Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Polyend Tracker obsahuje podstatné vlastnosti klasického sledovacího zařízení - trackeru. Vertikální časová osa, výkonný řadič a mechanická klávesnice v kombinaci s nově navrženým vstupním rozhraním umožňují vytvářet a hrát hudbu novým a intuitivním způsobem. Po krátkém pohledu a několika minutách s rozhraním Polyend Tracker si brzy uvědomíte množství nástrojů, které máte na dosah ruky.Polyend Tracker je úhledný, lehký a přenosný. Je také jednoduchý na spotřebu energie, takže jej můžete používat s jakýmkoli zdrojem napájení USB. Jeho robustní a kompaktní tvar ho činí skvělým společníkem pro hudební tvorbu kdekoliv a kdykoliv máte chuť. Nezáleží na tom, zda jste ve svém studiu, na cestách nebo na koncertě.Polyend Tracker je vybaven různými výkonnými nástroji na návrh zvuku. Použijte ukázky z vaší stávající knihovny, nahrajte nové pomocí linkových nebo mikrofonních vstupů nebo použijte zabudované FM rádio. Zaznamenejte si ukázky, přehrajte je, rozkúskujte, rozdrťte nebo dokonce z nich vytvořte syntezátor pomocí syntézy Wavetable a Granular se všemi potřebnými částmi (filtry, ADSR atd.)Polyend Tracker funguje skvěle i s jinými nástroji. Díky své obousměrné implementaci MIDI ho můžete použít k řazení a řízení externích zařízení. Může se také použít jako zvukový modul ovládaný libovolným externím softwarovým nebo hardwarovým zařízením MIDI.Velká obrazovka, ergonomická klávesnice a velký knoflík pro rychlou a snadnou navigaci.Je samostatný a přenosný - vše, co potřebujete pro tvorbu, ať jste kdekoli.Sampler, Wavetable a Granular Synthesizer, FM rádio pro neomezenou inspiraci.Výkonný krokový řadič a aranžér skladeb pro bleskové dokončení díla.Performance režim umožňuje při hraní živě kreativně rozbíjet, trhat a vylepšovat své vzorce.Obousměrné MIDI na hraní s jiným softwarem a hardwarem.
Výstupy: Jack 3,5 mm;MIDI OUT
Vstupy: LINE IN;MIDI IN;MIC IN
Typ: Groovebox;Sequencer
Výška (cm): 1.6
Balení obsahuje: MIDI Cable;Karta Micro SD;USB kabel;Kabel USB-C;Splitter Cable
Typy efektů: Kompresor;Amp simulator;Flanger;Delay;Chorus
Hmotnost netto (kg): 2.0
Hloubka (cm): 24.5
Šířka (cm): 35.7
Paměťové médium: Micro SD
Barva: Černá
USB: Ano
Vestavěné efekty: Ano
Pady: Ano
Analogové výstupy: Ano
USB to Device: Ano
MIDI rozhraní: Ano
Displej: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Mikrofonní vstup: Ano
Adaptér součástí: Ano
Barva podle výrobce: Silver
USB MIDI: Ne
Napájení: USB
Provoz na baterie: Ne
Země původu: Polsko
Typ displeje: OLED
USB to Host: Ano
Sampling: Ano
Sekvencer: Ano

Korg Minilogue Bass Black 13831 CZK  -13% 
Minilogue od KORG – se zcela unikátním obvodem analogového signálu, s kompaktním formátem, snadno hratelnými tenkými klávesami a rozsáhlými zvukovými možnostmi – je jedním z nejpopulárnějších a nejprodávanějších syntezátorů v historii hudby.Vítejte v neuvěřitelné limitované edici minilogue bass; navržen a vyjádřen tak, aby do vaší hudby přidal inspirativní basy. Minilogue bass obsahuje programy vytvořené speciálně vybranou skupinou profesionálů v oblasti hraní a programování basů z celého světa, takže získáte širokou škálu bohatých, analogových syntezátorových basových zvuků, které vás budou inspirovat a pomohou vaší hudbě vyniknout.Všechny programy na minilogue bass byly optimalizovány profesionálními baskytaristy a programátory syntezátorů tak, aby dokonale zapadly do jakékoli nahrávky nebo vystoupení, ačkoli je lze všechny upravovat a přizpůsobit podle vašeho vkusu. Můžete změnit tloušťku zvuku pomocí režimu VCO a hlasu, jas zvuku pomocí filtru atp. Všech 100 presetů bylo nově