Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Roland KS-12 Černá 3300 CZK  -17% 
Přenosný, pevný stojan pro klávesy, který bezpečně udrží i nejtěžší 76 klávesové nástroje. Montáž, demontáž a přenášení nebylo nikdy tak pohodlné jako se stojanem KS-12.
Barva : Černá
Nastavitelná výška : Ne
Země původu : Japonsko
Maximální výška : 630 mm
Kapacita počtu nástrojů : 1
Hmotnost : 7 kg

Přídavná dvojice ramen pro rozšíření stojanu K & M 18880. Ramena jsou vyrobní z hliníku a kromě příjemné hmotnosti nabízejí maximální kapacitu 25 kg. Samozřejmostí je možnost výškového nastavení od 200 do 370 mm. Hloubka ramen je 340 mm. Hmotnost: 1 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo
Maximální výška : 370 mm
Barva : Černá
Kapacita počtu nástrojů : 1
Minimální výška : 200 mm

Konig & Meyer 18810 Černá 3300 CZK  -41% 
Klávesový Table-style stojan. Vlastnosti: Rozměr základny: 1,050 x 575 mm. výška nastavitelná v rozmezí 600 - 1020 mm. Upínání pomocí šroubů. Material konstrukce: ocel. Maximální nosnost: 80 kg. Vhodné pro nástroje s hloubkou: 345 mm a šířkou 180 - 790 mm. Hmotnost: 9.5 kg. Barevné provedení: Pure White
Barva podle výrobce : White
Hmotnost : 9,5 kg
Nosnost : 80 kg
Šířka (mm) : 1050.0
Materiál : Ocel
Minimální výška : 600 mm
Typ : Stojan
Délka (mm) : 575.0
Kompatibilní s : Notebooky
Výška (mm) : 1020.0
Nastavitelná výška : Ano
Země původu : Čína
Barva : Černá
Maximální výška : 1020 mm

Novation PEAK STAND 2598 CZK  -7% 
Hliníkové bočnice pre Novation Peak. Dva typy inštalácie umožňujú umiestnenie prístroja v dvoch rôznych uhloch. Súčasťou balenia sú štyri skrutky.
Adaptér součástí : Ne
Balení obsahuje : Manuál
Kompatibilní s : Novation Peak
Nastavitelná výška : Ne
Materiál : Hliník
Barva : Černá
Typ : Stojan
Balení obsahuje : Šrouby
Země původu : Čína

Alesis AHB-1 Černá 4794 CZK  -11% 
Bundle AHB-1 obsahuje lehce sestavitelný černý dřevěný stojan na klavír se třemi pedály (sustain, soft, sostenuto) a ergonomickou klavírní lavici navrženou tak, aby pomáhala dobrému držení těla a poskytla pohodlí i při dlouhotrvajícím hraní a cvičení. Elegantní a stylový bundle AHB-1, který je navržen pro použití v moderních domech nebo apartmánech, domácích studiích a hudebních školách, bez problémů zapadne do každé místnosti.Kompatibilní s digitálními klavíry Alesis Prestige, Prestige Artist a Recital Grand.
Balení obsahuje : Lavice
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Black
Kompatibilní s : Alesis Recital
Hmotnost netto (kg) : 25.5
Kompatibilní s : Alesis Prestige
Barva : Černá
Balení obsahuje : Pedal
Balení obsahuje : Stojan
Kompatibilní s : Alesis Artist
Materiál : Dřevo

Sequenz STA-M-S 2498 CZK  -7% 
Specializované příslušenství pro sérii klávesových stojanů Standard. Toto specializované příslušenství pro sérii klávesových stojanů Standard umožňuje klasický stojan rozšířit o jedno patro pro další klávesový nástroj. Rozměry: 1440 x 495 x 111 mm, hmotnost: 2,4 kg. Držák je kompatibilní s modelem Sandard-M-SV.
Barva : Stříbrná
Země původu : Čína

Yamaha L-125 Bílá 2477 CZK  -20% 
Originální elegantní dřevěný stojan, speciálně vyrobený pro stage piano Yamaha P-125. Stojan je ideální pro použití při hře vsedě. Barevné provedení: White.
Barva : Bílá
Země původu : Indonésie
Barva podle výrobce : Bílá

Bespeco BP100SN Černá 2256 CZK  -19% 
Profesionální klávesový stojan se sklopnou konstrukcí a čtveřicí pevných nožiček. Stojan je vyroben z pevné a odolné oceli a nabízí nastavitelnou výšku v rozmezí od 66 do 79,5 cm pro každou ze čtyř nožiček zvlášť. Nastavitelná je i šířka a to v rozpětí od 65 do 98 cm. Celkové rozpětí stojanu lze nastavit v rozmezí od 102 d o116 cm. Stojan váží 7,5 kg a jeho maximální nosnost je až 80 kg, čímž je dokonale přizpůsoben i pro těžké profesionální syntezátory. Samozřejmostí je skládací konstrukce pro snadné přenášení stojanu. Barevné provedení: Black.
Nosnost : 80 kg
Maximální výška : 830 mm
Nastavitelná výška : Ano
Minimální výška : 640 mm
Hmotnost : 15 kg
Barva : Černá
Země původu : Čína
Kapacita počtu nástrojů : 1

Arturia RackBrute 3U Noir 6088 CZK  -6% 
RackBrute 3U je komplexní řešení pro Eurorack, které slouží jako pouzdro, transport a ochrana. Díky konfigurovatelným pozicím, spolehlivému napájení a maximální praktičnosti si můžete být jisti, že vaše cenné moduly budou dobře chráněny.Modulární zařízení jsou vzácným artiklem a vy potřebujete všestranné pouzdro a bezpečnostní systém pro jejich uložení. Na první pohled zjistíte, že se jedná o dokonale vybavenou skříňku 3U, 88 HP, vyrobenou z lehkého, ale pevného hliníkového šasi, vybavenou dřevěnými bočnicemi.Zdánlivě jednoduchá konstrukce RackBrute je mnohem víc než jen obyčejná skříňka. Obsahuje mnoho inteligentních doplňků, jako například dodávaný napájecí zdroj +12 V / -12 V / +5 V, který zajišťuje, že vše bude fungovat, a vícepolohový systém rukojetí, který nejen umožňuje snadné přenášení vaší sbírky, ale také umožňuje nasadit optimální pracovní úhel , ať už preferujete cokoliv.Kromě toho, že vaše moduly jsou v bezpečí, RackBrute 3U vám poskytuje úplnou kontrolu nad situací bez ohledu na kontext. První z jeho tajných zbraní je upevňovací systém Link. Ve spojení s dodávanou rukojetí vám umožní vybrat si jednu z několika konfigurací a orientací pro váš modulární arzenál. Ať už chcete mít výbavu skrytě a v předklonu, nebo v pozoru, RackBrute je vám k dispozici.Druhou vychytávkou v jeho rukávu je odolný a vždy spolehlivý napájecí modul. Obsahuje dva nezávislé obvody pro napájení běžných modulárních napětí a více než dobře pokryje vaši potřebu +12 V, -12 V a +5 V, přičemž celkově poskytne až 1600 mA.Za třetí, jeho robustní napájecí lišta obsahuje sofistikovanou technologii filtrování šumu a poskytuje 20 standardních slotů, aby zůstalo dostatek místa pro vaši sbírku.Po napájení, umístění a uzamčení budete mít pocit, že vaše modulární sestava by vydržela obléhání.Upevňovací systém Link vybavuje nejen model RackBrute 3U, ale také jeho velkokalibrového sourozence RackBrute 6U, jakož i modely MiniBrute 2 a MiniBrute 2S. Bez ohledu na to, pro jakou kombinaci se rozhodnete, můžete plně využít svoji rozsáhlou sbírku modulů nebo vytvořit výkonný EcoSystem s rozsáhlými možnostmi připojení CV/Gate zařízení MiniBrute 2 a 2S.Stojí také za zmínku, že ačkoli tato technologie pochází přímo z přísně tajných výzkumných laboratoří společnosti Arturia, pracuje pro vyšší dobro. Systém Link je bez patentu, takže můžete očekávat, že v blízké budoucnosti bude k dispozici stále více zařízení s technologií Link.Když převážíte vzácný náklad, desítky křehkých modulů, jedinečnou a nenahraditelnou sbírku, musíte si být jisti jejich bezpečností. S RackBrute 3U se nemusíte ničeho obávat: od rukojeti až po závitové maticové pásy naleznete pevný hliník a ocel. Ať už jedete kamkoli, ať je vaše cesta jakkoli dlouhá a vaše sestava jakkoli těžká, RackBrute byl zkonstruován tak, aby vydržel. Dokonce i přeprava dvou nosičů RackBrute nebo nosiče RackBrute a nosiče MiniBrute 2 je zcela bez rizika díky zabudovaným rozpěrám, které eliminují jakoukoli možnost kolize.
Hmotnost netto (kg) : 44928
Hmotnost : 2,1 kg
Typ : Eurorack
Barva : Černá
Barva podle výrobce : Noir
Šířka (cm) : 48.4
Výška (cm) : 48.3
Balení obsahuje : Adaptér
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Čína
Varianta : 3U
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Napájení : 240V
Typ : Modular
Hloubka (cm) : 16.7

Korg ST-SV1BK Černá 2799 CZK  -14% 
Stojan pro SV 1-73, SV-1 88. Vhodný také pro Pa3X-61 a Pa3X-76
Země původu : Čína
Nastavitelná výška : Ne
Barva : Černá