Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tato sada obsahuje 48 x 20 ml tuby. Barvy jsou vyrobeneé z vysoce kvalitních pigmentů a 100% akrylové emulze - tato středně viskózní barva je dostatečně silná na to, aby poskytla pěkné tahy štětce a texturu. Může pokrýt i velké plochy hladkou barvou. Všech sety Amsterdam jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu a vyrábějí se lokálně. Kartonový obal je také částečně vyroben z recyklovaného kartonu. Tyto obaly jsou 100% recyklovatelné. Pomozte nám udržet naši planetu čistou a nezapomeňte tyto obaly správně rotriediť do odpadkových košů.
Země původu : Nizozemsko
Druhy barev : Sada akrylových barev
Počet v balení (ks) : 48
Objem : 48x20 ml

Tato sada obsahuje 90 x 20 ml tuby. Barvy jsou vyrobeneé z vysoce kvalitních pigmentů a 100% akrylové emulze - tato středně viskózní barva je dostatečně silná na to, aby poskytla pěkné tahy štětce a texturu. Může pokrýt i velké plochy hladkou barvou. Všech sety Amsterdam jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu a vyrábějí se lokálně. Kartonový obal je také částečně vyroben z recyklovaného kartonu. Tyto obaly jsou 100% recyklovatelné. Pomozte nám udržet naši planetu čistou a nezapomeňte tyto obaly správně rotriediť do odpadkových košů.
Země původu : Nizozemsko
Objem : 90x20 ml
Počet v balení (ks) : 90
Druhy barev : Sada akrylových barev

Akrylové barvy Van Gogh jsou vyrobeny z vysoce kvalitních pigmentů podle nejvyšších nizozemských standardů kvality. Barvu je možné použít přímo z kovové tuby nebo ředit vodou. Díky krátkému času schnutí je snadné rychle natřít vrstvu po vrstvě. Barva pro těžké tělo má vysoké množství pigmentu pro silné a intenzivní barvy pro práci se štětcem nebo malířským nožem. Tyto akrylové barvy pro studenty a umělce mají hodnocení světlostálosti od dobrých (25 - 100 let v podmínkách muzea) po vynikající (100+ let v podmínkách muzea). Tento box z tmavého dřeva obsahuje tuby 14 x 40 ml v následujícím výběru barev: Titanium White (105), Azo Yellow Lemon (267), Azo Yellow Medium (269), Vermilone (311), Naphtha Red Medium (396), Quinacridone Rose (366), Permanent Blue-Violet (568), Ultramarine (504), Brilliant Blue (564), Permanent Green Medium (614), Sap Green (623), Burnt Amber (409), Yellow Ocher (227), Oxide Black (735). Tato sada obsahuje: akrylové médium na lesk 75 ml, akrylový lak Talens, lesklý akrylový lak Talens 75 ml, plochý štětec (velikost 10), kulatý štětec (velikost 6), malířská špachtle, pohár na dvojitou paletu, dřevěná paleta a čistící hadřík .
Objem : 14x40 ml
Druhy barev : Sada akrylových barev
Počet v balení (ks) : 14
Země původu : Nizozemsko

Tato 80 kusová sada obsahuje vše, co k malování patří, a k tomu širokou kolekci akrylových, olejových či akvarelových barev, štětců, tužek a malířských nástrojů a pomůcek. Každá sada barev obsahuje návod pro nadšeného malíře, aby se dozvěděl více o akrylových, olejových a akvarelových technikách, které dosud nevyzkoušel. Vše je uloženo v tmavém dřevěném boxu se šuplíky. Rozměry boxu: 41,7 cm x 26,7 cm x 23,9 cm Obsah balení: 12 x 21 ml akrylových barev v tubě 12 x 21 ml olejových barev v tubě 12 x 21 ml akvarelových barev v tubě 12 ks akvarelových barev v plastu 6 ks zlatých taklonových štětců 6 ks bílých štětinových štětců 6 ks bílých taklonových štětců 3 ks plastových špachtlí 3 ks návodů pro akrylové, olejové a akvarelové barvy 2 ks grafitových tužek 1 ks lněný olej v lahvičce 1 ks dřevěné palety 1 ks stojanu na štětce 1 ks obyčejné gumy 1 ks struhadla 1 ks dřevěného uměleckého boxu
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Guma
Balení obsahuje : Kefka
Varianta : 80 ks
Druhy barev : Sada akrylových barev
Balení obsahuje : Barva
Balení obsahuje : Struhadlo
Barva : Mix