vytvořeno jen pro minilogue bass a můžete si uložit až 200 vlastních zvuků (100 přednastavených programů a 100 uživatelských programů).Navíc, všechny programy pro původní minilogue budou perfektně fungovat také v minilogue bass, což vám umožní přístup k obrovské knihovně zvuků pokrývající všechny možné hudební a zvukové žánry.Obvod analogového syntezátoru minilogue bass generuje zvuk, který nelze vytvořit na digitálních hardwarových a softwarových syntezátorech, zejména tloušťku, hlasitost a masivní zvukovou paletu dalších harmonií. A intuitivní, upravitelné rozhraní panelu umožňuje rychlé změny při hraní živě nebo ve studiu.Minilogue bass obsahuje dva VCO, VCF, dva EG, VCA a LFO a vyznačuje se jedinečným tvarováním vln pro generování harmonických oscilátorů, jakož i více způsoby modulace zvuku včetně křížové modulace, synchronizace oscilátoru a překvapivě výkonným kruhovým modulátorem. Vysokopropustný filtr obsahuje delay pro rozšíření zvukových možností.
Hloubka (cm): 30.0
Envelope: ADSR
Ovládání: Feedback;Cutoff;Master;Cross Mod Depth;Decay;Interval;Attack;High Pass;Resonance;Tempo;Release;Program;Pitch;Shape;Noise;Sustain;VCO;Time (Časovač);Rate
Typ: Analogový;Klávesový syntezátor
Vstupy: Jack 6,3 mm;MIDI IN;Sync IN
Výstupy: Jack 6,3 mm;MIDI OUT;Headphone Jack 6,3 mm;Sync OUT
Napájení: 9V;Adaptér
Země původu: Čína
Počet kláves: 37
Filtr: High Pass
Počet presetů: 100 + 100
Balení obsahuje: Manuál;Adaptér
Polyfonie: 4
Výška (cm): 8.5
Oscilátory: 2
Barva podle výrobce: Black
Šířka (cm): 50.0
Typy efektů: Delay
Barva: Černá
Hmotnost netto (kg): 2.8
Provoz na baterie: Ne
Typ displeje: OLED
Typ kláves: Velocity-Sensitive
Adaptér součástí: Ano
Dynamická klaviatura: Ano
Displej: Ano
MIDI rozhraní: Ano
USB: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Pitch bend: Ne
Modulace: Ne
Vstupy pedalu: Ne
Vestavěný reproduktor: Ne
Sekvencer: Ano
Velikost kláves: Standard
USB MIDI: Ne
Aftertouch: Ne
Paměťové médium: Ne
Slot pro paměťovou kartu: Ne
Arpeggiator: Ne
Bluetooth: Ne
Mikrofonní vstup: Ne

MOOG Theremini 10320 CZK  -8% 
Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem:Theremin s tradičním heterodynním oscilátorem pro ovládání tónování v kombinaci se zvukovým motorem odvozeným od oceněného syntezátoru Animoog - moderní re-imaginace, pokud patří k nejstarším elektronickým hudebním nástrojům v historii. Spojí zkušenost s hraním s nástrojem, aniž by se ho dotkla, a zaručuje okamžitý úspěch jakémukoli hráči, a současně nabízí nové způsoby experimentování s hudbou, vzděláním a ovládáním gest. Theremin se vyznačuje kvantizační pomůckou, která umožňuje každému hráči nastavit úroveň obtížnosti při hraní nástroje (pokud je nastavena na minimum, funguje jako tradiční Theremin), korekci výšky s volitelnými stupnicemi a kořenovou poznámkou a 32 přednastavení založená na Wave nebo Wavetable. Je vybaven vestavěným tunerem, který dodává vizuální zpětnou vazbu v reálném čase, a to bez jakéhokoli přehrávání, stejně jako jeho blízkosti k dokonalosti a kompaktní vestavěný reproduktor pro soukromé zkoušení a rychlé nastavení kdekoli. Tichá zkouška je možná přes konektor sluchátek na předním panelu. Pro živý výkon a gestorní ovládání obsahuje zadní panel dva audio výstupy na úrovni linky, výstup CV s volitelným rozsahem a mini USB konektor pro připojení MIDI I / O. Theremin také nabízí nastavitelné stereofonní zpoždění ping-pongu, odnímatelnou anténu, kterou lze uložit do odkládací přihrádky na spodní straně, vestavěný 3/8 "mikrofonní stojan a adaptér pro fotoaparát, LCD displej o rozměrech 128 x 64 pixelů bílé podsvícení a vysoce kvalitní pogumované nohy.
