Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kurzweil PC4 SE 35590 CZK  -32% 
PC4 SE je vybaven 88 plně vyváženými klávesami, které dodávají autentický pocit klavíru. Díky technologii FlashPlay a 2 GB vzorků nástrojů nabízí více než 1 500 ručně vybraných továrních předvoleb uspořádaných do 10 kategorií. Zvuky zahrnují optimalizované německé klavíry D a japonské C7, triple-strike piano, 73 elektrických klavírů, klavinety, cembalo, varhany, vektorové syntézy a další.
PC4 SE umožňuje vytvářet zvukové kombinace prostřednictvím nastavení více režimů, které nabízejí 5 zón možností MIDI kontroleru. Je vybaven 16-stopovým sekvencerem, pěti generátory riffů a pěti arpeggiatory. Mezi další funkce patří ovládací prvky master transport na předním panelu, FX, technologie rezonance strun, motor FM pro 6 operátorů, 23 programovatelných fyzických ovladačů, širokoúhlý barevný displej a snadno přístupné ovládací prvky transpozice.
Kurzweil PC4 SE 88-Key Performance Performance Controller a Studio Workstation Synthesizer kombinuje vysoce kvalitní zvuky nástrojů s množstvím praktických ovladačů výkonu v reálném čase, aby poskytoval skvělý zážitek z hraní pro profesionální interprety, skladatele a hudebníky, kteří pracují v doma, živě na jevišti, v klubech a divadlech, nebo tvoří ve studiu.
Typy efektů : Delay
Dynamická klaviatura : Ano
Adaptér součástí : Ano
Typy efektů : Distortion
Počet zvuků : 1500.0
Typy efektů : Chorus
Paměťové médium : USB Flash Drive
Typy efektů : Rotary Speaker
Hmotnost netto (kg) : 12.4
Země původu : Čína
Sound Engine : FM Synthesis
Výška (cm) : 16.5
Polyfonie : 256
Velikost kláves : Full Size
Balení obsahuje : USB kabel
Barva : Černá
Počet presetů : 4000
Výstupy : Jack 6,3mm TRS audio
Aftertouch : Ne
Výstupy : MIDI OUT
Vstupy : MIDI IN
Typy efektů : Phaser
Provedení povrchu klaviatury : Hladký
Typy efektů : Flanger
Typ kláves : Hammer Action
Typy efektů : Kompresor
Typy efektů : Multi-FX
Balení obsahuje : Switch Pedal
Typ kláves : Fully Weighted
Šířka (cm) : 130.0
Typ : Klávesový syntezátor
Vstupy : USB
Hloubka (cm) : 37.4
Typy efektů : EQ
Výstupy : Konektor pro sluchátka 6,3 mm TRS
Typy efektů : Reverb
Vstupy : Pedal
Vstupy pedalu : Ano
Typ displeje : LCD
Počet kláves : 88
Arpeggiator : Ano
Pitch bend : Ano
Oscilátory : Ano
Filtr : Ano
MIDI rozhraní : Ano
Modulace : Ano
Napájení : Adaptér
Sluchátkový výstup : Ano
Balení obsahuje : Adaptér
Sekvencer : Ano
Displej : Ano
USB MIDI : Ano
USB : Ano
USB to Device : Ano

MOOG Mavis 7049 CZK  -32% 
Jako samostatný nástroj je Mavis přímý analogový syntezátor s patch modulárními nástroji a nezaměnitelným zvukem a kvalitou Moog. Mavis snadno vyjmete z pouzdra a stane se z něj 24bodový ovladatelný modul CV (44hp) připravený k instalaci do vašeho systému Eurorack nebo spolu s dalšími polomodulárními nástroji Moog.
Ovládání : Offset
Provoz na baterie : Ne
Ovládání : Cut
Ovládání : Width
Balení obsahuje : Adaptér
Balení obsahuje : Product Catalogue
Balení obsahuje : CV/Gate Cable
Aftertouch : Ne
Balení obsahuje : Šroubovák
Balení obsahuje : Šrouby
Ovládání : LFO
Hloubka (cm) : 3.8
Balení obsahuje : Manuál
Vstupy : CV Jack 3,5 mm
Ovládání : Attack
Ovládání : Sustain
Výstupy : CV Jack 3,5mm TS
Počet kláves : 13
Ovládání : Attenuator
MIDI rozhraní : Ne
Balení obsahuje : Kalibrační Set
Ovládání : Sample
Balení obsahuje : Protiprachový kryt
Typ : Synth
Ovládání : Hlasitost
Barva : Černá
Ovládání : Hold
Sound Engine : Analogový
Ovládání : Release
Ovládání : Úroveň
Envelope : Ano
Šířka (cm) : 22.9
Polyfonie : 1
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ano
Ovládání : Mix
Ovládání : Decay
Typy efektů : Filter
Typ : Eurorack Module
Pitch bend : Ne
Typ : Desktop syntezátor
LFO : Ano
Typy efektů : Glide
Balení obsahuje : Montážní sada
Arpeggiator : Ne
Balení obsahuje : Registrační Karta
Displej : Ne
Filtr : Ano
Výška (cm) : 13.4
Modulace : Ano
Oscilátory : 1
Hmotnost netto (kg) : 0.4
Ovládání : Pitch
Typ kláves : Keypads
Napájení : Adaptér

