Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fotografie je především o kompromisu. Za normálních okolností zvětšovací objektiv klade větší důraz na pohodlí při obětování kvality. Tento objektiv byl navržen bez kompromisů, takže kvalita obrazu je srovnatelná s kvalitou prime objektivu.Tento objektiv dokáže dosáhnout dokonalou rovnováhu ostrosti s plynulým bokehem. Poskytuje věrné barvy, jaké ještě u zoom objektivu nebyly. Profesionální objektiv se zoomem s velkou clonou produkuje úžasné snímky a fotoaparát XF16-55mm využívá deväťlistovú clonu, která pomáhá minimalizovat sférické aberace.Objektiv je vyroben ze 17 prvků v 12 skupinách, které obsahují tři asférické prvky pro snížení jakéhokoliv zkreslení a sférických aberací. Aby se zachovala ostrost od okraje po okraj v celém rozsahu zoomu, používají se také tři prvky s velmi nízkým rozptylem, které pomáhají regulovat chromatickou aberaci.Na kontrolu ghostingu a záblesků se používá patentovaný vícevrstvý povlak společnosti FUJIFILM HT-EBC (High Transmittance Electron Beam Coating). Nano GI Coating se rovněž používá ke snížení ghostingu a odlesků od světla přicházejícího v úhlopříčných úhlech.Abyste replikovali ohniskový rozsah objektivu se zoomem, museli byste mít s sebou čtyři hlavní objektivy XF. Avšak s XF16-55mmF2.8 dostanete každý mm mezi 16mm a 55mm, abyste ještě více vyladili své složení. Toto pohodlí při zachování úžasné kvality obrazu vám poskytuje další výhodu ve srovnání se čtyřmi objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností.Systém AF je založen na vysokorychlostním lineárním motoru, který dokáže zaostřovat již za 0,02 sekundy. Nelze vědět, kdy se stane něco dramatické, ale chcete být připraveni, když se to stane. Tento objektiv reaguje stejně rychle jako vy, když dojde k těmto vzácným okamžikům.Jakýkoliv profesionální objektiv musí být připraven k použití za každých podmínek snímání, zejména za nepříznivého počasí. Konstrukce objektivu odolná proti prachu a vlhkosti vám umožní ponořit se do záběrů bez ohledu na počasí.
Stabilizace : Optická
Kompatibilní s : Fujifilm X
Vhodné pro : Fujifilm X
Bajonet : Fuji X
Pro čip : APS-C
Typ objektivu : Pevné ohnisko
Průměr (mm) : 78.3
Clona : f/2.8
Optická stabilizace objektivu : Ano
Délka (mm) : 88.9
Maximální ohnisková vzdálenost : 80 mm
Hmotnost (g) : 665.0
Minimální ohnisková vzdálenost : 16 mm
Barva : Černá
Typ : Objektiv
Země původu : Čína

Zachyťte každodenní okamžiky s objektivem, který je ideální pro pořizování snímků i videí ve skvělé kvalitě. Díky praktickému rozsahu zoomu a zaostřování zblízka se tento objektiv pro fotoaparáty řady EOS R se snímačem APS-C dokonale hodí k zachytávání situací ze života. Optický stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV tohoto kompaktního, lehkého a tichého objektivu zajišťuje mimořádnou univerzálnost, díky které překonáte otřesy fotoaparátu i při slabém osvětlení.
Ideální objektiv do začátku přezkoumávání:Zachyťte život v celé jeho kráse pomocí kompaktního objektivu se snímačem APS-C pro fotoaparáty řady EOS R, který disponuje rozsahem zoomu 29-72 mm (ekvivalent pro 35 mm film). Je ideální pro cestování, rodinné fotografie nebo i vlogování a lze jej snadno uskladnit do tašky.
Ostré a stabilní snímky a videa při snímání z ruky:Když máte po ruce stabilizaci obrazu s rozsahem 4 EV, použijete blesk jen výjimečně. Objektiv vám zajistí jistotu a stabilitu při snímání a při použití kompatibilního fotoaparátu získáte ještě větší míru kompenzace.
