Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Jednoduchý, pasivní přepínač pro rozdělení signálu pro zařízení se symetrickým XLR konektorem. Disponuje dvojicí XLR vstupů  symetrickým XLR výstupem s přepínači pro nastavení úrovně signálu, LED indikátorem aktivního vstupu, na jehož napájení je nutná 9 V baterie a robustní kovovou konstrukcí. Rozměry: 100 x 120 x 60 mm, hmotnost: 0,64 kg
Země původu: Německo

Díky podpoře 6 efektových smyček s 36 programovatelnými předvolbami (6 bank se 6 předvolbami každá), Mooer Pedal Controller L6 MKII dokáže vylepšit a ovládat i ta nejrobustnější pedálová a multiefektová nastavení. Programovatelný 6kanálový přepínač smyček umožňuje uživatelům vybrat si mezi dvěma způsoby interakce s jednotkou. Výběrem režimu Play může uživatel uložit a vyvolat až 36 přednastavených konfigurací, které umožňují současné zapnutí/vypnutí více smyček stisknutím jednoho nožního spínače. Výběrem režimu Live může pedálový ovladač L6 MKII fungovat jako tradiční pedálový ovladač, přičemž každý nožní spínač dokáže rychle zapnout/vypnout příslušnou smyčku. Pedálový ovladač L6 MKII obsahuje vestavěnou ladičku, samostatný přepínač Mute a velké LED zobrazovací panely, které umožňují snadné čtení z dálky.

kovové tělo
6,3mm mono IN/OUT konektory
napájení přes přibalený 9V DC adaptér, 2,1 x 5,5mm válcová zástrčka, polarita (-) střed
provoz na baterie: není podporován
odběr proudu: max. 300mA
rozměry (D x Š x V): 97 x 370 x 54mm
hmotnost: 1,15kg

Typ: Nožní spínač
Kompatibilní s: MOOER
Balení obsahuje: Adaptér;Manuál
Napájení: Adaptér;9V
Barva: Bílá
Počet tlačítek: 6
Provoz na baterie: Ne
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano

Midi DAW nožní kontroler. Umožňuje ovládání DAW, Midi kytarového software/hardware a přepínání efektů analogových kytarových zesilovačů. Pedál s robustní konstrukcí je vybaven 10 programovatelnými tlačítky s LED podsvícením a možností zapojení 4 relé spínačů. Umožňuje připojení 4 externích footswitch pedálů a 2 expression pedálů. Disponuje velkým dvouřádkovým LED displejem a tlačítkem pro přepínání předvoleb, programování a ovládání funkcí. PACER je napájen prostřednictvím USB, nebo 9 V 600 mA napájecím zdrojem /není součástí balení/. Pro připojení k externím Midi zařízením nebo rozhraní USB Midi slouží Midi konektor. Vstup EXP 1 a 2 s 6,3 mm jack konektorem umožňuje připojení 2 expresion pedálů pro ovládání v reálném čase /například NX-P pedál/. 2 x vstup pro footswitch pedál nabízí zapojení 2 footswitch pedálů pomocí klasického 6,3 mm jack kabelu, nebo 4 footswitch pedálů pomocí y-splitter kabelů. 4 relé spínače jsou zapojeny do duálních 6,3 mm jack konektorů pro ovládání kanálů a efektů na zesilovačích bez Midi rozhraní. Pedál je kompatibilní s operačním systémem /bez potřeby ovladačů/: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 nebo novější. Mac OS X 10.5 nebo novější a Linux. Rozměr: 500 x 230 x 47 mm. Hmotnost. 3,5 kg. Barva: Black
Země původu: Čína

Pedálový přepínač signálu A/B společnosti MXR. A/B Box umožňuje směrování signálu nástroje do dvou samostatných zesilovačů. Pedál zajišťuje přepínání mezi zesilovači a jejich současné používání. Konektor Thru je určen pro připojení k ladičce, zesilovači a jinému zařízení s konstantním signálem. A/B Box je vybaven odolnou kovovou konstrukcí s vysoce kvalitními konektory a přepínači.
Země původu: USA
Provoz na baterie: Ano
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Typ baterie: 9V

Looper kit pro nožní ovladač Remote 1. Looper Kit umožňuje true bypass zapojení externích pedálů a jejich vzájemné propojení se zesilovačem Amp 1. Všechny čtyři smyčky je možné individuálně přidělit kterémukoli presetu. Looper Kit se šroubuje na boční stranu přepínače Remote 1, externí pedály je pak možné zapojit přes Breakout Box.
Země původu: Čína

Každé dobré nastavení pedalboardu potřebuje nožní spínač zesilovače nebo i dva. Pokud vysíláte signál přes zesilovač Marshall, pak není nic lepšího než nožní spínač Marshall. Pětitlačítkový nožní spínač Marshall PEDL-00021 je zkonstruován speciálně pro sérii zesilovačů Marshall TSL. Je odolný a poskytuje vám úplný přístup ke třem samostatným čistým, crunch a lead kanálům vašeho TSL zesilovače plus vestavěný reverb a efektovou smyčku zesilovače.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Typ: Nožní spínač
Počet tlačítek: 5
Napájení: Pasivní
Provoz na baterie: Ne

Tento 4cestný nožní spínač pro 2kanálové zesilovače JVM vám umožňuje vzít si zvuk s sebou. Tento nožní spínač je plně programovatelný, takže si můžete zabudovat svá oblíbená nastavení a uložit je. K dispozici jsou také světelné indikátory, které vám pomohou projít vašimi nastaveními.
Barva: Černá
Typ: Nožní spínač
Země původu: Čína
Počet tlačítek: 4
Napájení: Pasivní
Provoz na baterie: Ne

Bluetooth obraceč stránek pro iPhone, iPad, Mac a Android s podsvícenými tlačítky. Umožňuje snadno obracet stránky bez použití rukou. Zařízení je kompatibilní s iPhone, iPod Touch, iPad, Mac, a jakýmkoli Android zařízením podporujícím Bluetooth LE. Díky kompaktní velikosti a zároveň vysoké odolnosti je vhodným společníkem na cesty. Napájení je zajištěno pomocí dvou AAA baterií. Zařízení je možné používat v 3 různých módech - stránkování, posouvání, up-down / left-right.
Země původu: Čína

Dvoutlačítkový přepínač Fender přepíná signál mezi kanály Channel / Reverb. Při každém spínači je umístěna LED kontrolka, pomocí které snadno zjistíte, který z kanálů je aktuálně aktivní. Vstup je na klasický 1,4 "jack, součástí je 12 stopový kabel k propojení. Přepínač je určen pro modely Fender Acoustic Pro / Sfx.
Kompatibilní s: Fender Acoustic Pro Amplifiers;Fender SFX Amplifiers
Počet tlačítek: 2
Balení obsahuje: Nožní spínač;Kabel
Země původu: Mexiko

nožní ovladač: VOX foot switch pro komba Vox AD a AD XL série
Adaptér součástí: Ne
Počet tlačítek: 2
Provoz na baterie: Ne
Země původu: Jižní Korea
Napájení: Pasivní