Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tento jemný šampon pro normální vlasy pomáhá udržovat lesk a pružnost. Jeho mírná formulace, obsahující čisticí látky bez síranů, je biologicky rozložitelný a může se pochlubit kondicionováním účinnýc

Anwen No Flake, No Cry, 75 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Anwen No Flake, No Cry má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy intenzivně vlasy hydratuje kompaktní a praktická forma vhodná na cesty nezatěžuje životní prostředí Složení: veganský produkt Jak používat: Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte.

Ma Provence Solid Shampoo, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Ma Provence Solid Shampoo má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy zanechává vlasy hebké díky tuhé podobě je ideální na cestování letadlem Jak používat: Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. Tuhý šampon vždy uchovávejte na suchém místě, aby se nerozpustil.

Ma Provence Solid Shampoo, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Ma Provence Solid Shampoo má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy regeneruje a vyživuje vlasy díky tuhé podobě je ideální na cestování letadlem Jak používat: Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. Tuhý šampon vždy uchovávejte na suchém místě, aby se nerozpustil.

Ma Provence Solid Shampoo, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Ma Provence Solid Shampoo má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy intenzivně vlasy hydratuje regeneruje a vyživuje vlasy kompaktní a praktická forma vhodná na cesty Jak používat: Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. Tuhý šampon vždy uchovávejte na suchém místě, aby se nerozpustil.

Ma Provence Solid Shampoo, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Ma Provence Solid Shampoo má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy regeneruje a vyživuje vlasy intenzivně vlasy hydratuje kompaktní a praktická forma vhodná na cesty Jak používat: Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. Tuhý šampon vždy uchovávejte na suchém místě, aby se nerozpustil.

two cosmetics BLACK MAGIC, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon two cosmetics BLACK MAGIC má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy dodává vlasům ztracený lesk a jemnost kompaktní a praktická forma vhodná na cesty nezatěžuje životní prostředí obal šetrný k přírodě Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů. Nakonec důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

two cosmetics LOVENDER, 85 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon two cosmetics LOVENDER má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy díky tuhé podobě je ideální na cestování letadlem nezatěžuje životní prostředí obal šetrný k přírodě Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Šampon napěňte mezi dlaněmi a poté vzniklou pěnu jemně vmasírujte do vlasů. Nakonec důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

Solidu Balance, 70 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Solidu Balance má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy intenzivně vlasy hydratuje provoní vlasy jemnou vůní díky tuhé podobě je ideální na cestování letadlem nezatěžuje životní prostředí Složení: veganský produkt Jak používat: Vlasy a šampon důkladně navlhčete. Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte. Po každém použití nechte šampon proschnout. Tuhý šampon vždy uchovávejte na suchém místě, aby se nerozpustil.

Solidu Grandma Said, 65 g, Tuhé šampony pro ženy, Každý krok směrem k zachování krásy přírody se dnes počítá. Tuhý šampon Solidu Grandma Said má stejné účinky jako klasický tekutý šampon, ale je navíc ekologický i vysoce praktický. Dejte mu šanci a brzy pochopíte, proč by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Vlastnosti: důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy dodává vlasům ztracený lesk a jemnost regeneruje a vyživuje vlasy intenzivně vlasy hydratuje obal šetrný k přírodě Složení: veganský produkt Jak používat: Šamponem přejíždějte přímo po vlasech a pokožce hlavy. Napěňte. Nakonec důkladně opláchněte. Tuhý šampon vždy uchovávejte na suchém místě, aby se nerozpustil.