Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Širokoúhlý objektiv s automatickým zaostřováním. Velikost a konstrukce objektivu byla optimalizována pro tělo bezzrcadlovky a je výsledkem mnohých návrhu a dlouhého zvažování s ohledem na všechny aspekty dokonalé fotografie, jak použitelnost, tak optický výkon. Rozšiřte svůj výběr Objektiv AF 14 mm F2, 8 FE je určen výhradně pro bezzrcadlovky, u nichž je vzdálenost mezi snímačem a objektivem menší než u digitálních zrcadlovek, které nabízejí vynikající optický výkon. Plnoformátový snímač vycházející z 35mm formátu poskytuje vynikající kvalitu obrazu a krásné rozostření pozadí. Ohnisková vzdálenost 14 mm a ultraširoký úhel záběru přibližně 114° navíc zaručují nejlepší výsledek, ať už fotografujete krajinu nebo skupinu lidí. Ultraširoký úhel záběru 113,9° Široký úhel záběru umožňuje zachytit prostor, který lidské oko nedokáže zachytit. Rozšiřte svůj tvůrčí rozměr. Minimální zkreslení a křišťálová kvalita obrazu Prvotřídní optická technologie poskytuje přesné snímky a ostré, jasné rozlišení, jako by byly viděny okem. Objektiv se sedmi členy v šesti skupinách, dvěma asférickými čočkami a jednou čočkou s vysokým lomem světla, plus povrchovou úpravou Ultra Multi Coating, která minimalizuje aberaci a zbytečný rozptyl světla, poskytuje vysoké rozlišení od středu až po rohy obrazu. Krátká ohnisková vzdálenost Díky minimální ohniskové vzdálenosti pouhých 0,20 m je možné pořizovat živější snímky portrétů, domácích zvířat, jídla, interiérů a dalších objektů zblízka. Systém automatického zaostřování Rychlejší a přesnější zaostřování zajišťuje zachycení prchavých okamžiků s maximální přesností a čistotou. Krásné rozložení světla díky cloně se 7 lamelami Kruhová clona složená ze sedmi lamel vytváří krásné rozostření, které zvyšuje umělecký dojem z fotografie a umožňuje vytvářet fotografie s jemnou atmosférou. Tento objektiv je díky plynulému rozostření a krásnému efektu bokeh ideální pro různé fotografické situace, jako jsou portréty a noční městské snímky.
Bajonet: Sony FE
Vhodné pro: Sony
Kompatibilní s: Sony
Pro čip: APS-C
Clona: f/2.8
Barva podle výrobce: Black
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Hmotnost (g): 500.0
Maximální ohnisková vzdálenost: 14 mm
Délka (mm): 97.5
Země původu: Čína
Průměr (mm): 86.0
Minimální ohnisková vzdálenost: 14 mm
Typ: Objektiv
Barva: Černá

Představujeme první řadu objektivů s automatickým zaostřováním na světě, V-AF. Vynikající designový koncept a vynikající technologie výroby Kompaktní velikost a nízká hmotnost, konzistentní tvarové prvky optimalizované pro gimbaly a drony Exkluzivní příslušenství pro profesionální natáčení V-AF byl vytvořen pro všechny tvůrce videa, pro jediného kameramana nebo mají produkci, jakož i filmaře. S vývojem aparátů s vyměnitelnými objektivy a rozšířením video příslušenství může každý snadno produkovat video obsah. Společnost Samyang Optics aplikovala prvky optimalizované pro natáčení videa na objektivy s automatickým zaostřováním, aby tak uspokojila touhu tvůrců vytvářet obsah snadněji, rychleji a ve vysoké kvalitě. V-AF zvýšil kompatibilitu od gimbalu až po dron použitím konzistentního tvaru objektivů od ultraširokých úhlů