Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Boss WZ TC-SV 8590 CZK  6% 
Modifikační obvod pro kytarové zesilovače, který byl navržen ve spolupráci se Stevem Vaiem a přináší charakteristický zvuk lampového obvodu originálního zesilovače Waza. Inižieri ze společnosti BOSS úzce spolupracovaly se Stevem pro dosažení ideální komprese každé struny a precizní audio odezvy v jakékoliv hlasitosti. Díky využití klíčových prvků zesilovače Legacy, tento obvod modifikuje tón zesilovače tak, aby nabízel Stevův charakteristický zvuk - od hladkých tónů se skvělým dozvukem až po teplou, širokou a dynamickou čistou odezvu.
Země původu: Čína

Roland BC-TC-SC 4190 CZK  2% 
Elektronka - Tone capsule přináší zvuk Britského zesilovače s KT66. Elektronka byla navržena ve spolupráci s legendárním kytaristou Jeff “Skunk” Baxterem. Vyobličejí plný čistý tón s množstvím prostoru. Při zkresleném signálu produkuje jedinečný plný charakter zvuku. 
Země původu: Čína

Roland BC TC-RF 8290 CZK  -1% 
Elektronka pro kytarové zesilovače ze série Roland signature - Robben Ford. Elektronka určená pro zesilovače série Roland Blues Cube dodává charakter zvuku známého kytaristu Robbena Forda. Přináší snadnou instalaci a modifikovaný obvod pro dosažení bohatého bluesového tónu s vynikající odezvou. Při vývoji spolupracoval se společností Roland přímo Robben Ford pro zajištění jeho osobních specifikací.