Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sešit Next 360° Honolulu Má moderní design. Desky sešitu jsou zpevněné. Sešit je 360°- může se ohýbat dle libosti bez porušení a poničení vazby. Polovina sešitu je s linkami. Druhá polovina sešitu je s tečkami. Má 64 listů. Vazba je látková. Formát sešitu je A5.

Next Sešit 360° zelený 129 CZK  -27% 
Sešit Next 360° zelený Má moderní design. Desky sešitu jsou zpevněné. Sešit je 360°- může se ohýbat dle libosti bez porušení a poničení vazby. Polovina sešitu je s linkami. Druhá polovina sešitu je s tečkami. Má 96 listů. Vazba je látková. Formát sešitu je B5.

Next Sešit 360° žlutý 129 CZK  -27% 
Sešit Next 360° žlutý Má moderní design. Desky sešitu jsou zpevněné. Sešit je 360°- může se ohýbat dle libosti bez porušení a poničení vazby. Polovina sešitu je s linkami. Druhá polovina sešitu je s tečkami. Má 96 listů. Vazba je látková. Formát sešitu je B5.

Sešit Cross the color 564 fialový. Sešit je velikosti A5. Má 60 stran. Je linkovaný. Sešit je ve fialové barvě s kostičkami.

Sešit Revolution 564 mix. Sešit je velikosti A5. Má 60 stran. Je linkovaný. S barevným vzorem. SEŠIT SE PRODÁVÁ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Blok spirála A4 čtverečkovaný Blok je vázán spirálovou vazbou na kratší straně. Rozměr listu: A4 Typ papíru: čtverečkovaný Počet stran: 70 Použitý papír je bezdřevý – bílý.

Holografický zápisník Ananas Krásný a originální holografický zápisník vhodný pro dívky. Zápisník je ve formátu A5. Obsahuje 96 listů v gramáži 80 g. Zápisník je s potiskem drobných ananasů.

Sešit Polymotion green, A4, 48 listů, čtverečkovaný Zelený školní sešit s potiskem teček. Sešit je čtverečkovaný. Počet listů: 48 Rozměr sešitu je A4.

Projektový blok Neon A4, 200 stránek, žlutá Projektový blok v neonově žluté barvě. Blok obsahuje celkem 200 stran. Stránky uvnitř jsou čtverečkované. Blok má kroužkovou vazbu, což usnadňuje vytrhávání stránek. Uvnitř bloku je několik plastových přepážek, které obsahují kapsičku, kam můžete umístit papírek s označením. Blok také obsahuje obálku pro uložení dodatečných poznámek či jiných věcí.

Projektový blok Neon A4, 200 stránek, oranžová Projektový blok v neonově oranžové barvě. Blok obsahuje celkem 200 stran. Stránky uvnitř jsou čtverečkované. Blok má kroužkovou vazbu, což usnadňuje vytrhávání stránek. Uvnitř bloku je několik plastových přepážek, které obsahují kapsičku, kam můžete umístit papírek s označením. Blok také obsahuje obálku pro uložení dodatečných poznámek či jiných věcí.