Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Boss DR-01S 5967 CZK  -12% 
Automatický perkusní bubeník vhodný pro obohacení vašich akustických vystoupení. Rhythm Partner je automatický bubeník, který nabízí množství perkusivní zvuků a groovů, které jsou určeny pro doplnění vašich vystoupení s akustickou kytarou, ukulele nebo například i s pianem a jinými akustickými nástroji. O dokonalou projekci zvuků se postará vestavěný reproduktor, který je zasazen ve stylové dřevěné konstrukci. K dispozici je 6 samostatně spínatelný zvuků a vestavěný metronom díky, kterému se nikdy neztratíte ve vašem rytmu. Samozřejmostí je i možnost změny tempa, variaci rytmu, hlasitosti a funkce pro uložení nejoblíbenějšího presetu. Zařízení lze napájet ze síťového adaptéru a pomocí baterie, díky čemuž je snadno přenosné a připravené vytvořit dokonalou rytmickou kulisu k vašemu hraní ať jste kdekoli.
Provoz na baterie: Ne
Napájení: Adaptér
Typ baterie: AA
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína

Yamaha PS940 3732 CZK  -5% 
Stojan z řady 900, určený zejména pro modul DTX-MULTI 12, s masivní konstrukcí a zdvojenými nohama, vyrobený z pochromované oceli. Pro použití s modulem DTX-MULTI 12, je potřeba dokoupit redukci YAMAHA MAT1.
Země původu: Čína

Carlsbro CSD600 Black 21793 CZK  -21% 
9-dílná sada elektronických bicích se samostatným stojánkem pro hi-hat a zvukovým modulem Commander 600. Bicí sada se skládá: 1 x 8 "Bass drum pad s pedálem, 1 x 10" snare (2 zóny), 2 x 8 "rack toms (2 zóny), 1 x 10 "floor tom (2 zóny a rim shot), 2x 12" crash (2 zóny + tlumení), 1 x 14 "ride (3 zóny + tlumení), 1 x 12" hi-hat ( se samostatným stojanem + pedál). Samozřejmostí je i kompletní rampa pro stavbu sady, ladící klíč, paličky a svazovač kabelů. Srdcem celého je zvukový modul Commander 600, který je vybaven velkým 2,8 "LCD displejem. modul disponuje: 408 vysoce kvalitních zvuků bicích nástrojů, 30 uživatelských bicích sad, 20 přednastavených bicích sad, 20 demo skladeb. Výukový program cvičení s různými úrovněmi. Efekty: 6 x reverb, EQ, filtry, metronom a různé nastavení. Připojení: MIDI IN / OUT, USB MIDI rozhraní, AUX IN / OUT, výstup na sluchátka, USB computer. Vaše nastavení a nahrávky lze ukládat i přenášet pomocí USB. Barva: Černá.
Počet skladeb: 20
Počet zvuků: 408.0
Balení obsahuje: Hi-Hat Pedál;Paličky;Manuál;Pedál k basovému bubnu;Adaptér;Modul
Země původu: Čína
Počet presetů: 50
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Napájení: Adaptér
Provoz na baterie: Ne
Paličky: Ano
Adaptér součástí: Ano
USB: Ano
Vstup na SD: Ne
Metronom: Ano
MIDI rozhraní: Ano
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Pedál v balení: Ano

Carlsbro CSD25M Black 10942 CZK  -9% 
3x 10” činely s pokročilou gumovou výstelkou, která snižuje hluk. Činely Crash i Ride obsahují funkci cymbal choke. 4x 10” síťové pady vybavené rafinovanými realistickými síťovými blány a ráfky bubnu s nejnižším profilem, které jsou navrženy tak, aby zvýšily přesnost a snížily hluk z nechtěných úderů z ráfku. Pečlivě navržená senzorová technologie zmírňuje mrtvá místa na blány, výrazně zlepšuje hratelnost a vytváří přirozený pocit. Snare pad obsahuje funkci dual zone, která vám umožňuje využívat rimshot a side stick zvuků do vašeho hraní.Hliníkové lehké super odolné pedály s jedinečným designem snižujícím hluk umožňují nepřetržité tiché domácí použití. Nastavitelná citlivost a rychlost, vytvářející plynulou hi-hat artikulaci a přizpůsobenou akci kopáku, ať už tvrdě udíráte při plné hlasitosti nebo se snažíte omezit hluk na minimum, CSD25M dokáže zachytit každou situaci.Plně nastavitelný rám bubnu vám poskytuje neomezenou všestrannost konfigurace a polohování, aby vyhovoval bubeníkům každého věku a velikosti. Rychle a jednoduše přeměnitelné, aby vyhovovalo levorukým bubeníkům a jakékoli možné konfiguraci, kterou požadujete. Rám je předmontován, takže nastavení je rychlé a bezbolestné. Každé nastavení lze snadno provést pomocí křídlových matic a klíče bubnu (součástí balení), nejsou zapotřebí žádné další nástroje.Dva výstupy pro sluchátka speciálně navrženy s ohledem na výuku. Perfektní řešení pro bubnové školy, učitele bubnů a cvičení. Připojte se a poslouchejte, aniž byste své studenty přerušili při hraní, nebo se podělte o svou vášeň s přáteli a rodinou doma, abyste mohli pokračovat v tichém cvičení bez přerušení a bez potřeby zesílení.Zcela nové USB Audio a MIDI rozhraní. Nahrávejte vysoce kvalitní zvuk přímo do vašeho DAW z USB výstupu a přenášejte okamžitá MIDI data pro MIDI nahrávání, MIDI ovládání a učení s bicím výukovým softwarem, to vše pomocí jediného USB kabelu. Bezproblémově se spojte s výukovým softwarem Melodics a odemkněte 50 bezplatných lekcí výuky hraní na bicí, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly úplným začátečníkům i středně pokročilým bubeníkům. Inteligentní způsob, jak zahájit svou bubnovou cestu a rychle rozvíjet své dovednosti.
Balení obsahuje: Hi-Hat Pedál;Paličky;Pedál k basovému bubnu;Adaptér;Drum Key;Modul;Cable set
Provoz na baterie: Ne
Barva podle výrobce: Black
Počet presetů: 32
Napájení: Adaptér
Země původu: Čína
Vstup na SD: Ne
Barva: Černá
Počet zvuků: 320.0
Počet skladeb: 20
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Adaptér součástí: Ano
Paličky: Ano
Metronom: Ano
MIDI rozhraní: Ano
USB: Ano
Pedál v balení: Ano

