Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: regeneruje vlasy hydratuje a vyživuje vlasy pečuje o délky oslabených vlasů po použití jsou vlasy jemné a hebké Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte.

Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: pečuje o délky oslabených vlasů posiluje vlasová vlákna regeneruje vlasy chrání vlasy před poškozením Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Schwarzkopf Gliss Colour Perfector, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Užívejte si jemné, vyživené a lesklé vlasy po každém mytí. Bezoplachový kondicionér Schwarzkopf Gliss Colour Perfector se o všechno postará, aniž byste museli trávit v koupelně více času, než je nutné. Vlastnosti: oživuje krásu a lesk barvených vlasů usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu regeneruje vlasy dodává vlasům lesk Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Schwarzkopf Gliss Supreme Length, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Užívejte si jemné, vyživené a lesklé vlasy po každém mytí. Bezoplachový kondicionér Schwarzkopf Gliss Supreme Length se o všechno postará, aniž byste museli trávit v koupelně více času, než je nutné. Vlastnosti: posiluje vlasová vlákna chrání vlasy před poškozením usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu dodává vlasům lesk Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Užívejte si jemné, vyživené a lesklé vlasy po každém mytí. Bezoplachový kondicionér Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive se o všechno postará, aniž byste museli trávit v koupelně více času, než je nutné. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje vlasy posiluje vlasová vlákna usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Schwarzkopf Gliss Total Repair, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Užívejte si jemné, vyživené a lesklé vlasy po každém mytí. Bezoplachový kondicionér Schwarzkopf Gliss Total Repair se o všechno postará, aniž byste museli trávit v koupelně více času, než je nutné. Vlastnosti: regeneruje vlasy posiluje vlasová vlákna pečuje o délky oslabených vlasů usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive, 200 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Schwarzkopf Gliss Aqua Revive dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: dodává vlasům lesk hydratuje a vyživuje vlasy usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu snadno se aplikuje pečuje o délky oslabených vlasů Jak používat: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy nastříkejte přiměřené množství přípravku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.

Kondicionér, který zlepšuje ovladatelnost, lesk a objem, aniž by vlasy zatěžovaly. Poskytuje kompletní kondicionační péči k posílení a ochraně vašich vlasů.

Náš tým vyvinul jedinečnou 20 minutovou masku na vlasy pro krásné vlasy. Prostřednictvím kombinace živin, vitamínů a bílkovin chceme, aby vaše vlasy vypadaly zářivě přesně tak, jak chcete.

Arganicare Argan Oil & Shea Butter Express Hair Repair, 250 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Arganicare Argan Oil & Shea Butter Express Hair Repair dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: po použití jsou vlasy jemné a hebké usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu chrání vlasy před poškozením pečuje o délky oslabených vlasů Jak používat: Aplikujte na šamponem umytém a ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem.