Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Cvičný padbasový buben, speciální design vyvinutý firmou Gibraltar pro co nejreálnější pocity při hraní, tři velké ostruhy udrží cvičný pad nehybně na podlaze s kobercem, průměr padu je 10".
Země původu: Taiwan

Skládací pedálový cvičný pad. Je vybaven měkkou pěnou, která věrně simuluje odskok blány velkého bubnu. Pad je určen na tiché domácí cvičení, nebo rozehřátí před koncertem. Dva ocelové bodce zajišťují dostatečnou stabilitu. Vhodný pro jednoduche i dvojité pedály.
Země původu: Čína

Builder pad, cvičný obojstranný 12" pad s rôzne tvrdými plochami
Země původu: USA

Speciální tréninkový pad pro single pedál nebo dvojšlapku. Umožňuje bubeníkům trénovat kdekoli bez rušení okolí a nabízí dynamickou odezvu na údery pedálem.
Země původu: Thajsko

Tréninkový pad TAMA TSP9 věrohodně napodobuje přirozený pocit a odraz akustického bubnu. Dřevěná základna a 6 mm silná gumová hrací plocha nabízejí vynikající odolnost. Ideální na hodiny trvající tréninky. Protiskluzová základna umožňuje, aby pad zůstal přesně na svém místě, ať už na desce stolu nebo na malém bubnu bez poškození povrchu.
Země původu: Čína
Průměr: 9"
Barva: Černá
Materiál: Guma;Dřevo

Podložka Split Tone Pad se skládá ze tří různých povrchů, které nabízejí různé úrovně odrazu a hlasitosti, spolu se sníženou odrazovou částí na zádech. Je určen na trénování více než jednoduchého základu. Se Split Tone Pad si můžete snadno vytvořit svůj vlastní systematický přístup, abyste zvýšili svou konzistenci, přesnost v unisono, nezávislost rukou a svalovou sílu. Síla tohoto padu spočívá v jeho schopnosti vycvičit si uši a mysl, aby lépe porozuměli rytmem.
Barva: Červená;Černá
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Černá;Červená
Balení obsahuje: Obal;Pad
Průměr: 12"

Pryžový tréninkový pad o průměru 8". Jelikož je součástí balení stojan, můžete začít cvičit s realistickým pocitem, jakmile budete mít paličky.
Barva podle výrobce: Black
Průměr: 8"
Barva: Černá
Země původu: Taiwan
Balení obsahuje: Stojan

Pearl PDR-08P Professional Practice Pad má 8″ hrací plochu s logem Pearl a vytváří bohatý, jasný tón a citlivý přirozený odraz. Základna je vybavena 1/4″ závitovým držákem pro použití na stojanu.
Provoz na baterie: Ne
Barva: Žlutá;Černá
Metronom: Ne
Materiál: Guma
Země původu: Čína
Průměr: 8"

FaLams Putty Pad. Tvarovatelná hmota na cvičení pro bubeníky
Země původu: USA

Tato cvičná podložka o průměru 8" nabízí díky svému jedinečnému povrchu velmi autentický zážitek z hraní i během tichého cvičení. 6mm závit na spodní straně - lze ji připevnit na činelový stojan.
Barva: Červená
Průměr: 8"
Barva podle výrobce: Red
Materiál: Guma