Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Boss WZ TC-SV 8273 CZK  -3% 
Modifikační obvod pro kytarové zesilovače, který byl navržen ve spolupráci se Stevem Vaiem a přináší charakteristický zvuk lampového obvodu originálního zesilovače Waza. Inižieri ze společnosti BOSS úzce spolupracovaly se Stevem pro dosažení ideální komprese každé struny a precizní audio odezvy v jakékoliv hlasitosti. Díky využití klíčových prvků zesilovače Legacy, tento obvod modifikuje tón zesilovače tak, aby nabízel Stevův charakteristický zvuk - od hladkých tónů se skvělým dozvukem až po teplou, širokou a dynamickou čistou odezvu.
Země původu : Čína

Roland Sparkle Clean 3982 CZK  -4% 
Elektronka - Tone capsule přináší zvuk Britského zesilovače s KT66. Elektronka byla navržena ve spolupráci s legendárním kytaristou Jeff “Skunk” Baxterem. Vyobličejí plný čistý tón s množstvím prostoru. Při zkresleném signálu produkuje jedinečný plný charakter zvuku. 

Země původu : Čína

Sada dvou spárovaných výkonových elektronek 6L6GC pro lampové aparáty.
Země původu : Slovensko

Sada čtyř spárovaných výkonových elektronek EL34 pro lampové aparáty.
Země původu : Slovensko

Set spárovaných elektronek typu 5881. Tyto výkonové Pentoda nabízejí v zesilovači maximální výkon 4 x 23W a zvukově jsou velmi podobné elektronkám typu 6L6, nedosahují však tak vysoký výkon. V zesilovačích mohou být kdykoliv náhradou za standardní 6L6.
Varianta : Bundle
Výkon (Watt) : 23.0
Počet v balení (ks) : 4
Set : Ano
Země původu : Slovensko

Sada dvou spárovaných výkonových elektronek EL84 pro lampové aparáty.
Země původu : Slovensko

Sada dvou spárovaných výkonových elektronek EL34 pro lampové aparáty.
Země původu : Slovensko

Dvojitá usměrňovací elektronka s přímým žhavením. Je určena pro napájecí zdroje elektronkových zesilovačů s výkonem do 60W. Maximální kapacita filtračního kondenzátoru je 40F. Rozměry: 38 x 120 mm.
Země původu : Slovensko

Elektronka typu 6550 určená pro výkonový zesilovač. Elektronka poskytuje výkon přibližně 35W a vhodná je zejména pro baskytarové a Hi-Fi zesilovače. Model 6550 nedosahuje až takový výkon jako KT88, ale poskytuje hutnější zvuk.
Země původu : Slovensko

Výkonová elektronka typu 5881. Tato výkonová Pentoda nabízí v zesilovači maximální výkon 23W a zvukově je velmi podobná elektronkám typu 6L6, nedosahuje však tak vysoký výkon. V zesilovačích může být kdykoliv náhradou za standardní 6L6.
Varianta : Single
Země původu : Čína
Výkon (Watt) : 23.0