až po poloteleobjektivy. Malá velikost ∅72,2 x 72,1 mm a nízká hmotnost 280 g snižují zatížení dronu. Jednotné těžiště a velikost všech širokoúhlých objektivů řady V-AF zkracuje čas snímání tím, že eliminuje potřebu opětovného nastavování při výměně objektivů při použití gimbalu. K dispozici je kontrolka Tally, která zobrazuje stav snímání pomocí LED světla, takže i samostatní tvůrci mohou rychle zkontrolovat stav záznamu. Přepracovaný zaostřovací kroužek umožňuje následné zaostřování bez potřeby dalšího příslušenství. Objektiv má vlastní přepínač a tlačítko uzamčení zaostření pro nastavení optimalizovaných funkcí pro snímání videozáznamů. Pro profesionální kameramany je díky specializovanému příslušenství V-AF a objektivům s konzistentními barevnými tóny tvorba videí pohodlnější. Jednotný tvar - kompaktní a lehký Objektivy s různou ohniskovou vzdáleností s kompatibilním příslušenstvím pro filmování. Konzistentní tvarové prvky a značky optimalizované pro produkci filmů Kompaktní nízká hmotnost 280 g se standardizovanými polohami převodů pro gimbaly a drony. Vynikající funkčnost 2 Tally kontrolky, umístěné před objektivem a index uchycení, intuitivně zobrazují stav nahrávání. Jednoduchá řešení uživatelského rozhraní pro vlastní natáčení nezávislých tvůrců obsahu. 8K a jednotný barevný tón Objektiv V-AF navržený pro fotoaparát s vysokým rozlišením až do 8K, nabízí rychlou clonu a přesný bokeh. Jednotný barevný tón zkracuje čas postprodukce. Exkluzivní příslušenství Objektiv V-AF má elektronický konektor před objektivem, který umožňuje komunikaci mezi objektivem V-AF a jeho exkluzivním příslušenstvím. Konzistentní tvarové prvky Kompaktní a konzistentní design objektivu pro snadnou manipulaci s gimbalem a sledování zaostření. Konzistentní tvarové prvky a značky optimalizované pro produkci filmů Plynulý přechod zaostření Plynulý přechod zaostření při pohybu fotoaparátu Lineární MF s úhlem otáčení zaostření 300° Tichý a rychlý výkon automatického zaostřování Těsnění na ochranu před povětrnostními vlivy Vysoce účinná struktura odolná vůči prachu a stříkající vodě se speciálním těsněním na šesti místech objektivu
Bajonet: Sony FE
Kompatibilní s: Sony
Clona: T1.9
Vhodné pro: Sony
Průměr (mm): 58.0
Barva podle výrobce: Black
Maximální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Barva: Černá
Hmotnost (g): 280.0
Délka (mm): 72.1
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Typ: Objektiv
Země původu: Čína
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Pro čip: APS-C

Kompaktní a lehký teleobjektiv se zoomem, který využívá 13 celoskleněných prvků v 10 skupinách včetně 1 asférického prvku čočky a 1 prvku čočky ED. XC50 – 230 mm F4,5 - 6,7 OIS II nabízí 4,6násobné zvětšení zoomu a pokrývá nejširší rozsah ohniskových vzdáleností v sérii, což odpovídá 76 mm až 350 mm ve formátu 35 mm filmu. Objektiv demonstruje pokročilý optický výkon v celém svém ohniskovém rozsahu a pořizuje jasné snímky, i když je váš objekt daleko. Jeho lehká zaostřovací čočka a vysoce přesný motor umožňují rychlé a tiché automatické zaostřování. Funkce optické stabilizace obrazu (přibližně 3,5 EV) snižuje otřesy fotoaparátu při fotografiích a videích pořízených z ruky.
