Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Originální přenosná taška určená pro modely Little Mark Head. Taška je vyrobena z kvalitních materiálů a dokonale chrání váš zesilovač před nepříznivým vlivům počasí, prachem, znečištěním nebo poškrábáním při přenosu. Kromě toho je stylovým doplňkem, který zajistí pohodlný přenos zařízení. Taška je opatřena nastavitelným ramenním pásem a extra odkládacím místem pro příslušenství. Vhodné i pro model: Little Mark III, Little Mark Rocker 500, Little Mark Tube, Little Mark Tube 800, Little Mark 800, Little Mark 250, Little Mark II, LMK a Little Mark Ninja. Barevné provedení: Black.
Barva: Černá
Země původu: Indonésie
Popruh: Ramenní popruh;Ano
Barva podle výrobce: Černá
Typ: Taška
Nepromokavé: Ano

Polstrovaný voděodolný nylonový kryt pro zesilovače Ampeg. Má vyšívané logo a výřezy pro rukojeti pro přenášení. Kryt je vhodný pro všechny následující zesilovače Ampeg: SVT CL, VR, 450, VB4.  

Polstrovaný voděodolný nylonový kryt pro kabinet Ampeg SVT-410HE. Má vyšívané logo, výřezy pro rukojeti pro přenášení a otvory pro nožičky zesilovače.

Obal pro Ampeg SVT-112AV.

Barva: Černá
Země původu: Čína

Baskytarový reprobox SVT-610HLF od společnosti Ampeg určený pro všechny milovníky výrazných hlubokých basů, kteří zároveň touží po špičkovém, jasném zvuku. Masivní basy jsou zabezpečeny šesti 10-palcovými reproduktory. Kromě kvalitní reprodukce zvuku model SVT-610HLF zaručuje i vynikající výkon.
Země původu: Čína

Baskytarový reprobox Ampeg SVT-15E s 15-palcovým reproduktorem speciálně navrženým na míru. Reproduktor je vybaven masivním magnetem a vytváří jedinečný pronikavý teplý zvuk s frekvencí až do 33 Hz. Pro dokonalý hudební zážitek je ideální kombinovat SVT-15E s jinými zařízeními od značky Ampeg.
Země původu: Čína

Transportní obal pro baskytarové kombo, konkrétně pro box TRAVELER 102P. Obal je černé barvy se specifickým ochranným materiálem proti poškození boxu.
Země původu: Indonésie
Typ: Obal
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Černá
Nepromokavé: Ano

Ochranný obal určený pro reprobox SVT-210AV. Obal je vyroben z pevného a odolného nylonu černé barvy.
Země původu: Čína

Pevná a lehká přenosná taška pro zesilovače Markbass TTE 501, TTE 801, Little 40 II a Maragold. Taška nabízí samotný úložný prostor pro zesilovač Big Bang a kapsa pro příslušenství. Taška je vybavena kvalitními zipy a systémem, který zaručuje snadné vyjímání zesilovače. Barevné provedení: Black.
Země původu: Indonésie
Barva podle výrobce: Černá
Typ: Taška
Barva: Černá
Zip: Ano

Tento obal spolehlivě ochrání vaše cenné vybavení i před nástrahami divokých turné. Je vyroben z velice odolné kombinace nylonu a polyesteru, která společně s bohatým polstrováním aparaturu ochrání jak před mechanickým poškozením, tak před nepřízní počasí. Samozřejmostí jsou popruhy pro pohodlný přenos nebo velká kapsa pro příslušenství.
Nepromokavé: Ano
Barva podle výrobce: Černá
Země původu: Itálie
Barva: Černá
Typ: Obal