Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
MOOER Baby Tuner 1362 CZK  -6% 
Podlahová ladička ze série Micro Series značky Mooer. Pedál vyniká, tak jako všechny efekty značky Mooer, velmi kompaktními rozměry a pevnou konstrukcí. Precizní digitální ladička je vybavena velkým podsvíceným displayem, který je snadno čitelný i při velmi silném zdroji světla nebo na přímém slunci. Ladička je vhodná pro většinu elektrických a elektroakustických nástrojů včetně 5 strunové baskytary nebo 7 strunové kytary. Pedál je samozřejmě true bypass. Ladičku je možné napájet pouze pomocí 9 V adaptéru (centr negative), který není součástí balení.
Napájení : 9V
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Čína
Napájení : Adaptér

S USB nabíjecí verzí D'Addario Equinox Headstock Tuner přesně naladíte kytary, basy a jiné strunné nástroje. Pomocí vysoce citlivého piezo snímače a velkého vícebarevného displeje vám USB Rechargeable Equinox Headstock Tuner umožňuje snadné a přesné ladění v hlučném a slabě osvětleném prostředí, kde mnohé jiné ladičky selhávají. Má otočný displej a micro USB port pro nabíjení.Inovativní návrhy tunerů D'Addario obsahují intuitivní rozhraní, snadno čitelné displeje a poskytují výjimečnou přesnost ladění.
Balení obsahuje : Nabíjecí kabel USB
Země původu : USA
Balení obsahuje : Manuál
Barva : Černá
Napájení : Baterie
Provoz na baterie : Ano
Typ baterie : Integrované
Typ : Clip-On

Vox VXT-1 1950 CZK  -16% 
První pedálová ladička Vox je vybavena displejem se skvělou viditelností, ultra přesným laděním a módem „Offset ladění“, který pracuje s harmonickou rezonancí.
S elegantním LED ukazatelem a všestrannými módy zobrazení poskytuje displej ve tvaru diamantu excelentní viditelnost. Zařízení poskytuje ultra přesné ladění +-0,02 centu, módy „Offset ladění“, které vám umožní naladit svůj nástroj pro dokonalou harmonickou rezonanci, a také true bypass obvod, který žádným způsobem nezkresluje tonální charakter.

VXT-1 byl vyvinut tak, aby vyhověl požadavkům profesionálů. Má rozšířenou dobu působnosti na 24 hodin nepřetržitého provozu za použití alkalických baterií. Box z litého hliníku zaručuje výjimečnou odolnost a DC výstup zase umožňuje paralelní zapojení dalších pedálů. Přestože existuje spousta pedálových ladiček, tohle zařízení bude mít vedoucí pozici, neboť poskytuje špičkovou viditelnost a dokonalou přesnost všem kytaristům i basistům.

Napájení : Adaptér nebo Baterie
Typ baterie : 9V
True bypass : Ano
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Vietnam
Frekvenční pásmo : 436 - 445 Hz
Typ : Pedal
Provoz na baterie : Ano

Korg Pitchblack X Černá 2342 CZK  -11% 
Pedálová ladička nové generace s novou funkcí ULTRA BUFFER je ještě výkonnější a jednodušší pro používání.Pitchblack X je vybaven nejen true bypassem, ale nyní obsahuje také zabudovaný ULTRA BUFFER. Proč je to důležité?Většina elektrických kytar používá pasivní snímače s vysokou výstupní impedancí. Při použití kabelu dochází po přibližně 6 m ke ztrátě tónu, obvykle vysokých frekvencí, a tento problém se zhoršuje, čím delší je váš kabel.ULTRA BUFFER zvyšuje kvalitu zvuku v režimu bypass, takže si můžete zachovat kvalitu zvuku i při použití dlouhého kabelu pro připojení k ladičce nebo při vložení ladičky do pedalboardu. Na Pitchblack X můžete přepínat mezi true bypassem a ULTRA BUFFER podle svého vkusu a prostředí, ve kterém hrajete.Kromě zvětšeného displeje bylo přidáno více LED diod měřiče pro lepší viditelnost.Jasný režim lze nastavit na jednu ze dvou úrovní, takže si můžete být jisti, že na displej ladičky uvidíte ještě lépe v situacích, kdy je viditelnost ztížena, například na jasně osvětlených pódiích a v jasném vnějším prostředí.Ladička Pitchblack X nabízí velmi přesné a precizní ladění s přesností ±0,1 centu v režimu Strobe, díky čemuž je ideální pro situace, kdy musí být ladění naprosto správné, ať už při vystoupení nebo nahrávání.Vyberte si jeden ze čtyř typů zobrazení měřičů podle svých požadavků.Kromě typického režimu "Regular" můžete použít režim "Strobe" a "Half Strobe", které indikují změny výšky tónu podle směru a rychlosti, jakou metr "teče", abyste rozeznali i ty nejjemnější rozdíly ve výši tónu; a můžete použít režim "Mirror", abyste při ladění nástroje viděli dvě LED diody na levé a pravé straně, které se kříží směrem ke středu.Pitchblack X je vybaven novou funkcí zobrazení „just-right tuning“, díky které trojúhelníkové LED diody na obou stranách blikají, když je ladění správné, což pomáhá ladění bez stresu.Ladička Pitchblack X je uložena v robustním hliníkovém pouzdru se silnou povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání. Funguje na 9 V baterie, což je ideální pro hráče, kteří s sebou nenosí pedalboard a v případě potřeby je k dispozici volitelný síťový adaptér.
Varianta : Pitchblack X
Typ baterie : 9V
Balení obsahuje : Rubber legs
Balení obsahuje : Baterie
Provoz na baterie : Ano
Typ : Pedálová ladička
True bypass : Ano
Adaptér součástí : Ne
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Balení obsahuje : Manuál
Frekvenční pásmo : 436 - 445 Hz
Země původu : Vietnam
Barva : Černá

