Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kustom KDA50 6583 CZK  -5% 
Aktivní reprobox ze série KDE s výkonem 50W, určený na ozvučení elektronických bicích. Je osazen 10 "wooferem a 2,5" tweeterem. Má dva vstupy pro 6,3 mm Jack, jeden vstup pro 6,3 mm Jack AUX, oddělené ovládání hlasitosti pro všechny tři vstupy, třípásmový ekvalizér s ovládáním Lo-Mid-High, 3,5 mm mini Jack linkový vstup a 3,5 mm vstup pro sluchátka. Rozměry: 394 x 413 x 394 mm. Hmotnost: 14,3 kg.
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Výkon: 50 W
Výstup pro DI: Ne
Sluchátkový výstup: Ano
MP3 / linkový vstup: Ano
Repro: 1x 10 "
USB: Ne
Výkon (Watt): 50.0
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ne
Typ: Guitar Combo

Korg KR55-Pro 7182 CZK  -7% 
Multifunkční bicí automat s funkcí mixpultu a rekordéru. Automat je vybaven 24 vestavěnými rytmickými slučakmi, teré byly nahrány živě a zpracovány pomocí technologie Real Groove Technology. Každý z vestavěných stylů nabízí dvojici variaci, základní rytmus, dvojici přechodů a zakončení. Funkce řetězení umožňuje vytvořit a uložit řetězec smyček pro rytmickou sekci celé skladby. K dispozici je i jeden mikrofonní XLR vstup, dvojice nástrojových konektorů pro basgu nebo kytaru a AUX In pro připojení kláves nebo mp3 přehrávače. Samozřejmostí je i dvojice vestavěných efektů Reverb a EQ, díky které můžete upravovat váš zvuk. Funkce rekordéru dokáže společný jam nahrát na SD kartu a to i v podobě samostatných stop. Na jednu SD kartu s pamětí 1GB je možné nahrát přibližně 100 minut hudby. Zařízení lze napájet pomocí adaptéru nebo 7 baterii typu AA s životností do 7 hodin. Rozměry: 347 x 223 x 68 mm, hmotnost: 1,4 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Vietnam
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: AA
: Al/Mn

Mono trigger s kovovou konstrukcí značky Yamaha určený pro basový buben. Trigger je kompatibilní s jakýmkoli basovým bubnem s dřevěnými obručemi. Vybaven je šroubem pro nastavení citlivosti a upevnění snímače. Balení obsahuje kabel. DT50K je kompatibilní se zvukovými moduly Yamaha: DTX900M, DTX700, DTX502 a DTXM12. Rozměr: 45 x 97 x 86/95 mm. Hmotnost: 340 g. Barva: Chrome
Země původu: Čína

Korg Rhythm Mini 1888 CZK  -5% 
Kompaktní rytmický automat s vestavěným reproduktorem a možností napájení bateriemi, vhodný pro hudebníky vyžadujících jednoduché a praktické zařízení, vedle něhož dokáží cvičit. Stačí si jednoduše vybrat rytmus a zapnout přehrávání, funkcí vázání rytmických paternů do kopy dokážete vytvořit kompletní skladby, zařízení disponuje 16 pady s možností bubnování a nahrávání vlastních frází, sluchátkový vstup, 2W reproduktor, napájení pomocí 3x AA baterií nebo adaptérem.
Země původu: Vietnam
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: AA
: Al/Mn

Roland FD-9 5084 CZK  -5% 
Dynamická tichá Hi-Hat šlapka pro elektrické bicí sady. Designovaná tak, aby zredukovala množství fyzicky vydávaného zvuku šlapky, jako například vibrace které působí na podlahu a tím ruší spodní patro. Kompatibilní s Roland moduly elektrických bicích. Poskytuje autentický Hi-Hat feel s hladkým přechodem mezi zavřeným / otevřeným Hi-Hat. Součástí produktu je i propojovací kabel. Rozměry: 13,9 x 36,5 x 15,8 cm. Hmotnost: 2 kg.
Země původu: Malajsie
Balení obsahuje: Connection Cable
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Pedal

Roland SPD-30 OCTAPAD 21766 CZK  -4% 
Elektronický perkusní multipad SPD-30 obsahuje více než 600 zvuků bicích a perkusí z celého světa, které umožňují pokrýt jakýkoliv hudební styl. Zvuky jsou seřazeny v 50 kitech, tradiční, současné i exotické a umožňují hrát s vynikající dynamikou a expresivitu. Zvuky můžete upravit (ladění, tlumení, attack, modulace atd..) Můžete také navrstvit dva zvuky na jeden Pad a vytvořit tak nekonečné množství zvukových kombinaci.
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Bílá
Napájení: Adaptér
Provoz na baterie: Ne
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka

Laney DH80 6405 CZK  -23% 
Tento bubenický monitor je navržen tak, aby poskytoval širokou škálu elektronických zvuků bubnů doma, ve třídě nebo kdekoli si rozhodnete hrát. Jeho malé rozměry, silný výstup a několik vstupů z něj činí skutečného vítěze ve třídě „cvičení nebylo nikdy jednodušší“ – Bluetooth Aux In vám umožňuje přehrávat melodie přímo z vašeho telefonu a cvičit podle vašich představ. Samozřejmostí je také konektor pro sluchátka.Udělejte ve věcech řád a zbavte se potřeby kabelu připojením zdroje zvuku přes zařízení s podporou Bluetooth. Po úspěšném spárování zařízení obvykle nebudete muset proces párování opakovat.
Země původu: Čína
Výkon (Watt): 80.0
Basový reproduktor: 10"
Výškový reproduktor: 3"
Napájení: Adaptér
Balení obsahuje: Adaptér
Balení obsahuje: Manuál
Vstupy: Jack 6,3 mm
Vstupy: Jack 3,5 mm
Výstupy: Konektor pro sluchátka 3,5mm
Provoz na baterie: Ne
Výstupy: DI
Ovládání: Úroveň
Ovládání: Bass
Ovládání: Treble
Adaptér součástí: Ano
Hmotnost: 11 kg
Výška (cm): 32.0
Šířka (cm): 36.0
Hloubka (cm): 39.0
Bluetooth: Ano

Yamaha PCY95AT 2587 CZK  -10% 
Elektronický činelový pad pro bicí Yamaha DTX402. Činel poskytuje přirozenější pocit při hře a tišší provoz než předchozí modely. Navíc při rozdílné dynamice úderů nabízí změnu zvukové vzorky - při použití s bicími DTX402. Připojení: 6,3 mm mono jack. Počet zvukových zón: 1. Rozměr: 10''. Barva: Black
Země původu: Čína

Roland VAD503 93187 CZK  -5% 
Pokud potřebujete přitažlivost a vizuální dojem akustické soupravy na pódiu, ale zároveň praktičnost a možnosti elektronických bicích, VAD503 je pro vás dokonalým řešením. Tato špičková souprava sestává z bubnů s dřevěnými korpusy s klasickou hloubkou a průměrem, které mají nádhernou povrchovou úpravu a jsou umístěny na dvojitých chromovaných stojanech. Na pohled tedy působí stejně jako akustické bicí. Pokročilá snímací technologie a dynamický modul TD-27 poskytují dokonalý zvuk a odezvu, takže každý úder, ghost tón a další techniky jsou reprodukovány s úžasnou přesností a detailem. Dodávané bez pedálu, snare standu, hihat standu a židle.

Pedál v balení: Ne
Počet presetů: 55
Vstup na SD: Ano
Adaptér součástí: Ano
Paličky: Ne
Země původu: Malajsie
Metronom: Ano
MIDI rozhraní: Ano
Balení obsahuje: Adaptér
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
USB: Ano
Napájení: Adaptér
Provoz na baterie: Ne
Balení obsahuje: Manuál
Počet zvuků: 728.0
Balení obsahuje: Modul

Ohebná a přenosná bubenická podložka, která reprezentuje kompletní bubenickou sadu a je kompatibilní s MIDI zařízeními. Je ideální edukativní hračkou pro děti, ale ocení ji i zkoušející bubeníci. Je vyrobena ze silikonového materiálu, díky kterému je ji možné srolovat a uskladnit v jakémkoliv batohu, a je napájena pomocí USB kabelu nebo baterie. Nabízí 10 perkusních zvuků, několik instrumentálních skladeb, funkci nahrávání a přehrávání, několik zvukových stylů a MP3 připojení. Dodává se spolu s bubenickými paličky a dvěma pedály (hi-hat a basový buben).
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Pouze USB
Použití: Bubny a perkuse pro děti