Plynulé a tiché zaostřování s kreativním ovládáním:Motor STM umožňuje plynulé, tiché a přesné zaostřování, kruhová clona f/4,5-6,3 se sedmi lamelami je ideální pro vytváření uměleckých zvýraznění v rozostřené oblasti nebo „bokeh“.
Experimentujte s ručním zaostřováním:Jděte na to ručně a zaostřete zblízka díky vyššímu zvětšení v režimu ručního zaostřování. Jedná se o dokonalé řešení k zachycení objektů s nádhernými detaily, které vám umožňuje přiblížit se až na 15 cm s 0,25 násobným zvětšením.
Lehký a kompaktní:Kombinovaná hmotnost objektivu RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM a bezzrcadlového fotoaparátu EOS R se snímačem APS-C je o poznání nižší než při použití digitální zrcadlovky. Nižší hmotnost znamená, že můžete fotoaparát používat déle, a nikdy tak nezmeškáte jediný okamžik.
Specifikace:

Ohnisková vzdálenost 18-45 mm (ekvivalent pro 35mm film: 29-72 mm)
Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV
Clona se 7 lamelami
Zaostřovací/ovládací kroužek
Motor STM
Navrženo pro fotoaparáty řady EOS R se snímačem APS-C
Objektiv RF-S kompatibilní s bajonetem RF
Obsah balení: RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM, krytka E-49, krytka proti prachu RF, uživatelská příručka

Hmotnost (g) : 130.0
Minimální ohnisková vzdálenost : 18 mm
Maximální ohnisková vzdálenost : 45 mm
Země původu : Japonsko
Typ objektivu : Zoom
Balení obsahuje : Pouzdro
Balení obsahuje : Krytka objektivu
Balení obsahuje : Sluneční clona
Průměr (mm) : 69.0
Pro čip : APS-C
Délka (mm) : 44.3
Barva : Černá
Bajonet : Canon RF-S
Clona : F/4.5 - F/6.3

Fujifilm XF 35mm f/2R WR 10611 CZK  -9% 
Objektiv "FUJINON XF35mmF2 R WR" nabízí ohniskovou vzdálenost ekvivalentní 53 mm s úhlem pohledu podobným lidskému oku a maximální clonou F2.0. Poskytuje ostrý obraz s bohatým bokehem. Optická konstrukce 9 prvků v 6 skupinách (včetně dvou asférických prvků) dosahuje dokonalé vyvážení vysoké kvality obrazu a kompaktních rozměrů. Objektiv má nejmenší průměr v řadě a díky vnitřnímu zaostřovacímu systému a krokovému motoru dosahuje čas automatického zaostřování pouze 0,08 s. Vnější povrch objektivu je odolný vůči povětrnostním vlivům a prachu. Může pracovat při teplotách až do -10 ° C. Objektiv je ideální pro každou scénu a aplikaci. Toto je nový standard pro všechny fanoušky fotografie.Konstrukce objektivu 9 prvků v 6 skupinách poskytuje ostrou a bohatou kvalitu obrazu i při nejširší cloně F2.0.Pro zajištění malého a kompaktního zevnějšku se používají dvě asférické čočky. Tenký stylový design s délkou pouhých 45,9 mm a průměrem 60 mm umožňuje pohodlné ovládání a přitahuje minimální pozornost na fotografa, což z něj činí dokonalý objektiv pro portrétní, pouliční nebo reportážní fotografii.Systém vnitřního zaostřování, který pohybuje malými a lehkými prvky objektivu, je kombinovaný s krokovým motorem, aby se dosáhlo tiché, přesné a rychlé automatické zaostřování - nezbytné pro všechny fotografy, kteří potřebují zachytit spontánní okamžik.Clony objektivu blokují vstup zbytečného světla do objektivu, aby se udržel maximální optický výkon. Pro model XF35mmF2 R WR jsou k dispozici dva typy slunečních clon. Součástí dodávky je lehká a kompaktní kruhová sluneční clona a jako volitelné příslušenství je k dispozici klasická a stylová kovová sluneční clona LH-XF35-2. Oba kryty objektivu umožňují nasazení předního krytu na objektiv.
