Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vista Stavebnice Seko 4 462 CZK  -15% 

Polytechnická stavebnice nabízí dětem sestavování modelů ve 3D formátu.Pomocí profilovaných okrajů do sebe dí


Repliku dodávky Volkswagen T2 Camper Van se stylovým designem a propracovanými detaily si mohou stavitelé sestavit z 2207 dílků.K dispoz


Infračervené dálkové ovládání (vysílač) Proudový odběr: max. 150mA Rozsah ID: 0-255 Rozměry DPS: 55 x 81 mm

Je čas podniknout odvážnou záchrannou misi s modelem vznášedla od LEGO® Technic™. Toto úžasné vozidlo je připraveno na akci na souši i na vodě. Díky výrazným barvám a oranžovému majáku model vypadá jako opravdový. Máte chuť podniknout další dobrodružství? Přestavějte vznášedlo na dvoumotorové letadlo.

Vítej v nejzdravější kavárně ve městě. Mia připravuje chutná jídla a nápoje z čerstvých přísad ze zahrady své kavárny. Pomoz jí sbírat ovoce a zeleninu. Vyndej z trouby horký chleba na sendviče. Marcel se zastavil na oběd se svou vnučkou. Pozdrav je a přijmi jejich objednávku. Podej Mie helmu, aby mohla nasednout na kolo a rozvézt po městě džusy. 

Jsi ready na terénní dobrodružství s epickým vozem Jeep® Wrangler? Tento výkonný vůz SUV zvládne jakýkoli terén. Až postavíš LEGO® Technic repliku robustního teréňáku Jeep Wrangler, pokochej se jeho parádními funkcemi. Díky výkonnému systému odpružení náprav, mohutným pneumatikám a klasické masce chladiče se sedmi mřížkami model připomíná skutečné vozidlo.

Maximální rychlost. Nekompromisní výkon. Dechberoucí design. Vůz McLaren Senna GTR™ je skutečnou ikonou závodní dráhy. A vy si nyní můžete postavit svou vlastní autentickou LEGO® Technic repliku tohoto superauta automobilky McLaren. Prozkoumejte všechny realistické funkce a krásné designové doplňky a pak svůj nový vůz umístěte na výstavku.

Mnozí říkají: „Nemůžeš vždy dostat, co chceš“, ale s touto stavebnicí LEGO® Art The Rolling Stones mohou fanoušci rock&rollu a The Rolling Stones vytvořit jedno z nejvýraznějších log skupiny vůbec. Když ho budete stavět, zacvaknutím každého kousku na správné místo, budete vzdávat hold ikonické rockové kapele.Ukažte svoji hudební vášeň a vytvořte ikonické logo The Rolling Stones ve 3D jako poctu k 60. výročí kapely. Když začnete sestavovat výrazný organický tvar, naskenujte QR kód a poslouchejte Soundtrack s téměř hodinovým obsahem šitým na míru, abyste se hlouběji ponořili do svého projektu. Po zacvaknutí posledního dílku s názvem kapely si své dílo můžete zavěsit na zeď doma nebo v kanceláři.Prozkoumejte aspekty loga The Rolling Stones při stavění této stavebnice LEGO® Art The Rolling Stones ve 3D a vzdejte hold kapele k jejímu 60. výročí.Zaposlouchejte se do inspirativního doprovodného soundtrackuVytvořte organicky tvarovaný umělecký kousek, který si vystavíte doma nebo v kanceláři1 998 dílná stavebnice LEGO® obsahuje 9 podložek, dílek s názvem Rolling Stones, rám z kostek, oddělovač kostek a 2 věšáčky.Tato sada LEGO® Art měří cca 57 cm na výšku a 47 cm na šířku, můžete si ji pověsit na zeď nebo dát jako dárek každému, kdo má rád The Rolling Stones.Instrukce vás provedou projektem a umožní vám oživit si během stavění oblíbené vzpomínky z ohromující kariéry The Rolling StonesLEGO® stavebnice splňují náročné standardy kvality, které zajišťují, že jsou konzistentní, kompatibilní a fungují vždy – tak je tomu již od roku 1958LEGO® dílky jsou testovány, aby se zajistilo, že každá stavebnice LEGO Art splňuje přísné bezpečnostní standardy, což zajišťuje, že tato nástěnná dekorace Rolling Stones je robustní a stabilní.
Téma: LEGO Art
Série: Art
Věková kategorie: 18 +
Vhodné pro: Pro dospělé
Počet dílů: 1998.0
Počet dílů: 1998 dílů
Země původu: Čína
Interpret / Téma: The Rolling Stones
Varianta: 31206 The Rolling Stones Toungue

Merkur Zetor 646 dílů 2390 CZK  -11% 
Stavebnice MERKUR Zetor obsahuje součástky na sestrojení traktoru s vlečkou. Součástí sady je návod a 646 dílků ve 3 vrstvách. Se sestavenými modely si lze hrát, jsou velmi odolné. Stavebnice je vhodná i pro děti, které s Merkurem začínají. 
Věková kategorie: 8 +
Země původu: Česká republika
Vhodné pro: Pro kluky
Vhodné pro: Pro dívky
Varianta: Zetor
Počet dílů: 646 dílů
Počet dílů: 646.0

Stavebnice s více modely LEGO® City Záchranná mise v divočině obsahuje spoustu zajímavých prvků včetně helikoptéry s navijákem, pásového vozidla, scény ze savany s možností aktivace sesuvu půdy a veterinární stanice. Stačí už jen přidat slony, krokodýly, opičku a záchranný tým. V balení naleznete jednoduchý návod k postavení této stavebnice. K dispozici je také bezplatná aplikace LEGO Building Instructions s interaktivním návodem, díky kterému je stavění hračkou. Tento digitální návod s nástroji pro přibližování a otáčení modelů udělá z dětí v okamžiku mistrovských stavitelů.
Věková kategorie: 6 +
Země původu: Čína
Počet dílů: 525 dílů
Vhodné pro: Pro kluky
Téma: LEGO City
Typ: Dopravní prostředky
Typ: Minifigurky
Typ: Zvířátka
Rok vydání: 2021.0
Varianta: 60302 Záchranná mise v divočině
Série: City
Počet dílů: 525.0