Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Altové pentatonické šestitunové xylofon. Kompaktní design s integrovanými rukojeti. Destičky jsou vyrobeny ze dřeva Pao Rosa (v tónech c1, d1, e1, g1, a1, c2). Označení v c-d-e a do-re-mi. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Destičky a paličky jsou fixně upevněny k nástroji, čímž umožňují okamžité hraní. Možnost jednoduše odložit ve vertikální poloze. Délka: 37 cm. Šířka: 33-22,5 cm. Výška: 10 cm. Hmotnost: 2,5 kg.
Typ : Xylofon
Země původu : Čína

Sopránový diatonický xylofon. Vícenásobné rezonanční komory zaručí vynikající kvalitu zvuku. Disponuje 16 plotýnkami z ručně vybíraného palisandrového dřeva s laděním s rozsahem tónů c2-a3, včetně F # a BB ploténky. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Fixní rukojeti pro pohodlný přenos nástroje. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 61 cm. Šířka: 25,5-16 cm. Výška: 14,5 cm. Hmotnost: 3 kg.
Země původu : Čína
Typ : Xylofon

Basový diatonický xylofon. Vícenásobné rezonanční komory zaručí vynikající kvalitu zvuku. 16 plotének z grilloduru (pevný rafinovaný sklolaminát) s harmonickým přesným laděním s rozsahem tónů c-a1 včetně F # a BB plotének. Odolný vůči změnám vlhkosti. Zaručuje konzistentní kvalitu zvuku iv oblastech s proměnlivým podnebím. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Fixní rukojeti pro pohodlný přenos nástroje. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 87 cm. Šířka: 41-28 cm. Výška: 43 cm. Hmotnost: 12,8 kg.
Typ : Xylofon
Země původu : Čína

Basový diatonický metalofón. Inovativní konstrukce s vícenásobnými rezonančními komorami zaručí vynikající kvalitu zvuku. Kompaktní design. 16 hliníkových plotének s harmonickým přesným laděním s rozsahem tónů c-a1, včetně F # a BB plotének. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Fixní rukojeti pro snadný přenos nástroje. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 68 cm. Šířka: 37-27 cm. Výška: 36 cm. Hmotnost: 8,2 kg.
Země původu : Čína
Typ : Metalofon

Basový diatonický metalofón. Vícenásobné rezonanční komory zaručí vynikající kvalitu zvuku. Kompaktní design. 16 hliníkových plotének s harmonickým přesným laděním s rozsahem tónů c-a1, včetně F # a BB plotének. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Rukojeti pro snadný přenos nástroje. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 68 cm. Šířka: 37-27 cm. Výška: 36 cm. Hmotnost: 8,9 kg.
Země původu : Čína
Typ : Metalofon

Sopránový diatonický metalofón. Vícenásobné rezonanční komory zaručí vynikající kvalitu zvuku. 16 vysoce kvalitních hliníkových plotének s laděním s rozsahem tónů c2-a3 včetně F # a BB plotének. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Rukojeti pro snadný přenos nástroje. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 61 cm. Šířka: 18-10 cm. Výška: 16 cm. Hmotnost: 3,5 kg.
Typ : Metalofon
Země původu : Čína

Basový diatonický metalofón. Vícenásobné rezonanční komory zaručí vynikající kvalitu zvuku. 16 vysoce kvalitních hliníkových plotének s harmonickým přesným laděním s rozsahem tónů c-a1, včetně F # a BB plotének. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Rukojeti pro snadný přenos nástroje. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 87 cm. Šířka: 41-30 cm. Výška: 43 cm. Hmotnost: 14,5 kg.
Typ : Metalofon
Země původu : Čína

Basový diatonický xylofon. Inovativní kompaktní konstrukce pro bohatý zvuk s vysokou hlasitostí. Vícenásobné rezonanční komory. Disponuje 16 plotýnkami ze dřeva Pao Rosa s harmonickým přesným laděním s rozsahem tónů c-a1. Dodatečné přídavné plotýnky F # a BB. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Rukojeti pro snadný přenos. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 68 cm. Šířka: 37-27 cm. Výška: 36 cm. Hmotnost: 7,4 kg.
Země původu : Čína
Typ : Xylofon

Altový diatonický metalofón. Vícenásobné rezonanční komory zaručí vynikající kvalitu zvuku. 16 vysoce kvalitních hliníkových plotének s harmonickým přesným laděním s rozsahem tónů c1-a2 včetně F # a BB plotének. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Rukojeti pro snadný přenos nástroje. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 64,5 cm. Šířka: 31,5-18,5 cm. Výška: 23 cm. Hmotnost: 5,8 kg.
Země původu : Čína
Typ : Metalofon

Každý "bar" je vyroben z nejkvalitnější slitiny hliníku a je obratně vyladěn pro dokonalý rozteč a harmonické vlastnosti.
Všechny Suzuki xylofony nabízejí úložiště pro paličky, chromatic bar, spodní lištu držící piny s označením názvu uvnitř každé rezonátorové komory.
Každý diatonický xylofon Suzuki obsahuje jeden Bband dva F # bary (tyto si vyměňujte za přiložené B nebo F tóny, abyste si mohli zahrát další tónové škály) spolu se dvěma páry vhodných paliček plus tlumič s nastavitelnou rukojetí.
Typ : Xylofon
Země původu : Čína