Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada na rýsování University. Součástí balení je kružítko, ořezávátko na tuhy a náhradní tuha. Kružítko má jednu ohybatelnou nohu. Tělo kružítka je kovové. Narýsuje kružnici o maximálním poloměru 25 cm. Sada je uložena v plastovém pouzdru, které ji chrání před poničením.

Trojúhelník Clear, 22 cm/60°, transparentní. Pravítko má dokonale přesné měřítko. Trojúhelník svírá úhel 60°. S pomocí tohoto trojúhelníku naměříte až 22 cm.

Úhloměr Clear, 360°/12 cm, transparentní. Měřítko úhloměru je dokonale přesné. Průměr je 12 cm. Úhloměr má měřítko až 360°.

Rýsovací sada do školy s kružítkem v neonové barvě. Maximální poloměr kružítka je 21 cm. Sada obsahuje: kružítko, náhradní tuhu a ořezávátko. Uložené jsou v praktickém platovém obalu. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BARVÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Pravítko o délce 20 cm. Pravítko má dokonale přesnou stupnici. Hrany jsou zkosené. Barva: průhledná.

Pravítko o délce 30 cm. Pravítko má dokonale přesnou stupnici. Hrany jsou zkosené. Barva: žlutá

Pravítko o délce 20 cm. Pravítko má dokonale přesnou stupnici. Hrany jsou zkosené. Barva: růžová.

Kovové kružítko s tužkou School 123 mm. Kružítko má univerzální držák, který se dá použít na různé psací potřeby. Kružítko je v jasných neonových barvách. Tělo kružítka je kovové. Maximální poloměr je 185 mm. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Plastové pravítko Pastel, 20 cm. Pravítko má měřítko na obou stranách. Použitý plast je vysoce kvalitní. Měřítko na pravítku je dokonale přesné.

Kružítko Centropen. Tělo kružítka je kovové. Délka kružítka je 11 cm. Balení obsahuje i náhradní tuhy.