Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Looper kit pro nožní ovladač Remote 1. Looper Kit umožňuje true bypass zapojení externích pedálů a jejich vzájemné propojení se zesilovačem Amp 1. Všechny čtyři smyčky je možné individuálně přidělit kterémukoli presetu. Looper Kit se šroubuje na boční stranu přepínače Remote 1, externí pedály je pak možné zapojit přes Breakout Box.
Země původu: Čína

Nožní ovladač s retro designem pro současné kytarové zesilovače společnosti Fender. Ovladač zajišťuje zvýšení flexibility ovládání zesilovače. Vybaven je dvěma tlačítky a kabelem s 6,3 mm jack konektorem.
Země původu: Mexiko
Počet tlačítek: 2

3-tlačítkový nožní přepínač: Channel / Gain / Reverb s 1/4 "jackem.Obnovte funkci nožního spínače na vašem současném zesilovači Fender® pomocí originálního náhradního nožního spínače Fender. Obsahuje 1/4 "zástrčku a 12-stopový kabel. Pevná konstrukce a kvalitní provedení jsou hlavními výhodami nožních přepínačů Fender.
Země původu: Mexiko
Počet tlačítek: 3
Balení obsahuje: Kabel
Kompatibilní s: Fender Roc Pro
Kompatibilní s: Fender Perfomer 1000
Kompatibilní s: Fender Concert Amplifiers
Kompatibilní s: Fender Super Amplifiers
Balení obsahuje: Nožní spínač

Přepínač pro spínání signálové cesty. Zařízení umožňuje vést jeden signál do dvou výstupů nebo dva výstupy vést do jednoho vstupu. Pedál je využitelný zejména prei použití dvojice nástrojů pro jeden zesilovač nebo pro přepínání dvou zesilovačů. Zařízení nevyžaduje žádné externí napájení, ale pro funkci signalizačních diod je potřebné napájení pomocí 9V baterie nebo adaptéru s polaritou center negative. Samozřejmostí je true bypass spínání. Rozměry: 118 x 62 x 56 mm.
Země původu: Čína
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: 9V

Live Logic je kompaktní a všestranný 6-tlačítkový nožní MIDI ovladač, který nabízí rychlé a snadné ovládání výkonu jakékoli MIDI hardwarové nebo softwarové platformy a pluginů. MIDI přes USB, přiřaditelné funkce a dva expression pedálové vstupy z něj dělají dokonalé řešení MIDI ovládání.Použijte Live Logic jako své USB MIDI rozhraní k integraci jakýchkoli jiných než USB MIDI zařízení do USB setupu. Vezměte tuto jednotku kamkoli a napájejte ji přes USB, 9V baterii nebo napájecím zdrojem.
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: PP3
Barva: Černá
Země původu: Čína
Počet tlačítek: 6
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: USB kabel
Balení obsahuje: Ableton Live Lite 10
Napájení: Baterie
Napájení: Adaptér
Napájení: USB
Typ: Nožní spínač

Footswitch. Dvoutlačítkový footswitch vhodný pro komba Frontman. Přepínání kanálů a přepínač Drive / More Drive, konektor 1/4" Vhodný pro: Hot Rod Deluxe, Hot Rod DeVille, Deluxe 90, Stage 160, Stage 100, Stage 100 Head, FM 212R, FM 100 Head
Země původu: Mexiko

Dvoutlačítkový přepínač Fender přepíná signál mezi kanály Channel / Reverb. Při každém spínači je umístěna LED kontrolka, pomocí které snadno zjistíte, který z kanálů je aktuálně aktivní. Vstup je na klasický 1,4 "jack, součástí je 12 stopový kabel k propojení. Přepínač je určen pro modely Fender Acoustic Pro / Sfx.
Země původu: Mexiko
Počet tlačítek: 2
Balení obsahuje: Kabel
Kompatibilní s: Fender Acoustic Pro Amplifiers
Kompatibilní s: Fender SFX Amplifiers
Balení obsahuje: Nožní spínač

Morley ABY byl představen začátkem 80. let, ale když se o deset let později k Morley připojil mladý inženýr Scott Flesher, netušili, že jeho přepracování se stane jedním z nejpopulárnějších užitkových pedálů všech dob. Nejnovější verze Gold Series přichází s vylepšenými, tiššími obvody a svěžím novým vzhledem. Je jednoduchý, robustní a všestranný.
Existuje mnoho různých způsobů použití ABY. Jeden vstup můžete nasměrovat na dva výstupy nebo jej obrátit a dva vstupy nasměrovat na jeden výstup. Díky tomu je přepínání mezi kytarami nebo nástroji hračkou, jakož i používání více zesilovačů. Je také naprosto pasivní, takže k fungování nepotřebuje zdroj energie. Pouze LED diody vyžadují napájení, což je skvělé pro šetření výdrže baterie.
Typ: Nožní spínač
Počet tlačítek: 2
Balení obsahuje: Manuál
Barva: Černá
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Napájení: 9V
Země původu: USA
Provoz na baterie: Ano
Adaptér součástí: Ne
Typ baterie: 9V

Tento přepínač je možné nastavit jako přepínač se dvěma vstupy a jedním výstupem nebo dvěma výstupy a jedním vstupem. Díky tomu můžete například dle libosti přepínat mezi dvěma nástroji nebo dvěma zesilovači.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

Přepínač, switch efekt pro dynamické mikrofony. Přepínejte mikrofon mezi FOH a mixážními pulty. Dvě rozdílné zvukové konfugurácie: přepínání mezi různými efekty a zvuky, případně přepínejte tok signálu mezi dvěma zónami. Vyhotoveno v robustním kovovém šasi. Není třeba napájení. Rozměry: 120 x 100 x 60 mm. Hmotnost: 0,65 kg. V šedém barevném provedení.
Země původu: Německo