Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Desky formátu A4. Vhodné pro dívky na prvním stupni ZŠ. Desky jsou tvořené v pákovém provedení. Desky jsou značky Boho Chic,která vytváří kvalitní a pevné desky.

Originální bloček pro děti od 3 let. Bloček je v motivu Kori Kumi Three Little Birds. Třídílný bloček, jeden bloček obsahuje 30 listů. Formát bločku: A5. Značka Santoro London, která nemá strach vyčnívat z řady.

Originální bloček pro děti od 3 let. Bloček je v motivu Kori Kumi Starry Night. Třídílný bloček, jeden bloček obsahuje 30 listů. Formát bločku: A5. Značka Santoro London, která nemá strach vyčnívat z řady.

Sešit Anekke A4 barevný. Sešit je s motivem oblíbené panenky Anekke. Papíry uvnitř sešitu jsou linkované. Linky mají rozestup 9 mm. V sešitu je 52 listů. Papír je 80 gr. SEŠIT SE PRODÁVÁ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Sešit Next 360° Beach Má moderní design. Desky sešitu jsou zpevněné. Sešit je 360°- může se ohýbat dle libosti bez porušení a poničení vazby. Polovina sešitu je s linkami. Druhá polovina sešitu je s tečkami. Má 64 listů. Vazba je látková. Formát sešitu je A5.

Sešit Next 360° Honolulu Má moderní design. Desky sešitu jsou zpevněné. Sešit je 360°- může se ohýbat dle libosti bez porušení a poničení vazby. Polovina sešitu je s linkami. Druhá polovina sešitu je s tečkami. Má 64 listů. Vazba je látková. Formát sešitu je A5.

Trhací blok se čtverečkovanými papíry a barevnými okraji. Blok je ve formátu A5. Okraje papírů jsou v těchto barvách: fialová, modrá, zelená, oranžová, růžová. Na okraji se nachází dírky pro držení v šanonu. Blok obsahuje 50 listů. Výrobce: INTERDUK.

Zápisky v bezpečí


Voděodolný zápisník PVC Cover A5 BCB® ochrání vaše zápisky před znehodnocením vlivem vody a vlhkosti. Pokud s sebou do přírody nosíte zápisník, pravděpodobně už se vám někdy stalo, že se zhoršilo počasí, začalo pršet a při návratu do kempu jste z batohu vytáhli jen zničené a rozmočené "salátové" vydání vašeho zápisníku. Voděodolný zápisník vás těchto starostí ušetří. Můžete tak psát kdekoliv a kdykoliv.


Opravdu odolný zápisník


Zápisník je vyroben z tvrdého voděodolného papíru, který zároveň odpuzuje špínu mastnotu. Zápisník obsahuje 50 voděodolných stran a disponuje gumičkou pro uchycení propisky. Vše potřebné k psaní tak máte na jednom místě. Proti nechtěnému otevření můžete zápisník pojistit elastickým páskem. Zadní strana zápisníku je doplněna o měřítko v centimetrech a palcích. Uvnitř navíc naleznete tabulku s převodními jednotkami a světovými časy. Skvělá volba pro všechny, kteří chtějí udržet své poznámky v bezpečí v jakémkoliv počasí.

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • 50 voděodolných stránek
  • odolné proti mastnotě a špíně
  • poutko pro propisku
  • pásek proti otevření
  • integrované měřítko
  • odolné desky

Roxy Dámská spisovka What A Day ERJAA04049-KVJ6

Albi Kapesní diář 2023 19590