Krémové barvy po zaschnutí matné.
Se startovací sadou SOLO GOYA Acrylic s 32 barevnými odstíny získáte kompaktní kompozici barevně vyvážené, široké škály barev kvalitního akrylu SOLO GOYA Acrylic. Vysoce pigmentovaná umělecká akrylová barva SOLO GOYA Acrylic od KREUL se vyznačuje jemnou a hladkou konzistencí. Silná intenzita barev a brilantní jas prochází celým barevným spektrem.

Na bázi vody
Vysoká intenzita barev a brilantní jas
Velmi dobré krytí, barva obsahuje neblednoucí pigmenty
Měkká a hladká konzistence
Střední viskozita
Krémové barvy
Lze ředit vodou; barvy lze mezi sebou míchat
Rychle a rovnoměrně schnoucí, po zaschnutí matné
Po zaschnutí voděodolné
Ideální pro malování na papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži a mnohé plasty

Balení obsahuje: 32 tub o objemu 20 ml (bílá, slonovinová, citrónová, pravá žlutá světlá, kadmiová žlutá, indická žlutá, pravá sytě oranžová, terakota, pastelová růžová, růžová, pravá červená, rumělka, karmínová červená, purpurová, vínová červená, bleděmodrá, základní modrá, Cerulean modrá, fialová , kobaltová modrá, ultramarinová modrá, tyrkysová, světle zelená, žlutozelená, permanentní zelená, listová zelená, béžová, světle žlutá okrová, zlatookrová, tmavá oxid hnědá, tmavě hnědá, černá)
Počet v balení (ks) : 32
Země původu : Německo
Druhy barev : Sada akrylových barev
Série : Solo Goya
Barva : Mix
Objem : 32 x 20 ml

Tato sada obsahuje 24 x 20 ml tuby. Barvy jsou vyrobeneé z vysoce kvalitních pigmentů a 100% akrylové emulze - tato středně viskózní barva je dostatečně silná na to, aby poskytla pěkné tahy štětce a texturu. Může pokrýt i velké plochy hladkou barvou. Všech sety Amsterdam jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu a vyrábějí se lokálně. Kartonový obal je také částečně vyroben z recyklovaného kartonu. Tyto obaly jsou 100% recyklovatelné. Pomozte nám udržet naši planetu čistou a nezapomeňte tyto obaly správně rotriediť do odpadkových košů.
Počet v balení (ks) : 24
Země původu : Nizozemsko
Objem : 24x20 ml
Druhy barev : Sada akrylových barev

Se sadou základních barev SOLO GOYA Acrylic získáte perfektní základní výbavu pro malování akrylovou barvou. Vysoce pigmentovaná umělecká akrylová barva se vyznačuje jemnou a hladkou konzistencí. Silná intenzita barev a brilantní zářivost prochází celým barevným spektrem. Umělecké akrylové barvy mají krémovou konzistenci, rychle a rovnoměrně schnou a po zaschnutí jsou matné a vodě odolné. Na vodní bázi Ředitelné vodou Vysoká intenzita barev a brilantní jas Měkká a hladká krémová konzistence Rychle a rovnoměrně schnoucí, po zaschnutí matné Velmi dobré krytí, barva obsahuje stálobarevné pigmenty Střední viskozita Barvy lze mezi sebou míchat Po zaschnutí vodovzdorné Ideální pro malování na papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži a mnohé plasty Balení obsahuje: 6 tub o objemu 100 ml (bílá, kadmiová žlutá, listová zelená, kobaltová modrá, rumělková černá)
Objem : 6 x 100 ml
Série : Solo Goya
Druhy barev : Sada akrylových barev
Barva : Mix
Země původu : Německo