Arpeggiator: Ne
Typ: Theremin
Polyfonie: 1
Napájení: 240V
Barva: Bílá
Hloubka (cm): 16.5
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Adaptér;Manuál
Výstupy: CV/GATE OUT Jack 6,3 mm TS;Sluchátkový jack 3,5 mm TRS;Linka Jack 6,3 mm TS
Hmotnost netto (kg): 1.3
Varianta: Standardní nabídka
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Výška (cm): 38.1
Sound Engine: Analogový
Sluchátkový výstup: Ano
MIDI rozhraní: Ano
USB MIDI: Ano
Adaptér součástí: Ano
Typy efektů: Delay
USB to Host: Ne
Sekvencer: Ne
USB to Device: Ne
Aftertouch: Ne
Počet presetů: 32
Pitch bend: Ne
Bluetooth: Ne
Paměťové médium: Vnitřní

Korg Nautilus-61 AT 47430 CZK  -11% 
Korg Nautilus-61 AT je profesionální klávesová pracovní stanice, která kombinuje výkonný zvukový engine se širokou škálou funkcí a vlastností. Obsahuje devět zvukových mechanismů včetně SGX-2 Grand Piano, EP-1 Electric Piano, CX-3 Tonewheel Organ, HD-1 Analog Synth, MS-20EX Synth, PolysixEX Synth, AL-1 Analog Strings, MOD-7 Polysynth a STR- 1 Drum Synth. Díky tomu máte na výběr širokou paletu zvuků od klasických akustických nástrojů až po nejmodernější elektronické zvuky.Nautilus-61 AT má také širokou škálu funkcí, které vám pomohou při tvorbě a úpravě hudby. Má 61-klávesovou klaviaturu Real Weighted Hammer Action 3 (RH3) s aftertouch, barevný dotykový displej a rozlišení 960 x 640 pixelů. Klaviatura je citlivá na rychlost a tlak, takže můžete získat co nejexpresivnější zážitek z hraní. Barevný dotykový displej usnadňuje navigaci v nabídkách a úpravu zvuků. A rozlišení 960 x 640 pixelů vám poskytne jasný a detailní pohled na vaši hudbu.Nautilus-61 AT má také řadu dalších funkcí, které z něj dělají výkonný nástroj pro tvorbu hudby. Má 16-stopý sekvencer, vestavěný arpeggiátor a krokový sekvencer. Šestnáctistopý sekvencer umožňuje nahrávat a přehrávat hudbu, zatímco arpeggiátor a krokový sekvencer vám pomohou vytvářet složité a zajímavé patterny.Nautilus-61 AT má také řadu možností připojení. Má port USB pro připojení k počítači, zvukový výstup pro připojení k zesilovači nebo PA systému a výstup MIDI pro připojení k jiným zařízením MIDI. To vám dává možnost připojit Nautilus-61 AT k různým systémům a zařízením.Celkově je Korg Nautilus-61 AT výkonná a všestranná klávesová pracovní stanice, která je ideální pro živá vystoupení i studiovou produkci. Má širokou škálu zvuků, množství funkcí a spoustu možností připojení. Pokud hledáte vysoce kvalitní workstation keyboard, který dokáže všechno, pak je Korg Nautilus-61 AT skvělou volbou.Zde je několik dalších informací o nástroji Korg Nautilus-61 AT:Zvukový engine: Nautilus-61 AT má devět zvukových motorů, z nichž každý má svůj vlastní jedinečný charakter. Motor SGX-2 Grand Piano je rekonstrukcí koncertního klavíru Korg Concert Grand EX, zatímco motor EP-1 Electric Piano vychází z klasického elektrického piana Korg EP-101. Engine CX-3 Tonewheel Organ je rekonstrukcí klasických varhan Korg CX-3 a engine HD-1 Analog Synth vychází z klasického analogového syntezátoru Korg MS-20.Klaviatura: Nautilus-61 