Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Korg AW-OTB 1917 CZK  -5% 
Klipová ladička s podsvíceným grafickým OLED displejem pro ještě přesnější a jasnější zobrazování informací o ladění. Ladička je uzpůsobena pro použití s baskytarou. Kromě samotné funkce ladění, která je díky OLED displeji velmi přehledná a přesná, nabízí ladička i funkci Tempo, která okamžitě zobrazuje tempo hry a napomáhá tak k orientaci a cvičení přesnosti. Ultra rychlá odezva nabízí nejen svižnou reakci na ladění, ale i dokonalou přesnost v rozmezí +/- 1 cent. OLED displej nabízí klasické, nebo několik alternativních zobrazení ladění. Ladička se napájí pomocí jedné AAA baterie a je zasazena na ohebném kloubu v pevném plastovém těle. Samozřejmostí jsou funkce kalibrace, paměťové zálohy a automatického vypnutí. Barevné provedení: Black.
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Vietnam
Frekvenční pásmo: 436 - 445 Hz
Napájení: Žádné, Pouze bateriový provoz
Typ baterie: AAA
Typ: Clip-On
Barva: Černá
Provoz na baterie: Ano

Kompaktní polyfonní ladička s více režimy ladění a zabudovaným Bonafide Buffer. Polytune 3 mini vychází z principu série Polytune a přináší výkonnou a spolehlivou ladičku s režimem always-on mode (nepřetržitý provoz) a audiophile obvodem. Obvod s mezipamětí Bonafide Buffer zajišťuje nulovou degradaci signálu a extrémně vysoký poměr signálu k šumu. Ladička je ideální pro použití v pedalboardu a zachovává integritu tónu. Po vypnutí mezipaměti je automaticky přepnut režim "true bypass". Ladička přináší praktický režim nepřetržitého provozu - always-on, který je ideální při koncertování. Pro použití není třeba ladičku zapínat a tím pádem je kdykoliv k dispozici pro kontrolu ladění. Režim always-on je možné kdykoliv přepnout na standardní režim prostřednictvím přepínače na boční straně. Navíc obsahuje přepínač pro zvolení režimu buffered bypass a true bypass. K dispozici je LED displej (109 výkonných LED diod) s vynikající čitelností i při silném osvětlení.
Napájení: Adaptér;9V DC ( - )
Adaptér součástí: Ne
Barva: Bílá
Země původu: Čína
Provoz na baterie: Ne
Šířka (mm): 48.26
Hloubka (mm): 93.98
Výška (mm): 48.26
Typ: Pedálová ladička
True bypass: Ano;switchable to buffered
Barva podle výrobce: White

Kompaktní a přehledná ladička na bicí. Je dodávána s odnímatelnou nylonovou zarážkou, která zajišťuje měření ve stejné vzdálenosti od okraje bubnu. Díky tomuto systému je blána rovnoměrně napnutá a dosahuje lepší zvuk.
Země původu: Čína

Korg Pitchblack X 2443 CZK  -2% 
Pedálová ladička nové generace s novou funkcí ULTRA BUFFER je ještě výkonnější a jednodušší pro používání.Pitchblack X je vybaven nejen true bypassem, ale nyní obsahuje také zabudovaný ULTRA BUFFER. Proč je to důležité?Většina elektrických kytar používá pasivní snímače s vysokou výstupní impedancí. Při použití kabelu dochází po přibližně 6 m ke ztrátě tónu, obvykle vysokých frekvencí, a tento problém se zhoršuje, čím delší je váš kabel.ULTRA BUFFER zvyšuje kvalitu zvuku v režimu bypass, takže si můžete zachovat kvalitu zvuku i při použití dlouhého kabelu pro připojení k ladičce nebo při vložení ladičky do pedalboardu. Na Pitchblack X můžete přepínat mezi true bypassem a ULTRA BUFFER podle svého vkusu a prostředí, ve kterém hrajete.Kromě zvětšeného displeje bylo přidáno více LED diod měřiče pro lepší viditelnost.Jasný režim lze nastavit na jednu ze dvou úrovní, takže si můžete být jisti, že na displej ladičky uvidíte ještě lépe v situacích, kdy je viditelnost ztížena, například na jasně osvětlených pódiích a v jasném vnějším prostředí.Ladička Pitchblack X nabízí velmi přesné a precizní ladění s přesností ±0,1 centu v režimu Strobe, díky čemuž je ideální pro situace, kdy musí být ladění naprosto správné, ať už při vystoupení nebo nahrávání.Vyberte si jeden ze čtyř typů zobrazení měřičů podle svých požadavků.Kromě typického režimu "Regular" můžete použít režim "Strobe" a "Half Strobe", které indikují změny výšky tónu podle směru a rychlosti, jakou metr "teče", abyste rozeznali i ty nejjemnější rozdíly ve výši tónu; a můžete použít režim "Mirror", abyste při ladění nástroje viděli dvě LED diody na levé a pravé straně, které se kříží směrem ke středu.Pitchblack X je vybaven novou funkcí zobrazení „just-right tuning“, díky které trojúhelníkové LED diody na obou stranách blikají, když je ladění správné, což pomáhá ladění bez stresu.Ladička Pitchblack X je uložena v robustním hliníkovém pouzdru se silnou povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání. Funguje na 9 V baterie, což je ideální pro hráče, kteří s sebou nenosí pedalboard a v případě potřeby je k dispozici volitelný síťový adaptér.
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ano
True bypass: switchable to buffered;Ano
Země původu: Vietnam
Balení obsahuje: Rubber legs;Manuál;Baterie
Typ: Pedálová ladička
Varianta: Pitchblack X
Šířka (mm): 69.0
Hmotnost (g): 248.0
Barva: Černá
Typ baterie: 9V
Výška (mm): 49.0
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Hloubka (mm): 110.0
Frekvenční pásmo: 436 - 445 Hz

Korg Rimpitch-C2 723 CZK  -2% 
Ladička pro akustickou kytaru s umístěním v rezonančním otvoru. Ladička s kompaktním designem přináší nenápadnou instalaci. Oproti klipovým ladičkám nabízí Rimpitch-C2 pohled v přirozeném zorném poli pod kytarovými strunami. Vybavená je piezo snímačem, který při ladění snímá vibrace samotné kytary, což umožňuje přesné a rychlé ladění. LED displej přináší výbornou viditelnost. Rozsah ladění: E2 (82.41 Hz)–E7 (2637.02 Hz). Rozsah kalibrace: A = 438-445 Hz (kroky po 1 Hz). Životnost baterie: přibližně 36 hodin. Pro instalaci je nutný kruhový rezonanční otvor o průměru 100 mm. Balení obsahuje: 1 x CR1620 lithiovou baterii (3 V). Rozměr: 79 x 32 x 17 mm. Hmotnost: 13 g (včetně baterie). Barva: Black
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: CR1620
Země původu: Vietnam
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Žádné, Pouze bateriový provoz
Barva: Černá
Frekvenční pásmo: 438 - 445 Hz

Univerzální klipová ladička disponující intuitivními funkcemi, snadno čitelným displejem, výjimečnou přesností ladění a kompaktním designem. Nabízí široký rozsah kalibrace (410Hz - 480Hz) a otočný, flexibilní klip umožňující uchycení do libovolné polohy. Ladička má zabudovaný snímač piezo snímající vibrace nástroje. Je vhodná pro jakýkoliv strunný nástroj.
Vhodné pro: Ukulele;Elektrická kytara;Klasická kytara;Akustická kytara
Typ baterie: CR2032/3V
Typ: Clip-On
Frekvenční pásmo: 410 - 480 Hz
Napájení: Baterie
Barva: Černá
Provoz na baterie: Ano

ENO Music EMT 320 365 CZK  -8% 
Klipová chromatická ladička, zařízení 3 v 1, funkce ladičky, metronomu a tónového generátoru, zřetelně zobrazuje jména jednotlivých strun a noty jsou detekovány automaticky, má kulový kloub s ladičkou otočitelný o 360 ° Interní mikrofon, piezo snímač detekující vibrace nástroje.
Typ: Clip-On;Ladička;Metronome
Provoz na baterie: Ano
Vhodné pro: Housle;Ukulele;Kytara;Baskytara
Napájení: Baterie
Typ baterie: CR2032/3V
Země původu: Čína

Korg Sledgehammer PRO 955 CZK  -5% 
Klipsová ladička ze série Sledgehammer PRO s unikátním 3D zobrazováním. Vhodná pro kytaru i baskytaru.
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ano
Země původu: Vietnam
Typ baterie: CR2032/3V
Napájení: Žádné, Pouze bateriový provoz

Twistune™ je navržen tak, aby se připojil ke specifickým produktům Gruv Gear pro rychlé a pohodlné ladění kytar, baskytar a jiných strunných nástrojů. Jednoduše vložte a otočte rameno konektoru o 90 stupňů, abyste jej připevnili ke Gruv Gear Kaepo™ nebo připravovanému FretWraps® Pro, zatímco je připojen k vašemu nástroji, a jste připraveni ladit. Ujistěte se, že váš Kaepo nebo FretWraps Pro je umístěn na headstocku (za nultým pražcem) a ne nad hmatníkem, aby Twistune správně fungoval.
Vhodné pro: Kytara;Baskytara
Typ baterie: Integrované
Typ: Clip-On
Balení obsahuje: Manuál;USB kabel
Země původu: Čína
Napájení: USB-C
Provoz na baterie: Ano

Snark SNRE 711 CZK  -7% 
Díky vestavěné nabíjecí baterii, jednomu rychlému nabití z libovolného portu USB včetně počítače nebo powerbanky, vám nová nabíjecí klipová ladička SNARK™ poskytne napájení, které vydrží týdny až měsíce pravidelného používání, bez problémů, bezkonkurenční výkon.
Nový SNARK™ Rechargeable také obsahuje bezvadný ladící software Snark® pro ještě rychlejší bleskovou odezvu s dokonalou přesností. Nově vyvinutý pogumovaný povrch pomáhá izolovat a ztlumit mikrofonní vibrace a nežádoucí rušení, dokonce i v hlučném prostředí.
S plně chromatickou kalibrací výšky tónu mezi 415-466Hz je odezva ladění extrémně rychlá, až po spodní oblasti barytonových nástrojů nebo vícestrunných baskytar, kde nízké tóny a podtóny mohou často zmást méně citlivé ladičky.
Otočná o celých 360 stupňů a jako všechny ladičky SNARK™, super jasný, barevný, snadno čitelný, ostrý LCD displej s vysokým rozlišením, je ideální pro tmavé prostory jeviště i při jasném a sluncem osvětleném jevišti.
Nová klipová ladička SNARK™ Rechargeable dokáže naladit prakticky jakýkoli strunný nástroj, je to perfektní volba pro začátečníky a profesionály na pódiu nebo ve studiu a měla by být v tašce každého hudebníka.
Typ: Clip-On;Chromatická
Frekvenční pásmo: 415 - 466 Hz
Napájení: Baterie;Micro USB
Země původu: Čína
Barva: Černá
Vhodné pro: Kytara;Ukulele
Balení obsahuje: Manuál;Micro-USB Charging Cable
Typ baterie: Integrované
Provoz na baterie: Ano