Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bb tenorový trombon ze střední řady nástrojů v zlatolakovom provedení vhodný pro pokročilé hráče. Ozvučnice je velká - orchestrální - s průměrem 214,4 mm, vrtání je 13,89 mm. Ozvučnice je vyrobena z tzv. gold brass - slitiny mědi a zinku v poměru 85:15 (což dodává nástroji bohatý silný tón), tělo nástroje je z alpaky. K nástroji patří pevné pouzdro, nátrubek MP SL 48L a znižcový krém. 
Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.
https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/winds-extended-warranty.html 
Země původu : Japonsko

Unikátní plastový Eb altový trombon modré barvy, jehož zvuk je na
nerozeznání od klasického trombonu. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z
plastu. Má 177 mm ozvučnici, duální vrtání (12,32 mm / 12.70 mm).
Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 815 g.
Země původu : Čína
Typ ladění : Eb
Ozvučnice : 178 mm
Typ : Alto Trombone

Unikátní plastový Bb trombon modré barvy, jehož zvuk je na nerozeznání od klasického Trombone. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má 203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha: 800 g.
Typ ladění : Bb
Ozvučnice : 201,6 mm
ML Vrtání : 12,7 mm
Země původu : Čína
Typ : Tenor Trombone

Unikátní plastový Bb trombon fialové barvy, jehož zvuk je na nerozeznání
od klasického Trombone. Tělo nástroje je kompletně vyrobeno z plastu. Má
203 mm ozvučnici, vrtání 12.70 mm. Obsahuje pouzdro a nátrubek. Váha:
800 g.
Ozvučnice : 201,6 mm
Typ : Tenor Trombone
Země původu : Čína
Typ ladění : Bb
ML Vrtání : 12,7 mm

Eb altový trombon - zlatolakovaný studentský model z řady GEWApure pro začínající hráče. Ozvučnice má průměr 190.5 mm, vrtání 12,2 - 12,4 mm. Tělo nástroje a ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, snižce jsou z alpaky. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Země původu : Čína

Bb tenorový trombon - zlatolakovaný studentský model z řady GEWApure pro mírně pokročilé hráče. Ozvučnice má průměr 203,2 mm, vrtání 13,34 mm. Tělo nástroje a ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, snižce jsou z alpaky. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Země původu : Čína

Bb tenorový trombon - zlatolakovaný studentský model z řady GEWApure pro začínající hráče. Ozvučnice má průměr 215,9 mm, vrtání 13,89 mm. Tělo nástroje a ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, snižce jsou z alpaky. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Země původu : Čína

Bb tenorový trombon speciálně vyvinut pro děti - zlatolakovaný model z řady GEWApure pro začátečníky. Ozvučnice má průměr 203,2 mm, duální vrtání 12,7 - 13,34 mm. Tělo nástroje a ozvučnice jsou vyrobeny z mosazi, snižce jsou z alpaky. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Země původu : Čína

Bb / F tenorový trombon série TB450B. Nástroj je vybaven vrtáním velikosti 13,9 mm. Nástroj je vyroben z mosazi v zlatokovovom provedení s ozvučnicí o průměru 216 mm. Vnitřní znižec je pochromovaný, díky čemuž je velmi odolný a nabízí rychlou a citlivou reakci na hru. K nástroji je přibaleno také elegantní a lehké pouzdro Bach SPS s popruhy na ramena a nátrubek Vincent Bach 6 1 / 2AL. Nástroj je vyroben v Německu.
Typ ladění : Bb, F
Ozvučnice : 216 mm
Země původu : Německo
ML Vrtání : 13,9 mm
Typ : Tenor Trombone

Bb tenorový trombon 88H ze série Symphony. Nástroj je vybaven vrtáním velikosti 13,89 mm. Nástroj je vyroben z mosazi v zlatokovovém provedení s ozvučnicí o průměru 216 mm. Vnitřní znižec je pochromovaný, díky čemuž je velmi odolný a má rychlou a citlivou reakci. K nástroji je přibaleno také elegantní a pevné dřevěné pouzdro a nátrubek Conn 5 G.
Země původu : USA