Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Roland TD-50KV2 Silver 183607 CZK  -8% 
Vlajková loď TD-50KV2 představuje vrchol inovace V-Drums, která poskytuje nejkompletnější zážitek z elektronickém bubnování, jaký je kdekoliv k dispozici. Sada obsahuje velké pady a činely, včetně průkopnických digitálních padů pro snare, ride a hi hat, které přinášejí velmi podrobnou hratelnost třem nejdůležitějším komponentům v soupravě. Modul TD-50X nové generace poskytuje bezkonkurenční tón, pocit a odezvu spolu s nástroji pro hloubkové úpravy, pomocí kterých můžete zcela přizpůsobit svůj zvuk a profesionálně se připojit k jakékoli herní situaci. Pokud hledáte špičkový výkon v provedení V-Drums, nehledejte nic jiného než TD-50KV2.Díky prizmatickému modelování zvuku v modelu TD-50X elektronické bubny ožijí tak, jak to nedokáže žádný jiný systém. Infuze vícevrstvých samplů zaznamenaných ve studiích světové úrovně propracovanými technikami modelování chování zdokonalování během více než dvou desetiletí. Revoluční přístup Roland vytváří neomezené množství zvukových barev při každém zasažení paličkou. Po počátečním ataku následuje komplexní směs bohatých podtextů, podobně jako při hraní na akustické bubny a činely. Cítíte, jak se zvuk mění v reakci na váš výraz a vytváří to magické, interaktivní pouto, které vás zcela ponoří do emoce okamžiku. Od jemných duchovních tónů a podrobných artikulaci až po nejhlasitější a nejintenzivněji hraní, vaše bubnování nemá s TD-50X hranice.
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Adaptér součástí: Ano
Barva podle výrobce: Silver
Barva: Stříbrná
Metronom: Ano
USB: Ano
Podpora MIDI: Ano
Balení obsahuje: Modul;Adaptér;Manuál
Počet presetů: 100
Paličky: Ne
Napájení: Adaptér
Provoz na baterie: Ne
Vstup na SD: Ne
Země původu: Malajsie
Pedál v balení: Ne
Počet zvuků: 900.0

Pětidílná sada elektronických bicích s extra trojicí činelových padů a zvukovým modulem Commander 500. Bicí sada se skládá z 8 "padu pro floor tom, 10" dvouzónového padu pro Snare, 8 "dvouzónového padu pro Tom, 10" jednozónového padu pro Hi Hat, dvojice 12 "dvouzónových padů pro Crash a Ride s funkcí choke, jednoho hi hat pedálu, padu pro velký buben, a zvukového modulu Commander 500 s LCD displejem s rozlišením 128 x 64 bodů. Samozřejmostí je i kompletní rampa pro stavbu sady. K dispozici je 485 kvalitních zvuků, 29 presetovových sad, 12 paměťových míst pro ukládání vlastních sad, 20 demo songů a konektory Aux in, Line out, výstup pro sluchátka, USB konektor (USB to device), MIDI in a out a vestavěný metronom. Barevné provedení: Black.
Metronom: Ano
Balení obsahuje: Adaptér;Pedál k basovému bubnu;Modul;Hi-Hat Pedál;Manuál;Paličky
Provoz na baterie: Ne
Vstup na SD: Ne
Napájení: Adaptér
Počet presetů: 41
Země původu: Čína
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
USB: Ano
Pedál v balení: Ano
Paličky: Ano
Adaptér součástí: Ano
Podpora MIDI: Ano
Počet zvuků: 358.0
Barva podle výrobce: Black
Počet skladeb: 20
Barva: Černá

Carlsbro CSD130M Black 9002 CZK  -14% 
Kompaktní 8-dílná souprava elektronických bicích. Souprava obsahuje 8" mesh snare pad, 250 zvuků bicích nástrojů a efekt reverb. Bicí jsou ideální volbou pro cvičení, pro menší koncerty a divadelní představení. Vhodné jsou pro začátečníky i pro profesionály a nabízejí vynikající citlivost na všech padech. Pady "Real Feel" jsou vyrobeny z materiálu silica/guma a přinášejí autentický pocit při hře. Snare pad s dvěma zónami umožňuje hru open/closed rim-shot a činelové pady možnost tlumení - choke. Balení obsahuje také kvalitní pedál pro basový buben. Aux vstup umožňuje připojení smartphonu nebo tabletu pro přehrávání hudby.
Rampa s nízkou hmotností a skládací konstrukcí zajišťuje pohodlnou přepravu. Modul je vybaven konektorem pro Midi in/out.
Podpora MIDI: Ano
Metronom: Ano
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Vstup na SD: Ne
Paličky: Ano
Provoz na baterie: Ne
USB: Ano
Adaptér součástí: Ano
Pedál v balení: Ano
Země původu: Čína
Počet presetů: 30
Počet zvuků: 250.0
Balení obsahuje: Paličky;Hi-Hat Pedál;Adaptér;Modul;Manuál;Pedál k basovému bubnu
Počet skladeb: 20
Barva podle výrobce: Black
Napájení: Adaptér
Barva: Černá