AT má 61-klávesovou klaviaturu Real Weighted Hammer Action 3 (RH3) s aftertouch. Klaviatura RH3 je citlivá na rychlost a tlak, takže můžete získat co nejexpresivnější zážitek ze hry.Displej: Nautilus-61 AT má barevný dotykový displej s rozlišením 960 x 640 pixelů. Displej usnadňuje navigaci v nabídkách a úpravu zvuků.Funkce: Funkce, které lze použít pro nahrávání hudby: Nautilus-61 AT má řadu funkcí, které z něj dělají výkonný nástroj pro tvorbu hudby. Má 16-stopý sekvencer, vestavěný arpeggiátor a krokový sekvencer. Šestnáctistopý sekvencer umožňuje nahrávat a přehrávat hudbu, zatímco arpeggiátor a krokový sekvencer vám pomohou vytvářet složité a zajímavé vzory.Připojitelnost: Nautilus-61 AT má několik možností připojení. Má port USB pro připojení k počítači, zvukový výstup pro připojení k zesilovači nebo PA systému a výstup MIDI pro připojení k jiným zařízením MIDI. To vám dává možnost připojit Nautilus-61 AT k různým systémům a zařízením.
Výška (cm): 11.6
Šířka (cm): 106.2
Typy efektů: Kompresor;Chorus;Flanger;Phaser;Wah
Paměťové médium: Expandable SSD 2.5" Bay;Vnitřní
Počet kláves: 61
Výstupy: MIDI Thru;MIDI OUT;Konektor pro sluchátka 6,3 mm TRS;Jack 6,3 mm TS;Jack 6,3 mm TRS;USB
Sound Engine: MS-20EX;PolysixEX;AL-1;MOD-7;CX-3;HD-1;EP-1;STR-1;SGX-2
Vstupy: MIDI IN;Pedal;Jack 6,3 mm TRS;Damper;Switch Pedal
Počet zvuků: 2000.0
Velikost kláves: Full Size
Napájení: Adaptér
Počet presetů: 2000+
Oscilátory: 2
Hloubka (cm): 38.6
Sampling: Open Sampling System
Barva: Černá
Hmotnost netto (kg): 13.0
Provoz na baterie: Ne
Vestavěný reproduktor: Ne
Doprovody: Ne
Bluetooth: Ne
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Typ kláves: Hammer Action;Real Weighted
Technologie klávesnice: Real Weighted Hammer Action 3 (RH3)
Aftertouch: Ano
Typ: Workstation
Envelope: Ano
Adaptér součástí: Ano
MIDI rozhraní: Ano
LFO: Ano
USB: Ano
USB to Device: Ano
Sekvencer: Ano
USB to Host: Ano
Filtr: Ano
Pitch bend: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Vstupy pedalu: Ano
Arpeggiator: Ano
Displej: Ano
USB MIDI: Ano
Modulace: Ano

MOOG Mother-32 17040 CZK  -8% 
Semi-modulární tabletop syntezátor. Jedinečný analogový nástroj, který poskytuje surový analogový zvuk, sekvenční zpracování a rozsáhlé propojení s jakýmkoliv elektronickým nebo modulárním ekosystémem. Byl ručně vyrobený v Asheville, NC a designovaný, aby poskytoval hudebníkem široké spektrum kreativních nástrojů. Disponuje 32 Step sekvencemi a 64 sekvenčními lokacemi s regulací napětí, Low Pass a High Pass Moog Ladder filtry (20 Hz - 20 kHz) s rezonancí ovládanou napětím a Audio výstup pro procesování externích zdrojů zvuků. Oscilátor Moog s Wave výstupy s funkcemi Pulse a Sawtooth, 5-pin MIDI vstup a MIDI to CV konvertor, 32 modulárních propojovacích vstupů (součástí produktu je i 5 propojovacích kabelů) a 2 mixéry s regulací napětí. Vynikající společník k syntezátorem Werkstatt 01, Minitaur a jiným. Je možné přimontovat až 2 přídavné jednotky z řady Tier 2 a 3. Hlavní modul je snadno napasovateľný do EURORACK Skiff nebo pouzdra.
