Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vodotěsný odolný pinpointer s nadstandartním výkonem a bohatým příslušenstvím.. Dohledávačka kovu Nokta Makro Nokta Pointer se může pochlubit inovativními vlastnostmi a odolností, proto poskytuje skvělý výkon i v těch nejextrémnějších podmínkách. Pro hledání v potocích, rybníku, bahnitém terénu či za deště jistě oceníte její voděodolnost. V hloubce 1 metru bez problému funguje až 30 minut! Celková výdrž se potom pohybuje okolo 30 hodin aktivního používání. Díky 10 úrovním nastavení citlivosti se řadí mezi absolutní špičku své kategorie. Předměty signalizuje zvukově, vibracemi, vibracemi bez zvuku nebo kombinací režimů. Při prohledávání terénu navíc velmi rychle lokalizuje cíl. Jistě přijde vhod i praktická LED svítilna za snížených světelných podmínek. Sada obsahuje rovněž dvě výměnná pouzdra, aby se zabránilo nežádoucímu opotřebení hrotu. Dohledávačka Nokta Pointer rozhodně patří mezi kvalitní přístroje, které se vyplatí mít vždy po ruce!Technický popis: 


vysoce odolná dohledávačka kovu 
lehká konstrukce 
10 úrovní nastavení citlivosti 
detekce 360° pro lepší lokalizaci předmětu
vodotěsnost IP67 až do hloubky 1 m po dobu 30 minut
vibrační, zvuková a kombinovaná signalizace 
automatické vypnutí/ upozornění při nečinnosti
zamezení rušení cívky detektoru
výměnná pouzdra na hrot 
frekvence: 11,6 kHz
velikost: 24 x 4,8 x 4,8 cm
hmotnost: 235 g (včetně baterie a ochranného krytu)
pracovní teplota: od - 20°C do +50°C
baterie: 9V, "kvádrová" (doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie; lze použít i korektně skladované dobíjecí baterie, opětovným dobíjením u nich ovšem dochází ke snižování jejich kapacity, což může ovlivnit i samotný výkon detektoru)
výdrž baterie: až 30 hodin 


Balení obsahuje:


dohledávačku kovu Nokta pointer
9V alkalická baterie
pevný ochranný kryt 
pevný ochranný kryt s ostrou hranou pro škrábání
opaskové pouzdro na dohledávačku
uživatelský manuál

Trojúhelník Clear, 22 cm/60°, transparentní. Pravítko má dokonale přesné měřítko. Trojúhelník svírá úhel 60°. S pomocí tohoto trojúhelníku naměříte až 22 cm.

Úhloměr se stupnicí 180°. Úhloměr má dokonale přesnou stupnici. Na spodní straně pravítko o délce 10 cm. Barva: modrá průsvitná.

Napájecí napětí: 230VAC/50Hz Provedení: Digitální displej 3 fázový Proud: max. 100A Montáž: Na DIN lištu

Pravítko s úchopy Clear, 30 cm, transparentní. Pravítko má měřítko na obou stranách. Použitý plast je vysoce kvalitní. Pravítko má uprostřed úchyt na prsty pro lepší manipulaci. Měřítko na pravítku je dokonale přesné.

Pravítko o délce 30 cm. Pravítko má dokonale přesnou stupnici. Hrany jsou zkosené. Barva: žlutá

Pravítko o délce 20 cm. Pravítko má dokonale přesnou stupnici. Hrany jsou zkosené. Barva: růžová.

Kovové kružítko s tužkou School 123 mm. Kružítko má univerzální držák, který se dá použít na různé psací potřeby. Kružítko je v jasných neonových barvách. Tělo kružítka je kovové. Maximální poloměr je 185 mm. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Plastové pravítko Pastel, 20 cm. Pravítko má měřítko na obou stranách. Použitý plast je vysoce kvalitní. Měřítko na pravítku je dokonale přesné.

Kružítko School, 120 mm. Maximální poloměr kružnice je 18 cm. Tělo kružítka je kovové. Baleno v plastovém pouzdru, které poskytuje kružítku dostatečnou ochranu. Obal je v jasných neonových barvách. VYRÁBÍ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.