Carlsbro CSD25M Black 10785 CZK  -9% 
3x 10” činely s pokročilou gumovou výstelkou, která snižuje hluk. Činely Crash i Ride obsahují funkci cymbal choke. 4x 10” síťové pady vybavené rafinovanými realistickými síťovými blány a ráfky bubnu s nejnižším profilem, které jsou navrženy tak, aby zvýšily přesnost a snížily hluk z nechtěných úderů z ráfku. Pečlivě navržená senzorová technologie zmírňuje mrtvá místa na blány, výrazně zlepšuje hratelnost a vytváří přirozený pocit. Snare pad obsahuje funkci dual zone, která vám umožňuje využívat rimshot a side stick zvuků do vašeho hraní.Hliníkové lehké super odolné pedály s jedinečným designem snižujícím hluk umožňují nepřetržité tiché domácí použití. Nastavitelná citlivost a rychlost, vytvářející plynulou hi-hat artikulaci a přizpůsobenou akci kopáku, ať už tvrdě udíráte při plné hlasitosti nebo se snažíte omezit hluk na minimum, CSD25M dokáže zachytit každou situaci.Plně nastavitelný rám bubnu vám poskytuje neomezenou všestrannost konfigurace a polohování, aby vyhovoval bubeníkům každého věku a velikosti. Rychle a jednoduše přeměnitelné, aby vyhovovalo levorukým bubeníkům a jakékoli možné konfiguraci, kterou požadujete. Rám je předmontován, takže nastavení je rychlé a bezbolestné. Každé nastavení lze snadno provést pomocí křídlových matic a klíče bubnu (součástí balení), nejsou zapotřebí žádné další nástroje.Dva výstupy pro sluchátka speciálně navrženy s ohledem na výuku. Perfektní řešení pro bubnové školy, učitele bubnů a cvičení. Připojte se a poslouchejte, aniž byste své studenty přerušili při hraní, nebo se podělte o svou vášeň s přáteli a rodinou doma, abyste mohli pokračovat v tichém cvičení bez přerušení a bez potřeby zesílení.Zcela nové USB Audio a MIDI rozhraní. Nahrávejte vysoce kvalitní zvuk přímo do vašeho DAW z USB výstupu a přenášejte okamžitá MIDI data pro MIDI nahrávání, MIDI ovládání a učení s bicím výukovým softwarem, to vše pomocí jediného USB kabelu. Bezproblémově se spojte s výukovým softwarem Melodics a odemkněte 50 bezplatných lekcí výuky hraní na bicí, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly úplným začátečníkům i středně pokročilým bubeníkům. Inteligentní způsob, jak zahájit svou bubnovou cestu a rychle rozvíjet své dovednosti.
Pedál v balení: Ano
Balení obsahuje: Modul;Cable set;Pedál k basovému bubnu;Hi-Hat Pedál;Paličky;Drum Key;Adaptér
Podpora MIDI: Ano
Adaptér součástí: Ano
Vstup na SD: Ne
Provoz na baterie: Ne
Paličky: Ano
Metronom: Ano
USB: Ano
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Země původu: Čína
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Počet skladeb: 20
Počet zvuků: 320.0
Napájení: Adaptér
Počet presetů: 32

Sada bicích v kompaktním provedení vyrobena ze silikonového materiálu, díky kterému je ji možné srolovat a jednoduše přenášet. Vybavená je 10 perkusními zvuky, play along skladbami, funkcí nahrávání a přehrávání. Bicí nabízejí řadu zvukových stylů a možnost připojení MP3. Přenosná sada bicích je dodávána se sluchátky, bubenickými paličkami a dvěma pedály (hi-hat a basový buben). Napájení prostřednictvím USB nebo AAA baterií. Barva: Spectrum of color
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Použití: Bubny a perkuse pro děti
Napájení: Pouze USB

