Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
A/B Loop přepínač pro elektrické kytary. Zařízení lze použít jako A/B True Bypass Looper, jednoduchý True Bypass Looper, A/B Box Amp Input přepínač nebo Effect Loop A/B přepínač. Je vybaven jedním vstupem, jedním výstupem a konektory send/return pro dvě separátní volitelné efektové smyčky. Přepínač je true bypass, je vybaven robustní kovovou konstrukcí a napájí se pomocí 9 V adaptéru (není součástí balení).
Napájení: 9V;Adaptér
Adaptér součástí: Ne
Země původu: USA

Bezdrátový nožní spínač pro kytary Mooer GTRS mění předvolby a nastavení tónů během hraní. Poklepejte na ovládání tempa pro vybrané předvolby s efektem zpoždění. Vestavěná funkce ladičky pro kytaru GTRS.

pásmo ISM 2,4 GHz pro celosvětové použití
vestavěná nabíjecí lithium-iontová baterie (720mAh)
4 nožní spínače
vypínač ON/OFF
1x zásuvka USB-C
rozměry (D x Š x V): 224 x 40 x 38mm
hmotnost: 220g
včetně nabíjecího kabelu USB-A - USB-C

Provoz na baterie: Ano
Balení obsahuje: USB kabel;Manuál
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Typ: Nožní spínač
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Počet tlačítek: 4
Kompatibilní s: MOOER
Typ baterie: Li-Ion
Barva: Černá

Footswitch pro zvýšení funkcionality pedálů řady One Series od Source Audio. Footswitch umožňuje v rychlosti zadat tempo pro časově modulované efekty jako Vertigo Tremolo, Lunar Phaser, Gemini Chorus a Mercury Flanger, a také delay časy pro Nemesis Delay. Footswtich také umožňuje externě procházet přes presety na efektu Nemesis Delay, měnit charakter zkreslení při L.A. Lady Overdrive, Kingmaker Fuzz nebo Aftershock Bass Distortion, nebo poslouží jako virtuální ovladač pro kterýkoli pedál ze série One Series. Samozřejmě funguje i jako externí footswitch pro efekty jiných výrobců (v módech normally open [NO], single pull/single throw [SPST]). Rozměry: 6,35 x 5,7 x 5,1 cm, Hmotnost: 180 g
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ne
Napájení: Pasivní
Země původu: Čína

Kompaktní multifunkcní nožní prepínac. Umožnuje ovládat všech 36 programu pri kombech modelu ID: CORE 100 a ID: CORE 150. Velký displej usnadnuje viditelnost chromatické ladicky, a všech detailu zvoleného programu. Prepínac nabízí 2 uživatelem nastavitelné spínace, umožnující kontrolovat modulaci, delay, a reverb. Dalšími funkcemi jsou tap tempo, looper, efektová smycka, super widestereo a noise gate. Prepínac je osazen v celohliníkové krabicce s nízkým profilem.
Země původu: Čína

Unikátní kombinace efektové lišty a multi efektového procesoru. MS-3 nabízí kompaktní, lehké a přehledné řešení pro sestavení profesionálního pedalboardu. Zařízení je vybaveno výkonným efektovým procesorem, který umožňuje detailní nastavení 112 vestavěných efektů s možností používání až 6 současně. Kromě vestavěných efektů je k dispozici také vstup a výstup pro trojici externích efektových pedálů, které lze používat a programovat spolu s vestavěnými efekty a využívat tak MS-3 jako výkonnou efektovou lištu. Kromě konektorů pro externí efekty je MS-3 vybaven i výstupy pro ovládání a přepínání kanálů vašich zesilovačů a MIDI funkcí pro programování a ovládání MIDI kompatibilních externích efektů nebo zesilovačů. Výhodou je i vestavěná chromatická ladička, šumová brána a EQ. Přehlednost zajistí podsvícený LCD displej. Barevné provedení: Black.
Napájení: 9V;Adaptér
Provoz na baterie: Ne
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Taiwan

Na boxech ABY není nic nového. Jsou velmi běžně používaným příslušenstvím a základní součástí mnoha sestav. Ale pokud jsou tak běžné, proč je pak tak těžké najít takový ve stereo formátu, který je dobře sestaven, bez šumu A cenově dostupný?Ať už chcete přepínat nebo zkombinovat svůj stereo vstupní signál mezi dvěma samostatnými destinacemi nebo přepínat či kombinovat dva samostatné stereo vstupní signály do jednoho výstupu, je pedál KMA Machines STEREO ABY spolehlivým malým pomocníkem pro vaše tonální hledání. Tento pasivní přepínač ABY, vytvořený se zaměřením na odolnost, spolehlivost, jednoduchost a bezproblémový provoz, obsahuje také jemné True Bypass přepínání aktivního tichého relé ke snížení mechanického hluku a nechtěných pukání a cvakání při používání.
Délka (cm): 6.5
Adaptér součástí: Ne
Počet tlačítek: 2
Šířka (cm): 11.2
Hmotnost (g): 260.0
Typ: ABY pedal
Země původu: Německo
Provoz na baterie: Ne
Napájení: Adaptér;9V DC ( - )
Výška (cm): 5.6
True bypass: Ano
Varianta: Stereo

Nožní spínač Orange FS-1 Mini je menší verzí originálního FS-1. Tento robustní, snadno použitelný ultra kompaktní nožní spínač je kompatibilní se zesilovači série Dual Terror, AD30, Rocker 30, OR50, Rockerverb 50 a 100, Thunderverb 50 a 200 a TH. Kytaristé si zamilují tuto novou mini verzi už tak skvělého nožního spínače.
Země původu: Spojené království
Počet tlačítek: 1

Malý, kompaktní nožní ovladač, který se snadno vejde do Gig-Bagu vám umožní přepínat mezi kanály A, B, C a D a nepotřebuje také žádné externí napájení. Je kompatibilní s produkty Spider Valve, Spider IV, Spider III, Spider II, Flextone III, Vetta, Vetta II, HD147, POD 2.0, POD xt, POD XT Pro, Bass POD xt, Bass POD XT Pro. Není kompatibilní se Spider III 15. U verze POD 2.0 je kompatibilní pouze s těmi, které mají Jack s označením FBV Pedal. Dále není vhodný pro Ax212, Flextone I, II nebo HD, POD Pro, Bass POD, Bass POD Pro, Lowdown a Spider.
Země původu: Čína

Nonlatching footswitch je přepínač designován tak, aby vyhověl Vašim základním požadavkům, funguje na jednoduché bázi a to tak, že spouští a udržuje jemu přiřazený efekt pouze během doby, kdy ho držíte zapnutý nohou, například Sustain nebo Spot Delay, je kompaktní, lehký a masivní.Napájení klasickým kytarovým Jack - Jack kabelem. Kabel není součástí balení.
Rozmery: 96 x 90 x 43 mm.
Hmotnost: 240 g.

Počet tlačítek: 1
Země původu: Čína

Nožní spínač Marshall PEDL-00040 je nožní spínač s tap tempem. Používá se s pedálem Marshall Echohead Effects.
Napájení: Pasivní
Provoz na baterie: Ne
Barva: Černá
Země původu: Čína
Počet tlačítek: 1
Typ: Nožní spínač