Akrylové umění v nové dimenzi. Díky akrylovému médiu Solo Goya dosáhnete tří dimenzionálních efektů a kompozice obrazu na plátně získá atraktivní hloubku obrazu a velkou výraznost. Na plátně se zjeví nejen optický, ale také hmatový svět zkušeností, kdy se na plátně setkávají akrylové barvy a strukturující pasty. Strukturující pasty jsou vhodné pro vytvoření plastického, granulárního povrchu s texturou. Mohou být také použity jako aktivační činidlo k dosažení různých textur na pozadí nebo jako lepidlo koláž. Jsou na báze vody a jsou ideální pro tvorbu s paletním nožem nebo kartáčem pro aplikace s bohatou texturou. Akrylové médium je pasta roztírací konzistence s hrubozrnnou povrchovou strukturou podobnou písku. Po vysušení je pasta bílá, matní a neprůhledná. Můžete promíchat pastu s akrylovými barvami v jakémkoli poměru. Po vysušení je můžete přemalovat olejovými nebo akrylovými barvami. Vhodná pro design plastového povrchu se strukturami Vhodná jako základní médium k dosažení různých základních struktur Vhodná jako lepidlo pro koláž Ideální pro malování na papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůže a mnoho plastů
Série : Solo Goya
Barva : Bílá
Země původu : Německo
Počet v balení (ks) : 1
Typ : Médium
Objem : 1000 ml

Umělecká akrylová barva. Akryl SOLO GOYA Triton ve studijní kvalitě je univerzální barva, velmi vhodná pro techniky glazování a velkoplošné vzory. Snadno se nanáší a rychle schne. Tekutou konzistenci a hluboký matný efekt ocení umělci pro základní nátěr a velkoplošné návrhy pozadí. Výtvarné akademie, scénografové a umělci, kteří malují velké plochy, potvrzují její vysokou výtěžnost a používají ji pro projekty v interiéru i exteriéru. Brilantní na velkých plochách Na vodní bázi S dokonalým stupněm matování Neblednoucí jasná barva, dobře krycí a úsporná ve spotřebě Lze ředit vodou, mísitelná Rychle schne, příjemně voní, a je odolná vůči světlu a vápníku Pro použití v interiéru i exteriéru, po zaschnutí je voděodolná V univerzální plastové lahvi Ideální pro malování na papír, dřevo, plátno, karton, kámen, kov, kůži a mnoho syntetických materiálů
Barva podle výrobce : Mixing White
Druhy barev : Akrylová barva
Objem : 2500 ml
Série : Solo Goya
Barva : Bílá
Země původu : Německo
Počet v balení (ks) : 1

Sada barev určená pro malby technikou lití a stékání barev. Sada obsahuje barvy, které jsou již smíchány s licí tekutinou a jsou připraveny k použití. Kombinaci červených a modrých tónů doplňuje speciální efektní barva se třpytkami i klasická černá a bílá. Ideální pro každého, kdo chce s touto technikou začít. Tekuté akrylové barvy Předmíchané Pro odlévací a splývavé techniky Na bázi vody Tekutá konzistence pro perfektní tekutost Rychle schne a má hedvábný lesk Po zaschnutí voděodolný, nežloutnoucí, pružný povrch Pro aplikace na napnutém plátně Obsah: 6 x 80 ml láhev ( bílá, karmínově červená, purpurová, kobaltově modrá, černá a safírově modrá)
Série : Solo Goya
Typ : Médium
Barva : Mix
Počet v balení (ks) : 6
Země původu : Německo