Balení obsahuje: Adaptér;Manuál
Varianta: Standardní nabídka
Sluchátkový výstup: Ano
Envelope: ADSR
Sekvencer: Ne
Země původu: Čína
Typy efektů: Multiefekty
Hmotnost netto (kg): 1.59
Typ: Semi-modular
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Polyfonie: 1
Oscilátory: 1
Výška (cm): 10.7
MIDI rozhraní: Ano
USB to Device: Ne
Pitch bend: Ne
Bluetooth: Ne
Modulace: Ne
Hloubka (cm): 13.3
Barva: Černá
Vstupy pedalu: Ne
Napájení: 240V
Výstupy: Headphones Jack 6,3 mm TRS;Jack 6,3 mm TS
Aftertouch: Ne
Arpeggiator: Ne
USB to Host: Ne
Šířka (cm): 31.9
Filtr: Ano
USB MIDI: Ano
Adaptér součástí: Ano

Korg i3 MS 11123 CZK  -15% 
Syntetizátor - pracovní stanice s 61 klávesami společnosti Korg. KORG i3 obsahuje 61 dynamických kláves v plné velikosti. Citlivost klaviatury je nastavitelná prostřednictvím 3 křivek odezvy + vypnutá dynamika. K dispozici jsou tlačítka pro posun oktáv (+ - 2 oktávy) s posunem po jedné oktávě. Profesionální joystick zajišťuje artikulaci výšky tónu, vibráta a barvy zvuku v reálném čase. 2-pásmový ekvalizér (výškové a basové spektrum) poskytuje další úpravu charakteru zvuku.Všechny ovládací prvky jsou na předním panelu umístěny tak, aby zajistily pohodlné ovládání. Ovládací panel obsahuje podsvícený LCD displej pro okamžitou zpětnou vazbu při nastavení parametrů. Otočný ovládací prvek - enkodér nabízí jednoduché a rychlé nastavení parametrů. Nástroj je vybaven pogumovaným povrchem a perforovanými bočními částmi, což dodává stylový vzhled.
Počet zvuků: 790.0
Typy efektů: Overdrive;Delay;Dynamics;Modulace;Rotary Speaker;Reverb
Balení obsahuje: Manuál;Adaptér
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Arpeggiator: Ne
Typ baterie: AA
Oscilátory: Ne
Ostatní kontrolery: Joystick
Sampling: Ne
Počet presetů: 1319
Podporované formáty: MP3, WAV
Sekvencer: 16-stopový;Real-time recording
Vstupy pedalu: Foot Controller
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Šířka (cm): 103.7
Vstupy: Jack 3,5 mm TRS
Hmotnost netto (kg): 4.0
Aftertouch: Ne
Hloubka (cm): 29.6
Počet kláves: 61
Polyfonie: 64
Země původu: Čína
Hmotnost: 4 kg
Výška (cm): 8.0
Varianta: Stříbrná
Typ kláves: Plast;Touch Sensitive
Provoz na baterie: Ano
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Velikost kláves: Standard
Doprovody: Ano
Pitch bend: Ano
USB MIDI: Ano
USB to Host: Ano
Adaptér součástí: Ano
Modulace: Ano
USB to Device: Ano
MIDI rozhraní: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Dynamická klaviatura: Ano
Sound Engine: PCM
Paměťové médium: via USB
Barva: Stříbrná

Waldorf Blofeld Bílá 11524 CZK  -9% 
Stolní syntetizátorový modul s 25hlasou polyfonií, 16 partový multirežim, 1000 programů, 100 multiprogramov, 3 hlavní oscilátory, oddělené vlnové tabulky OSC1 a OSC2, frekvenční modulace a synchronizace oscilátorů, šumový generátor, kruhový modulátor, režim Poly, Mono, Dual, Unison , efektová jednotka, velký LCD display, stereo audio výstup, sluchátkový výstup, MIDI In, USB, kompatibilita s Windows / MAC. 