Maximální ohnisková vzdálenost: 230 mm
Minimální ohnisková vzdálenost: 50 mm
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Pro čip: APS-C
Bajonet: Fuji X
Délka (mm): 111.0
Clona: F/4.5 - F/6.7
Vhodné pro: Fujifilm X
Země původu: Japonsko
Typ: Objektiv
Hmotnost (g): 375.0
Kompatibilní s: Fujifilm X
Průměr (mm): 58.0
Optická stabilizace objektivu: Ano
Typ objektivu: Zoom
Stabilizace: Optická

XF 33mm f/1.4 R LM WR od FUJIFILM nabízí přirozenou perspektivu spolu s rychlou maximální světelností a je 50mm ekvivalentním objektivem vyznačujícím se svou světelností f/1.4. Tento design je výhodný pro práci v obtížných světelných podmínkách a také umožňuje větší kontrolu nad hloubkou ostrosti pro izolaci objektu a použití technik selektivního ostření. Optická konstrukce využívá dva asférické prvky, které snižují zkreslení a sférické aberace za účelem dosažení vyšší ostrosti a přesného vykreslení. K dispozici jsou také tři ED prvky, které snižují odlesky a duchy pro lepší kontrast a přesnost barev. To zajišťuje bezkonkurenční rozlišení a svěží, živé barvy.Prvotřídní objektiv normální délky je určen pro bezzrcadlovky FUJIFILM X s bajonetem APS-C a poskytuje ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 50 mm.Působivá maximální světelnost f/1,4 se hodí pro práci v obtížných světelných podmínkách a také umožňuje rozsáhlou kontrolu nad hloubkou ostrosti.Dva asférické prvky a tři prvky ED omezují zkreslení a sférickou aberaci, aby bylo dosaženo vyšší ostrosti a přesného vykreslení.Poskytuje živé, věrné barvy s minimálními optickými aberacemi a vynikajícími detaily.Vysoce přesný lineární motor automatického ostření zajišťuje, že snímky jsou vždy zaostřené. Poskytuje také minimální ostření dýchání a přesné manuální ostření až na minimální zaostřovací vzdálenost 11,8".Zaoblená devítilamelová membrána přispívá k příjemné kvalitě bokehu.Celokovová konstrukce tubusu objektivu je navržena tak, aby odolala prachu, vlhkosti a teplotám až 14 °F.
Průměr (mm): 58.0
Kompatibilní s: Fujifilm X
Clona: F/1.4
Maximální ohnisková vzdálenost: 33 mm
Délka (mm): 73.5
Hmotnost (g): 360.0
Pro čip: APS-C
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Barva: Černá
Minimální ohnisková vzdálenost: 33 mm
Bajonet: Fuji X
Typ: Objektiv
Země původu: Čína
Optická stabilizace objektivu: Ano

Fujifilm XF23mm F1,4 R LM WR 22557 CZK  -15% 
Objektiv s 35 mm ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 35 mm nabízí přirozenou perspektivu a je připraven zdokumentovat svět v neuvěřitelných detailech. Jeho výkon od okraje po okraj poskytuje úžasnou čistotu a živé barvy s minimálními nedokonalostmi. Získání nejlepší kvality vyžaduje přísnou kontrolu optických aberací. XF23 mm F1.4 R LM WR používá dva asférické prvky čočky k potlačení sférické a kómové aberace plus tři prvky čočky ED ke snížení axiální chromatické aberace. Výsledkem je vynikající vysoké rozlišení. Optimální kvalita obrazu by neměla jít na úkor přenosnosti. XF23 mm F1.4 R LM WR tyto dvě věci dokonale spojuje a poskytuje výsledky ve vysokém rozlišení o hmotnosti pouhých 380 g. Díky tomu se stane snadno přenosným společníkem všude, kam jedete. XF23 mm F1.4 R LM WR zaostřuje až na 19 cm. Využijte této všestrannosti k pořizování dynamických záběrů zblízka s přísnou kontrolou prvků popředí i pozadí. Nejlepší snímky vznikají tehdy, když je nejméně čekáme, a proto je XF23 mm F1.4 R LM WR vybaven propracovaným vnitřním zaostřovacím mechanismem. Poháněn rychlým, téměř tichým lineárním motorem. Užijte si okamžitou odezvu a přesné výsledky. Tyto nepředvídatelné chvíle se změní na vzpomínky na celý život. Bez ohledu na to, zda svítí slunce nebo se nebe otevírají, XF23 mm F1.4 R LM WR je připraven přeměnit každou situaci na potenciální mistrovské dílo. Těsnění odolná vůči povětrnostním vlivům v celé konstrukci objektivu odpuzují prach a vlhkost, což mu umožňuje bez námahy fungovat až do -10 °C. Jednoduše řečeno, nic by nemělo stát v cestě vašemu dalšímu skvělému obrazu.
Vhodné pro: Fujifilm X
Kompatibilní s: Fujifilm X
Bajonet: Fuji X
Průměr (mm): 58.0
Barva podle výrobce: Black
Hmotnost (g): 375.0
Země původu: Japonsko
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Pro čip: APS-C
Barva: Černá
Typ: Objektiv
Délka (mm): 77.8
Clona: F/1.4
Maximální ohnisková vzdálenost: 23 mm
Minimální ohnisková vzdálenost: 23 mm
Optická stabilizace objektivu: Ne

XF16mmF1.4 R WR je profesionální širokoúhlý objektiv s pevným ohniskem. Světlá maximální clona F1,4 a schopnost zaostřovat již na 15 cm znamená, že tento objektiv dokáže vytvořit nádherný bokeh a jedinečnou perspektivu. Tento objektiv nově vymezuje vaše očekávání, co dokáže širokoúhlý objektiv.Tento objektiv má úhel pohledu, který je o něco širší, než ten, který vidí lidské oko. XF16mmF1.4 dokáže zachytit každý detail scény nebo změnou úhlu poskytne dramatičtější pohled. Tento objektiv se bez problémů vejde do tašky s fotoaparátem díky kompaktním rozměrům a hmotnosti 350 g.Objektivy jsou jedním z nejdůležitějších prvků ve fotografii a videografii. Každý obraz, který vidíme, začíná paprsky světla, které procházejí objektivem, jsou ohnuté a korigují se, aby dodávaly co nejvěrněji informace do obrazového snímače. XF16mmF1.4 má technologii Nano-GI (Gradient Index), která eliminuje nežádoucích duchů a odlesky a minimalizuje zkreslení. I když se používá při nejjasnější cloně F1,4, tento objektiv podává vynikající výkony, zpochybňuje to, co jste považovali za nemožné, a umožňuje větší kreativitu při fotografování a videografii.Fotoaparát XF16mmF1.4 R WR dokáže snímat záběry již z 15 cm. Při správném použití můžete svým snímkům dodat dynamičtější vzhled tím, že získáte úplnou kontrolu nad popředí a pozadí.Pomocí výkonného stejnosměrného motoru bez jádra se zaostřovací prvek v modelu XF16mmF1.4 R WR pohybuje rychle a přesně za zlomek sekundy.Spojka umožňuje okamžité přepnutí z automatického zaostřování na manuální zaostření a vyryté značky hloubky ostrosti pomáhají při přesném manuálním zaostřování.Kombinace obou těchto funkcí znamená, že můžete rychle zaostřit bez obav z toho, že zmeškáte důležitý záběr.
