Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bow roller z ušlechtilé oceli se saténovou povrchovou úpravou s nylonovou kladkou. Délka - 155 mm, šířka - 51 mm, výška - 72 mm. Materiál: AISI 316

Kotevní lano s okem s měkkým a smyčky netvořící dvojitým splétáním se dobře váže a vykazuje dlouhou životnost. S 16/20-násobným spleteným polyesterovým pláštěm je mimořádně odolné proti otěru. I po dlouhém používání ve vodě zůstává měkké a drží tvar. Průměr - 10 mm, nosnost - 2000 daN, hmotnost - 69 g / m.
Průměr (mm): 14.0
Průměr: 14 mm
Barva podle výrobce: Bílá;Černá
Mez pevnosti: 3.900 daN
Země původu: Česká republika
Barva: Bílá
Délka: 30 m
Hmotnost: 127 g/m

Anderson konektor SY50 - set


 


Jedná se o 2-pólový výkonný konektor (50A), který se skládá ze dvou stejných, do sebe zapadajících protikusů (obojetné provedení). Jedná se o ideální doplněk pro všechny trakční baterie, kde je potřeba často baterii odpojovat nebo připojovat jiná zařízení. 

Tělo konektoru je vyrobeno z polykarbonátu šedé barvy. Uvnitř těla konektoru jsou měděné postříbřené kontakty, které zajišťují bezvadný přenos elektrické energie. 


Balení obsahuje 2 ks konektorů a 4 stříbrné koncovky na kabely

Přepěťová ochrana Maxima - set


 


Ochrana pro elektromotory Maxima, která zabezpečuje kontrolu přepětí a náhodných zkratů u trakční baterie. Její životnost je mnohem delší než klasické pojistky. Na rozdíl od pojistky, která se při svém zapůsobení zničí a musí být vyměněna, lze přepěťovou ochranu použít opakovaně. Stačí zamáčknout tlačítko, které při zapůsobení přepěťové ochrany vyskočí a obnovit tak elektrický obvod.


Přepěťová ochrana je dodávána jako set - vč. Anderson konektoru SY50 a kabelů s kabelovými oky.

Extra silný antifouling s technologií Biolux vytváří velmi čistý a extra hladký trup. Je ideální pro rychlé plavidla. Může být leštěný, ale není vhodný pro použití na hliník a ostatní lehké kovy ani na pozinkované povrchy. Objem - 2,5 l. Barva - šedá.
Objem: 2,5 L
Barva: Šedá
Barva podle výrobce: Dark Grey
Země původu: Velká Británie

Lalizas M 50 kg Lodní kotva 10406 CZK  -26% 
Pozinkovaný, ocelový odlitek kotvy, dobře drží na volném a bahnitém dně řek vnitrozemských jezer nebo v oblasti italského Jadranu. Hmotnost - 50 kg, délka - 980 mm, výška - 495 mm, šířka - 665 mm.
Materiál: Galvanizovaná ocel
Hmotnost: 50 kg
Země původu: Čína

Luxusný chrómovo bronzový kotevný vrátok s nízkym profilom. Lanová a reťazová kombinácia GYPSY. Ručné uvoľnenie reťaze. Riadenie lanového reťazca pomocou pružinového ramena. Magnetický čítač reťaze je vopred nainštalovaný ako štandard. Elektrický motor s vysokým výkonom IP67. Pre lode s dĺžkou 10-13m a hrúbkou paluby 25-40 mm.
Užitečné zatížení: 950 kg
Země původu: Itálie
Proud (A): 110.0
Napětí: 12 V
Průměr (mm): 8.0
Výkon (Watt): 1000.0
Výkon: 1000 W
Hmotnost: 23 kg
Průměr: 8 mm
Proud: 70-110 A

Vysoce účinný rychleschnoucí dvousložkový epoxidový základní lak, který by se měl aplikovat 4krát jako ochrana před presiakaním. Dá se zpracovat i při nízkých teplotách. Vydatnost - 8 m2 / l. Objem - 2,5 l, barva - zelená.
Země původu: Velká Británie
Barva: Zelená
Barva podle výrobce: Zelená
Objem: 2,5 L

Bilge pumpa s krytem z neoprenu. Je praktická, snadno se instaluje a zajistí, je vyrobena z pevných materiálů a odolává silám až do 15 000 Newtonů. Čerpadlo pracuje nepřetržitě a dokáže čerpat až 100 l vody za 24 h. Sací výška je 8,2 m. Voda se čerpá přes hadici umístěnou v nejnižším bodě lodě. Síto udržuje nečistoty z hadice a snadno se čistí. Hadice je dlouhá 3 m, ale může být rozšířena na 6 m pomocí prodlužovací hadice Drainman, která se prodává samostatně.
Napětí: Neuvedeno
Země původu: Čína

Náhradní nůž na tavnou řezačku lan a syntetických materiálů.
Země původu: Německo