Typy efektů: Phaser;Triple FX;Overdrive;Flanger;Reverb;Chorus;Delay
Filtr: Low Pass 24 dB/12 dB;High Pass 24 dB/12 dB;Notch 24 dB/12 dB;Resonance;FM;Band Pass 24 dB/12 dB
Envelope: One Shot;Loop S1S2;Loop All;ADSR;ADS1DS2R
Paměťové médium: via USB
LFO: 3
Oscilátory: 3
Sound Engine: Sample based;Virtuell Analog;Modeling
Šířka (cm): 30.4
Balení obsahuje: Manuál;CD;Adaptér
Výstupy: Konektor pro sluchátka 6,3 mm TRS;Line Jack 6,3mm TS
Varianta: Standard
Hmotnost netto (kg): 1.3
USB to Host: Ano
Arpeggiator: Ano
Displej: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
USB MIDI: Ano
Adaptér součástí: Ano
MIDI rozhraní: Ano
Barva: Bílá
Barva podle výrobce: Bílá
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Hloubka (cm): 13.2
Polyfonie: 25
Typ: Desktop syntezátor
Hmotnost: 1,3 kg
Výška (cm): 5.4
USB to Device: Ne
Sekvencer: Ne
Provoz na baterie: Ne
Počet presetů: 1000+
Země původu: Německo
Napájení: 240V
Počet zvuků: 1000.0

Polyend Play 12333 CZK  -40% 
Díky inspirativnímu a jednoduchému pracovnímu postupu je Polyend Play daleko od průměrného grooveboxu založeného na samplech. Nekonečné možnosti pro vaše beaty jsou na dosah ruky s více než 30 sample knihovnami, se kterými si můžete hrát hned po vybalení z krabice. Polyend Play využívá otevřený sandboxový přístup k tvorbě a předvádění groovů se svobodou okamžitého míchání a kombinování se spoustou různých funkcí přehrávání.Flexibilní sekvencování s 8 zvukovými stopami a 8 polyfonními MIDI stopami pro ovládání vašeho outboardového vybavení.Pick & Place. Najděte si svůj zvuk mezi více než 3000 přiloženými samplami a umístěte jej kamkoli na mřížku, abyste mohli začít vytvářet své skladby.Vyberte a upravte. Snadno a nezávisle upravujte parametry kroků pomocí známých ovládacích prvků založených na samplech, které máte k dispozici.Vytvořte si každou skladbu podle sebe díky 35 různým režimům přehrávání, funkcím Chance a Action, Combo, Randomizer a Step Repeater.Zasekli jste se při hledání inspirace? Využijte možnosti Smart Fill k automatickému vyplnění libovolné oblasti, kterou si vyberete, celým beatem, náhodným rozmístěním kroků nebo dokonce euklidovským rozložením.Pomocí jednoduchých ovládacích prvků výběru a kopírování/vkládání můžete rychle přesouvat data, jako jsou kroky, skladby, stránky skladeb, variace a vzory.Zachovejte hudebnost pomocí filtrování stupnic, které umožňuje, aby se celou sekvencí vypisovaly pouze noty v rámci vybrané stupnice.Režim Perform umožňuje provádět nedestruktivní změny ve skladbách prostřednictvím efektů Performance včetně Tune, Filter, Overdrive, Rearranger, Space a mnoha dalších.Automatizace živého záznamu nebo změna hodnot jednotlivých kroků za chodu a dokonce záznam mono nebo polyfonního MIDI z externího kontroléru nebo vestavěné klaviatury.Přizpůsobitelné řetězení vzorů umožňuje mapovat celé sekvence kdekoli na mřížce a předvádět je živě.Součástí