Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Yamaha YAH 203 Lesní roh 44903 CZK  3% 
Eb tenorový roh (v USA a Německu označován jako alto horn resp. althorn) určený pro začínající hornistov. Výborně ladí a má pohodlnou hratelnost, tři pístové ventily. Nástroj je vyroben ze zlatolakovanej mosazi, ozvučnice má průměr 205 mm, vrtání 11,73 mm. K nástroji patří pouzdro a nátrubek MP AH 37C4. Dechový nástroj Yamaha je již nyní ideálnímspolečníkem na vaší hudební cestě. Nyní můžete svůjhudební nástroj chránit více prodloužením záruky na pět let, a to zcela zdarma pokud se zaregistrujete do 6 měsíců od koupě. Zároveň získáte 3 měsíční přístup do premium účtu aplikace Tomplay.Stačí navštívit webovou stránku a postupovat podle tří popsaných jednoduchých kroků.https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/windsextendedwarranty.html 
Země původu: Japonsko

Bb barytonový roh - zlatolakovaný studentský model řady GEWApure pro začínající hráče. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi, má tři otočné ventily vyrobené z nerezové oceli, leadpipe je z gold brass. Vrtání má průměr 12,8 - 13,5 mm, ozvučnice 260 mm. K nástroji patří nátrubek pouzdro a drobné příslušenství.
Ozvučnice: 260 mm
Typ ladění: Bb
Země původu: Čína

Alto roh z modelové řady AH-301. Roh je vybaven 11,73 mm vrtáním, zlatomosadznou ústnicí a jeho korpus je vyroben z mosazi. Ozvučník má průměr 20 cm. O pohodlný pocit při hře se starají MSNi vnější tahy a 3 perinetové ventily Top Action. Nástroj je vybaven mosaznými ventily. Povrchová úprava je lakovaná. Hmotnost: 1,8 kg. Nástroj se dodává spolu s lehkým a odolným gig bagem s popruhem na záda. Barevné provedení: Gold. Ladění: Eb
Země původu: Čína

Bb barytonový roh - zlatolakovaný studentský model. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi, má čtyři pístové ventily (z toho jeden boční) vyrobené z nerezové oceli, leadpipe je z gold brass. Vrtání má průměr 12,8 - 13,5 mm, ozvučnice 210 mm. K nástroji patří nátrubek pouzdro a drobné příslušenství.
Země původu: Čína

Conn AH650 Lesní roh 19996 CZK  -1% 
Altový roh. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi ve žlutém lakovaném provedení. Ozvučnice nástroj má průměr 203 mm a jeho vrtání průměr 11, 73 mm. Roh je vybaven trojicí pístových ventilů vyrobených z nerezavějící oceli. Leadpipe je vyrobena z pozlacené mosazi. Součástí balení je také originální nátrubek Vincent Bach 6 a pístový olej pro úržbu nástroje. Samozřejmostí je i lehké a pevné pouzdro pro ochranu nástroje před nepříznivým vlivům počasí a mechanickým poškozením. Pouzdro je vybaveno popruhy na ramena. Ladení Eb.
Země původu: Čína

Conn BH650 Lesní roh 22596 CZK  -1% 
Barytonový roh. Tělo nástroje je vyrobeno z mosazi ve žlutém lakovaném provedení. Ozvučnice nástroj má průměr 211 mm a jeho dvojité vrtání průměr 12,8 mm a 13,5 mm. Roh je vybaven trojicí pístových ventilů vyrobených z nerezavějící oceli. Leadpipe je vyrobena z pozlacené mosazi. Součástí balení je také originální nátrubek Vincent Bach 12C a pístový olej pro úržbu nástroje. Samozřejmostí je i lehké a pevné pouzdro pro ochranu nástroje před nepříznivým vlivům počasí a mechanickým poškozením. Pouzdro je vybaveno popruhy na ramena. Ladění Bb.
Země původu: Čína

Tenorový roh z modelové řady TH-202. Roh je vybaven zlatomosadznou ústnicí a jeho korpus je vyroben z mosazi. Ozvučník má průměr 26 cm. O pohodlný pocit při hře se starají MsNi vnější tahy a 3 cylindrových ventily. Povrchová úprava je lakovaná. Hmotnost: 2,6 kg. Nástroj se dodává spolu s lehkým a odolným gig bagem s popruhem na záda. Barevné provedení: Gold. Ladění: Bb.
Země původu: Čína

Tradiční konstrukce je osvědčená mnoha hráči. Tento Bb nástroj se vyznačuje čistou intonací a dobrou odezvou v celém rozsahu. Vynikající zvuk a velmi spolehlivé mechanické části tohoto tenorového rohu jsou velmi důležité vlastnosti nejen pro začínající hudebníky, ale také pro poloprofesionální hráče.
Typ: Tenor Horn
Balení obsahuje: Trubicový náustek;Přenosné pouzdro
ML Vrtání: 13,2 mm
Ozvučnice: 240 mm
Typ ladění: Bb
Povrchová úprava: Gold Lacquer
Materiál: Mosaz
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro

Tradiční konstrukce je osvědčená mnoha hráči. Tento Bb nástroj se vyznačuje čistou intonací a dobrou odezvou v celém rozsahu. Červená mosaz dává širší a měkčí zabarvení než žlutá mosaz. Hudebníci z dechovky oceňují opravdu pěkný tón charakteristický pro tenorový roh.
Povrchová úprava: Gold Lacquer
ML Vrtání: 15,2 mm
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro;Trubicový náustek
Typ ladění: Bb
Materiál: Mosaz
Ozvučnice: 260 mm
Typ: Baritone Horn
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro

Tradiční proces konstrukce a výroby. Bb model má větší díru, takže má širší zvuk ve středním a nižším registru. CEP 531-4 se vyznačuje jasnou intonací a dobrou odezvou. CEP 531-4 je vhodný pro dechovky, kde je potřeba charakteristického zabarvení tenorového a barytonového rohu.