Korg Pitchblack XS Černá 2342 CZK  -11% 
Nový druh pedálové ladičky s integrovaným displejem a nožním spínačem.Kromě zvětšeného displeje přibylo více LED diod pro lepší viditelnost. Jasný režim lze nastavit na jednu ze dvou úrovní, takže si můžete být jisti, že displej ladičky uvidíte ještě lépe v situacích, kdy je viditelnost ztížena, například na jasně osvětlených pódiích a v jasném vnějším prostředí.Ladička Pitchblack XS nabízí velmi přesné a precizní ladění s přesností ±0,1 centu v režimu Strobe, takže je ideální pro situace, kdy ladění musí být naprosto správné, ať už jde o vystoupení nebo nahrávání.Vyberte si jeden ze čtyř typů zobrazení měřičů podle svých požadavků. Kromě typického režimu "Regular" můžete použít režim "Strobe" a "Half Strobe", které indikují změny výšky tónu podle směru a rychlosti, jakou metr "teče", abyste rozeznali i ty nejjemnější rozdíly ve výši tónu; a můžete použít režim "Mirror", abyste při ladění nástroje viděli dvě LED diody na levé a pravé straně, které se kříží směrem ke středu.Pitchblack XS je vybaven novou funkcí zobrazení „just-right tuning“, díky které trojúhelníkové LED diody na obou stranách blikají, když je ladění správné, což pomáhá ladění bez stresu.
Varianta : Pitchblack XS
Balení obsahuje : Manuál
Typ baterie : 9V
Barva : Černá
Balení obsahuje : Baterie
Frekvenční pásmo : 436 - 445 Hz
Země původu : Vietnam
Napájení : Adaptér nebo Baterie
True bypass : Ano
Typ : Pedálová ladička
Balení obsahuje : Rubber legs
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ne

Pedálová ladička nové generace s novou výkonnou technologií ULTRA BUFFER je ještě kompaktnější a jednodušší pro používání.Pitchblack X mini je nejmenší ladička ze série Pitchblack X. Tato ladička o hmotnosti pouhých 124 gramů má práškovou povrchovou úpravu.Kromě zvětšeného displeje bylo přidáno více LED diod metra pro vynikající viditelnost.Jasný režim lze nastavit na jednu ze dvou úrovní, takže si můžete být jisti, že displej ladičky uvidíte ještě lépe v situacích, kdy je viditelnost ztížena, například na jasně osvětlených pódiích a v jasném vnějším prostředí.Ladička Pitchblack X mini nabízí velmi přesné a precizní ladění s přesností ±0,1 centu v režimu Strobe, takže je ideální pro situace, kdy ladění musí být naprosto správné, ať už jde o vystoupení nebo nahrávání.Vyberte si jeden ze čtyř typů zobrazení měřičů podle svých požadavků. Kromě typického režimu "Regular" můžete použít režim "Strobe" a "Half Strobe", které indikují změny výšky tónu podle směru a rychlosti, jakou metr "teče", abyste rozeznali i ty nejjemnější rozdíly ve výši tónu; a můžete použít režim "Mirror", abyste při ladění nástroje viděli dvě LED diody na levé a pravé straně, které se kříží směrem ke středu.Pitchblack X je vybaven novou funkcí zobrazení „just-right tuning“, díky které trojúhelníkové LED diody na obou stranách blikají, když je ladění správné, což pomáhá ladění bez stresu.
True bypass : Ano
Varianta : Pitchblack X Mini
Typ : Pedálová ladička
Balení obsahuje : Rubber legs
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Frekvenční pásmo : 436 - 445 Hz
Barva : Černá
Balení obsahuje : Baterie
Typ baterie : 9V
Balení obsahuje : Manuál
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Vietnam