jsou hlavní efekty Reverb, Delay, Sound Enhancer, Limiter a Saturator, které zpestří celý váš mix.Okamžité ukládání a vyvolávání vzorů. Ideální pro případy, kdy se během živého vystoupení něco pokazí.Kombinace 8 interních zvukových stop a 8 samostatných polyfonních MIDI stop umožňuje výkonnou integraci s vašimi stávajícími nástroji.Plné možnosti MIDI s flexibilním mapováním MIDI CC na stopu pro jednotlivé otočné ovladače, tedy můžete připojit externí kontrolér pro vstup MIDI not. Navíc můžete vyvést akordy, arpeggie, změny programu a banky, pitch bend, hodiny a mnoho dalšího.K dispozici je více než 30 000 variací skladeb! To je 128 vzorů, které obsahují 16 stop, přičemž každá jednotlivá stopa obsahuje až 16 variací.Ovládejte své syntezátory a drum-machine na jednotlivých stopách s možností výstupu samostatné sady hodnot MIDI pro každou stopu.Každá stopa může využívat nezávislé délky (1 až 64 kroků), různé rychlosti související s BPM, režimy přehrávání a dokonce i hodnoty swingu. Ideální pro polymetrické a polyrytmické sekvence.
Mikrofonní vstup: Ne
Provoz na baterie: Ne
Typy efektů: Saturation;Reverb;Overdrive;Filter;Enhancer;Limiter
Integrovaná zvuková karta: Ano
USB: Ano
Sampling: Ano
Pady: Ano
Země původu: Polsko
Sluchátkový výstup: Ano
Sekvencer: Ano
Napájení: USB-C
Displej: Ano
Polyfonie: Ano
MIDI rozhraní: Ano
Vestavěné efekty: Ano
Hloubka (cm): 20.7
Barva: Černá
Počet zvuků: 3000.0
Vstupy: MIDI IN;Micro SD
Hmotnost netto (kg): 1.2
Šířka (cm): 28.2
Výška (cm): 3.3
Typ: Groovebox
Výstupy: MIDI OUT;Jack 3,5mm TRS Output
Varianta: Classic
Paměťové médium: Micro SD

32klávesový parafonický syntezátor se 3 oscilátory, dvojitými Multimode Filtry, arpeggiatorem, 64krokovým sequencerem a digitálními efekty. Zmenšená verze Pro Desktop s 32 dotykovými klávesami Plně analogová signálová cesta se samoladitelnými oscilátory3 nezávislé analogové oscilátory typu saw, triangle a pulse2 nezávislé filtry: 2pólový OTA multimode filter a SSI 2/4pólový resonanční filtr - celkem 24 módu filtrů2 ADSR obálky pro průběh filtru a amplitudyLFO typu saw, square, triangle, sne, random. Ring modulator a generátor bílého šumu. Více než 40 parametrů na dosah pomocí 4 enkodérů v kombinaci s funkčními tlačítkyVestavěný multiefekt, obsahující analogový overdrive, digitální modulátor, delay a reverb4oktávový arpeggiator s 10módy64krokový sequencer s nahráváním v reálném čase s krokovou editací pitch, CV gate a dalších parametrůAudio vstup pro přidání dalších synth-modulů, bicích automatů apod. Softwarový editor a knohovna pro Mac/PC pro snadné vytváření a ukládání vlastních zvukůKompletní MIDI impementace - všechny parametry a clock lze řídit externím MIDISymetrický stereo výstup, sluchátkový výstup, USB, MIDI in/out
Vstupy pedalu: Ne
Sound Engine: Analogový
Adaptér součástí: Ne
USB to Device: Ne
Provoz na baterie: Ne
Bluetooth: Ne
Aftertouch: Ne
Polyfonie: 2