Kompatibilní s : Fujifilm X
Průměr (mm) : 60.0
Minimální ohnisková vzdálenost : 35 mm
Optická stabilizace objektivu : Ne
Hmotnost (g) : 170.0
Pro čip : APS-C
Barva : Černá
Barva podle výrobce : Black
Země původu : Čína
Vhodné pro : Fujifilm X
Délka (mm) : 45.9
Clona : F/2
Maximální ohnisková vzdálenost : 35 mm
Typ : Objektiv
Bajonet : Fuji X

Canon EF 50mm F/1,8 STM 3196 CZK  -5% 
Vytvářejte s objektivem EF 50mm f / 1.8 STM umělečtější a působivější fotografie díky široké cloně f / 1.8, která se postará o přesné zaostření vašeho objektu a nádherné rozostření pozadí. Široká clona f / 1.8 objektivu EF 50mm STM vám umožní zaostřit přesně na snímaný objekt a rozmazat jeho okolí. Ve fotografické terminologii se tento efekt označuje jako "nízká hloubka ostrosti" a slouží k zvýraznění snímaného objektu, takže se skvěle hodí na portréty osob, které se tak stanou jasným středem záběru. Objektiv EF 50mm f / 1.8 STM nahrazuje oblíbený model EF 50mm f / 1.8 II, který si získal řadu sympatií díky výjimečné kvalitě obrazu za rozumnou cenu. Tato nejnovější verze přináší stejně úžasnou kvalitu obrazu doplněnou o rychlý a téměř neslyšitelný motorek zaostřování a odolnější konstrukci za nepřiměřeně nízkou cenu.
Typ : DSLR Camera
Maximální ohnisková vzdálenost : 50 mm
Pro čip : APS-C
Země původu : Japonsko
Typ kamery : DSLR Camera
Minimální ohnisková vzdálenost : 50 mm
Clona : f/1.8
Kompatibilní s : Canon EF
Optická stabilizace objektivu : Ne
Barva : Černá
Hmotnost (g) : 160.0
Typ objektivu : Pevné ohnisko
Délka (mm) : 39.3
Bajonet : Canon EF
Průměr (mm) : 49.0

Kompaktní, lehký a odolný vůči povětrnostním vlivům, XF70-300mmF4-5.6 R LM, umožňuje snadné vytváření super telephoto obrázků při vašich největších dobrodružstvích a vytváření snímků, které ukazují skutečné vzrušení a úctu k vašim zážitkům. Díky velké ohniskové vzdálenosti, nejmodernějšímu automatickému zaostřování, pokročilé stabilizaci obrazu a výkonu blízkého zaostřování rovnocennému polovičnímu makru, XF70-300mm zaručuje, že jste vždy připraveni dělat snímky, ať už je váš objekt v porostu pod nohama, nebo na vzdáleném stromě.Objektiv XF70-300mmF4-5.6 R LM OIS WR je kompatibilní s telekonvertory XF1.4X TC WR a XF2X TC WR, což umožňuje dosáhnout maximální ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 35 mm až 914 mm s pouze 2 dorazy stop-loss. Díky takovému potenciálně obrovskému ohnisku v tak malém a lehkém těle otevírá tento pozoruhodný objektiv nový svět příležitostí na vytváření obrazů. Ať už jste dobrodruh, přírodovědec nebo chcete být připraven na cokoliv, objektiv XF70-300mmF4-5.6 R LM OIS WR zpřístupní všem radost z tvorby superteleobjektiv.Extrémně kompaktní a lehký XF70-300mmF4-5.6 R LM OIS WR s délkou pouhých 132,5 mm (5,2 palce) a hmotností 580 g (1,3 lb) vzdoruje konvenci a umožní vám zažít svět, kde už teleobjektivy nejsou velké, těžké a obtížně ovladatelné. Namísto toho tento pozoruhodný objektiv zaručuje, že dokumentování dlouhých dní v terénu znamená méně námahy a více zážitků.Ptáci, zvířata, letadla, auta, sport, to jsou objekty, které lidé zachytí pomocí těchto typů teleobjektivů. Avšak aby to bylo možné a aby se držel krok s jejich nepředvídatelnou povahou, je výkon automatického zaostřování zásadní. Z tohoto důvodu je systém vnitřního zaostřování poháněný ultrarychlým lineárním motorem, který dosahuje potřebné úrovně automatického zaostření ve zlomcích sekund.Tento objektiv je odolný vůči prachu a vlhkosti a může pracovat při teplotách až do -10 ° C (14 ° F).