Klipová ladička společnosti Peterson. StroboClip HD (SC-HD) disponuje vysokou přesností ladění - stejnou jako všechny ladičky Strobe Tuners společnosti Peterson. Ladička nabízí displej s vysokým rozlišením, více než 50 druhů ladění, temperování a je vhodná pro širokou škálu strunných a dechových nástrojů. Obsahuje čelisti s gumovým povrchem pro ochranu nástroje, které zároveň poskytují pevné uchycení.

Peterson StroboPLUS HDC 4694 CZK  -7% 
Ladička a metronom v jednom. StroboPLUS HDC lze nakonfigurovat manuálně nebo pomocí online softwaru tak, aby přesně vyhovoval vašim požadavkům. Nabíjecí s velkou obrazovkou, vysokým rozlišením a variabilními barvami. Od roku 1948 definují Peterson Strobe Tuners standard v přesnosti ladění. StroboPLUS HDC zahrnuje desetiletí autority a technologie v oblasti ladění, aby poskytla dokonalé kombo bleskového tuneru/metronomu. Přesnost ladění StroboPLUS HDC 0,1 centa vyladí jakýkoli nástroj s maximální přesností. Díky vícebarevnému displeji s vysokým rozlišením a variabilním barevným LED podsvícením je displej StroboPLUS HDC snadno viditelný na pódiu, lavici, studiu nebo ve třídě. Více než 200 exkluzivních integrovaných ladění Sweetened Tunings® a doprovodných ladění pojme různé nástroje, temperamenty a hudební žánry. Vysoce konfigurovatelný metronom nabízí přesnou nastavitelnost 0,1 BPM pro osminové tóny, čtvrťové tóny, tečkované čtvrteční tóny nebo poloviční tóny, rozsah tempa 10-280 BPM, více než 100 poddílů, přízvukové vzory a polyrytmy. StroboPLUS HDC lze použít i pro přehrávání tisíců taktů tempových map, programovatelných z webové aplikace Peterson Connect. Jedna mapa tempa dokáže přehrát celé skóre změn tempa, vzorů přízvuku, poddílů, barev taktů, tichých taktů a postupně zakřivených změn tempa, jako jsou accelerandos a ritardandos. StroboPLUS HDC je dokonalý nástroj pro ladění, trénink uší a rytmus v jednom balení.
Země původu : Čína
Typ : Metronome
Napájení : USB
Typ : Ladička
Frekvenční pásmo : 390 - 490 Hz
Metronom : Ano
Typ baterie : Li-Ion
Balení obsahuje : USB kabel
Adaptér součástí : Ne

Korg PitchCrow G Černá 469 CZK  -7% 
Ultra kompaktní klipová ladička s přehledným designem pro rychlé ladění. Vhodná pro kytaru i baskytaru. Ladička disponuje dobře čitelným plnobarevným LCD displejem, maximálně precizním laděním s přesností ± 0.1 cent, režim ladění Flat / Capo pro ladění nástroje při sníženém ladění, respektive nasazeném Kapodastry. Novinkou je funkce upozornění na příliš utaženy struny, jako prevence proti prasknutí struny. Černé barevné provedení.
Adaptér součástí : Ne
Typ : Clip-On
Země původu : Vietnam
Napájení : Žádné, Pouze bateriový provoz
Provoz na baterie : Ano
Typ baterie : CR2032/3V
Frekvenční pásmo : 436 - 445 Hz
Barva : Černá

Ibanez BIGMINI 1460 CZK  -6% 
Chromatická pedálová ladička ze série MINI. Díky jejím malým rozměrům je praktická a najde se pro ni místo i na přeplněných pedalboardu. Disponuje velkým a kontrastním displejem s snadno čitelnými názvy tónů. Má nastavitelnou kalibraci v rozmezí 435 - 445 Hz a umožňuje ladit v rozsahu tónů A0 (27.50 Hz) - C8 (4186 Hz). Ladička je 100% true bypass. Napájí se pouze pomocí DC 9 V AC adaptéru, který není součástí balení. Rozměry: 54 x 93,5 x 50 mm. Hmotnost: 175 g.
Země původu : Čína
Typ : Pedal
Frekvenční pásmo : 435 - 445 Hz
Adaptér součástí : Ne