Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ochranný obal s robustní a odolnou nylonovou konstrukcí. Vhodný je pro reproduktor PF-410HLF značky Ampeg a poskytuje výbornou ochranu před poškozením při přepravě. Obal nabízí otvor pro rukojeti a kapsu pro příslušenství. Rozměr: 27,94 x 10,16 x 58,42 cm. Barva: Black
Země původu: Čína

Ochranný kryt pro baskytarový reproduktor PF-115LF společnosti Ampeg.

Země původu: Čína

Baskytarový reprobox Ampeg SVT-15E s 15-palcovým reproduktorem speciálně navrženým na míru. Reproduktor je vybaven masivním magnetem a vytváří jedinečný pronikavý teplý zvuk s frekvencí až do 33 Hz. Pro dokonalý hudební zážitek je ideální kombinovat SVT-15E s jinými zařízeními od značky Ampeg.
Země původu: Čína

Baskytarový reprobox SVT-610HLF od společnosti Ampeg určený pro všechny milovníky výrazných hlubokých basů, kteří zároveň touží po špičkovém, jasném zvuku. Masivní basy jsou zabezpečeny šesti 10-palcovými reproduktory. Kromě kvalitní reprodukce zvuku model SVT-610HLF zaručuje i vynikající výkon.
Země původu: Čína

Transportní obal pro baskytarové kombo, konkrétně pro box TRAVELER 102P. Obal je černé barvy se specifickým ochranným materiálem proti poškození boxu.
Země původu: Indonésie
Barva: Černá
Typ: Obal
Nepromokavé: Ano
Barva podle výrobce: Černá

Originální ochranné pouzdro pro model Laney AudioHub 4x4. Pouzdro poskytuje vysokou úroveň ochrany pro zařízení. Její přední panel je možné poskládat a použít jako podstavec pro monitorové použití reproboxu. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Typ: Obal
Barva podle výrobce: Černá

Ochranný kryt pro reproboxy Ampeg Portaflex PF-115 a PF-210. Kvalitní trvanlivé provedení obalu s výztuhami po obvodu poskytuje spolehlivou ochranu před prachem a vlhkostí při přenášení nebo skladování.
Země původu: Čína

Baskytarový reprobox Ampeg SVT-212AV vybavený dvěma 12-palcovými Eminence® LF reproduktory a 1-palcovým třícestným kompresním ovladačem úrovně. Přináší výkon až 600 W RMS při 4 ohmech. Je ideálním pro použití s ​​Ampeg V-4B zesilovačem a také jako doplněk k jakékoliv soupravě Ampeg Classic, SVT PRO nebo Portaflex. To vše nabízí v elegantní robustní konstrukci vyrobené ve vintage stylu.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Kompatibilní s: Ampeg SVT-212AV

Baskytarový zesilovač PF-350 přináší legendární tóny s výkonem až 350 W v ultra kompaktním designu. Praktické funkce jako zabudovaný limiter, FX smyčka či direct out výstup poskytují každému hudebníkovi maximální flexibilitu. Zesilovač se navíc ideálně hodí pro použití s ​​reproboxy ze série PF od společnosti Ampeg.
Země původu: Čína

Přenosná polstrovaná taška pro zesilovače řady PF-500 a PF-800. Vyrobena z nylonu. Vnější přihrádka pro kabely a ostatní příslušenství. Pohodlný přenos zaručuje nylonový, nastavitelný popruh na rameno. Černé barevné provedení.
Země původu: Čína