Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Swobbit Quickdry 30 cm 1190 CZK  -20% 
Kvalitní silikonová stěrka s délkou 30 cm.
Země původu : USA

Teleskopická komfortní rukojeť s rozsahem 1,5 - 2,7 m s patentovaným neviditelným nastavovacím systémem. Slzovitého tvar rukojeti ji dělají až o 67% silnější než běžné rukoväte.Vonkajšia tyč je vyrobena z extrudovaného tepelně upraveného eloxovaného hliníku. Vnitřní tyč je vyrobena z taženého 6063 T8 tepelně upraveného eloxovaného hliníku.
Země původu : USA

Antifouling nátěr s teflonem s minimálním třením, ideální pro hnací prvky, vrtule, trimovací klapky ap. Počet nátěrů: 3 vrstvy. Vydatnost 2 m2 / l. Objem 500 ml.
Země původu : Velká Británie
Barva : Šedá
Objem : 0,5 L
Barva podle výrobce : Šedá

Kartáč určený pro čištění teaku a neklouzavé paluby a taky skvělý pro čištění plátna a polštářů. Nedoporučuje se pro lesklé povrchy nebo plasty. Šířka 190 mm.
Země původu : USA

Extra měkké štětiny pro jemné čištění choulostivých povrchů. Bezpečná pro všechny povrchové úpravy, včetně malované a laminátové povrchové úpravy, oknien a lesklých kovů. Nedoporučuje se pro použití s ​​rozpouštědly nebo alkoholem. Velikost - 19 cm.
Země původu : USA

Plochý nástavec pro čistící podložky vyroben z odolného ABS plastu s rozsahem pohybu ve dvou osách, připojitelný k pevným i teleskopickým rukojetím Swobbit system.
Země původu : USA

Teleskopická rukojeť s rozsahem 0,6 m - 1,2 m, což je ideální pro čluny s délkou do 7,5 m, s patentovaným skrytým nastavovacím systémem. Slzovitý tvar rukojeti ji dělají až o 67% silnější než běžné rukojeti. Vnější tyč je vyrobena z extrudovaného tepelně upraveného eloxovaného hliníku, vnitřní tyč je vyrobena z taženého 6063 T8 tepelně upraveného eloxovaného hliníku. Komfortní rukojeť.
Země původu : USA

Swobbit Washpad 990 CZK  -16% 
Mop s velkou kapacitou. Ve dvou osách otočná hlava kopíruje křivky a kontury čištěné plochy. Bezpečný pro všechny povrchové úpravy, včetně barev, sklolaminátu, oken a skříněk. Doporučené přípravky - EZ2CY a Strataglass. Neodporúča se pro neklouzavé nebo drsné povrchy. K dispozici s náhradními polštáři.
Země původu : USA

Ideální kartáč pro teakové a neklouzavé paluby, spodky lodí se všemi povrchy vyžadující agresivní čištění špinavých a silně znečištěných ploch. Nedoporučuje se pro lesklé povrchy. Šířka 190 mm.
Země původu : USA

Rukojeť z tepelně ošetřeného eloxovaného hliníku na uchycení mycích a čisticích potřeb, délka - 120 cm.
Země původu : USA