Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů

Autíčko zmáčkni a jeď 2 druhyČervené plastové autíčkou s figurkou řidiče je určeno pro děti od 12 měsíců. Má jednoduché ovládání. Stačí stlačit hlavičku p


Malá kompaktní autíčka vyrobená podle filmu Auta od Disney Pixar.Autíčka mají charakteristické detaily a


Proslulá stavebnice Merkur nabízí dětem možnost sestavit servisní vozidlo pro odtah havarovaný


Merkur Stavebnice Fire set 1383 CZK  -3% 

Proslulá stavebnice Merkur nabízí dětem možnost sestavit hasičský automobil se žebříkem, hasič


M41A3 Walker Bulldog je modelem amerického lehkého průzkumného tanku, který si kluci mohou sestavit z 625 dílků.
Autodráha z řady Racing Collection nabízí dětem zábavné jízdy. Závodníci mohou vyzkoušet rychlé jízdy s


Autíčko zmáčkni a jeď 2 druhyModré plastové autíčkou s figurkou řidiče je určeno pro děti od 12 měsíců. Má


Hamleys Letadélko Handglider - britská vlajka, sada 2 ks

Snad každý z nás snil někdy o tom, že se stane pilotem. A taky snad každý si někdy zkoušel vyrobit papírovou vlaštovku a házet ji tak, aby letěla co nejdál, nebo udělala ve vzduchu nějaký ten akrobatický kousek. Letadélka Hamleys spojují tyto zájmy do jediné, velmi jednoduché, ale o to geniálnější zábavy! Stačí vzít mezi dva prsty, hodit a už jsi králem vzdušného prostoru a zábava se může rozjet, přesněji řečeno rozletět. Kdo udělá hezčí piruetu? Kdo salto nazad a kdo doletí nejdál?

Sada házecích letadélek v barvách Velké Británie. Ať je hodíš jakkoli a kamkoli, vždy se Ti vrátí zpátky do ruky. Lehoučká, přesto velmi odolná letadélka Hamleys Hand Glider se kterými zažiješ spoustu legrace doma i venku.

Lehoučké přesto odolné
Letadélko má křídla a trup zkonstruované z měkkého plastu, je lehoučké, přesto velmi odolné. Nemusíš se bát, že bys jím sestřelil z police televizi, nebo vzácnou vázu po babičce. A taky se nemusíš děsit toho, že se éro po prvním přistání do louže rozmočí jako

Hamleys Letadélko Handglider  - britská vlajka, sada 2 ksSnad každý z nás snil někdy o tom, že se stane pilotem. A taky snad každý si někdy zkoušel vyrobit papírovou vlaštovku a házet ji tak, aby letěla co nejdál, nebo udělala ve vzduchu nějaký ten akrobatický kousek. Letadélka Hamleys spojují tyto zájmy do jediné, velmi jednoduché, ale o to geniálnější zábavy! Stačí vzít mezi dva prsty, hodit a už jsi králem vzdušného prostoru a zábava se může rozjet, přesněji řečeno rozletět. Kdo udělá hezčí piruetu? Kdo salto nazad a kdo doletí nejdál?

 
Lehoučké přesto odolné
Letadélko má křídla a trup zkonstruované z měkkého plastu, je lehoučké, přesto velmi odolné. Nemusíš se bát, že bys jím sestřelil z police televizi, nebo vzácnou vázu po babičce. A taky se nemusíš děsit toho, že se éro po prvním přistání do louže rozmočí jako papírová vlaštovka, nebo že se po kolizi se zdí, člověkem nebo jinou obvyklou překážkou leteckého provozu okamžitě zmuchlá a rozloží na nanočástice. Kdepak, tohle letadlo leccos vydrží!

 
Vlaštovka v moderním provedení
Nasazovací plastová špička nejen zvyšuje odolnost proti nárazu, ale hlavně přenáší těžiště celého aeroplánu dopředu, takže stroj létá hezky za nosem – tak, jak ty chceš. Pak už stačí seřídit aerodynamiku křídel, vyladit kormidlo, nastavit autopilota, zkontrolovat výškoměr, stav paliva, tlak v pneumatikách… ba ne J je to mnohem jednodušší. Stačí nasadit křídla, vzít a hodit!

 
Letadélko jako bumerang
V tomto případě je opravdu v jednoduchosti krása a s letadélky Hamleys Hand Glider si užiješ obrovskou porci zábavy a je jedno, jestli jsi zrovna venku na hřišti, nebo doma v obýváku. Stačí jen trocha cviku a až získáš do ruky ten správný grif, letadélko se Ti bude vracet zpátky do ruky jako bumerang. Ukaž všem, jaký jsi mistr pilot! Ovládni vzdušný prostor s britskými letadélky Hamleys Hand Glider.


 

Hamleys set letiště 552 CZK  -20% 
Herní sada imitující prostředí letiště. Sada obsahuje všechny známe letištní dopravní prostředky a různé doplňky.