Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tenorový trombon Roy Benson TT-242F Bb/F je vysoce kvalitní nástroj určený pro studenty a začátečníky. Nabízí vynikající hratelnost, teplý tón a ergonomické prvky, které zlepšují celkový zážitek ze hry.Klíčové vlastnosti:Vývrt: Trombon má otvor o velikosti 13,89 mm, který poskytuje vyvážený odpor pro snadnou hru a kontrolu.Zvon: Trombon je vybaven 8,5" (215,9 mm) zvonem ze žluté mosazi, který přispívá k jeho teplému a rezonujícímu zvuku.Kluzák: Vnější skluznice jsou vyrobeny z niklového stříbra, zatímco vnitřní skluznice jsou vyrobeny z tvrdého pochromovaného niklového stříbra, což zaručuje hladký a přesný chod skluznice.Upevnění F: TT-242F se dodává s F-nástavcem, který poskytuje další všestrannost a rozšiřuje rozsah nástroje.Ergonomický design: Páka F-nástavce je ergonomicky zakřivená a nabízí pohodlné a bezproblémové ovládání.Lakovaná povrchová úprava: Trombon má lakovanou povrchovou úpravu, která nejenže dodává nástroji atraktivní vzhled, ale zároveň jej chrání před korozí.Lehké pouzdro: Součástí trombonu je lehké pouzdro ve tvaru batohu, které poskytuje jednoduchou a bezpečnou přepravu.Tenorový trombon Roy Benson TT-242F Bb/F je ideální volbou pro začínající trombonisty, kteří hledají spolehlivý a cenově dostupný nástroj pro podporu své hudební cesty. Díky vynikající kvalitě provedení a promyšlenému designu tento trombon zaručuje příjemné hraní a usnadňuje rozvoj dovedností.
Typ ladění: Bb
ML Vrtání: 13,89 mm
Typ: Pozoun
Ozvučnice: 216 mm
Materiál: Mosaz
Země původu: Čína
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Balení obsahuje: Kufr

Bb tenorový trombonzlatolakovaný studentský model určený pro úplné začátečníky ve hře na trombon. Díky japonské preciznosti má výborně ladění, které začínající trombonista velmi ocení. Středně velká ozvučnice má průměr 204 mm, vrtání je 12,7 mm. Tělo nástroje a ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, znižce jsou z alpaky. K nástroji patří pevné pouzdro, nátrubek MP SL 48 a znižcový krém. Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/windsextendedwarranty.html 
Ozvučnice: 204 mm
ML Vrtání: 12,7 mm
Země původu: Japonsko
Typ ladění: Bb
Typ: Tenor Trombone

Bach TR655 Bb Bb Trumpeta 9216 CZK  -5% 
Trubka v ladění Bb. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi ve zlatém lakovaném provedení. Ozvučnice nástroje v žlutém lakovaném provedení má průměr 366 mm a jeho vrtání průměr 11.51 mm. Nástroj je vybaven trojicí pístových ventylov z nerezavějící oceli. Třetí pístový ventyl je vybaven nastavitelným prstencem. Součástí balení je také nátrubek Vincent Bach 7C, mazadlo a tvrdý kufr, který poskytuje ochranu před nepříznivým vlivům počasí a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Povrchová úprava: Lak.
Povrchová úprava: Gold Lacquer
Tělo: Mosaz
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro;Olej
Typ ladění: Bb
ML Vrtání: 11,51 mm
Materiál ventilů: Nerezová ocel
Varianta: TR 655
Ozvučnice: 366 mm
Země původu: Čína
Typ: Bb trubky
Pouzdro/kufr v ceně: Obsahuje puzdo

Bb trubka - pokračování populárního zlatolakovaného modelu YTR 4335 G s vylepšenou přesnější intonací a příjemnou jednoduchou obsluhou. Patří do kategorie středních nástrojů vhodných pro pokročilé hráče - studentů konzervatoří. Vylepšená je ozvučnice, vyrobená z tzv. gold brass - slitiny mědi a zinku v poměru 85:15. Má průměr 123 mm, vrtání s průměrem 11,65 mm. Pístové ventily jsou vyrobeny ze speciální slitiny niklu a mědi - monelu. Nátrubek MP TR 11B4 a pouzdro je součástí balení. 
Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.
https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/winds-extended-warranty.html 
Typ ladění: Bb
Balení obsahuje: Náustek;Kufr
Tělo: Mosaz
Materiál ventilů: Monel
Varianta: YTR 4335 GII
ML Vrtání: 11,65 mm
Barva: Zlatá
Ozvučnice: 123 mm
Typ: Bb trubky
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Země původu: Čína

