Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kustom KXB100 6583 CZK  -15% 
Baskytarové kombo s výkonem 100W a 1x15 "Kustom reproduktorem, Ekvalizér s funkcemi Bass, Lo-Mid, Hi-Mid, Treble, ovládání funkce Gain, efektová smyčka, XLR linkový výstup s ovladačem volume, výstup na externí reprobox, 2x mini jack pro sluchátka a MP3/CD, hmotnost 24kg.
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Výkon: 100 W
Výstup pro DI: Ne
Efektová smyčka: Ano
Výstup pro externí reprobox: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
MP3 / linkový vstup: Ano
Repro: 1x 15 "
USB: Ne
Výkon (Watt): 100.0
Adaptér součástí: Ne

Palmer Pocket Amp Mk 2 2487 CZK  -24% 
Přenosný kytarový zesilovač. Přináší široké zvukové možnosti skutečných elektronkových zesilovačů od ultra čistého zvuku až high gain zkreslení. S 3-polohovým přepínačem si nastavíte ideální poměr mezi typem zesilovače, strukturou gain-u a simulací reproduktoru na vytvoření vintage a moderního zvuku, který vám vyhovuje. Nabízí také vyrovnaný XLR a nevyrovnaný 6.35 mm výstup, spolu s 3.5 mm AUX vstupem a sluchátkovým vstupem. Obsahuje ovladače mic position, mode, Treble, amp select, Bass, Drive, Gain, ground lift, level. Vyhotoveno v robustním kovovém šasi. Možnost napájení přes adaptér 9 V DC (není součástí) nebo 9 V baterií. Rozměry: 100 x 100 x 55 mm. Hmotnost: 0,78 kg. V stříbrném barevném provedení.
Země původu: Německo
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ano
Typ: Předzesilovač
Typ: High Gain
Napájení: Adaptér

Palmer MACHT 402 8081 CZK  -24% 
19" stereo výkonový zesilovač pro elektrickou kytaru. Nabízí 200 wattů pro každý kanál a až 400 wattů pro všechny kanály (režim Bridged). Díky vysoce efektivnímu napájecímu zdroji s přepínačem a ventilátoru s nízkou hladinou šumu je chráněn před přepětím, stejnosměrným proudem, zkratem a přehřátím. Navíc nabízí možnost filtrování šumu, LED indikátory, 3-pásmový selektor citlivosti, zabudovaný limiter a spínač uzemnění. Díky XLR a 6,35 mm vstupům jakož i Speakon a 6,35 mm výstupním konektorům, je tento model ideálním výkonovým zesilovačem pro kytarové předzesilovače, malé zesilovače a dokonce i podlahové efekty. Rozměry: 482 x 244 x 44 mm Hmotnost: 3,8 kg
Země původu: Německo
Napájení: 240V
Výkon: 400 W
Výstup pro DI: Ne
Limiter: Ano
Možná montáž do racku: Ano
USB: Ne
Výkon (Watt): 400.0
Adaptér součástí: Ne

Aguilar OBP-3TK 4085 CZK  -14% 
Extrémně flexibilní, montovatelný kytarový předzesilovač, který nabízí +/- 18dB cut a boost při 40 Hz, +/- 16dB cut a boost při 400 nebo 800 Hz, a +/- 16dB cut a boost výšek při 6,5 kHz. Dodává se s individuálními ovladači pro basy, středy a výšky, a černým mini přepínačem pro výběr střední frekvence. Zkreslení: .019 při 10k ohm zátěži. Hluk: -95 dBm (nevážený). Životnost baterie: 324 hodin. Rozměry: 24,9 x 24,9 x 15 mm.
Země původu: USA

Valeton TAR-20G 2687 CZK  -27% 
Kompaktní kytarový zesilovač s nízkou hmotností nabízí analogový zvuk. Vybaven je ovládacím prvkem pro nastavení úrovně Gain a 3-pásmovým ekvalizérem. Zesilovač s jedním kanálem přináší možnost zvuku od čistého po zkreslený. Navíc obsahuje Aux vstup a sluchátkový výstup, který umožňuje hrát kdekoliv.
Země původu: Čína
Výkon: 20 W
Výstup pro DI: Ne
Sluchátkový výstup: Ano
Procesor: Efektový procesor
Možná montáž do racku: Ne
USB: Ne
Výkon (Watt): 20.0
Adaptér součástí: Ano
Provoz na baterie: Ne
Napájení: Adaptér
Napájení: 18V

Valeton TAR-20B 2687 CZK  -27% 
Kompaktní zesilovač pro baskytaru s nízkou hmotností nabízí analogový zvuk. Vybaven je ovládacím prvkem pro nastavení úrovně Gain a 3-pásmovým ekvalizérem. Zesilovač s jedním kanálem přináší možnost nastavení zvuku od čistého po zkreslený. Navíc obsahuje Aux vstup a sluchátkový výstup, který umožňuje hrát kdekoliv.
Země původu: Čína
Výkon: 20 W
Výstup pro DI: Ne
Sluchátkový výstup: Ano
Procesor: Efektový procesor
Možná montáž do racku: Ne
USB: Ne
Výkon (Watt): 20.0
Napájení: Adaptér
Adaptér součástí: Ne
Napájení: 18V

Aguilar OBP-3SK/PP 4385 CZK  -13% 
Zabudovaný předzesilovač pro baskytaru společnosti Aguilar. OBP-3 představuje flexibilní design, který poskytuje +/-18 dB cut a boost při 40 Hz, +/-16 dB cut a boost při 400 Hz nebo 800 Hz a +/- 16 dB treble cut a boost při 6,5 kHz. Nabízí několik možností zapojení. Může být zapojen s push/pull ovládáním, nebo s mini přepínačem pro nastavení středových frekvencí.
Země původu: USA

Warwick Gnome i 4385 CZK  -15% 
Basová hlava zesilovače Warwick Gnome i nabízí basákúm jasný, definovaný basový zvuk a působivý výkon - to vše v super kompaktním a lehkém provedení, které se snadno vejde do kapsy! Hlava zesilovače Gnome i byla vyvinuta, aby nabízela transparentní, čistý a nehlučný výkon v kombinaci s ultrapřenosným a lehkým tělem v cenově dostupném a spolehlivém zesilovači pro náročné hudebníky a zkušené profíky. Warwick Gnome i nabízí snadno použitelné zvukové rozhraní bez speciálních požadavků na ovladač nebo software. Zvukové rozhraní USB umožňuje připojit zesilovač Gnome i k PC, MAC nebo kompatibilnímu mobilnímu zařízení, abyste mohli nahrávat cvičení nebo zpracovávat signál pomocí doplňků digitálního zvukového softwaru. 3-pásmový ekvalizér s +/- 15 dB snížením / zesílením na pásmo nabízí mnoho možností pro modelování zvuku podle vlastních představ a vyvážený výstup XLR DI po EQ s přepínatelnou fází nabízí jednoduchý způsob použití Warwick Gnome i pro živé koncerty nebo studiové nahrávky. Tiché cvičení je možné pokud odpojíte výstup reproduktoru a použijete pouze sluchátka.
Výkon: 130 W/8 Ohm
Výkon (Watt): 200.0
Výkon: 200 W/4 Ohm
Impedance: 4 Ohm
Impedance: 8 Ohm
Vestavěné efekty: Ne
Efektová smyčka: Ne
Procesor: Ne
Kompresor: Ne
Výstup pro externí reprobox: Ano
Výstup pro DI: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Limiter: Ne
Počet vstupů: 2
USB: Ano
Ovládání: Gain
Ovládání: Bass
Ovládání: Middle
Ovládání: Treble
Ovládání: Master
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Napájení: 230V
Země původu: Čína
Hmotnost: 1 kg
Varianta: Gnome i
Provoz na baterie: Ne
Adaptér součástí: Ne

