Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Roy Benson EP-302 Euphonium 24849 CZK  -3% 
Eufonium z modelové řady EP-302. Nástroj je vybaven vrtáním s velikostí od 14,5 do 16,8 mm a mosazným korpusem. Ozvučník má průměr 28 cm a ústnica nástroje je zlatomosadzná. Vnější tahy jsou vyrobeny ze slitiny MsNi a o zvuk se starají 4 perinetové nerezové ventily (3 + 1 boční). Nástroj je lakovaný přírodním lakem. Součástí balení je i lehké a pevné pouzdro s popruhy na ramena. Hmotnost: 3,7 kg. Barevné provedení: Gold. Ladění: Bb.
Země původu: Čína

Roy Benson EP-303 Euphonium 24155 CZK  -3% 
Bb eufónium - zlatolakovaný studentský model pro začátečníky. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi, leadpipe je z gold brass, pístové ventily jsou z nerezové oceli. Ozvučnice má průměr 280 mm, vrtání má 14,5 - 16,8 mm. K nástroji patří pouzdro, nátrubek a drobné příslušenství.
Země původu: Čína

Conn EP655 Bb Euphonium 33168 CZK  -1% 
Eufonium v ladění Bb. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi ve žlutém lakovaném provedení. Ozvučnice nástroje má průměr 280 mm a jeho dvojité vrtání průměr 14,5 mm a 16,8 mm. Euphonium je vybaveno čtveřicí pístových ventilů vyrobených z nerezavějící oceli (3 svrchní, jeden boční). Leadpipe je vyrobena z pozlacené mosazi. Součástí balení je i lehké a pevné pouzdro pro ochranu nástroje před nepříznivým vlivům počasí a mechanickým poškozením. Pouzdro je vybaveno popruhy na ramena. Ladění Bb.
Země původu: Čína

Yamaha YEP-842 TS Euphonium 230848 CZK  4% 
Eufonium v Bb ladění ze série Neo s tělem vyrobeným ze žluté mosazi se stříbrnou povrchovou úpravou, pozlaceným okrajem a ozvučnicí o průměru 300 mm, vybavené kompenzačním systémem včetně spouště hlavního ladícího pístu, která zaručuje zlepšenou a přesnou regulaci rozsahu i mohutný tón. Páka může být stlačena během hry pro posunutí hlavního pístu dolů, čímž je možné postupně a kontrolovaně snižovat rozsah. Poloha, sklon a pohyb páky mohou být dále upraveny pro optimalizaci provozu spoušťového systému a pro uspokojení individuálních potřeb hráče. Ladící písty hlavní trubice mají tyčovou základnu, ke které se připojuje spoušťová tyč. Průměr vnitřní trubky ladicího pístu hlavní trubice je navíc menší než obvykle, což zaručuje hladký provoz spoušťového systému. Speciální kovový kryt se stará o to, aby ladicí píst hlavní trubice nepřišel do přímého kontaktu s rukama hráče a případně tak nepřenesl olej na jeho oděv. Eufónium má tři horní a jeden boční ventil a je dodáván s pevným pouzdrem a 2mm šestihranným klíčem pro nastavení vertikální polohy a úhlu páky. Průměr dvojitého vrtání: 15-16,8 mm. Výška: 664 mm.
Země původu: Japonsko

Yamaha YEP-642 TS Euphonium 186479 CZK  4% 
Eufonium v Bb ladění ze série Neo s tělem vyrobeným ze žluté mosazi se stříbrnou povrchovou úpravou a ozvučnicí o průměru 300 mm, vybavené kompenzačním systémem včetně spouště hlavního ladícího pístu, která zaručuje zlepšenou a přesnou regulaci rozsahu i mohutný tón. Páka může být stlačena během hry pro posunutí hlavního pístu dolů, čímž je možné postupně a kontrolovaně snižovat rozsah. Poloha, sklon a pohyb páky mohou být dále upraveny pro optimalizaci provozu spoušťového systému a pro uspokojení individuálních potřeb hráče. Ladící písty hlavní trubice mají tyčovou základnu, ke které se připojuje spoušťová tyč. Průměr vnitřní trubky ladicího pístu hlavní trubice je navíc menší než obvykle, což zaručuje hladký provoz spoušťového systému. Speciální kovový kryt se stará o to, aby ladicí píst hlavní trubice nepřišel do přímého kontaktu s rukama hráče a případně tak nepřenesl olej na jeho oděv. Eufónium má tři horní a jeden boční ventil a je dodáván s pevným pouzdrem a 2mm šestihranným klíčem pro nastavení vertikální polohy a úhlu páky. Průměr dvojitého vrtání: 15-16,8 mm. Výška: 664 mm.
Země původu: Japonsko

Yamaha YEP-642 T Euphonium 180239 CZK  4% 
Eufonium v Bb ladění ze série Neo s tělem vyrobeným ze žluté mosazi s průhlednou lakovanou povrchovou úpravou a ozvučnicí o průměru 300 mm, vybavené kompenzačním systémem včetně spouště hlavního ladícího pístu, která zaručuje zlepšenou a přesnou regulaci rozsahu i mohutný tón. Páka může být stlačena během hry pro posunutí hlavního pístu dolů, čímž je možné postupně a kontrolovaně snižovat rozsah. Poloha, sklon a pohyb páky mohou být dále upraveny pro optimalizaci provozu spoušťového systému a pro uspokojení individuálních potřeb hráče. Ladící písty hlavní trubice mají tyčovou základnu, ke které se připojuje spoušťová tyč. Průměr vnitřní trubky ladicího pístu hlavní trubice je navíc menší než obvykle, což zaručuje hladký provoz spoušťového systému. Speciální kovový kryt se stará o to, aby ladicí píst hlavní trubice nepřišel do přímého kontaktu s rukama hráče a případně tak nepřenesl olej na jeho oděv. Eufónium má tři horní a jeden boční ventil a je dodáván s pevným pouzdrem a 2mm šestihranným klíčem pro nastavení vertikální polohy a úhlu páky. Průměr dvojitého vrtání: 15-16,8 mm. Výška: 664 mm.
Země původu: Japonsko

Bb eufónium - zlatolakovaný studentský model z řady GEWApure pro začínající hráče. Ozvučník má průměr 28 cm, vrtání 14,5 - 16,8 mm. K nástroji patří nátrubek, tvarované pouzdro a drobné příslušenství. Hmotnost: 3,5 kg.
Země původu: Čína