Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tekuté mýdlo s antibakteriálním složením a glycenirem, 5litrový kanystr.Jemné, ale účinné mýdlo ve velkém balení, vhodné pro autoservisy, dílny a další vytížené provozy s častou nutností hygieny rukou. Prostředek likviduje většinu bakterií, virů a hub.Speciální složení chrání pokožku před vysycháním, dobře pění a má jemnou vůni., obsahuje glycerin.Účinná látka: peroxid vodíku.Snadné použití: na mokré ruce naneste malé množství mýdla, důkladně promněte a opláchněte proudem vody.

Transportní a dávkovací vozík na papír a fólie KS TOOLS 140.2350Speciální vozík/dávkovač – pojízdný stojan na role krycího papíru či fólie. Používá se při maskování – zakrývání ploch před lakováním.4 patra – úrovně na celkem 6 rolí papíru nebo krycí fólie s vícestupňovým nastavením pro různé šířky (max. šířka je 90 cm). Jednotlivá patra mají systém pro snadné dávkování (řezání) materiálu a přítlačné lišty. Pro maskovací/lepicí pásky jsou na patrech nastavitelné držáky. Zcela na vrchu je odkládací polička na potřeby.Po obou stranách vozíku jsou držáky na stříkací pistoli.Snadná manipulace díky čtyřem optimálně velkým kolečkům v otočných konzolích, dvě jsou vybavena aretací. Po obou stranách jsou madla.Kvalitní konstrukce z ocelových trubek v černo-stříbrné barevné kombinaci pro zajištění dlouhé životnosti.Nepostradatelné vybavení především pro autolakovny, ale i autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa.Technická data:Maximální šířka role: 900 mmŠířka: 1240 mmCelková výška: 1130 mmHloubka: 540 mmHmotnost: 29 kg

Nerezové spony na spojování hadic, průměr 102,5 mm, balení 10 kusů – SPIDAN 190820Velmi kvalitní hadicové spony pro hadice na chladicí soustavě, klimatizaci apod. Zajišťují se pomocí tzv. zacvakávacího zámečku.

Nerezové spony na spojování hadic, průměr 107 mm, balení 10 kusů – SPIDAN 190826Velmi kvalitní hadicové spony pro hadice na chladicí soustavě, klimatizaci apod. Zajišťují se pomocí tzv. zacvakávacího zámečku.

Nerezové spony na spojování hadic, průměr 34,7 mm, balení 10 kusů – SPIDAN 190831Velmi kvalitní hadicové spony pro hadice na chladicí soustavě, klimatizaci apod. Zajišťují se pomocí tzv. zacvakávacího zámečku.

Nerezové spony na spojování hadic, průměr 77,5 mm, balení 10 kusů – SPIDAN 190823Velmi kvalitní hadicové spony pro hadice na chladicí soustavě, klimatizaci apod. Zajišťují se pomocí tzv. zacvakávacího zámečku.

Nerezové spony na spojování hadic, průměr 92,8 mm, balení 10 kusů – SPIDAN 190821Velmi kvalitní hadicové spony pro hadice na chladicí soustavě, klimatizaci apod. Zajišťují se pomocí tzv. zacvakávacího zámečku.

Brusný kotouč na kov, 125 x 22,2 mm, netkaný porézní, pro úhlovou brusku – GEKO G00385Kotouč na broušení kovů vyrobený z pružného materiálu Clean & Strip. Díky své struktuře a vysoké elasticitě umožňuje čistit jak ploché i velmi členité povrchy.Používá se především pro čištění povrchů od koroze a dalších nečistot (např. na brzdách), na čištění svarů, obrušování barev, tmelů apod. Může být použito na neželezné kovy, dřevo, nerezová ocel, konstrukční ocel, plasty atd. Technické parametry:- průměr: 125 mm- montážní otvor: 22,2 mm (vhodné pro úhlovou brusku „flexu“)- materiál: fleece Clean & Strip a karbid křemíku- speciální konstrukce zabraňuje ucpávání a přehřátí materiálu, dobrý odvod tepla- vysoká elasticita materiálu

Klíč jednostranný otevřený 6mm Tona Expert 894-6

Nash Přehoz Na Vozík Waterproof Cover