Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ziaja Yego, 300 ml, Šampony pro muže, Šampon Ziaja Yego efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu. Vlastnosti: zbavuje vlasy lupů intenzivně hydratuje myje vlasy a čistí pokožku hlavy Jak používat: Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte.

Goldwell Dualsenses Ultra Volume, 1000 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Kondicionér Goldwell Dualsenses Ultra Volume zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Vlastnosti: opravuje jak mechanické, tak chemické poškození dodává vlasům pružnost a objem usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu Jak používat: Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.

Wella Professionals Nutricurls Waves, 1000 ml, Šampony pro ženy, Vlastnosti: myje vlasy a čistí pokožku hlavy intenzivně hydratuje posiluje vlasová vlákna Složení: bez sulfátů Jak používat: Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. Pro optimální výsledný efekt, pokračujte vlasovou péčí ze stejné řady.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Fanola z kolekce After Colour byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 350 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Sachajuan z kolekce byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.

Kondicionér Gisou Honey Infused Conditioner je vyživující beztížný kondicionér obohacený o med Mirsalehi z včelí zahrady Mirsalehi, jehož složení účinně a přitom jemně rozčesává a ošetřuje vlasy a zanechává je hydratované, poddajné a silné. CO DĚLÁ: Hloubkově vyživuje a hydratuje vlasy Rehydratuje suché a poškozené vlasy Posiluje a obnovuje pro silnější a zdravější vlasy.

Máte suché a mdlé vlasy? Právě pro vás je určen hydratační šampon na vlasy Berries & Apple. Díky obsahu lesních plodů a šťavnatých jablek budou vaše suché vlasy opět plné života.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Vichy z kolekce Dercos byly vytvořeny pro hrubé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.

La Chinata Nourishing Solid Shampoo, 75 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon La Chinata Nourishing Solid Shampoo má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy regeneruje a vyživuje vlasy Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte.