Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Roy Benson TB-202 Bb Tuba 56895 CZK  -5% 
Tuba z modelové řady TB-202. Nástroj je vybaven vrtáním s velikostí 16 mm a mosazným korpusem. Ozvučník má průměr 38 cm a ústnica nástroje je vyrobena ze slitiny MsNi. Vnější tahy jsou také vyrobeny ze slitiny MsNi a o zvuk se starají 4 cylindrových ventily. Nástroj je lakovaný přírodním lakem. Součástí balení je i lehké a pevné tvarované pouzdro s kolečky a garniturou pro popruh. Hmotnost: 7,8 kg. Barevné provedení: Gold. Ladění: BBb.
Země původu: Čína

Roy Benson TB-312B Bb Tuba 68496 CZK  -5% 
Tuba z modelové řady TB-312B. Nástroj je vybaven vrtáním s velikostí od 17,5 - 18,5 mm a mosazným korpusem. Ozvučník má průměr 36,6 cm a ústnica nástroje je zlatomosadzná. Vnější tahy jsou vyrobeny ze slitiny MsNi ao zvuk se starají 4 nerezové Front Action ventily. Nástroj je lakovaný přírodním lakem a disponuje rozobrateľným dílem se strojivem. Součástí balení je i lehké a pevné tvarované pouzdro s garniturou pro popruh. Hmotnost: 7 kg. Barevné provedení: Gold. Ladění: BBb.
Země původu: Čína

Tradiční konstrukce ověřená mnoha lety a dlouholetými zkušenostmi výrobců nástrojů poskytuje opravdu pěkný timbr v celém rozsahu. Tento Bb nástroj se vyznačuje jasnou intonací a dobrou odezvou. Perfektní zvuk a velmi spolehlivá mechanická část těchto tub jsou velmi důležité vlastnosti nejen pro začínající hudebníky, ale také pro poloprofesionály.
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Balení obsahuje: Trubicový náustek;Přenosné pouzdro
Materiál: Mosaz
Povrchová úprava: Gold Lacquer
Ozvučnice: 400 mm
ML Vrtání: 20,2 mm
Typ ladění: Bb
Typ: Tuba

Tradiční konstrukce ověřená mnoha lety a dlouholetými zkušenostmi výrobců nástrojů poskytuje opravdu pěkný timbr v celém rozsahu. Tento Junior F/Bb nástroj se vyznačuje čistou intonací a dobrou odezvou.
Materiál: Mosaz
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro;Trubicový náustek
ML Vrtání: 16,2 mm
Typ ladění: Bb
Povrchová úprava: Gold Lacquer
Ozvučnice: 400 mm
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Typ: Tuba

B tuba CBB 683-4 ARION se vyznačuje především kompaktní stavbou. Díky mnohaletému vývoji a přizpůsobování nejmodernějším trendům, dosahují tyto nástroje velmi dobré kvality jak po stránce zvukové tak intonační. Nástroj má 4 ventily, pakfongová tlakadla, pakfongová pouzdra a mosazné měniče. Zpracování měničů se provádí na CNC soustruhu, povrch broušen na CNC brusce. Finální zpracování povrchu je provedeno honováním a jemným zalapováním.
ML Vrtání: 20,2 mm
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Typ ladění: Bb
Balení obsahuje: Trubicový náustek;Přenosné pouzdro
Povrchová úprava: Gold Lacquer
Typ: Tuba
Materiál: Mosaz
Ozvučnice: 400 mm

Yamaha YBB 621 Bb Tuba 262111 CZK  5% 
Zlatolakovaný profesionální model Bb tuby. Má 4 pístové ventily vyrobené z monelu (slitina mědi a zinku), které jsou ručně lapované (stejně jsou lapované i snižce). Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi, ozvučnice má průměr 366 mm, vrtání 17,518,5 mm. Nátrubek MP BB 67C4 a pouzdro jsou součástí balení. Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/windsextendedwarranty.html 
Země původu: Japonsko

Yamaha YBB 201 Bb Tuba 156103 CZK  4% 
Bb tuba, vyšší studentský model v 4/4 velikosti v zlatolakovom provedení. Oproti "105k" má větší ozvučnici (443 mm) i vrtání (18,5 mm). Nástroj je vyroben z mosazi, má 3 ručně lapované pístové ventily (ručně lapované jsou i snižce), zlaté lakování. Pevné pouzdro a nátrubek MP BB 67C4 jsou součástí balení. Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/windsextendedwarranty.html 
Země původu: Japonsko

Yamaha YBB 641 E Bb Tuba 258611 CZK  4% 
Bb tuba, nástroj profesionální úrovně. Má ručně lapované snižce a otočné ventily. Tělo nástroje je mosazi v provedení zlatolak. Vrtání má průměr 20,6 mm a ozvučnice 419 mm. Nátrubek MP BB 67C4 a pevné bezpečné pouzdro je součástí balení. Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/windsextendedwarranty.html 
Země původu: Japonsko

Roy Benson TB-312C C Tuba 68496 CZK  -5% 
Tuba z modelové řady TB-312C. Nástroj je vybaven vrtáním s velikostí od 17,5 - 18,5 mm a mosazným korpusem. Ozvučník má průměr 36,6 cm a ústnica nástroje je zlatomosadzná. Vnější tahy jsou vyrobeny ze slitiny MsNi ao zvuk se starají 4 nerezové Front Action ventily. Nástroj je lakovaný přírodním lakem a disponuje rozobrateľným dílem se strojivem. Součástí balení je i lehké a pevné tvarované pouzdro s garniturou pro popruh. Hmotnost: 7 kg. Barevné provedení: Gold. Ladění: C.
Země původu: Čína

Yamaha YTR-6335RCS Bb Tuba 51994 CZK  -1% 
Představujeme vám naši dosud nejintuitivnější a nejsnáze hratelnou profesionální trubku. Přizpůsobivá, citlivá a naprosto návyková hra bez ohledu na prostředí nebo délku repertoáru.Když každý aspekt vašeho nástroje funguje v harmonii, pocítíte rozdíl v každém tónu. Objevte lehkost a rychlost, přesnost a citlivost, která pramení z obráceného ladícího skluzavky, spojovací ferule zvonku s mezerou a stočených pružin vodního klíče na ladícím a třetím skluzavce. Zažijte bezkonkurenční hratelnost díky novému jednodílnému krytu ventilu a obrácené olovnici ze zlaté mosazi. Vychutnejte si zvýšenou zvukovou flexibilitu a výjimečnou projekci s lehkými hmatníky a plastovými vodítky ventilů.Díky dokonalé intonaci, absolutní kontrole, nádherně vyváženému zvuku a neuvěřitelné odezvě můžete pokaždé hrát na nejvyšší úrovni.Ať už jde o nahrávání, jazzový klub, klasický koncert nebo představení ve West Endu – letmé vystoupení nebo velmi dlouhý den ve studiu – bude vám patřit každý tón, který zahrajete.Poněkud těžší zvonek a ozvučnice vytvářejí odpor při hraní, který je dobře vyvážen s otevřeností a projekcí dosaženou díky konstrukci s reverzním ladícím mechanismem, což zaručuje hratelnost bez únavy i při delších sezeních.Dvoudílný zvon s okrajem plněným pájkou:Tato neobvyklá výrobní technika vyplňuje okraj poměrně těžkého dvoudílného zvonu pájkou pro lepší definici a jasnost tónu. Celkovým výsledkem je přirozený tón, který může hráč lehce tvarovat tak, aby vyhovoval širokému spektru hudebních žánrů.Kategorie Yamaha "commercial" zahrnuje trubky navrženy pro všestrannost, která pokrývá širokou škálu populárních hudebních stylů.
ML Vrtání: 11,65 mm
Ozvučnice: 123 mm
Materiál: Mosaz
Typ ladění: Bb
Balení obsahuje: Náustek;Kufr
Povrchová úprava: Silver Plated
Typ: Bb trubky
Pouzdro/kufr v ceně: Ano