Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Yamaha FC 7 Volume pedál 2169 CZK  -4% 
nožní ovladač: Volume pedál
Země původu: Japonsko

Yamaha LP-1B 1872 CZK  0% 
Originální pedálová lišta speciálně vyrobená pro model Yamaha P-125. Pedálová lišta je kompatibilní i se stojanem L-125 a nabízí trojici pedálů pro sustain a damper funkce, které výrazně ovlivňují realistický pocit ze hry na piano. Barevné provedení: Black.
Země původu: Indonésie

Nová řada prémiových pedálů Nord je vybavena kontinuálními senzory pro optimální dynamické ovládání. Levý a střední pedál Nord Triple Pedal 2 lze přiřadit k ovládání efektu Pump, Layer Scenes, Program Changes, Rotor Speed a dalších. Pravý pedál umožňuje přístup k funkcím Pedal Noise a Half Damping sekce Piano. Kontinuální snímač pro maximální kontroluPedal Noise a Half DampingLze přiřadit na ovládání Layer Scene II, Pump, Tap Tempo, Synth Vibrato, Program Up/Dn a Rotor SpeedKompatibilní s Nord Stage 4
Barva: Černá
Kompatibilní s: Akai;Kawai;Nord;Roland;Yamaha
Typ: Pedal
Země původu: Švédsko
Konektor typu A: TRS 6,3 mm Jack Male

Yamaha LP-1 WH 1832 CZK  -6% 
Trojpedálová jednotka určená pro digitální piano Yamaha P-125WH.
Země původu: Indonésie

Roland EV-5 Expression pedál funguje jako univerzální pedál pro mnoho produktů Roland a BOSS. V závislosti na konkrétním nástroji může ROLAND EV5 fungovat jako volume pedál, Real-time parameter control pedál, nebo Data-entry pedál. Dodává se včetně kabelu 2m s konektorem JACK 6,3 mm MONO.
Země původu: Čína

Roland KPD 70 WH 2536 CZK  -3% 
Originální trojitý pedál určený pro použití s digitálním pianem Roland FP-30 a stojanem KSČ 70. Pedál není kompatibilní se staršími produkty (Roland FP-50, FP-80, FP-4 nebo FP-7). Disponuje provedením v bílém barevném provedení odpovídajícím provedení digitálního piana FP-30 WH a stojanu KSC 70 WH (nejsou součástí balení) povrchem, i barvou.
Barva podle výrobce: White
Barva: Bílá
Země původu: Malajsie

Profesionální Golden Feet damper pedál. Díky svému jedinečnému designu, „zlatému“ pedálu a velmi odolné struktuře zaručuje GF01 maximální standard kvality. Dokonale se hodí ke klávesovým nástrojům, syntezátorům a digitálním klavírům; má volitelnou polaritu a je vybaven 2 m kabelem zakončeným standardním mono lisovaným pozlaceným konektorem jack ø 6,3 mm.
Délka kabelu: 2 m
Konektor typu A: Jack 6,3 mm stereo samec
Barva: Černá
Země původu: Čína
Typ: Damper
Přepínač polarity: Ano

Roland KPD-90 WH 3627 CZK  -1% 
Originální pedálová lišta ke digitálnímu stage pianu Roland FP-90 a FP-60. Lišta nabízí trojici pedálů s funkcemi pro sustain, sostenuto a soft-control. Pedálová lišta se dokonale hodí ke originálnímu stojanu KSC-90-WH značky Roland. Barevné provedení: White.

Země původu: Malajsie
Barva podle výrobce: Bílá;White
Barva: Bílá

Yamaha FC35 Sustain pedál 2430 CZK  -1% 
Volitelná sada pedálů pro vaše digitální piano, která nabízí třípedálovou konfiguraci (damper, sostenuto a soft) potřebnou pro autentická klavírní vystoupení.FC35 umožňuje autentické hraní se třemi pedály kdekoli, jen s pianem a jedním kabelem, i když právě nepoužíváte stojan. Dodejte svému hraní expresivitu, ať už jste doma nebo na cestách.Konstrukce, která zabraňuje snadnému klouzání, dokonce i když jsou pedály stisknuty, vám umožní soustředit se na hraní.FC35 podporuje poloviční stisknutí pedálu (half-pedal) pro jemné změny dozvuku, takže si při hraní můžete vychutnat bohatší výrazovou škálu.Jednoduchý design, který je dokonalým doplňkem vašeho digitálního piana a skvěle zapadne do jakéhokoli prostředí.Pedálová jednotka kompatibilní s P-121 / P-125 / P-125a / P-225 / P-515 / P--525 / P-S500 / DGX-670

Univerzální nožní pedál pro použití s klávesovými nástroji nebo s kontroléry. Pedál je možné použít se všemi nástroji se vstupem pro takové zařízení. Model Nektar NP-2 je velmi robustní a zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci s pochromovaným elegantním pedálem, který se designově dokonale hodí i ke digitálnímu pianu. Samozřejmostí je i přibalený kvalitní kabel délky 1,8 m a přepínač polarity. Barevné provedení: Black.
Délka kabelu: 1,8 m
Země původu: Čína
Kompatibilní s: Univerzální
Barva podle výrobce: Black;Černá
Typ: Sustain pedál
Konektor typu A: Jack MONO 6,3 mm Male
Barva: Černá
Přepínač polarity: Ano