Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bb tenorový trombon ze střední řady nástrojů v zlatolakovom provedení vhodný pro pokročilé hráče. Ozvučnice je velká - orchestrální - s průměrem 214,4 mm, vrtání je 13,89 mm. Ozvučnice je vyrobena z tzv. gold brass - slitiny mědi a zinku v poměru 85:15 (což dodává nástroji bohatý silný tón), tělo nástroje je z alpaky. K nástroji patří pevné pouzdro, nátrubek MP SL 48L a znižcový krém. 
Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.
https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/winds-extended-warranty.html 
Země původu : Japonsko

Bach TR 501 S Bb Trumpeta 16549 CZK  -5% 
Postříbřená Bb trubka určena mírně pokročilým trumpetistům. Komponenty jsou vyráběny v Číně, ale montáž probíhá v Německu. Nástroj je inspirován legendárními trubkami Vincent Bach. Leadpipe je vyroben z tzv. gold brass - slitiny mědi a zinku v poměru 85:15, tělo nástroje je z mosazi, ozvučnice má průměr 119 mm, vrtání 11,68 mm, obsahuje dvě vodní klapky. Součástí balení je snadné pouzdro a originál nátrubek Vincent Bach 7C.
ML Vrtání : 11,68 mm
Tělo : Mosaz
Země původu : Čína
Ozvučnice : 119 mm
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Varianta : TR 501 S
Typ ladění : Bb
Typ : Bb trubky
Pouzdro/kufr v ceně : Obsahuje puzdo
Povrchová úprava : Silver Lacquer

Unikátní plastový Bb trombon modré barvy, jehož zvuk je na nerozeznání od klasického Trombone. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 800 g.
Typ ladění : Bb
ML Vrtání : 12,7 mm
Země původu : Čína
Typ : Tenor Trombone
Ozvučnice : 201,6 mm

Unikátní plastový Bb trombon fialové barvy, jehož zvuk je na nerozeznání
od klasického Trombone. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má
203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha:
800 g.
Země původu : Čína
ML Vrtání : 12,7 mm
Ozvučnice : 201,6 mm
Typ ladění : Bb
Typ : Tenor Trombone

Představujeme Bb trubku Roy Benson TR-202, vysoce kvalitní dechový nástroj určený pro středně pokročilé hráče, kteří hledají výjimečný zvuk a hratelnost. Tato trubka, vyrobená s precizností a důrazem na detail, nabízí celou řadu funkcí, které z ní činí žádanou volbu mezi hudebníky.Trubka Roy Benson TR-202 má středně velký otvor o průměru 11,66 mm, což umožňuje dosáhnout vyváženého a všestranného tónu. Žlutý mosazný zvonek a zlatá mosazná přední trubice přispívají k teplému a rezonujícímu zvuku nástroje a vytvářejí krásné a živé tóny, které zaujmou hráče i posluchače.Tato trubka, zkonstruovaná pro dlouhou životnost a plynulý výkon, je vybavena písty z nerezavějící oceli, které zajišťují spolehlivý a citlivý chod ventilů. Niklové stříbrné vnější kluzáky dále zvyšují odolnost nástroje a umožňují bezproblémové a přesné posuny kluzáku.Jedním z výrazných prvků trubky Roy Benson TR-202 je nastavitelný prstový kroužek na třetím ventilovém posuvníku, který hráčům poskytuje větší pohodlí a jednoduchost hry. Kromě toho háček na palec na prvním ventilovém šuplíku nabízí lepší ergonomii, která umožňuje přirozenější a uvolněnější polohu ruky během delšího hraní.Pro uspokojení praktických potřeb se tato trubka dodává se dvěma vodními klíči, které umožňují snadný odvod vlhkosti pro pohodlnou údržbu. Lakovaná povrchová úprava dodává nástroji nejen nádech elegance, ale chrání jej i před vnějšími vlivy, čímž zajišťuje jeho dlouhou životnost a vzhled.Pro přenosnost a ochranu se Roy Benson TR-202 dodává s lehkým obdélníkovým pouzdrem, které je vybaveno sestavou batohu a umožňuje hudebníkům pohodlně přenášet nástroj na zkoušky, koncerty nebo hodiny hudby.Celkově je Bb trubka Roy Benson TR-202 spolehlivou a vynikající volbou pro středně pokročilé hráče, kteří hledají kvalitně zpracovaný nástroj s pozoruhodným zvukem a hratelností. Kombinace funkcí a přijatelné ceny z něj činí cenný doplněk do sbírky každého hudebníka.
Tělo : Mosaz
ML Vrtání : 11,66 mm
Typ : Bb trubky
Materiál ventilů : Nerezová ocel
Balení obsahuje : Náustek
Varianta : Zlatá
Povrchová úprava : Gold Lacquer
Pouzdro/kufr v ceně : Kufr
Balení obsahuje : Kufr
Země původu : Čína
Typ ladění : Bb

Bb tenorový trombon - zlatolakovaný studentský model z řady GEWApure pro začínající hráče. Ozvučnice má průměr 203,2 mm, vrtání 12,7 mm. Tělo nástroje a ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, snižce jsou z alpaky. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Země původu : Čína

Jupiter JTR500Q Bb Trumpeta 32356 CZK  -6% 
Lakovaná Bb trubka ze série Jupiter JTR1100 určena pro studenty, mírně pokročilé a pokročilé hráče. Pístové ventily jsou vyrobeny z Monel, speciální slitiny niklu a mědi. Větší část těla nástroje je vyrobena z mosazi. Ozvučnice má průměr 122 mm a vrtání nástroje je 11,68 mm. Součástí balení je také měkké pouzdro s popruhy na ramena, které chrání nástroj před mechanickým poškozením a nepříznivým vlivům počasí při transportu. Barevné provedení: Postříbřené tělo, červená mosaz.
Pouzdro/kufr v ceně : Obsahuje puzdo
Ozvučnice : 122 mm
Povrchová úprava : Silver Lacquer
ML Vrtání : 11,68 mm
Varianta : JTR1110RSQ
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Balení obsahuje : Ramenní popruh
Tělo : Red Brass
Typ : Bb trubky
Typ ladění : Bb
Materiál ventilů : Monel

Jupiter JTR500SQ Bb Trumpeta 11301 CZK  -14% 
Lakovaná Bb trubka ze série Jupiter JTR500 určena pro studenty a začínající hráče. Pístové ventily jsou vyrobeny z nerezové oceli. Větší část těla nástroje je vyrobena z mosazi. Ozvučnice má průměr 122 mm a vrtání nástroje je 11,68 mm. Součástí balení je také měkké pouzdro s popruhy na ramena, které chrání nástroj před mechanickým poškozením a nepříznivým vlivům počasí při transportu. Barevné provedení: Žlutý lak.
Typ : Bb trubky
Varianta : JTR500Q
ML Vrtání : 11,68 mm
Země původu : Čína
Typ ladění : Bb
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Balení obsahuje : Ramenní popruh
Materiál ventilů : Nerezová ocel
Tělo : Mosaz
Pouzdro/kufr v ceně : Obsahuje puzdo
Povrchová úprava : Yellow Lacquer
Ozvučnice : 122 mm

Bb / F tenorový trombon série TB450B. Nástroj je vybaven vrtáním velikosti 13,9 mm. Nástroj je vyroben z mosazi v zlatokovovom provedení s ozvučnicí o průměru 216 mm. Vnitřní znižec je pochromovaný, díky čemuž je velmi odolný a nabízí rychlou a citlivou reakci na hru. K nástroji je přibaleno také elegantní a lehké pouzdro Bach SPS s popruhy na ramena a nátrubek Vincent Bach 6 1 / 2AL. Nástroj je vyroben v Německu.
Typ : Tenor Trombone
ML Vrtání : 13,9 mm
Typ ladění : Bb, F
Ozvučnice : 216 mm
Země původu : Německo

Jupiter JCR700Q Kornet 13537 CZK  -10% 
Lakovaný Bb kornet ze série Jupiter JTR700 určený pro studenty a začínající hráče. Pístové ventily jsou vyrobeny z nerezové oceli. Větší část těla nástroje je vyrobena z mosazi. Ozvučnice má průměr 119,38 mm a středně velké vrtání nástroje je 11,68 mm. Součástí balení je také tvrdé dřevěné pouzdro s pevnou rukojetí, které dokonale chrání nástroj před mechanickým poškozením a nepříznivým vlivům počasí při transportu. Barevné provedení: Žlutý lak.
Země původu : Čína
Typ : Kornety