Země původu: Čína
Minimální ohnisková vzdálenost: 16 mm
Pro čip: APS-C
Optická stabilizace objektivu: Ne
Typ: Objektiv
Kompatibilní s: Fujifilm X
Průměr (mm): 73.4
Vhodné pro: Fujifilm X
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Hmotnost (g): 375.0
Maximální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Bajonet: Fuji X
Délka (mm): 73.0
Clona: F/1.4
Barva: Černá

Fotograf v pohybu musí ovládat věci rychle a snadno.Zoom určuje, jaký široký nebo velký je objekt v záběru, stabilizace obrazu pomáhá snižovat rychlost závěrky a minimalizovat jakékoli vibrace, zatímco velká maximální clona poskytuje bohatý bokeh a vysokorychlostní automatické zaostření drží krok s jakýmkoli pohybem.Tento objektiv umožňuje fotografovi ovládat všechny čtyři prvky levou rukou a nenechává prostor na nejistotu.Tato vlajková loď objektivů přináší maximální potenciál fotoaparátu a fotografa.Tento objektiv je navržen pro čistotu a silný kontrast a zachycuje každý detail v každé scéně. Vrstva Nano GI (Gradient Index) snižuje výskyt ghostingu a šmrnc objektivu při snímání do silného světla. Použití šesti prvků objektivu ED včetně jednoho objektivu Super ED (s mimořádně nízkou disperzí) minimalizuje chromatickou aberaci k dosažení vysoké úrovně rozlišovací schopnosti obrazu. Konfigurace objektivu a povrchová úprava byly použity k zajištění čistoty, bez matu nebo zakalení, což umožňuje fotografovi zachytit to, co vidí jeho oči.Objektiv má uvnitř pětistupňovou stabilizaci obrazu a při nasazení na fotoaparát se stabilizací obrazu v těle dokáže dosáhnout až šest stupňů. Na nejdelším konci přiblížení, 140 mm, by nejnižší čas závěrky při držení měl být 1/125 s, aby se zabránilo otřesům fotoaparátu. OIS umožňuje používat rychlost závěrky 1/4 sek! Soustřeďte se na svůj objekt a získejte tvůrčí svobodu při výběru širšího rozsahu časů závěrky. Můžete těžit i při slabém osvětlení, protože nemusíte zvyšovat citlivost ISO nebo se spoléhat na stativ.Zoomy s velkým průměrem jsou obvykle velmi těžké, což omezuje možnosti použití objektivu a snímků, které lze pořídit, avšak tento objektiv váží méně než 1 kg. Po celodenním fotografování s objektivem, když se vydáte domů a uvědomíte si, že ramena nebo ruky vás nebolí, v tom okamžiku oceníte jeho skutečnou hodnotu.
Typ objektivu: Zoom
Optická stabilizace objektivu: Ano
Vhodné pro: Fujifilm X
Kompatibilní s: Fujifilm X
Stabilizace: Optická
Clona: f/2.8
Barva: Černá
Průměr (mm): 82.9
Hmotnost (g): 995.0
Země původu: Čína
Bajonet: Fuji X
Pro čip: APS-C
Typ: Objektiv
Minimální ohnisková vzdálenost: 50 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 140 mm
Délka (mm): 175.9

Fotografie je především o kompromisu. Za normálních okolností zvětšovací objektiv klade větší důraz na pohodlí při obětování kvality. Tento objektiv byl navržen bez kompromisů, takže kvalita obrazu je srovnatelná s kvalitou prime objektivu.Tento objektiv dokáže dosáhnout dokonalou rovnováhu ostrosti s plynulým bokehem. Poskytuje věrné barvy, jaké ještě u zoom objektivu nebyly. Profesionální objektiv se zoomem s velkou clonou produkuje úžasné snímky a fotoaparát XF16-55mm využívá deväťlistovú clonu, která pomáhá minimalizovat sférické aberace.Objektiv je vyroben ze 17 prvků v 12 skupinách, které obsahují tři asférické prvky pro snížení jakéhokoliv zkreslení a sférických aberací. Aby se zachovala ostrost od okraje po okraj v celém rozsahu zoomu, používají se také tři prvky s velmi nízkým rozptylem, které pomáhají regulovat chromatickou aberaci.Na kontrolu ghostingu a záblesků se používá patentovaný vícevrstvý povlak společnosti FUJIFILM HT-EBC (High Transmittance Electron Beam Coating). Nano GI Coating se rovněž používá ke snížení ghostingu a odlesků od světla přicházejícího v úhlopříčných úhlech.Abyste replikovali ohniskový rozsah objektivu se zoomem, museli byste mít s sebou čtyři hlavní objektivy XF. Avšak s XF16-55mmF2.8 dostanete každý mm mezi 16mm a 55mm, abyste ještě více vyladili své složení. Toto pohodlí při zachování úžasné kvality obrazu vám poskytuje další výhodu ve srovnání se čtyřmi objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností.Systém AF je založen na vysokorychlostním lineárním motoru, který dokáže zaostřovat již za 0,02 sekundy. Nelze vědět, kdy se stane něco dramatické, ale chcete být připraveni, když se to stane. Tento objektiv reaguje stejně rychle jako vy, když dojde k těmto vzácným okamžikům.Jakýkoliv profesionální objektiv musí být připraven k použití za každých podmínek snímání, zejména za nepříznivého počasí. Konstrukce objektivu odolná proti prachu a vlhkosti vám umožní ponořit se do záběrů bez ohledu na počasí.
