Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Unikátní plastový Eb altový trombon červené barvy, jehož zvuk je na nerozeznání od klasického trombonu. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 177 mm ozvučnici, duální vrtání (12,32 mm / 12.70 mm). Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 815 g.
Země původu: Čína
Typ: Alto Trombone
Typ ladění: Eb
Ozvučnice: 178 mm

Tenorový trombon Roy Benson TT-242F Bb/F je vysoce kvalitní nástroj určený pro studenty a začátečníky. Nabízí vynikající hratelnost, teplý tón a ergonomické prvky, které zlepšují celkový zážitek ze hry.Klíčové vlastnosti:Vývrt: Trombon má otvor o velikosti 13,89 mm, který poskytuje vyvážený odpor pro snadnou hru a kontrolu.Zvon: Trombon je vybaven 8,5" (215,9 mm) zvonem ze žluté mosazi, který přispívá k jeho teplému a rezonujícímu zvuku.Kluzák: Vnější skluznice jsou vyrobeny z niklového stříbra, zatímco vnitřní skluznice jsou vyrobeny z tvrdého pochromovaného niklového stříbra, což zaručuje hladký a přesný chod skluznice.Upevnění F: TT-242F se dodává s F-nástavcem, který poskytuje další všestrannost a rozšiřuje rozsah nástroje.Ergonomický design: Páka F-nástavce je ergonomicky zakřivená a nabízí pohodlné a bezproblémové ovládání.Lakovaná povrchová úprava: Trombon má lakovanou povrchovou úpravu, která nejenže dodává nástroji atraktivní vzhled, ale zároveň jej chrání před korozí.Lehké pouzdro: Součástí trombonu je lehké pouzdro ve tvaru batohu, které poskytuje jednoduchou a bezpečnou přepravu.Tenorový trombon Roy Benson TT-242F Bb/F je ideální volbou pro začínající trombonisty, kteří hledají spolehlivý a cenově dostupný nástroj pro podporu své hudební cesty. Díky vynikající kvalitě provedení a promyšlenému designu tento trombon zaručuje příjemné hraní a usnadňuje rozvoj dovedností.
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Materiál: Mosaz
Typ: Pozoun
Ozvučnice: 216 mm
Balení obsahuje: Kufr
Země původu: Čína
Typ ladění: Bb
ML Vrtání: 13,89 mm

Bb tenorový trombonzlatolakovaný studentský model určený pro úplné začátečníky ve hře na trombon. Díky japonské preciznosti má výborně ladění, které začínající trombonista velmi ocení. Středně velká ozvučnice má průměr 204 mm, vrtání je 12,7 mm. Tělo nástroje a ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, znižce jsou z alpaky. K nástroji patří pevné pouzdro, nátrubek MP SL 48 a znižcový krém. Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/windsextendedwarranty.html 
Typ: Tenor Trombone
Ozvučnice: 204 mm
ML Vrtání: 12,7 mm
Typ ladění: Bb
Země původu: Japonsko

Zlatolakovaný basový trombon - studentský model z řady GEWApure pro začátečníky ve hře na basový trombon. Díky snižcovému systému je možné měnit ladění mezi Bb / F / Gb / D. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi. Ozvučnice má průměr 254 mm, vrtání 14,3 mm. Součástí balení je pouzdro, nátrubek a drobné příslušentví.
Země původu: Čína

Unikátní plastový Bb trombon černé barvy, jehož zvuk je na nerozeznání
od klasického Trombone. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má
203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha:
800 g.
Typ ladění: Bb
ML Vrtání: 12,7 mm
Ozvučnice: 201,6 mm
Země původu: Čína
Typ: Tenor Trombone

Unikátní plastový Bb trombon červené barvy, jehož zvuk je na nerozeznání od klasického trombonu. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 800 g.
ML Vrtání: 12,7 mm
Typ: Tenor Trombone
Země původu: Velká Británie
Ozvučnice: 201,6 mm
Typ ladění: Bb

Unikátní plastový Eb altový trombon modré barvy, jehož zvuk je na
nerozeznání od klasického trombonu. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z
plastu. Má 177 mm ozvučnici, duální vrtání (12,32 mm / 12.70 mm).
Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 815 g.
Typ: Alto Trombone
Typ ladění: Eb
Ozvučnice: 178 mm
Země původu: Čína

Bb tenorový trombon série TB502. Nástroj je vybaven vrtáním velikosti 13,34 mm. Nástroj je vyroben z mosazi v zlatokovovom provedení s ozvučnicí o průměru 203 mm. Vnitřní znižec je poniklovaný, díky čemuž je velmi odolný a nabízí rychlou a citlivou reakci. K nástroji je přibaleno také elegantní a lehké pouzdro s popruhy na ramena a nátrubek Vincent Bach 6 1/2 AL.
Země původu: Čína

Bb tenorový trombon série TB501. Nástroj je vybaven vrtáním velikosti 12,70 mm. Nástroj je vyroben z mosazi v zlatokovovom provedení s ozvučnicí o průměru 203 mm. Vnitřní znižec je poniklovaný, díky čemuž je velmi odolný a nabízí rychlou a citlivou reakci. K nástroji je přibaleno také elegantní a lehké pouzdro s popruhy na ramena a nátrubek Vincent Bach 12C.
Země původu: Čína

Unikátní plastový Bb trombon zelené barvy, jehož zvuk je na nerozeznání od klasického Trombone. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 800 g.
Typ ladění: Bb
Ozvučnice: 201,6 mm
ML Vrtání: 12,7 mm
Typ: Tenor Trombone
Země původu: Čína