Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Roland KPD 70 BK 3104 CZK  0% 
Originální dvojitý pedál určený pro použití s klavírem Roland FP-30 a stojanem KSČ 70. Pedál není kompatibilní se staršími produkty (Roland FP-50, FP-80, FP-4 nebo FP-7). Disponuje provedením v černém barevném provedení odpovídajícím provedení klavíru FP-30 BK a stojanu KSC 70 BK (nejsou součástí balení) povrchem, i barvou.
Země původu: Malajsie
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black

Yamaha LP-1B 2185 CZK  -3% 
Originální pedálová lišta speciálně vyrobená pro model Yamaha P-125. Pedálová lišta je kompatibilní i se stojanem L-125 a nabízí trojici pedálů pro sustain a damper funkce, které výrazně ovlivňují realistický pocit ze hry na piano. Barevné provedení: Black.
Země původu: Indonésie

Nová řada prémiových pedálů značky Nord je vybavena kontinuálními senzory pro optimální dynamické ovládání. Sustain Pedal 2 poskytuje přístup k funkcím Pedal Noise a Half Damping sekce Piano. Kontinuální snímač pro maximální kontroluPedal Noise a Half DampingMůže být přiřazen k ovládání rychlosti rotace nebo použit jako zdroj Morphkompatibilní s Nord Stage 4
Země původu: Švédsko
Typ: Sustain pedál
Kompatibilní s: Yamaha;Roland;Nord;Akai;Kawai
Konektor typu A: Jack MONO 6,3 mm Male
Barva: Černá

Nožní kontroler/Expression pedál Tento univerzální nožní kontroler/expression pedál lze normálně využít u většiny keyboardů, modulů a efektových procesorů Korg, když jej připojíte do příslušného jacku pro pedál. Nabízí nastavitelnou minimální hodnotu, díky postrannímu posuvnému ovladači a třížilový kabel.
Země původu: Japonsko

Nová řada prémiových pedálů Nord je vybavena kontinuálními senzory pro optimální dynamické ovládání. Levý a střední pedál Nord Triple Pedal 2 lze přiřadit k ovládání efektu Pump, Layer Scenes, Program Changes, Rotor Speed a dalších. Pravý pedál umožňuje přístup k funkcím Pedal Noise a Half Damping sekce Piano. Kontinuální snímač pro maximální kontroluPedal Noise a Half DampingLze přiřadit na ovládání Layer Scene II, Pump, Tap Tempo, Synth Vibrato, Program Up/Dn a Rotor SpeedKompatibilní s Nord Stage 4
Kompatibilní s: Akai;Kawai;Yamaha;Nord;Roland
Barva: Černá
Konektor typu A: TRS 6,3 mm Jack Male
Typ: Pedal
Země původu: Švédsko

Profesionální Golden Feet damper pedál. Díky svému jedinečnému designu, „zlatému“ pedálu a velmi odolné struktuře zaručuje GF01 maximální standard kvality. Dokonale se hodí ke klávesovým nástrojům, syntezátorům a digitálním klavírům; má volitelnou polaritu a je vybaven 2 m kabelem zakončeným standardním mono lisovaným pozlaceným konektorem jack ø 6,3 mm.
Přepínač polarity: Ano
Země původu: Čína
Typ: Damper
Konektor typu A: Jack 6,3 mm stereo samec
Délka kabelu: 2 m
Barva: Černá

Pedál hlasitosti pro keyboardy. Volume / Expression nožní pedálPrůchozí mono volume (hlasitostní) pedál pro klávesyProvedení s kabelemdo nástrojeDélka kabelu 2 mVýstupjack pro kabel k zesilovači Mono volume pedál pro klávesnice s kabelem, který umožňuje připojení k výstupu z kláves nebo jiného nástroje s mono výstupem. Výstup z pedálu umožňuje připojení k zesilovači.
Vstupy: Jack 6,3 mm TS
Typ: Hlasitost
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Kompatibilní s: Keyboard
Země původu: Itálie

Univerzální expression pedál, který je vybaven přepínačem polarity a přepínačem pro obrácení směru průběhu. Pedál je tak použitelný s jakýmkoliv keyboardem, digitálním pianem nebo efektovým pedálem se vstupem pro expression pedál. Rozměry: 86 x 198 x 60 mm, barevné provedení: Black.
Hloubka (cm): 19.8
Šířka (cm): 8.6
Země původu: Itálie
Konektor typu A: Jack 6,3 mm stereo samec
Délka kabelu: 2 m
Výška (cm): 6.0

Damper pedál pro klávesy značky Roland s on/off přepínáním. Rozměry: 68 x 220 x 64mm, hmotnost: 700g
Kompatibilní s: Univerzální
Typ: Half Damper;Sustain pedál
Země původu: Malajsie
Barva: Černá
Konektor typu A: TRS 6,3 mm Jack
Přepínač polarity: Ne
Barva podle výrobce: Černá
Délka kabelu: 2,2 m

Pedál hlasitosti STEREO pro keyboardy s vestavěným zesilovačem.Volume (hlasitostní) pedálPoužitelný jako expression pedálProvedení s kabelemdo nástrojeDélka kabelu 2 m.
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Země původu: Itálie