Clona: f/2.8
Barva: Černá
Průměr (mm): 78.3
Vhodné pro: Fujifilm X
Délka (mm): 88.9
Země původu: Čína
Hmotnost (g): 665.0
Typ: Objektiv
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Maximální ohnisková vzdálenost: 80 mm
Pro čip: APS-C
Stabilizace: Optická
Bajonet: Fuji X
Kompatibilní s: Fujifilm X
Minimální ohnisková vzdálenost: 16 mm
Optická stabilizace objektivu: Ano

Každý aspekt objektivu XF56 mm F1.2 R WR byl precizně navržen tak, aby poskytoval obraz s dokonalou čistotou a úchvatnými detaily. Jeho rychlá maximální clona poskytuje přesnou kontrolu nad hloubkou pole a nádhernými efekty bokeh, zatímco jeho optická konstrukce vytváří výsledky s vysokým rozlišením a bez aberací plné detailů a barev. Využijte všestrannosti nejnovějších snímačů X-Trans a popusťte uzdu své kreativitě. Optická konstrukce, která zahrnuje zaostřovací skupinu složenou z asférických a ED prvků, minimalizuje chromatické a komatické aberace. Snižuje také zakřivení roviny obrazu na blízko, což znamená, že zmenšení vzdálenosti zaostření na blízko ze 70 cm na 50 cm bude mít malý nebo žádný vliv na celkovou kvalitu obrazu, a to i přes kratší vzdálenost mezi objektivem a objektem. Když se XF56 mm F1.2 R WR používá široce otevřený, nemá konkurenta. Snímky mají úroveň jasnosti a detailů, kterým odpovídá jen úžasně hladký bokeh, který se nachází v oblastech s malou hloubkou ostrosti. Rušné pozadí se rozplývá od svých objektů a vytváří izolační efekt, kterého nelze dosáhnout ani napodobit žádným jiným objektivem. XF56 mm F1.2 R WR je první objektiv s bajonetem X Mount s 11 lamelami membrány, což vede k čisté, téměř dokonale kruhové cloně, dokonce i při F4 nebo F5,6. Výsledkem je čistý okraj podél zvýraznění s minimálními aberacemi a rozptýlením, což potěší zejména tehdy, když není zaostřeno. S kratší blízkou zaostřovací vzdáleností a aktualizovanou optickou konstrukcí postavenou na své legendární pověsti, nastavuje XF56 mm F1.2 R WR nové standardy pro střední teleobjektivy, díky čemuž je skvělou volbou pro zátiší a pouliční objekty a to nejen těch obvyklých jako jsou portréty . Od magických momentů a nočních scén až po městské země využívající malou hloubku ostrosti, tento kompaktní a lehký objektiv může nyní hrát ústřední roli na kreativní cestě každého fotografa. Design XF56 mm F1.2 R WR odolný vůči povětrnostním vlivům je připraven na každý moment. Devět gumových těsnění jej chrání před prachem a vlhkostí a zároveň zajišťuje, že bude pokračovat v provozu při teplotách až -10 °C. Povrchová úprava odpuzuje vodu, otisky prstů a prach, což usnadňuje čištění mezi snímáním kouzelných okamžiků.