Dvojzónový Dual Snare Trigger z produktové řady Chrome Elite, určený pro snímání akustického malého bubnu. Snímá blánu a obruč bubnu nezávisle na sobě. Snímač je vybaven vstupem typu XLR. Disponuje masivní ocelovou konstrukcí a k obruči bubnu se připevňuje pomocí šroubu se čtyřhrannou hlavou, na klasický ladící klíč. Pro plné využití duální funkce se doporučuje použití s kabelem DDRUM 6997. Trigger je kompatibilní se všemi dostupnými bubnovými moduly. Chromové provedení.
Typ: Rytmičák
Země původu: Čína
Varianta: Dual snare

Yamaha MAT1 1687 CZK  -6% 
Speciální clamp pro triggerové moduly DTX-MULTI 12, DTX900, DTX700 a DTXtreme III. Model MAT1 slouží pro kombinování modulu DTX Multi 12 a PS940. Barevné provedení: Black
Země původu: Čína

Yamaha DH10-M 2055 CZK  -6% 
Síťovaná blána pro 10" pady od REMO. Blána má 2-vrstvou strukturu a je vysoce odolná a zároveň nabízí nízkou akustickou hlasitost. Pohodlná na hraní, používá se na XP105T-M nebo ji lze použít i na 10" akustické bicí.
Země původu: Čína
Počet vrstev: 2
Průměr: 10"
Barva: Bílá
Průměr (inch / palec): 10.0
Typ: Úderová

Yamaha DH12-M 2232 CZK  -6% 
Síťovaná blána pro 12" pady Yamaha od REMO. Blána má 2-vrstvou strukturu a je vysoce odolná a zároveň nabízí nízkou akustickou hlasitost. Pohodlná na hraní, lze ji použít jako blánu pro XP125SD-M, XP125T-M a KP 128. DH12-M lze použít i na akustické bicí.
Země původu: Čína
Průměr (inch / palec): 12.0
Průměr: 12"
Typ: Úderová
Barva: Bílá
Počet vrstev: 2

Roland TD-07KV Black 24405 CZK  -5% 
Souprava TD-07KV V-Drums je kompaktní, dokonalá pro hraní doma a přináší prvotřídní expresivitu a hratelnost těch nejlepších modelů V-Drums v cenově dostupné verzi. U virblu a tomů najdete původní ultratiché dvojité síťované blány Roland, zatímco velké crash a ride pady i speciální kopák vybavené realistickou a uspokojivou odezvou pedálu soupravu dovádějí k dokonalosti. S TD-07KV navíc můžete prozkoumat kreativní možnosti, které vám žádná akustická souprava nenabídne, jako jsou nástroje pro hloubkovou editaci pro tvorbu vlastních zvuků, Bluetooth pro hraní spolu s se skladbami a lekcemi, USB pro připojení k nahrávacímu softwaru na počítači a mnohem víc.
Barva: Černá
Balení obsahuje: Adaptér;Manuál;Modul;Hi-Hat Pedál
Napájení: Adaptér
Barva podle výrobce: Black
Počet presetů: 50
Počet zvuků: 143.0
Vstup na SD: Ne
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Metronom: Ano
USB: Ano
Provoz na baterie: Ne
Pedál v balení: Ne
Paličky: Ne
Země původu: Malajsie
Adaptér součástí: Ano
MIDI rozhraní: Ne

Roland TD-1K Set White 11143 CZK  -12% 
Zvýhodněný set s příslušenstvím je navržen tak, aby všechny výrobky tvořily spolu dokonalou harmonii. Koupí setu zároveň ušetříš, protože je levnější než jednotlivé produkty samostatně. Hlavní obrázek setu je ilustrační.
Adaptér součástí: Ano
Provoz na baterie: Ne
Barva: Bílá
Napájení: Adaptér
Set: Ano
Barva podle výrobce: White