Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hliníkové trombonové dusítko od anglického výrobce příslušenství k žesťovým nástrojem. Důvod úspěchu Denis Wick dusítok spočívá částečně v preciznosti designu a částečně v přesnosti ve výrobě a péči během skladování. Nabízí výbornou intonaci ve všech registrech.
Země původu : Velká Británie

Nátrubek pro trubku světoznámého amerického výrobce žesťových dechových nástrojů a příslušenství k nim. Má střední hloubku kotlíku, jeho vnitřní průměr je 17,00 mm.
Průměr : 17 mm
Země původu : USA
Průměr (mm) : 17.0

Robustní, trojnohý skládací stojan, pro dechové nástroje (tuba, euphonium, barytonový roh a tenorový/altový roh). Vyroben z kovu. Nosnost: 30 kg. Výška: 915 mm-1075 mm. Rozměry ve složeném stavu: 275 mm x 175 mm x 535 mm. Váha: 4,53 kg.
Země původu : Čína
Typ : Tuba
Typ : Euphonium

Nátrubek pro tubu. Je vyroben z kvalitní mosazi s postříbřeným povrchem. Nátrubky Gewa se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a příznivou cenou. Velikost a typ: 24 AW
Země původu : Evropská unie

Plasto-hliníkové dusítko pro basový trombon od anglického výrobce příslušenství k žesťových nástrojům. Důvod úspěchu Denis Wick dusítok spočívá částečně v preciznosti designu a částečně v přesnosti ve výrobě a peče Během skladování. Nabízí výbornou intonaci ve všech registrech.
Země původu : Velká Británie

Unikátní dřevěné dusítko pro tenorový trombon od anglického výrobce příslušenství k žesťovým nástrojům. Důvod úspěchu Denis Wick dusítok spočívá částečně v preciznosti designu a částečně v přesnosti ve výrobě a péči během skladování. Nabízí výbornou intonaci ve všech registrech.
Země původu : Velká Británie

Pevný tvarovaný kufr pro klarinet. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou pěnovou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Vnější rozměry: 22.02 x 21.59 x 9.21 cm. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína

Pevný tvarovaný kufr pro trombon s ozvučník o průměru 8''. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné a kvalitní zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Barevné provedení: Black.
Barva : Černá
Typ : Kufr
Šířka (mm) : 279.0
Nepromokavé : Ne
Výška (mm) : 260.0
Rukojeť : Ano
Délka (cm) : 94.0
Hmotnost : 3,2 kg
Zip : Ne
Země původu : Čína

ABS kufr pro pozoun, sametová výstelka, černá barva. 

Země původu : Čína

Nátrubek pro trubku světoznámého amerického výrobce žesťových dechových nástrojů a příslušenství k nim. Má středně hluboký kotlík, jeho vnitřní průměr je 16,30 mm.
Průměr (mm) : 16.3
Průměr : 16,3 mm
Země původu : USA