Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Okarína laděná v tónině C3 ze série Soloist, která je vyrobena z terakoty v přirozené barvě bez lakované úpravy a se známkou kvality. Dodává se spolu s instrukcemi. Délka: 18 cm.
Země původu: Itálie

Okarína laděná v tónině G4 ze série Soloist, která je vyrobena z terakoty v přirozené barvě bez lakované úpravy a se známkou kvality. Dodává se spolu s instrukcemi. Délka: 19 cm.
Země původu: Itálie

Navržena tak, aby byl usnadněn prstoklad bez jakýchkoli klapek. Měkký a zvučný tón. Zakřivený design výchozího otvoru, konkávní zvonový tvar na patkovém spoji, třídílná. Součástí je koženková kapsa, nastavitelná opěrka palce, čistící tyčinka a mazivo na kloubové spoje.
Balení obsahuje: Kartáček na čištění;Přenosné pouzdro
Materiál: ABS
Země původu: Japonsko
Typ ladění: C
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Barva: Hnědá
Prstoklad: English (Baroque)
Počet dílů: 3

Zobcová flétna s barokním prstokladem v C ladění vyrobena prestižním německým výrobcem hudebních nástrojů. Je ručně vyrobena z kvalitního mořeného ošetřeného hruškového dřeva. K nástroji patří obal, vytěrák, mazadlo a tabulka hmatů.
Materiál: Pear Wood
Počet dílů: 2
Použití: Dechové nástroje pro děti
Země původu: Německo
Barva: Hnědá
Varianta: 1213 School
Prstoklad: Barokní
Typ ladění: C

Okarína laděná v tónině G2 ze série Soloist, která je vyrobena z terakoty v přirozené barvě bez lakované úpravy a se známkou kvality. Dodává se spolu s instrukcemi. Délka: 15 cm.
Země původu: Itálie

Tento model příčné flétny je inspirován mistrovským kouskem, který vyrobil slavný Stanesby jr. Je vyrobena z jemné pryskyřice, třídílná s barokním prstokladem a výškou tónu (a' = 415 Hz). Dodává se v měkkém pouzdře s vytěrákem, čistícím hadříkem a mazivem.
Balení obsahuje: Zpevněné pouzdro;Čisticí sada
Pouzdro/kufr v ceně: Ano
Klapky: Opened
Materiál: Plast
Země původu: Japonsko
Typ ladění: A=415Hz
Typ: Barokní

CASCHA Master Edition Blues Harmonika je první volbou pro ambiciózní hráčů na ústní harmoniku, kteří oceňují estetiku a zvuk. Elegantní design a působivé tónové charakteristiky zaručují nadšení hned od začátku. Speciální pláště z fosforového bronzu jsou citlivější než srovnatelné měděné plátky. Lehčí reagují a umožňují tak detailnější hraní. Využije se každá nuancemi zvuku. Nezáleží na tom, zda hraje sólo nebo v kombinaci s jinými nástroji. Balení doplňuje přiložena čistící hadřík a kvalitní měkké pouzdro.
Materiál: Fosforový bronz;Plast
Kobylka/tremolo: Ne
Země původu: Čína
Pouzdro/kufr v ceně: Incl. Soft Case
Balení obsahuje: Čisticí hadřík;Kufr
Typ ladění: F
Počet kanálků: 10
Typ: Diatonický

F basová zobcová flétna, nástroj s barokním laděním pro profesionální flétnistů a patří mezi ručně vyráběné modely z javorového dřeva. Díky tomu má krásný teplý tón vyvážený v celém v rozsahu nástroje. Obsahuje dva střední díly, jeden s laděním A = 440 Hz a druhý (MJB415) s barokním laděním A = 415 Hz. Skládá se ze čtyř dílů, což zaručuje rychlou pohodlnou údržbu a snadné doladění. Součástí balení je nákrčník, pevné pouzdro, čistící tyčinka, mazadlo a tabulka hmatů.
Prstoklad: Barokní
Typ ladění: MJB-415;A=415Hz
Materiál: Maple Wood
Země původu: Čína
Barva: Hnědá
Počet dílů: 4
Varianta: YRB 61 SP

Altová zobcová flétna v ladění F1-G3 s barokním typem prstokladu, klenutým tvarem trubice a dvojitými otvory. Skládá se ze tří dílů, což umožňuje jemné dolaďování dle potřeby a snadné čištění. Je vyrobena v barevném provedení Wood Grain.
Prstoklad: Barokní
Počet dílů: 3
Barva: Hnědá
Varianta: BHY-302BW
Typ ladění: F1-G3
Materiál: Plast
Země původu: Čína

Sopraninová zobcová flétna v ladění F2-G4 s barokním typem prstokladu, klasickým rovným tvarem trubice a dvojitými otvory. Skládá se ze dvou dílů, které zlepšuje možnosti doladění podle potřeby a zjednodušuje čištění. Je vyrobena v barevném provedení Wood Grain.
Počet dílů: 2
Země původu: Čína
Materiál: Plast
Typ ladění: F2-G4
Varianta: Hnědá
Prstoklad: Barokní
Barva: Hnědá