Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Boss WZ TC-SV 8325 CZK  0% 
Modifikační obvod pro kytarové zesilovače, který byl navržen ve spolupráci se Stevem Vaiem a přináší charakteristický zvuk lampového obvodu originálního zesilovače Waza. Inižieri ze společnosti BOSS úzce spolupracovaly se Stevem pro dosažení ideální komprese každé struny a precizní audio odezvy v jakékoliv hlasitosti. Díky využití klíčových prvků zesilovače Legacy, tento obvod modifikuje tón zesilovače tak, aby nabízel Stevův charakteristický zvuk - od hladkých tónů se skvělým dozvukem až po teplou, širokou a dynamickou čistou odezvu.
Země původu : Čína

Roland Sparkle Clean 4007 CZK  -4% 
Elektronka - Tone capsule přináší zvuk Britského zesilovače s KT66. Elektronka byla navržena ve spolupráci s legendárním kytaristou Jeff “Skunk” Baxterem. Vyobličejí plný čistý tón s množstvím prostoru. Při zkresleném signálu produkuje jedinečný plný charakter zvuku. 

Země původu : Čína

JJ Electronic EL34 593 CZK  -1% 
elektronka EL34 určena pro sekci koncového zesilovače lampových aparátů, vhodná pro všechny značky zesilovačů s osazením elektronek typu EL34 elektronka vyniká bohatými basovým a středovým pásmem, charakteristická je i zvonivými výškami, při zkreslení, v nichž exceluje, si zachovává pevný a vyrovnaný a čitelný tón .
Země původu : Slovensko

Sada čtyř spárovaných výkonových elektronek EL84 pro lampové aparáty.
Země původu : Slovensko

Sada čtyř spárovaných výkonových elektronek EL34 pro lampové aparáty.
Země původu : Slovensko

Set spárovaných elektronek typu 5881. Tyto výkonové Pentoda nabízejí v zesilovači maximální výkon 4 x 23W a zvukově jsou velmi podobné elektronkám typu 6L6, nedosahují však tak vysoký výkon. V zesilovačích mohou být kdykoliv náhradou za standardní 6L6.
Varianta : Bundle
Set : Ano
Země původu : Slovensko
Výkon (Watt) : 23.0
Počet v balení (ks) : 4

ECC81 je 12AT7 středně zesilující předzesilovací dvojitá trioda. Může se použít i jako náhrada za 12AX7 v mnoha aplikacích. Velice hladký a teplý zvuk. Velmi nízká mikrofonní úroveň. Vhodná pro fázové měniče nebo reverbové ovladače.
Počet v balení (ks) : 1
Země původu : Slovensko

ECC82 je 12AU7 středně zesilující předzesilovací dvojitá trioda. Poskytuje velmi hladký zvuk s dobře definovanými tóny vhodnými pro audio a kytarové zesilovače.
Počet v balení (ks) : 1
Země původu : Slovensko

Dvojitá trioda, spiralizované vlákno.Používá se jako nízkofrekvenční odporový /impedanční/ zesilovač, fázový inventor /obraceč/.
Počet v balení (ks) : 1
Země původu : Slovensko

JJ Electronic KT66-2 2813 CZK  0% 
Výkonová elektronka vhodná pro vybrané lampové zesilovače. Elektronka nabízí hutný zvuk, vysoký výkon a rozsáhlý headroom, díky čemž uje vhodná zejména pro zesilovače značek Mesa nebo Fender. Elektronky KT66 se vyznačují zejména svou nesmírnou silou v zvukovém projevu.
Země původu : Slovensko