Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
N.A.E. Semplicita, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon N.A.E. Semplicita má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy kompaktní a praktická forma vhodná na cesty dodává vlasům ztracený lesk a jemnost provoní vlasy jemnou vůní Složení: veganský produkt Jak používat: Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů. Nakonec důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. Pro nejlepší výsledný efekt používejte v kombinaci s péčí ze stejné řady. Po každém použití nechte šampon proschnout.

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery, 60 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: působí proti krepatění vlasů kompaktní a praktická forma vhodná na cesty nízká spotřeba vody při výrobním procesu nezatěžuje životní prostředí Složení: veganský produkt Jak používat: Pro nejlepší výsledný efekt používejte v kombinaci s péčí ze stejné řady. Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů. Nakonec důkladně opláchněte. Tuhý šampon vždy uchovávejte na suchém místě, aby se nerozpustil.

Garnier Botanic Therapy Honey & Beeswax, 60 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Garnier Botanic Therapy Honey & Beeswax má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: nízká spotřeba vody při výrobním procesu nezatěžuje životní prostředí regeneruje a vyživuje vlasy Složení: veganský produkt Jak používat: Pro nejlepší výsledný efekt používejte v kombinaci s péčí ze stejné řady. Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů. Nakonec důkladně opláchněte.

Faith In Nature Dragon Fruit, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Faith In Nature Dragon Fruit má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy dodává vlasům ztracený lesk a jemnost regeneruje a vyživuje vlasy kompaktní a praktická forma vhodná na cesty nezatěžuje životní prostředí Složení: veganský produkt neobsahuje SLS Jak používat: Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů. Nakonec důkladně opláchněte.

Faith In Nature Lavender & Geranium, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Faith In Nature Lavender & Geranium má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy dodává vlasům ztracený lesk a jemnost regeneruje a vyživuje vlasy kompaktní a praktická forma vhodná na cesty nezatěžuje životní prostředí Složení: veganský produkt neobsahuje SLS Jak používat: Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů. Nakonec důkladně opláchněte.

Tento jemný šampon pro normální vlasy pomáhá udržovat lesk a pružnost. Jeho mírná formulace, obsahující čisticí látky bez síranů, je biologicky rozložitelný a může se pochlubit kondicionováním účinných látek.

Anwen Peace of Mint, 75 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Anwen Peace of Mint má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy intenzivně vlasy hydratuje kompaktní a praktická forma vhodná na cesty Jak používat: Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů. Nakonec důkladně opláchněte.

Anwen No Flake, No Cry, 75 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Anwen No Flake, No Cry má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy intenzivně vlasy hydratuje kompaktní a praktická forma vhodná na cesty nezatěžuje životní prostředí Složení: veganský produkt Jak používat: Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte.

Eleven Australia Gentle Cleanse, 100 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Eleven Australia Gentle Cleanse má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy chrání vlasovou pokožku regeneruje a vyživuje vlasy obal šetrný k přírodě díky tuhé podobě je ideální na cestování letadlem nezatěžuje životní prostředí Jak používat: Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů.

La Chinata Nourishing Solid Shampoo, 75 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon La Chinata Nourishing Solid Shampoo má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy regeneruje a vyživuje vlasy Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte.