Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Yamaha YTR 2330 S Bb Trumpeta 12936 CZK  -14% 
Bb trubka - postříbřený školní model určený především pro začínající trumpetisty. Má přesnou intonaci, příjemnou jednoduchou obsluhu a pěkný tón. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi s 123 mm ozvučnicí, středně velkým otvorem o průměru 11,65 mm. Pístové ventily jsou nezvyklé podle vzoru vyšších modelů, vyrobené z monelu (speciální slitiny niklu a mědi). K nástroji patří nátrubek MP TR 11B4 a pouzdro. 
Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.
https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/winds-extended-warranty.html 
Varianta : YTR 2330
Materiál ventilů : Monel
Balení obsahuje : Náustek
Typ : Bb trubky
Tělo : Mosaz
Balení obsahuje : Kufr
Pouzdro/kufr v ceně : Kufr
Typ ladění : Bb
Ozvučnice : 123 mm
Země původu : Čína
Barva : Stříbrná
ML Vrtání : 11,65 mm

Unikátní plastový Eb altový trombon modré barvy, jehož zvuk je na
nerozeznání od klasického trombonu. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z
plastu. Má 177 mm ozvučnici, duální vrtání (12,32 mm / 12.70 mm).
Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 815 g.
Země původu : Čína
Typ ladění : Eb
Typ : Alto Trombone
Ozvučnice : 178 mm

Unikátní plastový Bb trombon červené barvy, jehož zvuk je na nerozeznání od klasického trombonu. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 800 g.
Typ ladění : Bb
Ozvučnice : 201,6 mm
Země původu : Velká Británie
Typ : Tenor Trombone
ML Vrtání : 12,7 mm

Unikátní plastový Bb trombon oranžové barvy, jehož zvuk je na nerozeznání od klasického Trombone. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 800 g.
Ozvučnice : 201,6 mm
ML Vrtání : 12,7 mm
Typ ladění : Bb
Typ : Tenor Trombone
Země původu : Čína

Roy Benson TH-202 Lesní roh 14241 CZK  -17% 
Tenorový roh z modelové řady TH-202. Roh je vybaven zlatomosadznou ústnicí a jeho korpus je vyroben z mosazi. Ozvučník má průměr 26 cm. O pohodlný pocit při hře se starají MsNi vnější tahy a 3 cylindrových ventily. Povrchová úprava je lakovaná. Hmotnost: 2,6 kg. Nástroj se dodává spolu s lehkým a odolným gig bagem s popruhem na záda. Barevné provedení: Gold. Ladění: Bb.
Země původu : Čína

Bb tenorový trombon - zlatolakovaný studentský model z řady GEWApure pro začínající hráče. Ozvučnice má průměr 203,2 mm, vrtání 12,7 mm. Tělo nástroje a ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, snižce jsou z alpaky. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Země původu : Čína

Zlatolakovaný basový trombon - studentský model z řady GEWApure pro začátečníky ve hře na basový trombon. Díky snižcovému systému je možné měnit ladění mezi Bb / F / Gb / D. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi. Ozvučnice má průměr 254 mm, vrtání 14,3 mm. Součástí balení je pouzdro, nátrubek a drobné příslušentví.
Země původu : Čína

Holton HR650F Lesní roh 14441 CZK  -14% 
Lesní roh F, určený pro děti. Vlastnosti: Mosazný korpus 11'' = 280mm. Zlatomosazná ústnice. MsNi venkovní tahy. Cylindrové ventily. Stavitelný palečník pro prst. Stavitelný palečník ( Flipper ). Povrchová úprava: lak. Příslušenství: Lehké pouzdro s garniturou a popruhem na záda.
ML Vrtání : 11,89 mm
Typ ladění : F
Ozvučnice : 311 mm
Země původu : USA

Kapesní Bb trumpeta - zlatolakovaný model pro začátečníky. Tělo nástroje i ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, pístové ventily jsou vyrobeny z nerezové oceli. Obsahuje 2 vodní klapky, pevný prstový kroužek na 3. tahu. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Balení obsahuje : Náustek
Varianta : Žlutá
ML Vrtání : 11,68 mm
Balení obsahuje : Kufr
Typ ladění : Bb
Materiál ventilů : Nerezová ocel
Tělo : Mosaz
Pouzdro/kufr v ceně : Kufr
Země původu : Čína
Typ : Bb trubky

Unikátní plastová Bb trubka červené barvy, jejíž zvuk je na nerozeznání od klasické trumpety. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 124 mm ozvučnici, vrtání má průměr 11,68 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 500 g.
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Varianta : Červená
Balení obsahuje : Náustek
ML Vrtání : 11,68 mm
Pouzdro/kufr v ceně : Obsahuje puzdo
Ozvučnice : 124 mm
Typ ladění : Bb
Materiál ventilů : Plast
Typ : Bb trubky
Tělo : Plast