Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nožní přepínač 1-tlačítkový, přepíná clean/drive kanál. Aktuální stav signalizuje červená kontrolka, vhodný pro modely Champ 110, Frontman 25, Blues Deluxe, M-80 Dual Showman (86), Princeton 65.
Země původu : Mexiko

Looper kit pro nožní ovladač Remote 1. Looper Kit umožňuje true bypass zapojení externích pedálů a jejich vzájemné propojení se zesilovačem Amp 1. Všechny čtyři smyčky je možné individuálně přidělit kterémukoli presetu. Looper Kit se šroubuje na boční stranu přepínače Remote 1, externí pedály je pak možné zapojit přes Breakout Box.
Země původu : Čína

Dvou-smyčkový true bypass přepínač One Control Minimal Series White Loop dává uživatelům možnost okamžitě přepínat mezi dvěma různými efektovými smyčkami nebo obě dvě tyto smyčky přepnout současně do bypass režimu. Levý přepínač přepíná mezi oběma smyčkami (Red nebo Green), pravý přepínač přepne celý pedál do bypass režimu. Jedná se o skvělý nástroj v situaci, kdy potřebujete rychle měnit kanály, ale nechcete si pro tyto účely pořizovat velký přepínací systém. Podobně jako model Black Loop, také tento typ se vyznačuje 
2 DC výstupy, které lze při napájení skrze vstup DC INPUT použít pro napájení dalších 2 pedálů. White Loop je možné použít rovněž jako A/B přepínač s funkcí zatlumení (Mute). Stačí jen zapojit jeden zesilovač do Send konektoru kanálu Red a druhý zesilovač do Send konektoru kanálu Green. Levý přepínač pak bude přepínat mezi oběma zesilovači. Pedál můžete využít také jako přepínač výstupu pro ladičku/zatlumení. V takovém případě stačí do konektoru Send na jednom kanálu připojit ladičku a druhý kanál použít pro váš signálový řetězec.

Provoz na baterie : Ne
Napájení : 9V
Napájení : Adaptér
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ne

Jako hudebníci někdy musíme využít více vybavení, abychom adekvátně splnily požadavky šou. Carl Martin Route Box pomáhá zjednodušit některé z těchto situací. Můžete se například ocitnout se dvěma kytarami, dvěma zesilovači a jednou pedálový deskou. Zapojením každé kytary do každého nástroje dovnitř, ven na pedálovou desku a pak zpět z pedálové desky do vstupu a nakonec z Amp 1 a 2 Out do každého ze zesilovačů, máte plnou využitelnost své pedálové desky. zatímco používáte buď kytaru 1 nebo 2 přes zesilovač 1 nebo 2.
Balení obsahuje : Manuál
Napájení : 9V
Země původu : Dánsko
Počet tlačítek : 2
Adaptér součástí : Ne
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Typ baterie : 9V
Provoz na baterie : Ano

Díky podpoře 6 efektových smyček s 36 programovatelnými předvolbami (6 bank se 6 předvolbami každá), Mooer Pedal Controller L6 MKII dokáže vylepšit a ovládat i ta nejrobustnější pedálová a multiefektová nastavení. Programovatelný 6kanálový přepínač smyček umožňuje uživatelům vybrat si mezi dvěma způsoby interakce s jednotkou. Výběrem režimu Play může uživatel uložit a vyvolat až 36 přednastavených konfigurací, které umožňují současné zapnutí/vypnutí více smyček stisknutím jednoho nožního spínače. Výběrem režimu Live může pedálový ovladač L6 MKII fungovat jako tradiční pedálový ovladač, přičemž každý nožní spínač dokáže rychle zapnout/vypnout příslušnou smyčku. Pedálový ovladač L6 MKII obsahuje vestavěnou ladičku, samostatný přepínač Mute a velké LED zobrazovací panely, které umožňují snadné čtení z dálky.

kovové tělo
6,3mm mono IN/OUT konektory
napájení přes přibalený 9V DC adaptér, 2,1 x 5,5mm válcová zástrčka, polarita (-) střed
provoz na baterie: není podporován
odběr proudu: max. 300mA
rozměry (D x Š x V): 97 x 370 x 54mm
hmotnost: 1,15kg

Adaptér součástí : Ano
Napájení : 9V
Počet tlačítek : 6
Země původu : Čína
Barva : Bílá
Provoz na baterie : Ne
Kompatibilní s : MOOER
Balení obsahuje : Adaptér
Typ : Nožní spínač
Napájení : Adaptér
Balení obsahuje : Manuál

Přepínač pro spínání signálové cesty. Zařízení umožňuje vést jeden signál do dvou výstupů nebo dva výstupy vést do jednoho vstupu. Pedál je využitelný zejména prei použití dvojice nástrojů pro jeden zesilovač nebo pro přepínání dvou zesilovačů. Zařízení nevyžaduje žádné externí napájení, ale pro funkci signalizačních diod je potřebné napájení pomocí 9V baterie nebo adaptéru s polaritou center negative. Samozřejmostí je true bypass spínání. Rozměry: 118 x 62 x 56 mm.
Adaptér součástí : Ne
Typ baterie : 9V
Země původu : Čína
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Provoz na baterie : Ano

A/B Loop přepínač pro elektrické kytary. Zařízení lze použít jako A/B True Bypass Looper, jednoduchý True Bypass Looper, A/B Box Amp Input přepínač nebo Effect Loop A/B přepínač. Je vybaven jedním vstupem, jedním výstupem a konektory send/return pro dvě separátní volitelné efektové smyčky. Přepínač je true bypass, je vybaven robustní kovovou konstrukcí a napájí se pomocí 9 V adaptéru (není součástí balení).
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ne
Napájení : 9V
Země původu : USA

Přepínač, switch efekt pro dynamické mikrofony. Přepínejte mikrofon mezi FOH a mixážními pulty. Dvě rozdílné zvukové konfugurácie: přepínání mezi různými efekty a zvuky, případně přepínejte tok signálu mezi dvěma zónami. Vyhotoveno v robustním kovovém šasi. Není třeba napájení. Rozměry: 120 x 100 x 60 mm. Hmotnost: 0,65 kg. V šedém barevném provedení.
Země původu : Německo

Podlahový MIDI kontrolér, plně nastavitelný pro požadavky uživatele. Současně lze ovládat až 8 MIDI zařízení a 4 GCX kytarové audio přepínače. Bank mode a edit pro nastavení presetů. Kontrolér disponuje pevnou kovovou konstrukcí, celkově 15 kovovými spínači, velký alfanumerickým displejem, dvěma vstupy pro expression pedál, 7-pin MIDI OUT pro fantomové napájení. Napájecí AC adaptér je součástí balení. Rozměry: 42.5 x 27.5 x 6.5 cm.
Země původu : USA

Profesionální přepínací systém určený pro přepínání jednotlivých kanálů v kytarových / baskytarových zesilovačích. Tento systém nabízí také možnost přiřazení různých funkci zesilovače (reverb, delay atd. závisí na funcí konkrétního zesilovače). K tomuto systému lze připojit nožní ovladač Commander nebo Ground Control Pro. Multi-DIN konektor pro moderní zesilovače. Napájení: 9 V DC adaptér.
Země původu : USA