Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vista Stavebnice Seko 4 459 CZK  -15% 

Polytechnická stavebnice nabízí dětem sestavování modelů ve 3D formátu.Pomocí profilovaných okrajů do sebe dí


Loď zvanou Odměna osudu si mohou děti sestavit ze 147 dílků.Poté si mohou přehrát dobrodružný příběh, napínavého souboje v


Terénní Lloydovu buginu určenou pro jízdu v džungli, si mohou děti sestavit ze 127 dílků. Poté mohou pomoci hrdinovi usednout do kokpitu, nastart


Repliku dodávky Volkswagen T2 Camper Van se stylovým designem a propracovanými detaily si mohou stavitelé sestavit z 2207 dílků.K dispoz


Pirátskou loď s kotvou a pořádnou výzbrojí, si děti mohou sestavit z 1264 dílků. Poté si mohou přehrát příběh o pirát


Infračervené dálkové ovládání (vysílač) Proudový odběr: max. 150mA Rozsah ID: 0-255 Rozměry DPS: 55 x 81 mm

Přepínatelný zdroj s izostaty - RETRO EDICE Vstupní napětí: AC 10-25V, DC 15–35V Trvalé proudové zatížení: 1A Rozměry DPS: 124 x 53 mm

LEGO DOTs 41900 Náramek - duha


Děti, které milují umění a tvoření, budou přímo zbožňovat sadu LEGO® DOTS TM Náramek - duha. Tato kreativní sada dětem nabízí možnost rychle, jednoduše a intuitivně si navrhnout svůj módní doplněk a přizpůsobit ho jejich osobitému stylu či náladě. Kreativní sada s náramkem V této parádní sadě najdete nastavitelný nebesky modrý náramek, který je vhodný pro větší i menší zápěstí, a 32 barevných zdobítek, mezi nimiž nechybí speciální destičky s obrázky duhy a mraků.


Děti tak budou moct využít svou představivost k navržení vlastního zábavného a unikátního náramku, který jim dá příležitost vyjádřit naplno svůj osobitý styl. Kreativní hraní pro děti milující umění a tvoření Tato sada dětem umožní ozdobit si náramek podle sebe, a naplno tak projevit svou kreativitu. Ať už děti náramek přizpůsobí své náladě, nebo jej využijí k tomu, aby všem ukázaly svůj osobitý styl, můžou jej zdobit, jak jen budou chtít. Tato sada představuje skvělý narozeninový nebo jakýkoliv jiný dárek.
- Pro děti od 6 let.

- nastavitelný náramek v modré barvě 

- 32 barevných zdobítek

LEGO DOTS 41935 Záplava DOTS dílků


 


Dejte svému dítěti prostor projevit svou kreativní vášeň se záplavou dílků LEGO DOTS (41935), která přináší přes 1000 zdobítek.


Najdete v ní hromadu skvělých barev a tvarů, včetně 1, 1 a celých koleček a hranatých zdobítek v barvách duhy - děti tak budou mít neomezené možnosti tvoření.


Pestrý výběr zdobítek DOTS zaručí dlouhé hodiny kreativní zábavy!


 

Doplňky pro všechny hračky ze serie LEGO DOTS


Krabice plná tvoření a sebevyjadřování Tato obrovská sada dává dětem příležitost tvořit designy, jaké jen budou chtít. Najdou v ní pestrý výběr zdobítek a spoustu nápadů na upravování doplňků LEGO DOTS a dalších LEGO sad (prodávány samostatně). Předlohy vzorů dětem pomohou získat důvěru v jejich tvůrčí schopnosti a nastartují jejich představivost. Parádní umění a tvoření Děti mohou také své jedinečné designy kombinovat nebo sladit s barevnými vzory kamarádů. Tato sada bude skvělým obohacením skupinového tvůrčího projektu a také parádně poslouží jako dárek pro mladé kreativce, kteří si chtějí ozdobit svůj LEGO set či doplněk.
- Vhodné pro děti od 6 let

LEGO® VIDIYO TM 43102 Candy Mermaid BeatBox


 


Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Sada LEGO® VIDIYO TM Candy Mermaid BeatBox (43102) přináší vzrušující herní zážitky.


Stáhněte si aplikaci, naskenujte minifigurku mořské panny a předveďte na pódiu parádní show.


 

Co na vás čeká s aplikací do telefonu a Beatboxem LEGO?


Díky BeatBitům získáte přístup k řadě speciálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou děti zakomponovat do vlastních videoklipů. Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy. Přenosná zábava na cesty Děti si mohou BeatBox ozdobit pomocí LEGO dílků. Podle předlohy si můžou vytvořit designy se zmrzlinou, ocasem mořské panny nebo kytarou - nebo si vymyslet vlastní. Do BeatBoxu se pohodlně vejdou BeatBity i minifigurka, takže se skvěle hodí i na hraní na cestách. Vytvářejte hudební zážitky Sady LEGO VIDIYO přináší nový herní zážitek s vlastní sociální platformou - umožňují dětem stát se režiséry, producenty a hvězdami vlastních videoklipů. Sledujte, jak děti rozvíjejí svou kreativitu při vytváření videí, která kombinují nejrůznější hudební doprovody, zábavné postavy, taneční pohyby a parádní speciální efekty.
- Vhodné pro děti od 7 let