazání, vodě, natržení.
Kompatibilní s digitálním instantním fotoaparátem Polaroid POP

.