Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Důkladně čistí lodní dno, rozkládá usazené nečistoty, rozpouští olej, maziva, palivo, šlem a kal. Jednoduché použití – naleje se na znečištěná místa a nechá působit cca 1 hod. a pak vyčerpá. Biologicky rozložitelný. Objem: 3785 ml.
Objem : 3,79 L
Země původu : USA

Účinně odstraňuje skvrny od rzi z laminátových, kovových a natřených povrchů. Velmi jednoduché použití: na znečištěné místo nastříkejte a nechte působit, není třeba mechanicky drhnout nebo vtírat. Skvělý přípravek pro čištění rezavých skvrn od šroubů, matek a dalšího kovového příslušenství. Speciálně vyvinutý pro extrémní podmínky (lodě, karavany).
Země původu : USA
Objem : 3,79 L

Lodní šampón (Boat Wash)Odstraňuje nečistoty, šmouhy, skvrny od tuku, maziva a soli. Ošetřené povrchy jsou zářivě lesklé bez skvrn nebo pruhů. Biologicky rozložitelný přípravek bez fosfátů, šetrný k životnímu prostředí. Funguje na bázi polymerů, které proniknou do materiálu a vytáhnou nečistoty ven, poté stačí povrch pouze opláchnout vodou. Polymery materiál nejen vyčistí, ale zároveň vytvoří i ochrannou vrstvu. Šampón není vhodný pro odstraňování vosku a leštidel. Vhodný na laminátové, kovové, plastové, vinylové či nátěrem opatřené povrchy. Přípravek lze použít ve slané, sladké, studené i vlažné vodě.NÁVOD K POUŽITÍ: Přidejte 3 víčka přípravku do 7,6 l studené nebo vlažné vody. Rozmíchejte a nechte vzniknout bohatou pěnu. Poté nanášejte s pomocí látky nebo houby na jakékoliv laminátové, hliníkové, týkové, glazurované, polyuretanové a lakované povrchy nebo plexisklo. Dobře opláchněte čistou vodou a nechte uschnout.UPOZORNĚNÍ: V případě podráždění pokožky omyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!
Země původu : USA
Objem : 3,78 L

Konvertor rzi mění chemickými procesy zoxidované vrstvy a rez zpět na kov. Navrací železným a ocelovým povrchům původní vzhled a připravuje je perfektně na další ošetření a úpravy (natírání). Ideální v případě, že chcete opět obnovit nátěr na již zrezavělém povrchu. Objem - 650 ml.
Objem : 650 ml
Země původu : USA

Lodní leštidlo s teflonem poskytuje ochranu, výrazně snižuje usazování špíny, oleje a skvrn. Polymerová vrstva chrání proti UV záření a působení soli. Po ošetření nezanechává mastný film, ochranná vrstva působí pětkrát déle než běžné lodní vosky, min. však 1 rok. Jednoduché použití: naneseme hadříkem, necháme zaschnout a suché zbytky (prášek) setřeme čistou utěrkou. Aplikace leštidla je posledním krokem ochranné úržby povrchů laminátu, kovu a vrstev nátěrů. Jde výhradně o ochranný prostředek - není určen k čištění. Objem: 473 ml.
Země původu : USA
Objem : 473 ml

Lodní leštidlo Premium s teflonem poskytuje ochranu, výrazně snižuje usazování špíny, oleje a skvrn. Polymerová vrstva chrání proti UV záření a působení soli. Po ošetření nezanechává mastný film. Ochranná vrstva působí šestkrát déle než běžné lodní vosky, min. však 1 rok. Jednoduché použití: naneseme hadříkem, necháme zaschnout a suché zbytky (prášek) setřeme čistou utěrkou. Aplikace leštidla je posledním krokem ochranné úržby povrchů laminátu, kovu a vrstev nátěrů. Jde výhradně o ochranný prostředek - není určen k čištění. Objem: 950 ml.
Objem : 950 ml
Země původu : USA

Leštidlo a vosk v jednom. Může se použít na leštění a voskování v jednom kroku, čímž se snižuje čas a náklady. Poskytuje delší životnost povrchů. Vhodný pro všechny povrchy (kromě silikonových povrchů). Odstraňuje velké chyby a škrábance P1000 nebo jemnější a ponechává lesklý voskový povrch, který pomáhá chránit před povětrnostními vlivy a nemusí vyžadovat leštění.
Země původu : USA
Objem : 946 ml

Čisticí a ochranný prostředek na rychlostní lodě.
Čistí, zlepšuje barvu a chrání proti UV záření a blednutí. Skvělý způsob, jak ošetřit 7 metrovou loď do 30 minut. Vhodný k použití i pro automobily a karavany. Prodlužuje ochranu lodi v době před kompletním voskováním či leštěním. Přípravek obsahuje vysoce účinné PTEF polymery, které přilnou k povrchu a dodají mu lesk a chrání barvy před vyblednutím. Je určen speciálně pro čištění sklolaminátových, chromovaných, nerezových, hliníkových, gumových, plastových a povrchů opatřených nátěrem.
 
NÁVOD K POUŽITÍ: Nastříkejte na povrch o velikosti cca 45 x 45 cm a pomocí čistého hadru, kruhovými pohyby očistěte danou plochu. Přípravek nechte zaschnout a poté čistým hadrem vyleštěte. V případě potřeby proces opakujte. Pro maximální ochranu ošetřeného povrchu doporučujeme jednou ročně použít Lodní leštidlo Premium s teflonem.
 
UPOZORNĚNÍ: V případě podráždění pokožky omyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Zabraňte kontaktu s tkaninami. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!
Země původu : USA
Objem : 650 ml

Přípravek na mytí a voskovaní 473 ml (Boat wash & wax)Čistí, rozjasňuje a chrání v jednom kroku. Trvanlivá polymerová ochrana zabraňuje působení UV záření a vzniku skvrn. K odstranění nečistot není třeba povrch drhnout či obrušovat. Přípravek je koncentrovaný, biologicky odbouratelný a bez fosfátů. Vhodný na všechny laminátové, kovové či nátěrem opatřené povrchy.
 
NÁVOD K POUŽITÍ: Pro nejlepší výsledek by měl být povrch lodi chladný na dotek. Loď nejprve vydrhněte a odstraňte povrchové znečištění a sůl. Rozmíchejte 3 víčka přípravku do 7,6 l studené vody a nanášejte pomocí houby, jemné látky nebo mycího kartáče. Důkladně opláchněte čerstvou vodou a vysušte.
 
UPOZORNĚNÍ: V případě podráždění pokožky omyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!
Země původu : USA
Objem : 473 ml

Prostředek na základní čištění nebo jako první krok v závěrečném dočištění Perfect-It ™ s vysokou pěnivostí odstraňuje běžné mořské nečistoty bez poškození vosku na povrchu, může být použit prakticky ve všech částech člunů od čela až po záď, včetně oblastí celého trupu. Profesionálně zhotovený koncentrát je vysoce účinný, je součástí kompletního sortimentu výrobků Perfect-It ™ pro povrchovou ochranu lodního pláště. Perfect-It ™ Boat Wash je základním krokem k dosažení profesionální povrchové ochrany, působí bez poškození vosku, je určen k odstranění špíny, řas a jiných běžných námořních nečistot.
Objem : 946 ml
Země původu : USA