Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Okarína laděná v tónině C3 ze série Soloist, která je vyrobena z terakoty v přirozené barvě bez lakované úpravy a se známkou kvality. Dodává se spolu s instrukcemi. Délka: 18 cm.
Země původu: Itálie

Okarína laděná v tónině G4 ze série Soloist, která je vyrobena z terakoty v přirozené barvě bez lakované úpravy a se známkou kvality. Dodává se spolu s instrukcemi. Délka: 19 cm.
Země původu: Itálie

Okarína laděná v tónině G2 ze série Soloist, která je vyrobena z terakoty v přirozené barvě bez lakované úpravy a se známkou kvality. Dodává se spolu s instrukcemi. Délka: 15 cm.
Země původu: Itálie

Plaschke Concert E Okarína 1444 CZK  -23% 
Od roku 1963 se Plaschke okarína vyrábí v Jižním Tyrolsku z hlíny (terakoty) podle staré tradice. Kromě harmoniky, židovské harfy a fife je okarína typickým kapesním nástrojem, vhodným pro začátečníky i profesionální hudebníky. Ve spolupráci se známými hráči na okarínu a na základě více než 50-letých zkušeností s konstrukcí hudebních nástrojů se nám podařilo vytvořit okarínu splňující ty nejvyšší hudební nároky - s přesnou melodií, jasnou a lehkou artikulací. Aby se zaručila vždy optimální kvalita, jsou okarína podrobeny přísné závěrečné kontrole.
Země původu: Itálie

Okarína laděná v tónině G s rozsahem G2 - C4 ze série Plaschke. Je vyrobena z terakoty přirozené barvy s leštěným povrchem. Dodává se spolu s tabulkou prstokladu. Délka nástroje je 13,5 cm.
Země původu: Itálie

Etnický nástroj okarína starodávného původu, s klasickým tvarem těla, vyrobená z ABS pryskyřice v blěde-tyrkysovém barevném provedení.

Země původu: Čína

Terre Alto Okarína 1073 CZK  -1% 
Okarína altová. Velikost 15.5cm
Země původu: Čína

Okarína laděná v tónině C1 ze série Soloist, která je vyrobena z terakoty v přirozené barvě bez lakované úpravy a se známkou kvality. Dodává se spolu s instrukcemi. Délka: 13 cm.
Země původu: Itálie