Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Speciální plastová píšťalka společnosti Acme. Produkuje zvuky ptactva jako je slavík, drozd a mnoho dalších. Po naplnění těla vodou a použitím jazyka při hře vytváří širokou škálu zvuků.

Kompaktní ruční píšťalka společnosti Acme. Píšťalka s patentovaným designem z roku 1895 produkuje zvuk s vysokou hlasitostí s charakterem sirény. Nabízí snadné používání.
Vhodná je pro široké spektrum využití - zvukové efekty v hudbě, výstražné znamení, sportovní aktivity.

Dechový nástroj - Slide Whistle. Píšťala je vybavena posuvným pístem, díky kterému vytváří širokou škálu zvukových efektů. Nabízí rozsah více než 1 oktáva, což umožňuje hru melodií.
Země původu : Spojené království

Píšťalka (vábička) společnosti Acme - duck call. Nástroj produkuje širokou škálu zvuků podobných přirozenému kachnímu hlasu - vysoké a nízké frekvence. Píšťala nabízí snadné používání a nastavitelný plátek pro změnu charakteru zvuku. Představuje ideální nástroj v exteriérech - pozorování ptactva a myslivost.
Země původu : Spojené království

Plastová píšťalka společnosti Acme. Píšťalka produkuje zvuk kukačky. Nabízí snadné používání prostřednictvím otvoru na těle - otevřený a zakrytý otvor vytváří 2 různé tóny.
Země původu : Čína