Bb trubka zlatolakovanánástroj střední třídy. Je to výborný kompromis pro trumpetisty, který požadují vlastnosti profi nástroje za rozumnou cenu. Konstrukčně vychází z "6335ky", Ozvučnice má průměr 123 mm, vrtání s průměrem 11,65 mm. Pístové ventily jsou vyrobeny ze speciální slitiny niklu a mědimonelu. Trubice je vyrobena z tzv. gold brassslitiny mědi a zinku v poměru 85:15. Nátrubek MP TR 14B4 a pouzdro je součástí balení. Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/windsextendedwarranty.html 
Ozvučnice: 123 mm
Barva: Zlatá
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Varianta: YTR 5335 GII
ML Vrtání: 11,65 mm
Balení obsahuje: Kufr;Náustek
Materiál ventilů: Monel
Typ ladění: Bb
Země původu: Japonsko
Typ: Bb trubky
Tělo: Mosaz

Amati ATR 313 Bb Trumpeta 30279 CZK  -5% 
Unikátní konstrukce mosazného těla, tombakového talířku a bronzové ústnice. Zlatomosazná vývodová kolínka, obloučky tahů a spojovací obloučky na strojivu. Palcový hák (I. snížec), pevný ladící kroužek na III. snížci. Dvě vodní klapky (lad. a III. snížec), dvě příčky na ladícím tahu, knoflíky z plného materiálu, lakovaná. Včetně pouzdra a nátrubku 7C.
Barva: Zlatá
Pouzdro/kufr v ceně: Ano
Balení obsahuje: Trubicový náustek;Přenosné pouzdro
ML Vrtání: 11,7 mm
Typ: Bb trubky
Ozvučnice: 125 mm
Materiál ventilů: Mosaz
Typ ladění: Bb
Tělo: Mosaz
Povrchová úprava: Gloss

Unikátní plastová Bb trubka modré barvy, jejíž zvuk je na nerozeznání od klasické trumpety. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 124 mm ozvučnici, vrtání má průměr 11,68 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubky (3C a 5C). Váha: 500 g.
Země původu: Čína
Typ: Bb trubky
Ozvučnice: 124 mm
ML Vrtání: 11,68 mm
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro;Náustek
Tělo: Plast
Pouzdro/kufr v ceně: Obsahuje puzdo
Materiál ventilů: Plast
Typ ladění: Bb
Varianta: Modrá

Unikátní plastový Eb altový trombon modré barvy, jehož zvuk je na
nerozeznání od klasického trombonu. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z
plastu. Má 177 mm ozvučnici, duální vrtání (12,32 mm / 12.70 mm).
Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 815 g.
Typ ladění: Eb
Typ: Alto Trombone
Ozvučnice: 178 mm
Země původu: Čína

Bb trubka, postříbřený profesionální nástroj. Je velmi flexibilní, použitelný pro studiových hráčů, do big bandu, orchestru i na komorní hru. Písty jsou vyrobeny z moneluslitiny niklu a mědi. Tělo je vyrobeno z mosazi, ozvučnice má průměr 123 mm, vrtání s průměrem 11,65 mm. Trubice je vyrobena z tzv. gold brassslitiny mědi a zinku v poměru 85:15. Nátrubek MP TR 14B4 a pouzdro je součástí balení. Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/windsextendedwarranty.html 
Tělo: Mosaz
Země původu: Japonsko
Balení obsahuje: Náustek;Kufr
Typ ladění: Bb
Typ: Bb trubky
Ozvučnice: 123 mm
ML Vrtání: 11,65 mm
Materiál ventilů: Monel
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Barva: Stříbrná
Varianta: YTR 6335

Postříbřená Bb trumpeta - model pro pokročilé hráče navržen na počest Charlieho Greena, který se proslavil hraním ve swingové orchestru Fletchera Hendersona. Po jeho vzoru má trumpeta větší ozvučník a nemá vodní klapky. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi, pístové ventily jsou z nerezu. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Země původu: Čína
Povrchová úprava: Silver Lacquer
Tělo: Mosaz
Typ ladění: Bb
Materiál ventilů: Nerezová ocel
Typ: Bb trubky
ML Vrtání: 11,68 mm
Pouzdro/kufr v ceně: Obsahuje puzdo
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro