Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Elegantní notový stojan vyrobený z ořechu. Disponuje sklopnou robustní konstrukcí (2 části). Notový pult má rozměry 460 x 300 mm a je vyroben také z ořechu. Poskytuje vysokou stabilitu díky čtyřnožce. Nastavitelná výška od 715 do 1225 mm. Hmotnost: 2,8 kg. Barevné provedení: Natural.
Země původu : Čína
Varianta : Walnut

Elegantní dřevěný notový stojan ze série 116/1 s nastavitelnou výškou a sklopnou konstrukcí. Stojan je vyroben z pevného a elegantního dřeva a nabízí výškové nastavení v rozmezí od 715 do 1225 mm, díky čemuž se dokonale přizpůsobí malým, i velkým hudebníkem. Rozměry držáku na noty jsou: 460 x 300 mm. Celková hmotnost stojanu je: 2.8 kg. Skvělou stabilitu zaručuje trojice nožiček vyrobených také ze dřeva. Barevné provedení: Cherry Wood.
Země původu : Německo
Varianta : Cherry

Stabilní zábradlí vyrobené z ocelových trubek s povrchovou úpravou práškovou barvou je vhodné pro 11990 Conductor pódium. Jednoduchá instalace prostřednictvím 2 adaptérů a zajištění pomocí upínacích šroubů. Šířka: 882 mm. Hmotnost: 5,82 kg. Barva: Black
Země původu : Německo

Závěs na pódium dirigenta. Závěs je vyroben z odolného polyesteru. Délka 1 m, výška 40 cm. Dodává se s hliníkovým profilem/rámem s Velcro páskem na suchý zip. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo

Notový pult. Praktický pult z vícevrstvého bukového dřeva. Rozměry pultu jsou 700 x 350mm. Vnější okraj je vyroben z masivu. Vhodný pro stojany König and Meyer 12330 a 12331. Hmotnost: 3,7kg. Barevné provedení: Beech Nature.
Varianta : Natural
Země původu : Německo

Notový pult. Praktický pult z vícevrstvého bukového dřeva. Rozměry pultu jsou 700 x 350mm. Vnější okraj je vyroben z masivu. Vhodný pro stojany König and Meyer 12330 a 12331. Hmotnost: 3,7kg. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo
Varianta : Černá

Elegantní profesionální notový stojan ze série 118/1 s nastavitelnou výškou a sklopnou konstrukcí. Stojan je vyroben z pevného a elegantního ocelového černého těla s dřevěným držákem a nabízí výškové nastavení v rozmezí od 680 do 1,210 mm, díky čemuž se dokonale přizpůsobí malým, i velkým hudebníkem. Rozměry elegantního dřevěného držáku na noty jsou: 550 x 355 mm. Celková hmotnost stojanu je: 3.6 kg. Skvělou stabilitu zaručuje trojice nožiček vyrobených z oceli s pogumovanými konci pro minimalizaci smyku. Barevné provedení: Black Wood.
Země původu : Německo

Elegantní profesionální notový stojan ze série 118/1 s nastavitelnou výškou a sklopnou konstrukcí. Stojan je vyroben z pevného a elegantního pochromovaného těla s dřevěným držákem a nabízí výškové nastavení v rozmezí od 680 do 1,210 mm, díky čemuž se dokonale přizpůsobí malým, i velkým hudebníkem. Rozměry elegantního dřevěného držáku na noty jsou: 550 x 355 mm. Celková hmotnost stojanu je: 3.6 kg. Skvělou stabilitu zaručuje trojice nožiček vyrobených z oceli s pogumovanými konci pro minimalizaci smyku. Barevné provedení: Beech Wood.
Země původu : Německo

Stojan na noty pro dirigenta, který nabízí klasický design a je vyroben z několika vrstev laminovaného bukového dřeva. K stojanové konstrukci/základně se připojuje prostřednictvím šroubovacího mechanismu, přičemž je vhodný pro použití se stojany K&M, konkrétně modely 12330 a 12331. Rozměry: 800 x 400 mm. Hmotnost: 3,7 kg.
Barva : Natural
Barva podle výrobce : Beech
Země původu : Německo

Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem:
Symfonický hudební stojan, který je mimořádně robustní a vysoce kvalitní. Hlavním rysem je, že je to "bez knoflíku" - místo toho je vybaven spojkou hřídele "kouzelného prstu" a "třecím třecím" kloubem, který umožňuje stlačit nebo vytáhnout stojan do libovolné polohy a zůstat bezpečné bez otáčení jediný šroub. Nejen, že je nedostatečné nastavení, ale jednodušší je použít, ale celkový design vypadá mnohem elegantněji a elegantněji. Stojan může obsahovat 4 kg hudby a hloubku stolku 2,75 cm (5,7 cm), takže je schopen držet těžké sbory a velké hudební antologie. Stůl je vyroben z masivního hliníku pro optimální tuhost a celokovové svařované základny umožňují mimořádnou stabilitu. Zatímco tento stojan je navržen tak, aby žil v jednom prostoru, a proto není zcela sklopný, je překvapivě lehký (3,63 kg) a v případě potřeby se snadno nosí. Stůl dokáže celoplošně sklopit snížit celkovou výšku stojanů na 90 cm - snadně malý na to, aby se dostal do kufru do auta.
Nosnost : 2,5 kg
Výška (mm) : 318.0
Maximální výška : 1260 mm
Šířka (mm) : 508.0
Minimální výška : 680 mm
Barva : Černá
Počet v balení (ks) : 6
Země původu : USA
Hmotnost : 3,3 kg
Materiál : Hliník