Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bourjois Volume Glamour, 12 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka Bourjois Volume Glamour dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: výrazně řasy zahustí neslepuje řasy zajišťuje plný objem už v jedné vrstvě má dlouhotrvající efekt rychle a snadno se aplikuje Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

Bourjois Volume Glamour, 7 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka Bourjois Volume Glamour dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: prodlouží délku řas zvýrazní tvar očí výrazně řasy zahustí Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

theBalm Bronzilla®, 8,5 g, Bronzery pro ženy, Bronzer theBalm Bronzilla® zdokonaluje vzhled pleti a dodává jí lehký efekt opálení. Vlastnosti: dlouhotrvající výdrž pro denní i večerní líčení snadno se rozmazává matná textura produkt je vhodný také ke konturování dodává pleti bronzový nádech Jak používat: Pro definování obličeje a zvýraznění kontur naneste po stranách čela, pod lícní kosti, na spodní část brady či po straně nosu.

Rimmel Lash Accelerator Endless, 10 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy

Wibo Volume Drama Henna, Řasenky pro ženy, Řasenka Wibo Volume Drama Henna dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: výrazně řasy zahustí má intenzivní barvu má dlouhotrvající efekt zajišťuje plný objem už v jedné vrstvě Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

theBalm theBalm Nuit®, 8 ml, Řasenky pro ženy, Řasenka theBalm theBalm Nuit® dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: prodlouží délku řas vyživuje a obnovuje řasy má intenzivní barvu Složení: veganský produkt Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

BioNike Color Brow Shaper, Tužky na obočí pro ženy, Tužka na obočí BioNike Color Brow Shaper vám pomůže vytvořit dokonale tvarované a plné obočí. Vlastnosti: zvýrazní obočí a podtrhne jeho přirozenou krásu dodá obočí objem i tvar obarví málo výrazné obočí zajistí precizní úpravu obočí během chvilky včetně praktického kartáčku Jak používat: Krátkými tahy vykreslete a doplňte obočí do požadovaného tvaru.

Rimmel Kind & Free, 0,09 g, Obočí pro ženy, Tužka na obočí Rimmel Kind & Free vám pomůže vytvořit dokonale tvarované a plné obočí. Vlastnosti: vytváří přirozený efekt zajistí precizní úpravu obočí během chvilky dodá obočí objem i tvar včetně praktického kartáčku Složení: veganský produkt Jak používat: Krátkými tahy vykreslete a doplňte obočí do požadovaného tvaru.

Vysoce pigmentovaný gel na obočí s dlouhotrvajícím a voděodolným složením. Pomáhá dosáhnout dokonalejšího a výraznějšího obočí.

Smoky Lash je řasenka, který dodá Vašim řasám délku, objem a natočení. Je ultra pigmentovaná, zintenzivní Vás pohled a zjemní Vaše řasy. Pro jaký typ líčení? Její inovativní receptura zvětšuje objem Vašich řas a umožňuje jejich optimální oddělení. Rovněž Vaše řasy natočí a zároveň nepoškodí. Jak používat? Nanášejte řasenku od kořínků až ke konečkům řas klikatým cik-cak pohybem, abyste je od sebe oddělila. Pro ještě větší objem nechte uschnout a postup zopakujte.