Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Velmi odolná, flexibilní nádrž na pitnou vodu zajišťující bezpečné, praktické a cenově výhodné uskladnění vody na palubě. Je flexibilní, lehká a přizpůsobivá tvarem. Dá se umístit na taková místa, kde není možné použít pevné nádrže. Dodává se s plnicím ventilem 38 mm a výpustným 12 mm ventilem. Objem - 150 l.
Objem: 150 L
Země původu: Čína
Délka: 150 cm
Výška: 53,5 cm
Šířka: 74 cm

Rocna 6 kg Lodní kotva 6778 CZK  -20% 
Multifunkční galvanizovaná kotva s legendárním Kiwi-designem, vhodná pro všechny typy dna a pro všechny velikostí lodí, od malých člunů po superjachty. Oblouk kotvy (roll-bar) zajišťuje okamžitý záběr, tvar kotvy zaručuje otočení do správné polohy špičky pro zachycení iv měkkých typech dna, stopka kotvy je z masivní oceli s vysokou pevností v tahu, odolná proti větrem a přílivové proudem, ostrý klínový hrot v kombinaci s velmi vysokou hmotností na špičce (v průměru 33%) zajišťuje okamžitý spolehlivý záběr při každém použití. Délka - 630 mm, šířka - 315 mm.
Hmotnost: 6 kg
Země původu: Čína
Materiál: Galvanizovaná ocel

Rocna 10 kg Lodní kotva 9373 CZK  -20% 
Multifunkční galvanizovaná kotva s legendárním Kiwi-designem, vhodná pro všechny typy dna a pro všechny velikostí lodí, od malých člunů po superjachty. Oblouk kotvy (roll-bar) zajišťuje okamžitý záběr, tvar kotvy zaručuje otočení do správné polohy špičky pro zachycení iv měkkých typech dna, stopka kotvy je z masivní oceli s vysokou pevností v tahu, odolná proti větrem a přílivové proudem, ostrý klínový hrot v kombinaci s velmi vysokou hmotností na špičce (v průměru 33%) zajišťuje okamžitý spolehlivý záběr při každém použití. Délka - 724 mm, šířka - 365 mm.
Hmotnost: 10 kg
Země původu: Čína
Materiál: Galvanizovaná ocel

Sada na opravu vodních čerpadel.
Země původu: USA

Vrtule pro Johnson Evinrude 5/6 (4S from 1997 to 2007) and 6 / 7.5 / 8 (2S)

Průměr: 8"
Stoupání: 7''
Počet listů: 3
Směr otáčení: Pravotočivá
Materiál: Hliník
Země původu: Čína
Průměr (inch / palec): 8.0

Boatasy Ghook 1388 CZK  -26% 
byl vyvinut s cílem pomoci posádce během kotvení. Už žádné špinavé ruce, žádné další řezy a žádné bahno na palubě! Inovativní hák ve tvaru G je váš nový člen posádky, který dělá všechnu špinavou práci! Zatímco drží lano namísto posádky, jeho široké rotující kolo se efektivně a rychle přesouvá po laně - to vše bez toho, abyste se ho dotkli rukama. Odolný rám ve tvaru G, samotný tvar a materiál GHOOK jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon a účinnost. GHOOK byl záměrně vyroben z plastu, aby se zabránilo jakékoli formě poškození trupu během používání. Plast je však mimořádně pevný. Rotační cívka o šířce 7 cm je vhodná pro použití i s těmi nejhrubšího lany. Bezpečnostní západka GHOOK brání vyskočení lana. Ergonomická rukojeť GHOOK poskytuje nejlepší možné uchopení a GHOOK je možné díky tomu používat pouze jednou rukou.
Země původu: Čína

Sender kit pre Z-náhony Mercruiser Alpha a Bravo
Země původu: Čína

Pohyblivá podpůrná vodící kladka pro montáž na sloupek zábradlí.
Průměr: 34 mm
Země původu: Velká Británie
Průměr (mm): 34.0

Dvě (větší a menší) elektromagnetické trouby z nerezavějící oceli. Tato výkonná akustická soustava je vysoce rezistentní mořským podmínkám, vybavená montážními součástkami. Technické údaje: napětí - 24 V, spotřeba - 8 A, frekvence - 370/320 Hz, hlasitost - 121 dB, délka - 400/470 mm, hmotnost - 2 kg.
Napětí: 24 V
Příkon: 4 A
Frekvence: 320 Hz
Decibel (dB): 118
Délka: 470 mm
Hmotnost: 1 kg
Země původu: Itálie

Velmi odolné, flexibilní nádrže na pitnou vodu od slouží k bezpečnému, praktickému a cenově výhodnému uskladnění vody na palubě. Jsou praktické, lehké a přizpůsobivé tvarem. Dají se umístit na různá místa, kde není možné použít pevné nádrže. Nádrže se dodávají s plnicím ventilem 38 mm a výpustným 12 mm ventilem. Rozměry: 80 x 21 x 93 cm, objem - 55 l. Trojúhelníkový tvar.
Objem: 55 L
Země původu: Čína
Výška: 30,5 cm
Délka: 93 cm
Šířka: 86 cm