Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vista Stavebnice Seko 4 472 CZK  -15% 

Polytechnická stavebnice nabízí dětem sestavování modelů ve 3D formátu.Pomocí profilovaných okrajů do sebe dí


Loď zvanou Odměna osudu si mohou děti sestavit ze 147 dílků.Poté si mohou přehrát dobrodružný příběh, napínavého souboje v


Terénní Lloydovu buginu určenou pro jízdu v džungli, si mohou děti sestavit ze 127 dílků. Poté mohou pomoci hrdinovi usednout do kokpitu, nastart


Repliku dodávky Volkswagen T2 Camper Van se stylovým designem a propracovanými detaily si mohou stavitelé sestavit z 2207 dílků.K dispoz


Pirátskou loď s kotvou a pořádnou výzbrojí, si děti mohou sestavit z 1264 dílků. Poté si mohou přehrát příběh o pirát


LEGO DOTs 41900 Náramek - duha


Děti, které milují umění a tvoření, budou přímo zbožňovat sadu LEGO® DOTS TM Náramek - duha. Tato kreativní sada dětem nabízí možnost rychle, jednoduše a intuitivně si navrhnout svůj módní doplněk a přizpůsobit ho jejich osobitému stylu či náladě. Kreativní sada s náramkem V této parádní sadě najdete nastavitelný nebesky modrý náramek, který je vhodný pro větší i menší zápěstí, a 32 barevných zdobítek, mezi nimiž nechybí speciální destičky s obrázky duhy a mraků.


Děti tak budou moct využít svou představivost k navržení vlastního zábavného a unikátního náramku, který jim dá příležitost vyjádřit naplno svůj osobitý styl. Kreativní hraní pro děti milující umění a tvoření Tato sada dětem umožní ozdobit si náramek podle sebe, a naplno tak projevit svou kreativitu. Ať už děti náramek přizpůsobí své náladě, nebo jej využijí k tomu, aby všem ukázaly svůj osobitý styl, můžou jej zdobit, jak jen budou chtít. Tato sada představuje skvělý narozeninový nebo jakýkoliv jiný dárek.
- Pro děti od 6 let.

- nastavitelný náramek v modré barvě 

- 32 barevných zdobítek

LEGO VIDIYO 43113 K-Pawp Concert


 


Otevřete dětem pomocí stavebnice K-Pawp Concert (43113) od LEGO® VIDIYO TM bránu do světa k-pawpových hudebních videí, v němž se mohou stát režiséry i hvězdami zároveň.


Stáhněte si bezplatnou aplikaci a naskenujte 3 hudební minifigurky.


 

Moderní hračky jsou připojeny do online světa


Pak pomocí aplikace naskenujte hotový model a sledujte, jak se ve videích vašeho potomka promění v pódium. Děti si zamilují výzvy, které na ně čekají při vytváření vlastních hudebních videí. Poté se o svá díla podělí s ostatními na bezpečné sociální platformě. Vystoupení začíná! Model K-Pawp Concert je nabitý funkcemi a přináší dětem hodiny zábavy jak v offline světě, tak v aplikaci. Děti si zamilují možnost otáčet hlavami, reproduktory a světly na fyzickém modelu a měnit tak prostředí inspirované zvířaty a osvětlení v hudebních videích. Dopřejte si nejrůznější hudební zážitky Stavebnice LEGO VIDIYO dětem umožní stát se režiséry, producenty a hvězdami vlastních hudebních videí a sdílet je s ostatními v bezpečném prostředí. Sledujte, jak budou rozvíjet svou kreativitu při vytváření videí nabitých zábavnými postavami, písněmi, tanečními pohyby a úžasnými efekty.
- Vhodné pro děti od 8 let

LEGO® VIDIYO TM 43107 HipHop Robot BeatBox


Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Sada LEGO® VIDIYO TM HipHop Robot BeatBox (43107) přináší vzrušující herní zážitky.


Stáhněte si aplikaci, naskenujte minifigurku robota a předveďte na pódiu parádní hiphopovou show.


Díky BeatBitům získáte přístup k řadě speciálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou děti zakomponovat do vlastních hiphopových videoklipů.


Hudební sada v kolekci LEGO VIDIYO


Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy. Přenosná zábava na cesty Děti si mohou BeatBox ozdobit pomocí LEGO dílků. Podle předlohy si můžou vytvořit designy s kazeťákem, sprejem nebo klíčem - nebo si vymyslet vlastní. Do BeatBoxu se pohodlně vejdou BeatBity i minifigurka, takže se skvěle hodí i na hraní na cestách. Vytvářejte hudební zážitky Sady LEGO VIDIYO přináší nový herní zážitek s vlastní sociální platformou - umožňují dětem stát se režiséry, producenty a hvězdami vlastních videoklipů. Sledujte, jak děti rozvíjejí svou kreativitu při vytváření videí, která kombinují nejrůznější hudební doprovody, zábavné postavy, taneční pohyby a parádní speciální efekty.
- Vhodné pro děti od 6 let

LEGO VIDIYO 43112 Robo HipHop Car


Otevřete dětem pomocí stavebnice Robo HipHop Car (43112) od LEGO® VIDIYO TM bránu do světa hudebních videí, v němž se mohou stát režiséry, producenty i hvězdami zároveň.


Stáhněte si bezplatnou aplikaci a naskenujte minifigurky.


Pak pomocí aplikace naskenujte hotový model a sledujte, jak se ve videích vašeho potomka auto promění v digitální pódium! Děti si zamilují výzvy, které na ně čekají při vytváření vlastních hudebních videí.


Hiphop auto z řady LEGO VIDIYO


Poté se o svá díla podělí s ostatními autory na bezpečné sociální platformě. Vystoupení začíná! Model Robo HipHop Car je nabitý funkcemi a přináší dětem hodiny zábavy jak v offline světě, tak v aplikaci. Děti si zamilují možnost otáčet hlavami, reproduktory a světly na fyzickém modelu a měnit tak robotické prostředí a osvětlení v hudebních videích. Dopřejte si nejrůznější hudební zážitky Stavebnice LEGO VIDIYO dětem umožní stát se režiséry a hvězdami vlastních hudebních videí a sdílet je s ostatními v bezpečném prostředí. Sledujte, jak budou rozvíjet svou kreativitu při vytváření videí nabitých různými žánry, zábavnými postavami, tanečními pohyby a úžasnými efekty.
- Vhodné pro děti od 6 let

Dopřejte své ratolesti hodiny stavitelské zábavy se stavebnicí LEGO® PŘÍBĚH 2 70833 Lucy a její box pro stavitele!


Tato kreativní sada nabízí 3 sestavitelné modely - motorku Lucy a motorkářskou rampu, rotující taneční pódium a lázně Unikitty s vířivkou a umyvadlem.


Také nabízí minifigurku Lucy a Unikitty z kostek pro nekonečné hraní.