Pro čip : APS-C
Typ : Objektiv
Optická stabilizace objektivu : Ano
Délka (mm) : 132.5
Minimální ohnisková vzdálenost : 70 mm
Průměr (mm) : 75.0
Hmotnost (g) : 580.0
Země původu : Indonésie
Stabilizace : Optická
Kompatibilní s : Fujifilm X
Vhodné pro : Fujifilm X-E4
Bajonet : Fuji X
Maximální ohnisková vzdálenost : 300 mm
Typ objektivu : Zoom
Barva : Černá
Clona : F/4 - F/5.6

Tento kompaktní, lehký a všestranný objektiv je vyroben na míru pro profesionály a nadšence při tvorbě obsahu. XF18 – 120 mm F4 LM PZ WR je vybaven variabilním výkonným zoomem, plynulým manuálním zaostřováním a plynulým nastavením clony, aby se zajistilo bezproblémové nahrávání. S 35 mm rozsahem zoomu ekvivalentním 27 – 183 mm, krátkou zaostřovací vzdáleností 60 cm v celém rozsahu a téměř tichým ovládáním zoomu a zaostřování je XF18 – 120 mm F4 LM PZ WR ideální pro širokou škálu produkčních aplikací. Zatáhněte zaostření, proveďte přesné úpravy clony nebo změňte ohniskovou vzdálenost, aniž byste způsobili jakékoli viditelné rozptýlení pořízeného záznamu. Objektivy se zoomem se zřídka používají s kardanovými stabilizačními zařízeními, protože změna ohniskové vzdálenosti objektivu může ovlivnit jeho těžiště. To má zase vliv na vyvážení objektivu na stabilizačním zařízení. Díky kompaktním rozměrům a vnitřnímu zoomovacímu mechanismu je však XF18 – 120 mm F4 LM PZ WR ideálním řešením pro použití s gimbalem, neboť jeho fyzická délka se při změně nastavení zoomu nemění. Výsledkem jsou různé kreativní možnosti, přičemž je k fotoaparátu připevněn pouze jeden objektiv. Běžný zaostřovací kroužek poskytuje manuální ovládání zaostření, zatímco nová inovativní páčka zoomu nabízí variabilní rychlost zoomu. Dvě uživatelská funkční tlačítka mezitím umožňují přednastavit konstantní rychlost přiblížení, ohniskovou vzdálenost nebo zaostřovací bod. Plynulé úpravy clony podtrhují technické detaily XF18 – 120 mm, které poskytují absolutní kontrolu nad každou částí obrazu. XF18 - 120 mm F4 LM PZ WR bude vždy připraven na neočekávané kreativní momenty díky svému designu odolnému vůči povětrnostním vlivům a povrchové úpravě, která odpuzuje prach a vlhkost z povrchu objektivu, což usnadňuje práci a čištění. Filmujte s jistotou ve vlhkém nebo prašném prostředí, při teplotách až -10 °C a soustřeďte se na vytvoření nového mistrovského díla.
