Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Basový diatonický xylofon. Inovativní kompaktní konstrukce pro bohatý zvuk s vysokou hlasitostí. Vícenásobné rezonanční komory. Disponuje 16 plotýnkami z Grilloduru se zvukem prémiového dřeva s harmonickým přesným laděním s rozsahem tónů c-a1, včetně F # a BB plotének. Destičky si udrží konstatní rozestup během celé životnosti nátroja. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Rukojeti pro snadný přenos. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 68 cm. Šířka: 37-27 cm. Výška: 36 cm. Hmotnost: 7,8 kg.
Země původu: Čína
Typ: Xylofon

Diatonická zvonkohra. Vysoká kvalita zvuku v basové poloze. Disponuje 16 ocelovými plotýnkami s laděním s rozsahem tónů c2-LA3. Dodatečné přídavné plotýnky F # a BB. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního bukového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 34 cm. Šířka: 15 cm. Výška: 5,5 cm. Hmotnost: 1,1 kg.
Typ: Zvonkohra
Země původu: Čína

Altová zvonkohra. Vícenásobné rezonanční komory pro bohatý zvuk. Disponuje 22 ocelovými plotýnkami s laděním s rozsahem tónů c2-a3. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 36 cm. Šířka: 29-19 cm. Výška: 7,5 cm. Hmotnost: 2,20 kg.
Země původu: Čína
Typ: Zvonkohra

Sopránová zvonkohra. Disponuje 22 ocelovými plotýnkami s laděním s rozsahem tónů c3-a4. Destičky se dají vyměňovat. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 36 cm. Šířka: 22-15 cm. Výška: 6,5 cm. Hmotnost: 1,4 kg.
Země původu: Čína
Typ: Zvonkohra

Altová pentatonická 6-tónová zvonkohra. Kompaktní design s integrovanými rukojeti. Ocelové ploténky (c2, d2, e2, g2, a2, c3). Označení v c-d-e a do-re-mi. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Destičky a paličky jsou fixně upevněny k nástroji, čímž umožňují okamžité hraní. Možnost jednoduše odložit ve vertikální poloze. Délka: 25,5 cm. Šířka: 19-13 cm. Výška: 5 cm. Hmotnost: 0,9 kg.
Země původu: Čína
Použití: Bubny a perkuse pro děti
Typ: Zvonkohra

Altové diatonický xylofon. Vícenásobné rezonanční komory pro bohatý zvuk. Disponuje 16 plotýnkami ze dřeva Pao Rosa s laděním s rozsahem tónů c1-a2. Dodatečné přídavné plotýnky F # a BB. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 61 cm. Šířka: 34-23 cm. Výška: 9 cm. Hmotnost: 4,4 kg.
Typ: Xylofon
Země původu: Čína

Sopránový diatonický xylofon. Vícenásobné rezonanční komory pro bohatý zvuk. Disponuje 16 plotýnkami ze dřeva Pao Rosa s laděním s rozsahem tónů c2-a3. Dodatečné přídavné plotýnky F # a BB. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 61 cm. Šířka: 25,5-16 cm. Výška: 14,5 cm. Hmotnost: 3,2 kg.
Typ: Xylofon
Země původu: Čína

Sopránový diatonický xylofon. Kompaktní design s integrovanými rukojeti. Vícenásobné rezonanční komory pro bohatý zvuk. 16 nezničitelných plotének z grilloduru se zvukem prémiového dřeva s laděním s rozsahem tónů c2-a3 včetně F # a BB plotének. Konstantní rozestupy plotének během celé životnosti i za měnících se klimatických podmínek. Rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Pár hůlek je součástí balení. K produktu je dostupný i ochranný obal. Délka: 59 cm. Šířka: 28-18 cm. Výška: 6,5 cm. Hmotnost: 3,1 kg.
Typ: Xylofon
Země původu: Čína

Sopránový diatonický metalofón. Kompaktní design s integrovanými rukojeťmi. Vícenásobné rezonanční komory pro harmonickou kvalitu zvuku. 16 hliníkových plotének s laděním s rozsahem tónů c2-a3 včetně F # a BB plotének. Patentovaný rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 59 cm. Šířka: 28-18 cm. Výška: 7,5 cm. Hmotnost: 2,9 kg.
Typ: Metalofon
Země původu: Čína

Altový diatonický metalofón. Kompaktní design s integrovanými rukojeťmi. Vícenásobné rezonanční komory pro harmonickou kvalitu zvuku. 16 hliníkových plotének s laděním s rozsahem tónů c1-a2 včetně F # a BB plotének. Patentovaný rezonátor, na kterém jsou umístěny ploténky, je vyroben z masivního borovicového dřeva v naturální úpravě. Ložiskové lišty jsou potaženy tkaninou. Pár hůlek je součástí balení. Délka: 61 cm. Šířka: 34-23 cm. Výška: 9,5 cm. Hmotnost: 4,2 kg.
Typ: Metalofon
Země původu: Čína