Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Cvičný pad - basový buben, speciální design vyvinutý firmou Gibraltar pro co nejreálnější pocity při hraní, tři velké ostruhy udrží cvičný pad nehybně na podlaze s kobercem, průměr padu je 10".
Země původu : Taiwan

Skládací pedálový cvičný pad. Je vybaven měkkou pěnou, která věrně simuluje odskok blány velkého bubnu. Pad je určen na tiché domácí cvičení, nebo rozehřátí před koncertem. Dva ocelové bodce zajišťují dostatečnou stabilitu. Vhodný pro jednoduche i dvojité pedály.
Země původu : Čína

Podložka Split Tone Pad se skládá ze tří různých povrchů, které nabízejí různé úrovně odrazu a hlasitosti, spolu se sníženou odrazovou částí na zádech. Je určen na trénování více než jednoduchého základu. Se Split Tone Pad si můžete snadno vytvořit svůj vlastní systematický přístup, abyste zvýšili svou konzistenci, přesnost v unisono, nezávislost rukou a svalovou sílu. Síla tohoto padu spočívá v jeho schopnosti vycvičit si uši a mysl, aby lépe porozuměli rytmem.
Průměr : 12"
Balení obsahuje : Obal
Barva podle výrobce : Černá
Barva podle výrobce : Červená
Barva : Červená
Barva : Černá
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Pad

Builder pad, cvičný obojstranný 12" pad s rôzne tvrdými plochami
Země původu : USA

Pad, který je vhodný pro potřeby osobního rozvoje bubeníka. 12" měkký povrch na cvičení. Zadní strana má protiskluzovou gumovou základnu.
Metronom : Ne
Barva : Červená
Barva podle výrobce : Red
Průměr : 12"
Země původu : USA
Materiál : Guma

Pad, který je vhodný pro potřeby vývoje bubeníka. 6" tvrdý povrch na cvičení skutečně pomáhá slyšet vaši práci s hůlkami. Zadní strana obsahuje 8 mm šroub pro připevnění na stojan na činely a protiskluzovou gumovou základnu.
Země původu : USA
Materiál : Guma
Barva podle výrobce : Black
Průměr : 6"
Barva : Černá
Metronom : Ne

Pad, který je vhodný pro potřeby osobního rozvoje bubeníka. 6" měkký povrch na cvičení. Zadní strana obsahuje 8 mm šroub pro připevnění na stojan na činely a protiskluzovou gumovou základnu.
Země původu : USA
Barva podle výrobce : Red
Barva : Červená
Metronom : Ne
Průměr : 6"
Materiál : Guma

Speciální tréninkový pad pro single pedál nebo dvojšlapku. Umožňuje bubeníkům trénovat kdekoli bez rušení okolí a nabízí dynamickou odezvu na údery pedálem.
Země původu : Thajsko

Tréninkový pad Meinl Stick & Brush 12" je vybaven středně měkkým gumovým povrchem, který je možné použít při všech technikách bubnování s jakýmkoliv typem paličky. Gumový povrch poskytuje stálý odraz s tichou odezvou. Pad je možné připevnit na jakýkoliv 8 mm závit, například na stojan na činely. Kompaktní velikost umožňuje pad snadno vzít kamkoliv na cvičení.
Materiál : Guma
Země původu : Taiwan
Barva : Hnědá
Průměr : 12"

Tréninková podložka na buben, vyvinutá speciálně pro hráče pochodových kapel. Vzor ve střední části podložky poskytuje hráčům lepší sledování své hrací pozice. Střed podložky má odlišný zvuk od okraje podložky, což umožňuje jednodušší korigování správné hrací polohy. Uretanová podložka na spodní části umožňuje hráčům nastavení zvuku, podle okolí ve kterém cvičí. Podložka je vhodná pro přechodové bubny s průměrem obruče 14". Průměr: 12".
Země původu : Čína