Toto je Behringer 2500 DUAL NOISE / RANDOM VOLTAGE MODULE 1016. Autentická reprodukce původních obvodů "System 2500" ze 70. let, které se vejdou do standardního pouzdra EURORACK. Nejlepší část? Je za velmi přijatelnou cenu. Propojte DUAL NOISE / RANDOM VOLTAGE MODULE 1016 se svým stávajícím Rigem nebo začněte svou modulární cestu syntezátorem právě odsud. V každém případě si určitě užijete spoustu zábavy.DUAL NOISE / RANDOM VOLTAGE MODULE 1016 je klasický diskrétní tranzistorový white / pink / random zdroj šumu s nezávislými zeslabovač pro hladinu white / pink šumu, white / pink přepínač s barevně označenými LED diodami. Generátor pomalého náhodného napětí generuje náhodné CV napětí a maximální hladinu je možné ovládat prostřednictvím zeslabovače, jakož i vypínače on / off s LED indikátory pro každý kanál. Tyto 2 kanály jsou navzájem zcela nezávislé, aby poskytly ještě více kreativních možností.
Adaptér součástí : Ne
Sound Engine : Analogový
Země původu : Čína
Typ : Noise Generator
Hloubka (cm) : 7.1
Vstupy : Jack 3,5 mm
Balení obsahuje : Manuál
Modulace : Ano
Hmotnost netto (kg) : 0.13
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Barva : Stříbrná
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
Provoz na baterie : Ne
Napájení : EURORACK
Šířka (cm) : 4.2
Výška (cm) : 12.9

Když máte omezený rozpočet a hledáte první piano, autentický tón a hratelnost by měly být vaší nejvyšší prioritou. Cenově dostupný RP107 splňuje obojí, a to díky uznávanému zvukovému enginu a klaviatuře, kterou naleznete v klavírech Roland vyšší kategorie. Vypadá také atraktivně, s inteligentním designem, který kombinuje tradiční styl s kompaktním půdorysem, který se hodí do každého prostoru. A se zabudovaným Bluetooth® můžete zvýšit požitek z hudby a urychlit učení pomocí mobilních zařízení a doprovodné aplikace Roland Piano.Aby se studenti naučili správně hrát na klavíru, potřebují pevné základy pro rozvoj správných technik a vyhýbání se budování špatných návyků, které je pak obtížné se odnaučit. RP107 nabízí zvuk a výraz, který nenajdete v jiných klavírech za tuto cenu. Tento kvalitní nástroj, naplněný funkcemi odvozenými od prémiových domácích klavírů, vám přináší nekompromisní výkon, který pohání léta vašeho hudebního růstu.Piano engine Roland SuperNATURAL, vysoce uznávaný pedagogy a profesionálními hudebníky, kombinuje sofistikované technologie samplování a modelování, které plně reprodukují složité nuance akustického křídla. Tón se přirozeně mění v reakci na dotek a dynamiku hry, což povzbuzuje studenty, aby interagovali se zvukem a zlepšovali své dovednosti každý den.Klaviatura a pedály RP107 dotváří autentický akustický zážitek a hluboce spojují hráče s expresivní silou zvukového enginu. Standardní klaviatura PHA-4 s 88 tóny poskytuje skutečně vyváženou odezvu, doplněnou o jemné kliknutí při uvolňování a speciální materiál Ivory Feel na bílých klávesách. Pedály Sustain, Soft a Sostenuto jsou integrovány do designu, připraveny podporovat různé pokročilé pedálové techniky.
Metronom : Ano
Vestavěný reproduktor : Ano
Hmotnost netto (kg) : 37.0
Vstupy : USB
Pitch bend : Ne
Výstupy : Headphone Jack 6,3 mm
Počet kláves : 88
Modulace : Ne
Polyfonie : 256
Lavice je součástí balení : Ne
Provoz na baterie : Ne
Vstupy : Pedal
USB to Host : Ne
USB MIDI : Ne
Displej : Ne
Počet skladeb : 377
Balení obsahuje : Manuál
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5mm
Šířka (cm) : 137.8
Výkon : 8 W
Velikost kláves : Standard
Typy efektů : Brilliance
Typy efektů : Ambience
Repro : 4.75"
Typ kláves : Standard
Vstupy pedalu : Ano
Sluchátkový výstup : Ano
Technologie klávesnice : PHA-4 Standard
Balení obsahuje : Adaptér
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ano
Výška (cm) : 98.2
Země původu : Malajsie
Barva : Černá
Typ klavíru : Klavír
Bluetooth : Ano
USB to Device : Ano
USB : Ano
Hloubka (cm) : 41.0
Dynamická klaviatura : Ano

MOOG DFAM 16242 CZK  -20% 
Semi-modulární analogový perkusivní syntezátor. DFAM (Drummer From Another Mother) je prvním přírůstkem do série syntezátorů Mother ecosystem a umožňuje tvorbu unikátních rytmických patternů. Vybaven je analogovým sekvencerem s jednoduchým ovládáním. DFAM využívá generátor bílého šumu s dvojicí širokopásmových oscilátorů, které umožňují vytváření různých rytmů. Nabízí širokou paletu zvuků s použitím klasického tranzistorového filtru Moog Ladder se dvěma režimy Low Pass / High Pass (20 Hz - 20 kHz). Dodávaný je s balením Moog patch kabelů, pro použití modulárního 24-kanálového patchbay. Nabízí vytváření nových zvuků, synchronizuje neomezený počet DFAM jednotek nebo integruje nástroj se systémem Eurorack. Analogový sekvencer: 8 kroků s funkcemi Pitch a Velocity Tempo. Ovládací prvky sekvenceru: tempo, run/stop, trigger, advance. Zdroj zvuku: 2 oscilátory, 1 generátor bílého šumu, 1 externí audio vstup. Ovládání frekvence: +/- 5 oktáv (rozsah 10 oktáv). Mixpult: ovládací prvky pro úroveň oscilátoru 1, oscilátoru 2 a bílý šum/externí audio vstup. Envelopes: VCO, VCF, VCA. Patchbay: 24 x 3,5 mm jack konektor. Audio výstup: line - 6,3 mm jack konektor, sluchátka - 6,3 mm jack konektor (sdílený konektor). Napájecí zdroj 100-240 VAC; 50-60 Hz, +12 VDC 1200 mA je součástí balení. Rozměr: 319 x 133 x 107 mm. Hmotnost: 1,7 kg.
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Čína
Varianta : Standardní nabídka

Roland E-X50 7294 CZK  -26% 
Díky svému stylovému designu, profesionálním zvukům Roland a integrovanému reproduktorovému systému klade E-X50 Arranger Keyboard hudební inspiraci a zábavu do centra vašeho světa. Ponořte se do reflexivních momentů s bohatými, citlivými akustickými klavíry a oživte věci celopásmovým zvukem a automatickým doprovodem. K dispozici je také mikrofonní vstup s efekty a zabudovaný Bluetooth pro přehrávání oblíbených melodií streamovaných z vašeho mobilního zařízení.Ať už jste začínající hudebník, znovu objevujete hudbu, nebo chcete všestranné, all-in-one klávesy pro lokální hraní, E-X50 má vše, co potřebujete.• 61 Klávesa s dotykovou odezvou• 433 zvuků + 256 GM2• 9 sad bicích + 9 sad bicích GM2• 300 stylů• 30 uživatelských stylů prostřednictvím softwaru Style Convertor pro macOS a Windows• 4 One Touch nastavení pro každý styl• 256hlasá polyfonie• Funkce nahrávání• Efekty: EQ 6 typů• Reverb 11 typů• Chorus 12 typů• Mikrofonní vstup 6,3mm jack s 3pásmovým EQ a efekty• 12 padů pro přehrávání zvuku přes USB klíč MP3/Wav• Zvukový vstup Bluetooth 5.0• Výstup na sluchátka: 6,3 mm jack• Stereo výstup: 2 x 6,3 mm jack L/R+R• USB to host• USB to device• Reproduktorový systém: 2x 10W
Vstupy : MIC Jack 6,3mm TRS
Barva : Černá
Počet zvuků : 707.0
Dynamická klaviatura : Ano
Typy efektů : Chorus
Aranžér : Ano
Vstupy : USB
Podporované formáty : MP3
Balení obsahuje : Manuál
Balení obsahuje : Adaptér
Napájení : Adaptér
Aftertouch : Ne
Výukový systém : Ne
Podporované formáty : WAV
Velikost kláves : Full Size
Metronom : Ano
USB MIDI : Ne
Provoz na baterie : Ne
Balení obsahuje : Music rest
Sekvencer : Ne
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
Mikrofonní vstup : Ano
Typy efektů : Delay
Vstupy : Pedal
Modulace : Ne
Paměťové médium : USB Flash Drive
Šířka (cm) : 104.8
Funkce záznamu : Ano
Zabudovaný zesilovač : Ano
Doprovody : Ano
Pitch bend : Ano
USB : Ano
Země původu : Čína
Typy efektů : Reverb
Hmotnost netto (kg) : 9.6
Vstupy pedalu : Ano
Adaptér součástí : Ano
Repro : 4,75"
Bluetooth : Ano
Hloubka (cm) : 39.1
USB to Device : Ano
Typ kláves : Velocity sensitive
USB to Host : Ano
Počet presetů : 300
Počet kláves : 61
Repro : 1,5 "
Kompatibilní s : PC
Polyfonie : 256
Kompatibilní s : Mac
Výška (cm) : 14.1

The ONE SP-NEX Smart Keyboard 14190 CZK  -29% 
První inteligentní klavír s certifikátem Apple MFI na světě. ONE Smart Piano představuje nový a snadný způsob, jak se naučit hudbu, aniž byste museli platit za soukromé hodiny. Připojením svého inteligentního zařízení Smart Piano, můžete pomocí aplikace prohlížet interaktivní video lekce, noty s LED průvodcem a klavírní hry. Pomocí světel můžete začít hrát svou první skladbu už za pár minut.Vyberte si z tisíců notových nahrávek, které se chcete naučit, od klasiky po pop, jazz a blues a mnohem více. Na naučení melodie použijte "automatické přehrávání" nebo na zlepšení pozornosti a praktikování "opakování AB". Můžete také kdykoli nahrávat a sdílet na Facebooku.Více než 100 bezplatných video lekcí integrovaných do světel vám pomůže naučit se vše od základů hry na klavír až po pokročilejší témata. Pozastavte, přetočte nebo zpomalte každou lekci, abyste mohli brát věci vlastním tempem.Učení na klavír neznamená nekonečné cvičení. Může to být zábava is hrami. Vyzkoušejte Guitar Hero v reálném čase. Postavte se výzvě a získejte vyšší body stlačováním rozsvícených kláves v rytmu tak, aby odpovídaly doprovodné hudbě.
Zabudovaný zesilovač : 15 W
Pitch bend : Ne
Sekvencer : Ne
Metronom : Ne
Mikrofonní vstup : Ne
Bluetooth : Ne
Provoz na baterie : Ne
Typ kláves : Hammer Action
Výška (cm) : 14.22
Balení obsahuje : Manuál
Vstupy pedalu : Sustain
Velikost kláves : Standard
Barva podle výrobce : Černá
Výstupy : Jack 6,3mm
Vstupy : Jack 6,3mm
Hloubka (cm) : 35.31
Hmotnost : 14,3 kg
Provedení povrchu klaviatury : Hladký
Repro : 1,25"
Počet zvuků : 426.0
Balení obsahuje : Kabel
Modulace : Ne
Napájení : Adaptér
Balení obsahuje : Adaptér
Počet kláves : 88
Barva : Černá
Šířka (cm) : 133.1
Polyfonie : 64
Typ : Keyboard
Sluchátkový výstup : Ano
Ozvučení : Ano
Adaptér součástí : Ano
USB : Ano
Doprovody : Ano
Podsvícení kláves : Ano
Země původu : Čína
Funkce záznamu : Ano
USB MIDI : Ano
Výukový systém : Ano
Dynamická klaviatura : Ano
USB to Host : Ne
USB to Device : Ne
MIDI rozhraní : Ne

Yamaha YPT-270 3990 CZK  -43% 
Yamaha YPT-270 je přenosný keyboard určený pro začátečníky a středně pokročilé hráče. Díky kompaktní a lehké konstrukci se snadno přenáší a může být napájen bateriemi nebo síťovým adaptérem.YPT-270 je vybaven 61 klávesami citlivými na dotek, nabízí realistický zážitek ze hry a dokáže vytvořit širokou škálu zvuků včetně 574 nástrojových hlasů a 165 doprovodných stylů. Má také zabudovanou knihovnu 154 skladeb na hraní spolu s nimi a funkci lekce, která učí hráče hrát různé skladby.Keyboard má různé možnosti připojení včetně konektoru pro sluchátka pro soukromé cvičení, pomocného vstupu pro připojení externích zařízení a portu USB-to-host pro připojení k počítači nebo mobilnímu zařízení.Mezi další funkce YPT-270 patří metronom, funkce transpozice a ladění a konektor pro sustain pedál pro přidání výrazu do vystoupení.Celkově je Yamaha YPT-270 všestranný a cenově dostupný keyboard, který je ideální pro každého, kdo chce začít hrát nebo zlepšit své dovednosti.
USB : Ne
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm TRS
Šířka (cm) : 94.0
Balení obsahuje : Music rest
Vstupy : 3,5 mm Jack AUX IN
Barva : Černá
Funkce záznamu : Ano
Metronom : Ano
Vstupy pedalu : Ano
Adaptér součástí : Ano
Displej : Ano
Vestavěný reproduktor : Ano
Sluchátkový výstup : Ano
Provoz na baterie : Ano
Doprovody : Ano
Výukový systém : Ano
Dynamická klaviatura : Ano
Počet zvuků : 574.0
Hmotnost netto (kg) : 4.0
Výkon : 5 W
Polyfonie : 32
Hloubka (cm) : 31.7
Typ baterie : AA
Velikost kláves : Standard
Sekvencer : Ne
Mikrofonní vstup : Ne
Aftertouch : Ne
Pitch bend : Ne
Bluetooth : Ne
Aranžér : Ne
Modulace : Ne
Baterie v balení : Ne
Split : Ne
Napájení : Baterie
Výška (cm) : 10.4
Napájení : Adaptér
Země původu : Čína
Počet kláves : 61
Vstupy : Sustain pedál

Modulární syntéza

léta byla zlatým věkem elektronické hudby. Syntezátory byly na vrcholu a téměř každá hitová skladba a filmový soundtrack v té době měli syntezátor v té či oné podobě. Modulární syntezátory si v průběhu let získaly stále větší oblibu u profesionálů a nadšenců a chystají se ještě lépe.

Adaptér součástí : Ne
Země původu : Čína
Provoz na baterie : Ne
Napájení : EURORACK
Typ : Eurorack Module
Barva : Šedá

Zvýhodněný set s příslušenstvím je navržen tak, aby všechny výrobky tvořily spolu dokonalou harmonii. Koupí setu zároveň ušetříš, protože je levnější než jednotlivé produkty samostatně. Hlavní obrázek setu je ilustrační.
Balení obsahuje : Protiprachový kryt
Země původu : Čína
Set : Ano
Aftertouch : Ano
Pitch bend : Ano
Hmotnost : 13,2 kg
Modulace : Ano
Velikost kláves : Standard
Výška (cm) : 11.5
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
USB MIDI : Ano
Adaptér součástí : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Provedení povrchu klaviatury : Hladký
Varianta : Mk2
Napájení : Adaptér
Výstupy : MIDI OUT
Hloubka (cm) : 34.6
Nabízená konfigurace : Set
Balení obsahuje : Adaptér
Vstupy : MIDI IN
Šířka (cm) : 139.0
Provoz na baterie : Ne
Počet kláves : 88
Typ kláves : Channel Aftertouch