Balení obsahuje: Krytka objektivu;Pouzdro;Sluneční clona
Země původu: Japonsko
Vhodné pro: Fujifilm X
Minimální ohnisková vzdálenost: 56 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 56 mm
Clona: F/1.2
Bajonet: Fuji X
Průměr (mm): 67.0
Délka (mm): 76.0
Pro čip: APS-C
Typ: Objektiv
Barva: Černá
Kompatibilní s: Fujifilm X
Barva podle výrobce: Black
Hmotnost (g): 445.0
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Optická stabilizace objektivu: Ne

Tento objektiv je malý a lehký pro přenášení kdekoli a kdykoli a má jasné rozlišení, které dokáže zachytit krásu lidí a každodenního života. Úhel záběru a vzdálenost snímání jsou přirozené, díky čemuž je ideální pro zaznamenávání každodenního života. Díky velké cloně, F1,8 a vynikající optické soustavě je bokeh krásný, kulatý, pozadí je klidné, takže objekt více vynikne. Zažijte tichý a přesný systém automatického zaostřování při snímání videa a nový vlastní přepínač pro vlastní režimy. Drobný, ale naprosto přesvědčivý AF 75 mm F1,8 FE, optimalizovaný pro portréty a každodenní fotografování, je kompaktní, lehký, ale má skvělý výkon a všestrannost. Má jen 230 g, takže je ideální pro focení různých témat kdykoli a kdekoli. Optický systém je sofistikovaně navržen s originální optickou technologií Samyang, která poskytuje vynikající rozlišení od rohu k rohu. Zejména velká clona F1,8 prezentuje velký a krásný bokeh, který je čistší a rozostření pozadí je klidnější díky korekci různých aberací a návrhu optimální optické dráhy. Díky novému krokovému motorku (STM) je výkon automatického zaostřování tichý a přesný, což vám umožňuje vytvářet přirozenější portréty. Také přichází nový vlastní přepínač. Můžete přepnout na režim ovládání clony nebo MF režim. Zažijte objektiv Samyang nové generace v novém úhlu pohledu. Inovace ve velikosti AF 75mm F1.8 FE má hmotnost pouhých 230 g a výšku 69 mm, takže se snadno přenáší a perfektně se hodí ke kompaktní bezzrcadlovce. Vychutnejte si čistou kvalitu obrazu s kompaktním teleobjektivem, který lze použít kdykoli a kdekoli. Moderní znovuzrození 75 mm čočky Po přechodu z dálkoměru na zrcadlovku a na bezzrcadlový systém se zapomenutý 75 mm úhel záběru znovu zrodil jako full-frame AF objektiv. Nafoťte si svůj každodenní život s legendárním úhlem záběru 75 mm, který zachycuje příběh i postavu. Nejlepší portréty vytvořené malou hloubkou ostrosti Objekt a pozadí jsou efektivně odděleny, což vytváří působivý pocit hloubky, kdy velký kulatý bokeh, klidné rozostření pozadí a vysoký kontrast dosáhnou optimálního vyvážení. Originální optický design Samyangu poskytuje jedinečnou hloubku ostrosti i při podobném úhlu záběru a clony. Zachyťte svůj krásný každodenní život působivější. Velký, kulatý, krásný bokeh Jen pečlivým navržením a simulací dráhy světla dotvoříte velký a krásný bokeh, který nelze zachytit mobilním telefonem. Doufáme, že po mnoha letech výzkumu tvaru, barvy, okrajů a minimalizované chromatické aberace vytvoříte krásně nadesignovaný bokeh. Malý, ale úžasný optický systém Originální technologie Samyang shrnula vše do stručných 10 čoček v 9 skupinách. Pro efektivní kontrolu chromatické aberace se používají tři extra nízkodisperzní čočky (ED) s achromátem a vysokorefrakční čočky (HR) s výborným indexem lomu pro dosažení malé velikosti Ø 65 x 69 mm. Navíc je nanesena vrstva UMC, aby se minimalizovaly zbytečné vnitřní odrazy, výsledkem čehož je vysoký kontrast a ostrý obraz. Pokročilý systém automatického zaostřování...
Délka (mm): 69.0
Barva podle výrobce: Black
Typ: Objektiv
Země původu: Čína
Pro čip: APS-C
Maximální ohnisková vzdálenost: 75 mm
Barva: Černá
Clona: f/1.8
Hmotnost (g): 230.0
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Minimální ohnisková vzdálenost: 75 mm
Průměr (mm): 58.0
Kompatibilní s: Sony
Vhodné pro: Sony
Bajonet: Sony FE