Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tekuté lepidlo Hercules 30 g. Obsahuje sušinu min. 30%. Doba zasychání je 15 minut. Je potřeba chránit proti mrazu. Vhodné na: papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály, fotografie, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

Tyčinkové lepidlo Extra, 36 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tyčinkové lepidlo Extra, 15 g. Balené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tyčinkové lepidlo Extra, 21 g, zabalené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tavné tyčinky pro lepicí pistole, průměr 7,2 mm, délka 100 mm, různé barvy s třpytivým efektem (tzv. glitter), sada 12 kusů – EXTOL CRAFT EX9910Ideální pro dekorační účely – např. výroba věnců, lepení ozdob apod. Tyčinky obsahují třpytky, které po roztavení a opětovném ztuhnutí lepidla dávají výrobku exkluzivní vzhled.Souprava obsahuje tyčinky světle a tmavě šedé, žluté, červené, zelené a modré barvy (vždy po 2 kusech). Technické parametry:- průměr: 7,2 mm- délka: 100 mm- obsah balení: 12 kusů

Tyčinkové lepidlo Magic, 8 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Lepidlo zanechává krátkodobou barevnou stopu, která postupně mizí. Díky tomu můžete sledovat, kde bylo lepidlo aplikováno. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Lepicí páska Crystal. Šířka pásky je 12 mm. Délka pásky je 33 m. Páska vyniká vysokou transparentností a lepivostí. Vyrobena z vysoce kvalitního extra silného polypropylenového filmu. Netrhá se, odděluje se v jednom kuse. Odolná vůči světlu, nežloutne.

Lepicí tyčinka Mizím! Vhodná především pro děti na výtvarnou výchovu. Když lepidlo nanesete, zůstává na povrchu barvená stopa, ale pozor, ta během chvíle zmizí! Díky této barevné vrstvě víte přesně, kde bylo lepidlo naneseno a předejdete tak zbytečnému ulepení a zašpinění. Tyčinka je uzavíratelná víčkem, díky tomu se předejde vysychání. Lepidlo je určeno pro papír, tkaniny, korek a ostatní savé materiály.

Tyčinkové lepidlo Herkules 40 g. Univerzální tyčinka ke základnímu lepení. Proti vysychání tyčinka obsahuje nasazovací uzávěr. Funguje na principu výsuvné lepící části pro jednoduchou manipulaci. Vhodné na papír, karton, textilie a další savé materiály.

Tyčinkové lepidlo Standard, 6 g. Má složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Vhodné na papír, karton či fotografie.