Vhodné pro : Fujifilm X
Bajonet : Fuji X
Balení obsahuje : Krytka objektivu
Typ : Objektiv
Minimální ohnisková vzdálenost : 18 mm
Clona : F/4
Balení obsahuje : Pouzdro
Země původu : Japonsko
Délka (mm) : 123.5
Maximální ohnisková vzdálenost : 120 mm
Pro čip : APS-C
Hmotnost (g) : 460.0
Barva : Černá
Průměr (mm) : 72.0
Balení obsahuje : Sluneční clona
Barva podle výrobce : Black
Typ objektivu : Zoom
Optická stabilizace objektivu : Ne
Kompatibilní s : Fujifilm X

Všestranný, profesionální, přenosný a odolný vůči povětrnostním vlivům. Objektiv FUJINON XF18 mm F1.4 R LM WR S ohniskovou vzdáleností ekvivalentní 27 mm je ideální volba pro rozlehlou krajinu, pohledy a zvuky ulice a vše ostatní mezi tím. Buďte připraveni na jakýkoli kreativní výbuch s bleskově rychlým automatickým zaostřováním, širokou clonou F1,4 a bezkonkurenčním optickým designem. XF18 mm F1.4 R LM WR je připraven vyrazit kamkoli vás vaše dobrodružství zavedou a je plně schopen vytáhnout z vašeho bezzrcadlového fotoaparátu řady X i ten poslední kousek detailu. Skvělé obrázky mohou vždy začít dobrým nápadem, ale pouze objektivy FUJINON jako XF18 mm F1.4 R LM WR dokážou tyto nápady oživit. S 35 mm ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 27 mm a širokou, všestrannou clonou F1,4 budou fotografové a filmaři nuceni pořizovat snímky, které vytěží maximum z pozoruhodných možností rozlišení XF18mmF1,4. Na každém momentě záleží, od těch, které najdeme při spontánních pouličních dobrodružstvích, až po ty, které objevíme při precizně naplánovaných výletech do přírody. Bez ohledu na místo určení je XF18mmF1.4 jasnou volbou pro každého, komu záleží na kvalitě obrazu stejně jako na vyprávění příběhů. Navrhnout a zkonstruovat širokoúhlý objektiv, který vytváří nádherně ostrý obraz od rohu po roh, s minimálním až žádným zkreslením na okrajích rámu, vyžaduje hodně. XF18 mm F1.4 R LM WR splňuje tento náročný úkol pomocí 15 prvků objektivu – včetně jednoho ED a tří asférických prvků – k minimalizaci optických aberací. To vytváří obraz, který je neuvěřitelně ostrý a naprosto věrný příběhu, který chcete vyprávět. Zaostření obrázků může občas vyžadovat trochu času a štěstí, ale téměř vždy vyžadují konzistentní a spolehlivé automatické zaostřování. Proto XF18 mm F1.4 R LM WR používá motor lineárního automatického zaostřování (AF). Tento precizní vnitřní systém pohání všech šest zaostřovacích prvků a poskytuje citlivé a téměř tiché automatické zaostřování na minimální vzdálenost objektu pouhých 20 cm za neskutečných 0,04 sekundy. Ohromující kvalita obrazu XF18 mm F1.4 R LM WR je dokonale doplněna o krásný bokeh vytvořený u F1.4 jeho zaoblenými lamelami clony. Tento průnik inženýrství a designu poskytuje naprostou kontrolu nad obrázkem a otevírá široký, nový svět kreativity. V situacích, které vyžadují osobnější přístup, poskytuje kroužek manuálního zaostřování plynulé a rovnoměrné otáčení z jednoho konce na druhý. Díky tomu je zaostřování hračkou. Bez ohledu na to, zda se to dělá manuálně nebo s automatickým zaostřováním, XF18mmF1.4 se postará o to, abyste byli připraveni zachytit ten dokonalý moment, takže jediné štěstí, které budete potřebovat, je být ve správnou dobu na správném místě. Kreativita by se neměla zastavit, když začne špatné počasí, a proto je XF18 mm F1.4 R LM WR plně navržen tak, aby byl odolný vůči živlům. Celkem osm těsnění odolných vůči povětrnostním vlivům jej chrání před prachem, vlhkostí a teplotami až do -10 °C. To znamená, že můžete pokračovat, když jsou ostatní nuceni jít domů.