Foxgear Jeenie 3286 CZK  -15% 
Analogové kytarové rozhraní Foxgear Jeenie je prvním zcela analogovým simulátorem, který obsahuje simulace zesilovače, kabinetu a mikrofonu, které vylepší váš pedalboard. Absolutně perfektní pedál pro domácí cvičení nebo nahrávání.Jediné, co musíte udělat, je připojit vaše oblíbené pedály před Jeenie nebo také doprovodnou písničku z vašeho telefonu do Aux Input a vychutnat si nejvyšší kvalitu zvuku z vašeho zařízení buď s vašimi oblíbenými sluchátky, nebo systémem aktivních reproduktorů.
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ne
Barva: Černá
Ovládání: Bass
Ovládání: Middle
Ovládání: Treble
Ovládání: Rig
Ovládání: Hlasitost
Země původu: Itálie
Vstupy: Jack 6,3 mm TS
MIDI rozhraní: Ne
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Balení obsahuje: Manuál
Napájení: Adaptér
Napájení: 9V
True bypass: Ne
Typ: Amp Simulator
USB: Ne
Typ: Cabinet Simulation

Ikonický zvuk pro vaši oblíbenou hudbu. Mini Superbeetle Audio je Bluetooth reproduktor s klasickým vzhledem a zvukem VOX.S retro designem, který si můžete vychutnat také jako dekoraci interiéru, je MINI SUPERBEETLE AUDIO Bluetooth reproduktor, který přirozeně zapadne do vašeho obytného prostoru. Jeho design přehrávání zvuku je ideální pro jakýkoli hudební žánr a obsahuje funkci Bluetooth pro bezdrátové přehrávání vaší hudby. Jeho kompaktní reproduktorový kabinet obsahuje jeden výškový a jeden basový reproduktor, který poskytuje silný 50W skvělý zvuk. Ať už si hudbu užíváte sami nebo na párty s přáteli, tento reproduktor poskytuje zvuk, který potřebujete v různých situacích.MINI SUPERBEETLE AUDIO je vybaven jedním 1-palcovým výškovým reproduktorem a jedním 6,5palcovým basovým reproduktorem. Jeho výstupní výkon 50 W vám umožní zažít silný zvuk, který byste si z jeho kompaktního těla neuměli představit. Tento reproduktor je navržen pro nejlepší přehrávání široké škály hudebních stylů, od rocku přes pop až po taneční hudbu.Zapojení do AUX konektoru vám umožní přehrávat i ze zvukového zařízení, které nepodporuje Bluetooth.MINI SUPERBEETLE AUDIO podporuje nejen přehrávání zvuku, ale také kytarový vstup. Poskytuje vnitřní obvod, který modeluje zvuk série AC. Pomocí tří ovládacích prvků GAIN, TONE a VOLUME si můžete vychutnat celou řadu kytarových tónů od čistých po crunch.MINI SUPERBEETLE AUDIO je také vybaven konektorem amPlug IN. Můžete připojit svůj oblíbený amPlug a ještě více rozšířit rozsah kytarových zvuků.
Typ: Hybrid
Typ: Bluetooth
Počet kanálů: 1
Výkon: 50 W
Repro: 1"
Repro: 6,5"
Počet vstupů: 1
Sluchátkový výstup: Ano
Ovládání: Sub
Ovládání: Hlasitost
Ovládání: Bass
Ovládání: Middle
Ovládání: Treble
Ovládání: Gain
Ovládání: Tónová clona
Výstup pro externí reprobox: Ano
Bluetooth: Ano
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Kabel
Balení obsahuje: Adaptér
Hmotnost: 9,1 kg
Barva podle výrobce: Černá
Napájení: Adaptér
Impedance: 4 Ohm
Adaptér součástí: Ano
Vstupy: AUX IN
Vstupy: Jack 6,3 mm TS
Vstupy: Return
Země původu: Vietnam
Elektronika: 1x Nutube 6P1