Ohebná a přenosná bubenická podložka, která reprezentuje kompletní bubenickou sadu a je kompatibilní s MIDI zařízeními. Je ideální edukativní hračkou pro děti. Je vyrobena ze silikonového materiálu, díky kterému je ji možné srolovat a uskladnit v jakémkoliv batohu, a je napájena pomocí USB kabelu nebo baterie. Nabízí 10 perkusních zvuků, několik instrumentálních skladeb, funkci nahrávání a přehrávání, několik zvukových stylů a MP3 připojení. Dodává se spolu se sluchátky, bubenickými paličky a dvěma pedály (hi-hat a basový buben).
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína
Použití: Bubny a perkuse pro děti
Napájení: Pouze USB

Roland BT-1 3063 CZK  -8% 
Kompaktní a spolehlivý jednozónový pad, který umožňuje snadné přidání elektronického triggeringu do jakékoliv bicí sady. Díky zaoblenému tvaru ho můžete namontovat na boční stranu V-Padu ze série V-Drums od společnosti Roland nebo na akustický buben, přičemž zaručuje pohodlný přístup bez narušení funkčnosti původní sady. Montuje se rychle a jednoduše přes táhlo bubnu (součástky na upevnění pro standardní držáky jsou součástí balení). Pad je skvělý nejen pro přehrávání zvuků modulu V-Drums nebo perusného padu ze série SPD, ale také poskytuje pohodlné ovládání některých funkcí jako například zahájení/pozastavení skladeb na pozadí či frázových loopů a mnoha jiných. Jeho interní design eliminuje falešný triggering při hraní na ostatní bubny a/nebo pady nacházející se v těsné blízkosti. Rozměry: 170 x 53 x 60 mm. Hmotnost: 300 g.
Balení obsahuje: Trigger;Držák;Connection Cable;Manuál
Provoz na baterie: Ne
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Počet zón: 1

5 kusová sada triggerů určená pro snímání akustické bicí soupravy, které díky speciálně navrženým snímačúm vynikají vysokou citlivostí na dynamiku hry a výrazně redukují přeslechy a opakované spuštění triggerů. Sada obsahuje tři kusy Jednozónová snímačů pro tom tomy, Jednozónová snímač pro snímání velkého bubnu a dvouzónový trigger, pro snímání malého bubnu. Snímače jsou vybaveny vstupy typu XLR. Disponují masivní ocelovou konstrukcí a k obruči bubnu se připevňují pomocí šroubu se čtyřhrannou hlavou, na klasický ladící klíč. Červené barevné provedení.
Země původu: Čína
Varianta: Standard Kit
Typ: Akustický

Laney DH40 4357 CZK  -7% 
DH40 je navržen tak, aby nabízel kompaktního a všestranného partnera pro širokou škálu elektronických bicích nástrojů, ať už doma, ve třídě nebo kdekoli jinde, kde se jej rozhodnete používat. Díky malým rozměrům, údernému výstupu a více vstupům je skutečným vítězem ve třídě.Cvičení nikdy nebylo jednodušší – aux in vám umožní hrát přímo spolu a cvičit podle vašich představ bez ohledu na denní dobu s využitím konektoru pro sluchátka. Úderné nízké frekvence modelu DH40 dodávají basovému bubnu požadovanou razanci a křišťálově čistý horní konec rozzáří činely.
Výstup pro DI: Ne
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Bluetooth: Ne
Provoz na baterie: Ne
USB: Ne
Sluchátkový výstup: Ano
Ovládání: Treble;Bass;Input Volume
Výkon: 40 W
Vstupy: Jack 3,5 mm;Jack 6,3 mm TS
Basový reproduktor: 8"
Napájení: 100V - 240V
Výškový reproduktor: 1"
Šířka (cm): 35.2
Hmotnost: 7,5 kg
Výška (cm): 28.9
Hloubka (cm): 35.0
Výstupy: Konektor pro sluchátka 3,5 mm TRS

Roland PDX-8 4852 CZK  -7% 
Snare Mesh Pad značky Roland ze série V-tour Series. Nabízí 10" obruč pro pohodlnější hraní a oddělenou 8" blánu. Je vybaven technologií Dual trigger.
Balení obsahuje: Drum Key;Manuál;Pad;Connection Cable
Země původu: Čína
Průměr: 10"
Průměr (inch / palec): 10.0
Počet zón: 2