Clona : F/1.4
Kompatibilní s : Fujifilm X
Barva podle výrobce : Black
Barva : Černá
Maximální ohnisková vzdálenost : 18 mm
Vhodné pro : Fujifilm X
Typ objektivu : Pevné ohnisko
Optická stabilizace objektivu : Ne
Typ : Objektiv
Pro čip : APS-C
Hmotnost (g) : 370.0
Délka (mm) : 75.6
Země původu : Japonsko
Průměr (mm) : 62.0
Bajonet : Fuji X
Minimální ohnisková vzdálenost : 18 mm

Objektiv s 35 mm ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 35 mm nabízí přirozenou perspektivu a je připraven zdokumentovat svět v neuvěřitelných detailech. Jeho výkon od okraje po okraj poskytuje úžasnou čistotu a živé barvy s minimálními nedokonalostmi. Získání nejlepší kvality vyžaduje přísnou kontrolu optických aberací. XF23 mm F1.4 R LM WR používá dva asférické prvky čočky k potlačení sférické a kómové aberace plus tři prvky čočky ED ke snížení axiální chromatické aberace. Výsledkem je vynikající vysoké rozlišení. Optimální kvalita obrazu by neměla jít na úkor přenosnosti. XF23 mm F1.4 R LM WR tyto dvě věci dokonale spojuje a poskytuje výsledky ve vysokém rozlišení o hmotnosti pouhých 380 g. Díky tomu se stane snadno přenosným společníkem všude, kam jedete. XF23 mm F1.4 R LM WR zaostřuje až na 19 cm. Využijte této všestrannosti k pořizování dynamických záběrů zblízka s přísnou kontrolou prvků popředí i pozadí. Nejlepší snímky vznikají tehdy, když je nejméně čekáme, a proto je XF23 mm F1.4 R LM WR vybaven propracovaným vnitřním zaostřovacím mechanismem. Poháněn rychlým, téměř tichým lineárním motorem. Užijte si okamžitou odezvu a přesné výsledky. Tyto nepředvídatelné chvíle se změní na vzpomínky na celý život. Bez ohledu na to, zda svítí slunce nebo se nebe otevírají, XF23 mm F1.4 R LM WR je připraven přeměnit každou situaci na potenciální mistrovské dílo. Těsnění odolná vůči povětrnostním vlivům v celé konstrukci objektivu odpuzují prach a vlhkost, což mu umožňuje bez námahy fungovat až do -10 °C. Jednoduše řečeno, nic by nemělo stát v cestě vašemu dalšímu skvělému obrazu.
Barva podle výrobce : Black
Maximální ohnisková vzdálenost : 23 mm
Délka (mm) : 77.8
Typ : Objektiv
Pro čip : APS-C
Hmotnost (g) : 375.0
Bajonet : Fuji X
Optická stabilizace objektivu : Ne
Kompatibilní s : Fujifilm X
Vhodné pro : Fujifilm X
Barva : Černá
Clona : F/1.4
Průměr (mm) : 58.0
Typ objektivu : Pevné ohnisko
Země původu : Japonsko
Minimální ohnisková vzdálenost : 23 mm

Fujifilm XF8mmF3.5 R WR 21333 CZK  -8% 
Ultra širokoúhlý objektiv. Rozšiřte svůj pohled a kochejte se výhledem. Ultra široké zorné pole poskytuje dynamickou perspektivu, která vám přiblíží objekty a zároveň posune pozadí do nekonečna. Objektiv XF8mmF3.5 R WR je ideální v kombinaci se standardním objektivem se zoomem, když jste v úzkém prostoru, nebo pro použití při natáčení videí, například vlogů, když plánujete vytvořit video v selfie ve stylu. Změňte definici obyčejného s objektivem XF8mmF3,5 R WR. Díky zornému poli více než 120 stupňů můžete zachytit širší perspektivu než lidské oko. Vychutnejte si dynamický pohled, který poskytuje XF8mmF3.5 R WR, a zachyťte svět zcela novým způsobem. XF8mmF3.5 R WR nediskriminuje svým rozlišením 40 MP. Objektiv potlačuje aberace od okraje k okraji a díky třem asférickým čočkám a dvěma čočkám ED poskytuje jasné a kvalitní snímky. Vše v záběru může být hlavním objektem. Díky nízké hmotnosti 215 g a bez kompromisů v kvalitě obrazu můžete objektiv XF8mmF3,5 R WR přidat do své tašky na fotoaparát. Těsnění odolná vůči povětrnostním vlivům v celé konstrukci objektivu jej chrání před prachem a deštěm, což mu umožňuje bez obav snímat v nejnáročnějších prostředích. Vestavěný 62 mm závit na filtry umožňuje přidávat snadno dostupné filtry, například ND filtry pro široké clony v jasných podmínkách. Zachyťte svět zaostřený. Při nastavení 36 cm a cloně f/8 bude vše před vámi zaostřeno od minimální zaostřovací vzdálenosti až po nekonečno. Rychlé automatické zaostřování se sotva patrným posunem zaostření. dýcháním, dělá z objektivu vynikajícího společníka při natáčení videa. Váš další objektiv pro natáčení videí, XF8mmF3,5 R WR, nabízí nízké dýchání, vnitřní zaostřování a speciální povrchovou úpravu odolnou vůči protisvětlu. S tímto malým objektivem můžete vyprávět ty největší příběhy díky úhlu záběru ideálnímu pro vlogování a ultra širokoúhlým perspektivám. Vyprávějte své příběhy s tímto objektivem.