Výstupy: Jack 6,3 mm TS Stereo;MIDI OUT;CV/Gate OUT Jack 3,5mm TS
Typ: Desktop syntezátor
Hloubka (cm): 5.0
Typy efektů: Overdrive;Filter;Multiefekty;Delay;Reverb
Varianta: Desktop
Oscilátory: 3
Země původu: Čína
Hmotnost netto (kg): 0.7
Vstupy: MIDI IN;CV/Trigger/Gate IN Jack 3,5mm TS;AUX;USB
Počet kláves: 32
Výška (cm): 15.0
Počet presetů: 256
Barva: Černá
Šířka (cm): 33.3
Filtr: Multimode;Resonance
Balení obsahuje: Manuál;USB kabel
Modulace: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Sekvencer: Ano
Typ kláves: Touch Sensitive
Displej: Ano
Arpeggiator: Ano
USB MIDI: Ano
Napájení: USB
Envelope: Ano
USB to Host: Ano
MIDI rozhraní: Ano
LFO: Ano

PLASMA Drive vznikl ve spolupráci Gamechanger Audio a Erica Synths, etablované a uznávané značky modulárních syntezátorů z Lotyšska. Erica Synths je tým vizionářů, inženýrů a hudebníků, kteří vytvářejí moduly a nástroje, které se odlišují zvukem, vzhledem a funkcemi.Podobně jako PLASMA Pedal, i PLASMA Eurorack Drive zvyšuje zvukový signál na 3000 V a transformuje jej na sérii nepřetržitých vysokonapěťových výbojů v xenonem plněné elektronce. V podstatě – hrajete na elektrický blesk a elektrické výboje produkované vaším nástrojem se okamžitě přemění zpět na analogový audio signál. Výsledek - rychlé, citlivé a extrémně obtížné zkreslení s tunami jedinečného charakteru.Modul PLASMA Drive Eurorack přináší zvuky pedálu PLASMA do modulárního světa. Funkce pedálu jsou doplněny o CV ovládání úrovně zkreslení a mix suchý/mokrý. Modul zavádí sledovací oscilátory pro novou funkci Octave Up & Two-Octave Down, čímž přidává k původnímu signálu ještě více harmonických. Tracking oscilátory lze zapínat/vypínat manuálně nebo prostřednictvím trigger signálů. Modul PLASMA Drive je napájen běžným páskovým kabelem eurorack PSU a spotřeba energie je přibližně 250 mA.Plasma Distortion Eurorack Module má několik ovládacích prvků, které vám umožňují upravit jeho zvuk. Knob VOLTAGE nastavuje množství elektrického proudu, které se odešle do PLASMA trubice. Knob EFFECTS umožňuje vybrat jeden z 6 různých typů efektů, včetně zdvihu hlasitosti, subharmonických, horních harmonických a smíšených režimů.Plasma Distortion Eurorack Module je vhodný pro použití s různými syntezátory a jinými elektronickými nástroji. Jeho široký rozsah odezvy na signál umožňuje hrát i ty nejkomplexnější akordy.Zde jsou některé z klíčových funkcí Gamechanger Plasma Distortion Eurorack Module:Unikátní technologie vysokonapěťového zkresleníOstrý, zrnkavý a syčivý zvuk6 různých typů efektůVhodný pro použití s různými syntetizátory a elektronickými nástrojiŠiroký rozsah odezvy na signál
MIDI rozhraní: Ne
Ovládání: Input Level;Bass;Dry/Wet;Voltage;Treble
Vstupy: Jack 3,5 mm;Kapverdy;Trigger
Typ: Distortion
Balení obsahuje: Manuál
Výstupy: Jack 3,5 mm
Barva: Černá
USB: Ne
Provoz na baterie: Ne
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ne