Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů

Čistící vůz pro údržbu ulic Kärcher MC 130 je v oranžovošedém provedení.Funkčnost:

Autíčko zmáčkni a jeď 2 druhyČervené plastové autíčkou s figurkou řidiče je určeno pro děti od 12 měsíců. Má jednoduché ovládání. Stačí stlačit hlavičku p


Majorette Autíčka stavebníMíchačka, dodávka, nakladač jsou stavební autíčka vyrobená z kovu s plastov&yac


Rozkládací letadélko s panenkami a příslušenstvím je určeno pro děti od 5 let. Po rozložení letadélka si holčičky mohou uděl


Nakládací bagr z řady Power Worker je kvalitním výrobkem značky Big. Tato značka obdržela v oblasti hraček již mnohá oceněn&iacu


Autodráha z řady Racing Collection nabízí dětem zábavné jízdy. Závodníci mohou vyzkoušet rychlé jízdy s


Autíčko zmáčkni a jeď 2 druhyModré plastové autíčkou s figurkou řidiče je určeno pro děti od 12 měsíců. Má


Hamleys Letadélko Handglider - britská vlajka, sada 2 ks

Snad každý z nás snil někdy o tom, že se stane pilotem. A taky snad každý si někdy zkoušel vyrobit papírovou vlaštovku a házet ji tak, aby letěla co nejdál, nebo udělala ve vzduchu nějaký ten akrobatický kousek. Letadélka Hamleys spojují tyto zájmy do jediné, velmi jednoduché, ale o to geniálnější zábavy! Stačí vzít mezi dva prsty, hodit a už jsi králem vzdušného prostoru a zábava se může rozjet, přesněji řečeno rozletět. Kdo udělá hezčí piruetu? Kdo salto nazad a kdo doletí nejdál?

Sada házecích letadélek v barvách Velké Británie. Ať je hodíš jakkoli a kamkoli, vždy se Ti vrátí zpátky do ruky. Lehoučká, přesto velmi odolná letadélka Hamleys Hand Glider se kterými zažiješ spoustu legrace doma i venku.

Lehoučké přesto odolné
Letadélko má křídla a trup zkonstruované z měkkého plastu, je lehoučké, přesto velmi odolné. Nemusíš se bát, že bys jím sestřelil z police televizi, nebo vzácnou vázu po babičce. A taky se nemusíš děsit toho, že se éro po prvním přistání do louže rozmočí jako

Hamleys Letadélko Handglider  - britská vlajka, sada 2 ksSnad každý z nás snil někdy o tom, že se stane pilotem. A taky snad každý si někdy zkoušel vyrobit papírovou vlaštovku a házet ji tak, aby letěla co nejdál, nebo udělala ve vzduchu nějaký ten akrobatický kousek. Letadélka Hamleys spojují tyto zájmy do jediné, velmi jednoduché, ale o to geniálnější zábavy! Stačí vzít mezi dva prsty, hodit a už jsi králem vzdušného prostoru a zábava se může rozjet, přesněji řečeno rozletět. Kdo udělá hezčí piruetu? Kdo salto nazad a kdo doletí nejdál?

 
Lehoučké přesto odolné
Letadélko má křídla a trup zkonstruované z měkkého plastu, je lehoučké, přesto velmi odolné. Nemusíš se bát, že bys jím sestřelil z police televizi, nebo vzácnou vázu po babičce. A taky se nemusíš děsit toho, že se éro po prvním přistání do louže rozmočí jako papírová vlaštovka, nebo že se po kolizi se zdí, člověkem nebo jinou obvyklou překážkou leteckého provozu okamžitě zmuchlá a rozloží na nanočástice. Kdepak, tohle letadlo leccos vydrží!

 
Vlaštovka v moderním provedení
Nasazovací plastová špička nejen zvyšuje odolnost proti nárazu, ale hlavně přenáší těžiště celého aeroplánu dopředu, takže stroj létá hezky za nosem – tak, jak ty chceš. Pak už stačí seřídit aerodynamiku křídel, vyladit kormidlo, nastavit autopilota, zkontrolovat výškoměr, stav paliva, tlak v pneumatikách… ba ne J je to mnohem jednodušší. Stačí nasadit křídla, vzít a hodit!

 
Letadélko jako bumerang
V tomto případě je opravdu v jednoduchosti krása a s letadélky Hamleys Hand Glider si užiješ obrovskou porci zábavy a je jedno, jestli jsi zrovna venku na hřišti, nebo doma v obýváku. Stačí jen trocha cviku a až získáš do ruky ten správný grif, letadélko se Ti bude vracet zpátky do ruky jako bumerang. Ukaž všem, jaký jsi mistr pilot! Ovládni vzdušný prostor s britskými letadélky Hamleys Hand Glider.


 

Hamleys set letiště 562 CZK  -20% 
Herní sada imitující prostředí letiště. Sada obsahuje všechny známe letištní dopravní prostředky a různé doplňky.