Pro čip : APS-C
Hmotnost (g) : 215.0
Bajonet : Fuji X
Clona : F/3.5
Vhodné pro : Fujifilm X
Délka (mm) : 52.8
Země původu : Filipíny
Typ objektivu : Pevné ohnisko
Balení obsahuje : Pouzdro
Barva podle výrobce : Black
Kompatibilní s : Fujifilm X
Typ : Objektiv
Průměr (mm) : 68.0
Barva : Černá
Balení obsahuje : Krytka objektivu
Maximální ohnisková vzdálenost : 8 mm
Minimální ohnisková vzdálenost : 8 mm

XF 33mm f/1.4 R LM WR od FUJIFILM nabízí přirozenou perspektivu spolu s rychlou maximální světelností a je 50mm ekvivalentním objektivem vyznačujícím se svou světelností f/1.4. Tento design je výhodný pro práci v obtížných světelných podmínkách a také umožňuje větší kontrolu nad hloubkou ostrosti pro izolaci objektu a použití technik selektivního ostření. Optická konstrukce využívá dva asférické prvky, které snižují zkreslení a sférické aberace za účelem dosažení vyšší ostrosti a přesného vykreslení. K dispozici jsou také tři ED prvky, které snižují odlesky a duchy pro lepší kontrast a přesnost barev. To zajišťuje bezkonkurenční rozlišení a svěží, živé barvy.Prvotřídní objektiv normální délky je určen pro bezzrcadlovky FUJIFILM X s bajonetem APS-C a poskytuje ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 50 mm.Působivá maximální světelnost f/1,4 se hodí pro práci v obtížných světelných podmínkách a také umožňuje rozsáhlou kontrolu nad hloubkou ostrosti.Dva asférické prvky a tři prvky ED omezují zkreslení a sférickou aberaci, aby bylo dosaženo vyšší ostrosti a přesného vykreslení.Poskytuje živé, věrné barvy s minimálními optickými aberacemi a vynikajícími detaily.Vysoce přesný lineární motor automatického ostření zajišťuje, že snímky jsou vždy zaostřené. Poskytuje také minimální ostření dýchání a přesné manuální ostření až na minimální zaostřovací vzdálenost 11,8".Zaoblená devítilamelová membrána přispívá k příjemné kvalitě bokehu.Celokovová konstrukce tubusu objektivu je navržena tak, aby odolala prachu, vlhkosti a teplotám až 14 °F.
Barva : Černá
Země původu : Čína
Typ objektivu : Pevné ohnisko
Délka (mm) : 73.5
Typ : Objektiv
Kompatibilní s : Fujifilm X
Optická stabilizace objektivu : Ano
Pro čip : APS-C
Průměr (mm) : 58.0
Clona : F/1.4
Hmotnost (g) : 360.0
Minimální ohnisková vzdálenost : 33 mm
Bajonet : Fuji X
Maximální ohnisková vzdálenost : 33 mm