Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
John Masters Organics Green Tea & Calendula, 125 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy

Revlon Professional Equave, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Revlon Professional Equave dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.

Arganicare Ricin Hair Growth Stimulator, 400 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Arganicare Ricin Hair Growth Stimulator dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: dodává vlasům lesk po použití jsou vlasy jemné a hebké pečuje o délky oslabených vlasů Jak používat: Aplikujte na šamponem umytém a ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Aveda Smooth Infusion™ Perfectly Sleek™ Heat Styling Cream, 150 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Aveda Smooth Infusion™ dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: působí antistaticky dodává vlasům lesk snadno se aplikuje po použití jsou vlasy jemné a hebké zajišťuje oslnivý lesk Složení: veganský produkt bez silikonů Jak používat: Aplikujte na šamponem umytém a ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Aveda Smooth Infusion™ Perfectly Sleek™ Heat Styling Cream, 40 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Aveda Smooth Infusion™ dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: působí antistaticky dodává vlasům lesk snadno se aplikuje po použití jsou vlasy jemné a hebké zajišťuje oslnivý lesk Složení: veganský produkt bez silikonů Jak používat: Aplikujte na šamponem umytém a ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Arganicare Argan Oil & Shea Butter Express Hair Repair, 250 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Arganicare Argan Oil & Shea Butter Express Hair Repair dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: po použití jsou vlasy jemné a hebké usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu chrání vlasy před poškozením pečuje o délky oslabených vlasů Jak používat: Aplikujte na šamponem umytém a ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Arganicare Macadamia, 400 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Arganicare Macadamia dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: posiluje vlasová vlákna zajišťuje oslnivý lesk hydratuje a vyživuje vlasy po použití jsou vlasy jemné a hebké usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Arganicare Keratin, 400 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Arganicare Keratin dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje vlasy zajišťuje oslnivý lesk usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu chrání vlasy před poškozením posiluje vlasová vlákna Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Anwen Protein Lychee, 150 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Anwen Protein Lychee dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje vlasy regeneruje vlasy po použití jsou vlasy jemné a hebké Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte.

Brelil Numéro Two-Phase, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Brelil Numéro Two-Phase dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu dodává vlasům lesk po použití jsou vlasy jemné a hebké Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte.