Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Elektronická bicí souprava. Deset dílná elektronická bicí souprava, která používá jedinečné síťková blány od firmy Alesis, které zaručují výborný pocit ze hry. Sada sestává z 8'' padu pro velký buben, trojice 12" padů pro tom a snare, dvojice 10" padů pro tom, 12" padu pro hi-hat, dvojice 14" padů pro Crash a 16" padu pro ride. Srdcem celé sady je modul DM10 MKII pro, který nabízí ještě reálnější odezvu a zvuk, jako jeho předchůdce. Stabilitu zajišťuje chromový stojan se 4 nohami a samostatný stojan pro snare s dvojitým vyztužením pro skladatelné nožičky. modul disponuje vestavěným metronomem, 3,5 mm výstupem pro mobilní zařízení, 6,3 mm výstupem pro sluchátka a USB-MIDI výstupem, který pomocí USB umožňuje stáhnout do modulu vlastní zvuky ve formátu .WAV. Souprava je kompatibilní se zařízeními MAC a Windows. Barevné provedení: Black.
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Balení obsahuje : Manuál
Balení obsahuje : Modul
USB : Ano
MIDI rozhraní : Ano
Metronom : Ano
Adaptér součástí : Ano
Napájení : Adaptér
Balení obsahuje : Hi-Hat Pedál
Počet zvuků : 700.0
Provoz na baterie : Ne
Balení obsahuje : Adaptér
Počet skladeb : 150
Země původu : Čína
Počet presetů : 80
Barva podle výrobce : Black
Paličky : Ne
Pedál v balení : Ne
Barva : Černá

Aquarian rimSHOT trigger je navržen tak, aby doplňoval "inHEAD" snímač a přináší kompletní řešení ozvučení bubnu se skutečným vztahem blána-ráfek. Izolovaná konstrukce uchycení rimSHOT se pohodlně upne na jakoukoliv obruč bubnu a omezuje přeslechy a vynechávání.
Vstup na SD : Ne
Varianta : Drum rim
Balení obsahuje : Trigger
Země původu : Mexiko

Připravte se na setkání s jiným druhem Brute. Bubeník s postojem, DrumBrute Impact je návykově zábavný, okamžitě uspokojující nástroj pro vytváření rytmů s mohutným, jedinečným zvukem. DrumBrute Impact, který kombinuje odvážné analogové zvuky, monstrózní výstupní zkreslení, výkonné ovládací prvky, vynikající konektivitu a výkonný sekvencer, naplní vaši hudbu energií a silou. DrumBrute Impact se zaměřením na „Brute“ obsahuje 10 vysokoenergických, rafinovaných, poutavých analogových zvuků. Můžete také použít exkluzivní tvarování zvuku „Color“ pro použití jedinečného efektu na nástroj pro určitou variaci. Zvýrazněte harmonický obsah, přidejte trochu drive, snap nebo crack stisknutím tlačítka, dokonce můžete automatizovat změny tónů vytvořením „Color“ sekvence. Chcete-li, aby vaše bubny tlačily ještě silněji, použijte vestavěné zkreslení na výstupu na nějaký ten crunch optimalizovaný pro bubny. DrumBrute Impact je bicí automat pro hudebníky a producenty, kteří touží po surové síle a monstrózním tónu.
Výstupy : MIDI OUT
Výstupy : Clock Out
Výstupy : Jack 6,3 mm
Hmotnost : 1,8 kg
Vstupy : Clock IN (3,5 mm TS)
Kompatibilní s : Windows
Balení obsahuje : Adaptér
Vstupy : MIDI IN
Napájení : Adaptér
Provoz na baterie : Ne
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Vstupy : USB-B
Výška (cm) : 5.7
USB to Device : Ne
Balení obsahuje : Manuál
Země původu : Čína
USB to Host : Ano
Adaptér součástí : Ano
Varianta : DrumBrute Impact Noir
Typ : Drum Machine
Kompatibilní s : iOS
Výstupy : Jack 3,5 mm
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5mm
Sekvencer : Ano
Hloubka (cm) : 24.3
Šířka (cm) : 34.2
Počet presetů : 64

Roland TD-07KV Black 21290 CZK  -15% 
Souprava TD-07KV V-Drums je kompaktní, dokonalá pro hraní doma a přináší prvotřídní expresivitu a hratelnost těch nejlepších modelů V-Drums v cenově dostupné verzi. U virblu a tomů najdete původní ultratiché dvojité síťované blány Roland, zatímco velké crash a ride pady i speciální kopák vybavené realistickou a uspokojivou odezvou pedálu soupravu dovádějí k dokonalosti. S TD-07KV navíc můžete prozkoumat kreativní možnosti, které vám žádná akustická souprava nenabídne, jako jsou nástroje pro hloubkovou editaci pro tvorbu vlastních zvuků, Bluetooth pro hraní spolu s se skladbami a lekcemi, USB pro připojení k nahrávacímu softwaru na počítači a mnohem víc.
Balení obsahuje : Hi-Hat Pedál
Balení obsahuje : Adaptér
Metronom : Ano
Země původu : Malajsie
Barva podle výrobce : Black
Adaptér součástí : Ano
Balení obsahuje : Modul
USB : Ano
Provoz na baterie : Ne
Počet zvuků : 143.0
Počet presetů : 50
Pedál v balení : Ne
Balení obsahuje : Manuál
Paličky : Ne
Napájení : Adaptér
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Barva : Černá
Vstup na SD : Ne
MIDI rozhraní : Ne

Roland APC-33 1890 CZK  -13% 
Univerzální svorka, kterou lze použít k upevnění perkusních padů Roland ze série SPD na běžný činelový stojan pro jejich použití s bicí sadou V-Drums nebo akustickou bicí sadou.
Země původu : Taiwan

Laney DH80 6390 CZK  -23% 
Tento bubenický monitor je navržen tak, aby poskytoval širokou škálu elektronických zvuků bubnů doma, ve třídě nebo kdekoli si rozhodnete hrát. Jeho malé rozměry, silný výstup a několik vstupů z něj činí skutečného vítěze ve třídě „cvičení nebylo nikdy jednodušší“ – Bluetooth Aux In vám umožňuje přehrávat melodie přímo z vašeho telefonu a cvičit podle vašich představ. Samozřejmostí je také konektor pro sluchátka.Udělejte ve věcech řád a zbavte se potřeby kabelu připojením zdroje zvuku přes zařízení s podporou Bluetooth. Po úspěšném spárování zařízení obvykle nebudete muset proces párování opakovat.
Bluetooth : Ano
Balení obsahuje : Adaptér
Basový reproduktor : 10"
Provoz na baterie : Ne
Výškový reproduktor : 3"
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm
Balení obsahuje : Manuál
Vstupy : Jack 3,5 mm
Výkon (Watt) : 80.0
Výška (cm) : 32.0
Vstupy : Jack 6,3 mm
Ovládání : Úroveň
Adaptér součástí : Ano
Šířka (cm) : 36.0
Napájení : Adaptér
Země původu : Čína
Ovládání : Bass
Hmotnost : 11 kg
Výstupy : DI
Ovládání : Treble
Hloubka (cm) : 39.0

Roland SPD-SX 16490 CZK  -14% 
Elektronický bubenický sampling Multi-Pad s jedinečnou koncepcí, 9 na rychlost a tlak citlivých gumových padů, 2x vstup pro externí dual-trigger, 3 multi-efektové procesory s dvěma real-time ovládacími knoflíky a 16GB paměť - možnost operování s cca 360 minutami zvukových vzorků (mono), jednoduché nahrávání a úprava samplů přímo v multipade, USB Mass Storage, USB MIDI/AUDIO, USB paměť, velký LCD display, software Wave Manager součástí.
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Barva podle výrobce : Černá
Barva : Černá
Provoz na baterie : Ne
Země původu : Čína
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ano

Elektronické perkuse - bonga ze série Rock and Roll It společnosti MukikiM. Zařízení Rock and Roll It Bongos nabízí flexibilní rolovací design, díky kterému je přenosné a nenáročné na skladování. Napájené je pomocí USB kabelu (součást balení) nebo bateriemi (2 x AAA baterie).
Elektronické perkuse přinášejí 4 realistické zvuky nástrojů: bonga, conga, tabla a klasické bicí. Plocha je rozdělena na více částí s různým zvukem - vysoké nízké ladění, okraj blány a rim shot. Elektronické bicí nabízejí 8 demo skladeb, 5 zabudovaných rytmů, zabudovaný reproduktor, audio výstup, ovládací prvky pro nahrávání, přehrávání, ovládání hlasitosti a nastavení tempa. Audio výstup umožňuje připojit sluchátka nebo externí reproduktor. Bonga jsou vhodné pro děti i dospělé.
Použití : Bubny a perkuse pro děti
Země původu : Čína

Profesionální Trigger pro hybridní bicí nabízející výjimečnou citlivost snímání, rychlou instalaci a kompatibilitu i s tím nejnovějším hardwareom. Lze jej nainstalovat a bezpečně připevnit na kovovou obruč jakéhokoli standardního rytmického bubnu. Speciální úchyt automaticky nastaví senzor do optimální pozice s ohledem na blánu. Zařízení je kompatibilní s Trigger modulem Roland TM-2, zvukovými moduly V-Drums ze série TD a perkusních pády série SPD. Je vybaven bočním výstupním konektorem pro lepší montáž kabelů. Součástí balení je TRS připojovací kabel.
Země původu : Čína

Roland VAD507 Black 114690 CZK  -16% 
Souprava VAD507 působí na pódiu impozantně stejně jako kompletní akustická souprava a navíc poskytuje pohodlí elektronické soupravy. Sestává z pěti bubnů s dřevěnými korpusy s klasickou hloubkou a průměrem, které mají nádhernou povrchovou úpravu a jsou umístěny na chromovaných stojanech s dvojitými podpěrami. Pokročilá technologie digitálního snímání a dynamický modul TD-27 poskytují dokonalý zvuk a odezvu, takže každý úder, ghost note a další techniky jsou reprodukovány s úžasnou přesností a detailem.VAD507 navazuje na předchozí model VAD506 a přidává digitální hi-hat činel a robustní činelové stojany z vlajkového modelu VAD706. Vylepšen byl také modul TD-27, který přináší nové soupravy a sample, rozšířené možnosti zpracování, podporu služby Roland Cloud a další funkce.Skvělý vzhled, klasické rozložení a inspirativní hratelnost špičkové akustické soupravy – sadu VAD507 si ihned osvojí každý bubeník. Její součástí je 14” nerezový snare, 10” a 12” tomy, 14” floor tom a 20” kopák. Každý z těchto bubnů má dřevěný korpus klasické hloubky, což přidává na autenticitě a poskytuje přirozený akustický charakter při úderech hůlkami a kladívkem. Součástí činelů je 12” hi-hat činel V-Hi-Hat, 14” a 16” crash činely (oba s tenkým profilem a texturovanou úpravou) a 18” ride činel pro výjimečnou hratelnost a přirozeně působící vzhled na pódiu.Průlomová technologie digitálních padů Roland představuje obrovský posun v bubnování na elektronické bicí. Přesný multi-senzorový systém ve snaru, ride a hi-hat padech funguje v harmonii s modulem TD-27 a zachycuje každý detail v neuvěřitelném rozlišení. Bleskurychlé snímání vám umožňuje hrát všemi možnými technikami, jako je například ztlumení ride činelu rukou, rimshoty nebo cross stick na snaru bubnu. Díky bezkonkurenční citlivosti, tonální variabilitě a rozlišenému zvuku při otevření a zavření je VH-14D elektronický hi-hat činel nové úrovně.Legendární vícevrstvé síťkové blány Roland výrazně přispívají k autentickému pocitu při hře díky nastavitelnému napnutí a odrazu, který si můžete přizpůsobit svému hernímu stylu. Když se kladívkem opřete do speciálně navrženého kopáku, fyzicky rozvíříte vzduch v korpusu, čímž se vytvoří tlak a odpor, který tak důvěrně znáte z akustického kopáku.Zvukový modul TD-27, vycházející z vlajkového modelu TD-50X, je vybaven zvuky, které byste od zvuků akustických bicích nerozeznali. Roland při jejich vývoji začali samplováním těch nejlepších klasických i moderních bicích, perkusí a činelů ve špičkových nahrávacích studiích. Ze samplů vytvořili unikátní model v prostředí Roland Prismatic Sound Modeling a oživili je patentovanou technologií Behavior Modeling. Úder na buben nebo činel nemá za následek jen zahrání umělého zvuku – hrajete na nástroj s autentickým charakterem.Sada V-Drums Acoustic Design sestávající z pěti bubnů s dřevěnými korpusy klasických rozměrů na chromovaných stojanech s dvojitými podpěramiVynovený zvukový modul TD-27 s vylepšenými funkcemi a pokročilou technologií Prismatic Sound Modeling vychází z vlajkového modelu TD-50X14” digitální snare PD-140DS, 12”...
Barva : Černá
Provoz na baterie : Ne
Počet presetů : 55
USB : Ano
Vstup na SD : Ano
Barva podle výrobce : Black
MIDI rozhraní : Ano
Metronom : Ano
Adaptér součástí : Ano
Balení obsahuje : Adaptér
Napájení : Adaptér
Balení obsahuje : Modul
Balení obsahuje : Manuál
Paličky : Ne
Balení obsahuje : Connection Cable
Země původu : Malajsie
Pedál v balení : Ne
Balení obsahuje : Drum Key
Počet zvuků : 728.0