Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sesderma Seslash, 5 ml, Péče a úprava řas pro ženy, Příroda vám nenadělila řasy tak výrazné, jak byste si přáli? Sérum Sesderma Seslash podpoří jejich růst a posílí je od kořínků, takže získají délku a plnost. Výsledkem budou nejen prodloužené, ale i vyživené a na pohled zdravější řasy, které budou navíc méně vypadávat. Zdůrazní váš pohled a podtrhnou krásu vašich očí. Vlastnosti: podporuje a urychluje růst řas pečuje také o obočí snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova Jak používat: Aplikujte podél linie vrchních i spodních řas. Zamezte přímému styku s očima.

Long 4 Lashes FX5 Power Formula, 3 ml, Péče a úprava řas pro ženy, Dokonalé řasy dokáží s pohledem doslova divy. Růstové sérum na řasy Long 4 Lashes FX5 Power Formula podpoří při pravidelném používání délku a hustotu vašich řas a omezí jejich vypadávání. Vlastnosti: zabraňuje vypadávání řas posiluje a vyživuje řasy zajišťuje větší hustotu snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova Jak používat: Aplikujte podél linie vrchních i spodních řas. Zamezte přímému styku s očima. Používejte 1× denně, nejlépe před spaním.

Long 4 Lashes Gold Serum, 4 ml, Péče a úprava řas pro ženy, Dokonalé řasy dokáží s pohledem doslova divy. Růstové sérum na řasy Long 4 Lashes Gold Serum podpoří při pravidelném používání délku a hustotu vašich řas a omezí jejich vypadávání. Vlastnosti: posiluje a vyživuje řasy zabraňuje vypadávání řas podporuje a urychluje růst řas zajišťuje větší hustotu oftalmologicky testováno Jak používat: Používejte 1× denně, nejlépe před spaním. Přílišné množství séra může způsobit alergickou reakci a pálení či zarudnutí očí. V případě, že se produkt dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou.

Lancôme Cils Booster, 4 ml, Péče o řasy a obočí pro ženy, Příroda vám nenadělila řasy tak výrazné, jak byste si přáli? Sérum Lancôme Cils Booster podpoří jejich růst a posílí je od kořínků, takže získají délku a plnost. Výsledkem budou nejen prodloužené, ale i vyživené a na pohled zdravější řasy, které budou navíc méně vypadávat. Zdůrazní váš pohled a podtrhnou krásu vašich očí. Vlastnosti: podporuje a urychluje růst řas zabraňuje vypadávání řas snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova posiluje a vyživuje řasy zajišťuje větší hustotu oftalmologicky testováno Jak používat: Aplikujte podél linie vrchních i spodních řas. Zamezte přímému styku s očima. Používejte 1× denně, nejlépe před spaním.

Rimmel Wonder'Care, 11 ml, Péče o řasy a obočí pro ženy, Produkt Rimmel Wonder'Care zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu vašich očí. Vlastnosti: pečuje také o obočí posiluje a vyživuje řasy zajišťuje větší hustotu snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova Jak používat: Aplikujte podél linie vrchních i spodních řas. Zamezte přímému styku s očima. Na čisté a suché obočí naneste pomocí aplikátoru malé množství produktu. Používejte 1× denně, nejlépe před spaním.

Natucain Lash Serum, 3,9 ml, Péče a úprava řas pro ženy, Dokonalé řasy dokáží s pohledem doslova divy. Růstové sérum na řasy Natucain Lash Serum podpoří při pravidelném používání délku a hustotu vašich řas a omezí jejich vypadávání. Vlastnosti: podporuje a urychluje růst řas zabraňuje vypadávání řas posiluje a vyživuje řasy zajišťuje větší hustotu snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova Jak používat: Aplikujte podél linie vrchních i spodních řas. Zamezte přímému styku s očima.

M2 Beauté Color & Care Eyebrow Enhancer, 6 ml, Řasenky a gely na obočí pro ženy, Vlastnosti: fixuje obočí v požadovaném tvaru zvýrazňuje chloupky obočí přirozeným odstínem podporuje růst chloupků pro hustější vzhled pečuje také o obočí

Revolution Relove 911 High Speed, 3,5 ml, Péče o řasy a obočí pro ženy, Produkt Revolution Relove 911 High Speed zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu vašich očí. Vlastnosti: podporuje a urychluje růst řas zajišťuje větší hustotu pečuje také o obočí snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova Složení: veganský produkt Jak používat: Na čisté a suché obočí naneste pomocí aplikátoru malé množství produktu. Aplikujte podél linie vrchních i spodních řas. Zamezte přímému styku s očima. Používejte pravidelně.

FOREO Iris™ Eyelash Serum, 4,3 ml, Péče o řasy a obočí pro ženy, Příroda vám nenadělila řasy tak výrazné, jak byste si přáli? Sérum FOREO Iris™ Eyelash Serum podpoří jejich růst a posílí je od kořínků, takže získají délku a plnost. Výsledkem budou nejen prodloužené, ale i vyživené a na pohled zdravější řasy, které budou navíc méně vypadávat. Zdůrazní váš pohled a podtrhnou krásu vašich očí. Vlastnosti: podporuje a urychluje růst řas zabraňuje vypadávání řas zajišťuje větší hustotu pečuje také o obočí snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova zvýrazňuje barevný pigment Složení: veganský produkt Jak používat: Aplikujte podél linie vrchních i spodních řas. Zamezte přímému styku s očima. Na čisté a suché obočí naneste pomocí aplikátoru malé množství produktu. Používejte 1× denně, nejlépe před spaním.

Natucain Brow Serum, 6,2 ml, Péče o řasy a obočí pro ženy, Vlastnosti: pečuje také o obočí Jak používat: Na čisté a suché obočí naneste pomocí aplikátoru malé množství produktu. Používejte každé ráno a večer.