Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tekuté lepidlo Hercules 30 g. Obsahuje sušinu min. 30%. Doba zasychání je 15 minut. Je potřeba chránit proti mrazu. Vhodné na: papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály, fotografie, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

Tyčinkové lepidlo Standard, 6 g. Má složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Vhodné na papír, karton či fotografie.

Tyčinkové lepidlo Extra, 36 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tyčinkové lepidlo Extra, 15 g. Balené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tyčinkové lepidlo Extra, 21 g, zabalené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Tavné lepidlové tyčinky – patrony Kraftmann 80851Určeno do tavných pistolí. Transparentní (bezbarvé) – vhodné pro lepení předmětů, u kterých po slepení záleží na vzhledu. Upozornění: patrony nejsou vhodné pro Styropor, měkké PVC a polyethylen. Technické parametry:- Průměr: 7,5 mm- Délka: 50 mm- Obsah balení: 12 kusů

Tyčinkové lepidlo Herkules 15 g. Univerzální tyčinka ke základnímu lepení. Proti vysychání tyčinka obsahuje nasazovací uzávěr. Funguje na principu výsuvné lepící části pro jednoduchou manipulaci. Vhodné na papír, karton, textilie a další savé materiály.

Tyčinkové lepidlo Magic, 8 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Lepidlo zanechává krátkodobou barevnou stopu, která postupně mizí. Díky tomu můžete sledovat, kde bylo lepidlo aplikováno. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Lepicí páska Crystal. Šířka pásky je 12 mm. Délka pásky je 33 m. Páska vyniká vysokou transparentností a lepivostí. Vyrobena z vysoce kvalitního extra silného polypropylenového filmu. Netrhá se, odděluje se v jednom kuse. Odolná vůči světlu, nežloutne.

Tyčinkové lepidlo Herkules 40 g. Univerzální tyčinka ke základnímu lepení. Proti vysychání tyčinka obsahuje nasazovací uzávěr. Funguje na principu výsuvné lepící části pro jednoduchou manipulaci. Vhodné na papír, karton, textilie a další savé materiály.