Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tavné tyčinky pro lepicí pistole, průměr 7,2 mm, délka 100 mm, různé barvy s třpytivým efektem (tzv. glitter), sada 12 kusů – EXTOL CRAFT EX9910Ideální pro dekorační účely – např. výroba věnců, lepení ozdob apod. Tyčinky obsahují třpytky, které po roztavení a opětovném ztuhnutí lepidla dávají výrobku exkluzivní vzhled.Souprava obsahuje tyčinky světle a tmavě šedé, žluté, červené, zelené a modré barvy (vždy po 2 kusech). Technické parametry:- průměr: 7,2 mm- délka: 100 mm- obsah balení: 12 kusů

Lepicí páska Invisible. Šířka pásky je 18 mm. Délka pásky je 20 m. Má antireflexní matný povrch. Na lepenku se dá psát. Má vysokou přilnavost. Vyrobena z vysoce kvalitního extra silného polypropylenového filmu. Netrhá se, odděluje se od role v jednom kuse. Je odolná vůči světlu, nežloutne.

Tekuté lepidlo Hercules 30 g. Obsahuje sušinu min. 30%. Doba zasychání je 15 minut. Je potřeba chránit proti mrazu. Vhodné na: papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály, fotografie, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

Tekuté lepidlo Hercules 130 g. Obsahuje sušinu min. 30%. Doba zasychání je 15 minut. Je potřeba chránit proti mrazu. Vhodné na: papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály, fotografie, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

Lepicí páska Invisible. V balení je i odvíječ lepenky. Šířka pásky je 12 mm. Délka pásky je 20 m. Má antireflexní matný povrch. Na lepenku se dá psát. Má vysokou přilnavost. Vyrobena z vysoce kvalitního extra silného polypropylenového filmu. Netrhá se, odděluje se od role v jednom kuse. Je odolná vůči světlu, nežloutne.

Tyčinkové lepidlo Extra, 36 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tyčinkové lepidlo Extra, 15 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tyčinkové lepidlo Magic, 15 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Lepidlo zanechává krátkodobou barevnou stopu, která postupně mizí. Díky tomu můžete sledovat, kde bylo lepidlo aplikováno. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tyčinkové lepidlo Extra, 15 g. Balené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tyčinkové lepidlo Extra, 21 g, zabalené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.